ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2017/2018




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKP Szlachta 13 39 13 0 0 61 - 13
2. Czarni Piece 13 27 8 3 2 54 - 17
3. Brda Rytel 13 25 8 1 4 44 - 34 1 3 1 0 0 3 - 1
4. Grom Leśno 13 25 8 1 4 37 - 23 1 0 0 0 1 1 - 3
5. Brda Wielkie Chełmy 13 24 8 0 5 43 - 33
6. Perła Czyczkowy 13 23 7 2 4 39 - 25
7. Nowi Nowa Cerkiew 13 20 6 2 5 21 - 18
8. Agra Ostrowite 13 19 6 1 6 42 - 37 1 1 0 1 0 3 - 3
9. Meteor Silno 13 19 6 1 6 35 - 48 1 1 0 1 0 3 - 3
10. Unia Klawkowo 13 13 4 1 8 30 - 50
11. Piast II Człuchów 13 11 3 2 8 30 - 47
12. Zieloni Łąg 13 7 2 1 10 10 - 45 1 3 1 0 0 3 - 0
13. Olimpia Czersk 13 7 2 1 10 20 - 47 1 0 0 0 1 0 - 3
14. Orkan Huta 13 6 2 0 11 14 - 43
Ostatni komentarz dodał Holiday 07.11.2017, 21:49:16


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (33) 
1. Piast II Człuchów 2 - 3 Grom Leśno 13 sierpnia 2017 - 11:00
2. Orkan Huta 0 - 4 Perła Czyczkowy 30 sierpnia 2017 - 17:00
3. Olimpia Czersk 0 - 3 Zieloni Łąg 12 sierpnia 2017 - 17:00
vo, na boisku 2:0
4. Nowi Nowa Cerkiew 2 - 0 Brda Rytel 30 sierpnia 2017 - 18:00
5. Czarni Piece 5 - 0 Agra Ostrowite 30 sierpnia 2017 - 18:00
6. MKP Szlachta 10 - 0 Meteor Silno 30 sierpnia 2017 - 17:30
7. Unia Klawkowo 2 - 5 Brda Wielkie Chełmy 13 sierpnia 2017 - 12:00
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (33) 
8. Grom Leśno 1 - 0 Brda Wielkie Chełmy 30 sierpnia 2017 - 18:00
9. Unia Klawkowo 4 - 2 Meteor Silno 19 sierpnia 2017 - 16:00
10. Agra Ostrowite 1 - 2 MKP Szlachta 19 sierpnia 2017 - 17:00
11. Brda Rytel 2 - 6 Czarni Piece 19 sierpnia 2017 - 16:00
w Piecach
12. Zieloni Łąg 0 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 20 sierpnia 2017 - 15:00
13. Perła Czyczkowy 5 - 0 Olimpia Czersk 20 sierpnia 2017 - 14:00
14. Piast II Człuchów 3 - 0 Orkan Huta 20 sierpnia 2017 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
15. Orkan Huta 0 - 2 Grom Leśno 26 sierpnia 2017 - 16:30
16. Olimpia Czersk 3 - 3 Piast II Człuchów 26 sierpnia 2017 - 16:00
17. Nowi Nowa Cerkiew 1 - 0 Perła Czyczkowy 27 sierpnia 2017 - 14:00
18. Czarni Piece 12 - 0 Zieloni Łąg 26 sierpnia 2017 - 16:00
19. MKP Szlachta 5 - 1 Brda Rytel 26 sierpnia 2017 - 13:00
20. Unia Klawkowo 3 - 6 Agra Ostrowite 26 sierpnia 2017 - 17:00
21. Brda Wielkie Chełmy 5 - 1 Meteor Silno 27 sierpnia 2017 - 14:00
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
22. Grom Leśno 8 - 1 Meteor Silno 3 września 2017 - 14:00
23. Agra Ostrowite 2 - 3 Brda Wielkie Chełmy 2 września 2017 - 17:00
24. Brda Rytel 6 - 2 Unia Klawkowo 2 września 2017 - 17:00
25. Zieloni Łąg 0 - 4 MKP Szlachta 3 września 2017 - 15:00
26. Perła Czyczkowy 0 - 0 Czarni Piece 3 września 2017 - 14:00
27. Piast II Człuchów 2 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 3 września 2017 - 11:00
28. Orkan Huta 3 - 1 Olimpia Czersk 2 września 2017 - 16:30
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (20) 
29. Olimpia Czersk 4 - 3 Grom Leśno 10 września 2017 - 17:00
30. Nowi Nowa Cerkiew 4 - 1 Orkan Huta 10 września 2017 - 14:00
31. Czarni Piece 9 - 0 Piast II Człuchów 9 września 2017 - 15:00
32. MKP Szlachta 5 - 2 Perła Czyczkowy 10 września 2017 - 15:00
33. Unia Klawkowo 3 - 2 Zieloni Łąg 9 września 2017 - 16:30
34. Brda Wielkie Chełmy 2 - 3 Brda Rytel 10 września 2017 - 14:00
35. Meteor Silno 3 - 3 Agra Ostrowite 9 września 2017 - 15:00
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
36. Grom Leśno 3 - 2 Agra Ostrowite 17 września 2017 - 14:00
37. Brda Rytel 8 - 3 Meteor Silno 16 września 2017 - 16:30
38. Zieloni Łąg 0 - 2 Brda Wielkie Chełmy 17 września 2017 - 15:00
39. Perła Czyczkowy 8 - 0 Unia Klawkowo 16 września 2017 - 16:00
40. Piast II Człuchów 1 - 6 MKP Szlachta 17 września 2017 - 11:00
41. Orkan Huta 1 - 2 Czarni Piece 17 września 2017 - 15:00
42. Olimpia Czersk 0 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 16 września 2017 - 17:00
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (20) 
43. Nowi Nowa Cerkiew 0 - 2 Grom Leśno 24 września 2017 - 14:00
44. Czarni Piece 6 - 3 Olimpia Czersk 23 września 2017 - 16:00
45. MKP Szlachta 5 - 2 Orkan Huta 23 września 2017 - 16:00
46. Unia Klawkowo 6 - 2 Piast II Człuchów 23 września 2017 - 16:00
47. Brda Wielkie Chełmy 5 - 1 Perła Czyczkowy 24 września 2017 - 14:00
48. Meteor Silno 5 - 1 Zieloni Łąg 23 września 2017 - 15:00
49. Agra Ostrowite 6 - 8 Brda Rytel 24 września 2017 - 16:00
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (19) 
50. Grom Leśno 1 - 3 Brda Rytel 1 października 2017 - 14:00
51. Zieloni Łąg 0 - 6 Agra Ostrowite 1 października 2017 - 15:00
52. Perła Czyczkowy 2 - 1 Meteor Silno 1 października 2017 - 14:00
53. Piast II Człuchów 3 - 4 Brda Wielkie Chełmy 1 października 2017 - 11:00
54. Orkan Huta 2 - 1 Unia Klawkowo 1 października 2017 - 15:00
55. Olimpia Czersk 1 - 2 MKP Szlachta 30 września 2017 - 16:00
56. Nowi Nowa Cerkiew 1 - 1 Czarni Piece 30 września 2017 - 16:00
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
57. Czarni Piece 2 - 1 Grom Leśno 7 października 2017 - 13:00
58. MKP Szlachta 3 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 8 października 2017 - 13:00
59. Unia Klawkowo 5 - 2 Olimpia Czersk 8 października 2017 - 13:00
60. Brda Wielkie Chełmy 9 - 1 Orkan Huta 8 października 2017 - 14:00
61. Meteor Silno 4 - 1 Piast II Człuchów 7 października 2017 - 15:00
62. Agra Ostrowite 6 - 2 Perła Czyczkowy 8 października 2017 - 16:00
63. Brda Rytel 1 - 1 Zieloni Łąg 7 października 2017 - 15:30
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
64. Grom Leśno 3 - 2 Zieloni Łąg 15 października 2017 - 14:00
65. Perła Czyczkowy 3 - 2 Brda Rytel 15 października 2017 - 14:00
66. Piast II Człuchów 5 - 0 Agra Ostrowite 15 października 2017 - 11:00
67. Orkan Huta 2 - 6 Meteor Silno 15 października 2017 - 14:00
68. Olimpia Czersk 2 - 1 Brda Wielkie Chełmy 14 października 2017 - 15:00
69. Nowi Nowa Cerkiew 3 - 1 Unia Klawkowo 15 października 2017 - 14:00
70. Czarni Piece 1 - 4 MKP Szlachta 14 października 2017 - 15:00
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
71. MKP Szlachta 4 - 0 Grom Leśno 22 października 2017 - 14:00
72. Unia Klawkowo 2 - 2 Czarni Piece 22 października 2017 - 13:00
73. Brda Wielkie Chełmy 4 - 3 Nowi Nowa Cerkiew 22 października 2017 - 13:00
74. Meteor Silno 4 - 1 Olimpia Czersk 21 października 2017 - 15:00
75. Agra Ostrowite 3 - 1 Orkan Huta 22 października 2017 - 15:30
76. Brda Rytel 3 - 0 Piast II Człuchów 21 października 2017 - 15:00
77. Zieloni Łąg 0 - 2 Perła Czyczkowy 22 października 2017 - 14:00
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
78. Grom Leśno 3 - 3 Perła Czyczkowy 29 października 2017 - 14:00
79. Piast II Człuchów 6 - 0 Zieloni Łąg 28 października 2017 - 15:30
80. Orkan Huta 1 - 2 Brda Rytel 29 października 2017 - 14:00
81. Olimpia Czersk 1 - 5 Agra Ostrowite 28 października 2017 - 14:00
82. Nowi Nowa Cerkiew 1 - 2 Meteor Silno 28 października 2017 - 15:00
83. Czarni Piece 6 - 0 Brda Wielkie Chełmy 28 października 2017 - 15:00
84. MKP Szlachta 3 - 1 Unia Klawkowo 28 października 2017 - 15:00
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (17) 
85. Unia Klawkowo 0 - 7 Grom Leśno 5 listopada 2017 - 13:00
86. Brda Wielkie Chełmy 3 - 8 MKP Szlachta 5 listopada 2017 - 14:00
87. Meteor Silno 3 - 2 Czarni Piece 4 listopada 2017 - 14:00
88. Agra Ostrowite 2 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 5 listopada 2017 - 13:30
89. Brda Rytel 5 - 2 Olimpia Czersk 4 listopada 2017 - 14:00
90. Zieloni Łąg 1 - 0 Orkan Huta 5 listopada 2017 - 14:00
91. Perła Czyczkowy 7 - 2 Piast II Człuchów 5 listopada 2017 - 14:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE