ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2017/2018




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS II Sierakowice 10 26 8 2 0 24 - 8
2. KS Chwaszczyno 10 22 7 1 2 24 - 11
3. Gryf Goręczyno 10 20 6 2 2 20 - 9
4. Radunia II Stężyca 10 18 6 0 4 30 - 15 1 3 1 0 0 1 - 0
5. Huragan Nowe Polaszki 10 18 6 0 4 18 - 10 1 0 0 0 1 0 - 1
6. FC Gowidlino 10 13 4 1 5 24 - 26
7. Słupia Sulęczyno 10 11 3 2 5 18 - 26
8. Amigo Przyjaźń 10 10 3 1 6 18 - 21 1 3 1 0 0 1 - 0
9. Orzeł Gołubie 10 10 3 1 6 17 - 17 1 0 0 0 1 0 - 1
10. GTS Przywidz 10 8 2 2 6 13 - 30
11. GKS II Żukowo 10 3 1 0 9 12 - 45
Ostatni komentarz dodał kogucik56 12.11.2017, 15:55:22


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
2. Gryf Goręczyno 4 - 0 GTS Przywidz 26 sierpnia 2017 - 17:00
3. GKS II Sierakowice 5 - 0 Słupia Sulęczyno 27 sierpnia 2017 - 14:00
4. Radunia II Stężyca 2 - 0 Orzeł Gołubie 27 sierpnia 2017 - 15:00
5. Amigo Przyjaźń 0 - 2 Huragan Nowe Polaszki 27 sierpnia 2017 - 13:00
6. GKS II Żukowo 4 - 5 FC Gowidlino 26 sierpnia 2017 - 17:00
Pauza: KS Chwaszczyno,
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
8. Huragan Nowe Polaszki 4 - 0 GKS II Żukowo 3 września 2017 - 14:30
vo, na boisku 4:0
9. Orzeł Gołubie 0 - 1 Amigo Przyjaźń 2 września 2017 - 13:30
10. Słupia Sulęczyno 3 - 2 Radunia II Stężyca 3 września 2017 - 14:00
11. GTS Przywidz 1 - 2 GKS II Sierakowice 2 września 2017 - 17:00
12. KS Chwaszczyno 1 - 0 Gryf Goręczyno 2 września 2017 - 17:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
14. GKS II Sierakowice 2 - 1 KS Chwaszczyno 9 września 2017 - 16:30
15. Radunia II Stężyca 5 - 0 GTS Przywidz 10 września 2017 - 15:00
16. Amigo Przyjaźń 1 - 2 Słupia Sulęczyno 10 września 2017 - 13:00
17. GKS II Żukowo 0 - 3 Orzeł Gołubie 10 września 2017 - 11:00
18. FC Gowidlino 0 - 4 Huragan Nowe Polaszki 10 września 2017 - 11:30
Pauza: Gryf Goręczyno,
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Orzeł Gołubie 3 - 2 FC Gowidlino 17 września 2017 - 14:00
21. Słupia Sulęczyno 10 - 1 GKS II Żukowo 17 września 2017 - 14:00
22. GTS Przywidz 2 - 3 Amigo Przyjaźń 16 września 2017 - 17:00
23. KS Chwaszczyno 2 - 0 Radunia II Stężyca 17 września 2017 - 13:30
24. Gryf Goręczyno 0 - 0 GKS II Sierakowice 16 września 2017 - 16:00
Pauza: Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Radunia II Stężyca 1 - 3 Gryf Goręczyno 24 września 2017 - 15:00
27. Amigo Przyjaźń 5 - 2 KS Chwaszczyno 24 września 2017 - 13:00
28. GKS II Żukowo 2 - 3 GTS Przywidz 24 września 2017 - 11:00
29. FC Gowidlino 1 - 1 Słupia Sulęczyno 24 września 2017 - 11:00
30. Huragan Nowe Polaszki 2 - 0 Orzeł Gołubie 23 września 2017 - 16:00
Pauza: GKS II Sierakowice,
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Słupia Sulęczyno 0 - 2 Huragan Nowe Polaszki 1 października 2017 - 14:00
33. GTS Przywidz 0 - 5 FC Gowidlino 1 października 2017 - 14:00
34. KS Chwaszczyno 3 - 0 GKS II Żukowo 1 października 2017 - 16:00
35. Gryf Goręczyno 2 - 1 Amigo Przyjaźń 30 września 2017 - 15:00
36. GKS II Sierakowice 3 - 0 Radunia II Stężyca 1 października 2017 - 15:00
vo, goście nie przyjechali
Pauza: Orzeł Gołubie,
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Amigo Przyjaźń 2 - 2 GKS II Sierakowice 8 października 2017 - 13:00
39. GKS II Żukowo 1 - 3 Gryf Goręczyno 8 października 2017 - 11:00
40. FC Gowidlino 0 - 3 KS Chwaszczyno 8 października 2017 - 11:30
41. Huragan Nowe Polaszki 4 - 1 GTS Przywidz 7 października 2017 - 16:00
42. Orzeł Gołubie 4 - 0 Słupia Sulęczyno 8 października 2017 - 15:00
Pauza: Radunia II Stężyca,
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
44. GTS Przywidz 3 - 2 Orzeł Gołubie 14 października 2017 - 16:00
45. KS Chwaszczyno 2 - 0 Huragan Nowe Polaszki 14 października 2017 - 15:00
46. Gryf Goręczyno 1 - 4 FC Gowidlino 14 października 2017 - 15:00
47. GKS II Sierakowice 2 - 1 GKS II Żukowo 15 października 2017 - 14:00
48. Radunia II Stężyca 3 - 2 Amigo Przyjaźń 14 października 2017 - 16:00
Pauza: Słupia Sulęczyno,
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
50. GKS II Żukowo 1 - 11 Radunia II Stężyca 22 października 2017 - 11:00
51. FC Gowidlino 2 - 3 GKS II Sierakowice 22 października 2017 - 11:30
52. Huragan Nowe Polaszki 0 - 3 Gryf Goręczyno 21 października 2017 - 15:00
53. Orzeł Gołubie 3 - 4 KS Chwaszczyno 22 października 2017 - 14:00
54. Słupia Sulęczyno 2 - 2 GTS Przywidz 22 października 2017 - 14:00
Pauza: Amigo Przyjaźń,
Kolejka 10 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
56. KS Chwaszczyno 5 - 0 Słupia Sulęczyno 11 listopada 2017 - 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z uwagi na zły stan boiska
57. Gryf Goręczyno 1 - 1 Orzeł Gołubie 28 października 2017 - 15:00
58. GKS II Sierakowice 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 29 października 2017 - 14:00
vo, na boisku 2:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika – brak pauzy po 4 żółtej kartce
59. Radunia II Stężyca 5 - 1 FC Gowidlino 28 października 2017 - 16:00
60. Amigo Przyjaźń 1 - 2 GKS II Żukowo 29 października 2017 - 13:00
Pauza: GTS Przywidz,
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
62. FC Gowidlino 4 - 2 Amigo Przyjaźń 5 listopada 2017 - 11:30
63. Huragan Nowe Polaszki 0 - 1 Radunia II Stężyca 4 listopada 2017 - 14:00
64. Orzeł Gołubie 1 - 2 GKS II Sierakowice 4 listopada 2017 - 11:00
65. Słupia Sulęczyno 0 - 3 Gryf Goręczyno 5 listopada 2017 - 13:00
66. GTS Przywidz 1 - 1 KS Chwaszczyno 5 listopada 2017 - 13:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE