Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Gryf Goręczyno |
4 - 0 |
GTS Przywidz |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
GKS II Sierakowice |
5 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
27 sierpnia 2017
27.08 - 14:00 |
Radunia II Stężyca |
2 - 0 |
Orzeł Gołubie |
27 sierpnia 2017
27.08 - 15:00 |
Amigo Przyjaźń |
0 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
27 sierpnia 2017
27.08 - 13:00 |
GKS II Żukowo |
4 - 5 |
FC Gowidlino |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
Pauza: KS Chwaszczyno, |
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 0 |
GKS II Żukowo |
3 września 2017
3.09 - 14:30 |
vo, na boisku 4:0 |
Orzeł Gołubie |
0 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
2 września 2017
2.09 - 13:30 |
Słupia Sulęczyno |
3 - 2 |
Radunia II Stężyca |
3 września 2017
3.09 - 14:00 |
GTS Przywidz |
1 - 2 |
GKS II Sierakowice |
2 września 2017
2.09 - 17:00 |
KS Chwaszczyno |
1 - 0 |
Gryf Goręczyno |
2 września 2017
2.09 - 17:00 |
Pauza: FC Gowidlino, |
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GKS II Sierakowice |
2 - 1 |
KS Chwaszczyno |
9 września 2017
9.09 - 16:30 |
Radunia II Stężyca |
5 - 0 |
GTS Przywidz |
10 września 2017
10.09 - 15:00 |
Amigo Przyjaźń |
1 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
10 września 2017
10.09 - 13:00 |
GKS II Żukowo |
0 - 3 |
Orzeł Gołubie |
10 września 2017
10.09 - 11:00 |
FC Gowidlino |
0 - 4 |
Huragan Nowe Polaszki |
10 września 2017
10.09 - 11:30 |
Pauza: Gryf Goręczyno, |
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Gołubie |
3 - 2 |
FC Gowidlino |
17 września 2017
17.09 - 14:00 |
Słupia Sulęczyno |
10 - 1 |
GKS II Żukowo |
17 września 2017
17.09 - 14:00 |
GTS Przywidz |
2 - 3 |
Amigo Przyjaźń |
16 września 2017
16.09 - 17:00 |
KS Chwaszczyno |
2 - 0 |
Radunia II Stężyca |
17 września 2017
17.09 - 13:30 |
Gryf Goręczyno |
0 - 0 |
GKS II Sierakowice |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Pauza: Huragan Nowe Polaszki, |
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia II Stężyca |
1 - 3 |
Gryf Goręczyno |
24 września 2017
24.09 - 15:00 |
Amigo Przyjaźń |
5 - 2 |
KS Chwaszczyno |
24 września 2017
24.09 - 13:00 |
GKS II Żukowo |
2 - 3 |
GTS Przywidz |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
FC Gowidlino |
1 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 0 |
Orzeł Gołubie |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Pauza: GKS II Sierakowice, |
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Sulęczyno |
0 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 października 2017
1.10 - 14:00 |
GTS Przywidz |
0 - 5 |
FC Gowidlino |
1 października 2017
1.10 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
3 - 0 |
GKS II Żukowo |
1 października 2017
1.10 - 16:00 |
Gryf Goręczyno |
2 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
30 września 2017
30.09 - 15:00 |
GKS II Sierakowice |
3 - 0 |
Radunia II Stężyca |
1 października 2017
1.10 - 15:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Pauza: Orzeł Gołubie, |
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amigo Przyjaźń |
2 - 2 |
GKS II Sierakowice |
8 października 2017
8.10 - 13:00 |
GKS II Żukowo |
1 - 3 |
Gryf Goręczyno |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
FC Gowidlino |
0 - 3 |
KS Chwaszczyno |
8 października 2017
8.10 - 11:30 |
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 1 |
GTS Przywidz |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
Orzeł Gołubie |
4 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
8 października 2017
8.10 - 15:00 |
Pauza: Radunia II Stężyca, |
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (2) |
GTS Przywidz |
3 - 2 |
Orzeł Gołubie |
14 października 2017
14.10 - 16:00 |
KS Chwaszczyno |
2 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Gryf Goręczyno |
1 - 4 |
FC Gowidlino |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
GKS II Sierakowice |
2 - 1 |
GKS II Żukowo |
15 października 2017
15.10 - 14:00 |
Radunia II Stężyca |
3 - 2 |
Amigo Przyjaźń |
14 października 2017
14.10 - 16:00 |
Pauza: Słupia Sulęczyno, |
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (4) |
GKS II Żukowo |
1 - 11 |
Radunia II Stężyca |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
FC Gowidlino |
2 - 3 |
GKS II Sierakowice |
22 października 2017
22.10 - 11:30 |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 3 |
Gryf Goręczyno |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Orzeł Gołubie |
3 - 4 |
KS Chwaszczyno |
22 października 2017
22.10 - 14:00 |
Słupia Sulęczyno |
2 - 2 |
GTS Przywidz |
22 października 2017
22.10 - 14:00 |
Pauza: Amigo Przyjaźń, |
Kolejka 10 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (3) |
KS Chwaszczyno |
5 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
11 listopada 2017
11.11 - 12:00 |
w pierwotnym terminie odwołany z uwagi na zły stan boiska |
Gryf Goręczyno |
1 - 1 |
Orzeł Gołubie |
28 października 2017
28.10 - 15:00 |
GKS II Sierakowice |
3 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
29 października 2017
29.10 - 14:00 |
vo, na boisku 2:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika – brak pauzy po 4 żółtej kartce |
Radunia II Stężyca |
5 - 1 |
FC Gowidlino |
28 października 2017
28.10 - 16:00 |
Amigo Przyjaźń |
1 - 2 |
GKS II Żukowo |
29 października 2017
29.10 - 13:00 |
Pauza: GTS Przywidz, |
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (4) |
FC Gowidlino |
4 - 2 |
Amigo Przyjaźń |
5 listopada 2017
5.11 - 11:30 |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 1 |
Radunia II Stężyca |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
1 - 2 |
GKS II Sierakowice |
4 listopada 2017
4.11 - 11:00 |
Słupia Sulęczyno |
0 - 3 |
Gryf Goręczyno |
5 listopada 2017
5.11 - 13:00 |
GTS Przywidz |
1 - 1 |
KS Chwaszczyno |
5 listopada 2017
5.11 - 13:00 |
Pauza: GKS II Żukowo, |
Kolejka 12 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
GTS Przywidz |
0 - 2 |
Gryf Goręczyno |
8 kwietnia 2018
8.04 - 14:00 |
Słupia Sulęczyno |
3 - 5 |
GKS II Sierakowice |
8 kwietnia 2018
8.04 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
2 - 2 |
Radunia II Stężyca |
8 kwietnia 2018
8.04 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
7 kwietnia 2018
7.04 - 16:00 |
FC Gowidlino |
9 - 2 |
GKS II Żukowo |
8 kwietnia 2018
8.04 - 11:30 |
Pauza: KS Chwaszczyno, |
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
GKS II Żukowo |
2 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
15 kwietnia 2018
15.04 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
0 - 3 |
Orzeł Gołubie |
15 kwietnia 2018
15.04 - 13:00 |
Radunia II Stężyca |
9 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
15 kwietnia 2018
15.04 - 14:00 |
GKS II Sierakowice |
2 - 0 |
GTS Przywidz |
15 kwietnia 2018
15.04 - 14:00 |
Gryf Goręczyno |
2 - 1 |
KS Chwaszczyno |
15 kwietnia 2018
15.04 - 14:00 |
Pauza: FC Gowidlino, |
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
KS Chwaszczyno |
0 - 1 |
GKS II Sierakowice |
21 kwietnia 2018
21.04 - 17:30 |
GTS Przywidz |
0 - 3 |
Radunia II Stężyca |
21 kwietnia 2018
21.04 - 17:00 |
Słupia Sulęczyno |
1 - 4 |
Amigo Przyjaźń |
22 kwietnia 2018
22.04 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
1 - 1 |
GKS II Żukowo |
22 kwietnia 2018
22.04 - 11:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 3 |
FC Gowidlino |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
Pauza: Gryf Goręczyno, |
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
1 - 2 |
Orzeł Gołubie |
13 czerwca 2018
13.06 - 19:00 |
GKS II Żukowo |
1 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
0 - 0 |
GTS Przywidz |
28 kwietnia 2018
28.04 - 17:00 |
Radunia II Stężyca |
1 - 0 |
KS Chwaszczyno |
29 kwietnia 2018
29.04 - 14:00 |
GKS II Sierakowice |
6 - 0 |
Gryf Goręczyno |
29 kwietnia 2018
29.04 - 14:00 |
Pauza: Huragan Nowe Polaszki, |
Kolejka 16 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Gryf Goręczyno |
2 - 2 |
Radunia II Stężyca |
6 maja 2018
6.05 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
4 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
5 maja 2018
5.05 - 17:30 |
GTS Przywidz |
5 - 1 |
GKS II Żukowo |
5 maja 2018
5.05 - 17:00 |
Słupia Sulęczyno |
2 - 7 |
FC Gowidlino |
6 maja 2018
6.05 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
5 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
6 maja 2018
6.05 - 14:00 |
vo, na boisku 5:2 |
Pauza: GKS II Sierakowice, |
Kolejka 17 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
12 maja 2018
12.05 - 16:00 |
FC Gowidlino |
5 - 1 |
GTS Przywidz |
13 maja 2018
13.05 - 11:30 |
GKS II Żukowo |
1 - 5 |
KS Chwaszczyno |
13 maja 2018
13.05 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
0 - 3 |
Gryf Goręczyno |
13 maja 2018
13.05 - 13:00 |
Radunia II Stężyca |
1 - 0 |
GKS II Sierakowice |
13 maja 2018
13.05 - 16:00 |
Pauza: Orzeł Gołubie, |
Kolejka 18 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Sierakowice |
3 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
19 maja 2018
19.05 - 14:00 |
Gryf Goręczyno |
3 - 0 |
GKS II Żukowo |
20 maja 2018
20.05 - 14:00 |
vo, niestawienie się na zawody |
KS Chwaszczyno |
2 - 0 |
FC Gowidlino |
19 maja 2018
19.05 - 17:30 |
GTS Przywidz |
3 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
19 maja 2018
19.05 - 17:00 |
Słupia Sulęczyno |
1 - 2 |
Orzeł Gołubie |
20 maja 2018
20.05 - 14:00 |
Pauza: Radunia II Stężyca, |
Kolejka 19 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Orzeł Gołubie |
1 - 1 |
GTS Przywidz |
27 maja 2018
27.05 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 2 |
KS Chwaszczyno |
27 maja 2018
27.05 - 15:00 |
FC Gowidlino |
1 - 4 |
Gryf Goręczyno |
27 maja 2018
27.05 - 11:30 |
GKS II Żukowo |
3 - 2 |
GKS II Sierakowice |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
0 - 6 |
Radunia II Stężyca |
27 maja 2018
27.05 - 13:00 |
Pauza: Słupia Sulęczyno, |
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia II Stężyca |
8 - 0 |
GKS II Żukowo |
3 czerwca 2018
3.06 - 17:00 |
GKS II Sierakowice |
4 - 1 |
FC Gowidlino |
3 czerwca 2018
3.06 - 14:00 |
Gryf Goręczyno |
3 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
3 czerwca 2018
3.06 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
4 - 0 |
Orzeł Gołubie |
2 czerwca 2018
2.06 - 17:30 |
GTS Przywidz |
3 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
2 czerwca 2018
2.06 - 17:00 |
vo, na boisku 0:2 |
Pauza: Amigo Przyjaźń, |
Kolejka 21 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Słupia Sulęczyno |
0 - 15 |
KS Chwaszczyno |
10 czerwca 2018
10.06 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
1 - 2 |
Gryf Goręczyno |
10 czerwca 2018
10.06 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 4 |
GKS II Sierakowice |
9 czerwca 2018
9.06 - 13:00 |
FC Gowidlino |
1 - 6 |
Radunia II Stężyca |
10 czerwca 2018
10.06 - 15:00 |
GKS II Żukowo |
3 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
10 czerwca 2018
10.06 - 11:00 |
Pauza: GTS Przywidz, |
Kolejka 22 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Amigo Przyjaźń |
3 - 2 |
FC Gowidlino |
17 czerwca 2018
17.06 - 13:00 |
Radunia II Stężyca |
8 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
17 czerwca 2018
17.06 - 13:00 |
GKS II Sierakowice |
7 - 1 |
Orzeł Gołubie |
17 czerwca 2018
17.06 - 13:00 |
Gryf Goręczyno |
11 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
17 czerwca 2018
17.06 - 13:00 |
KS Chwaszczyno |
3 - 0 |
GTS Przywidz |
17 czerwca 2018
17.06 - 13:00 |
Pauza: GKS II Żukowo, . |
|