MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS II Sierakowice 20 50 16 2 2 58 - 19
2. Gryf Goręczyno 20 45 14 3 3 52 - 20
3. Radunia II Stężyca 20 44 14 2 4 76 - 20
4. KS Chwaszczyno 20 43 14 1 5 60 - 17
5. Orzeł Gołubie 20 25 7 4 9 35 - 36 4 9 3 0 1 10 - 5
6. Huragan Nowe Polaszki 20 25 8 1 11 28 - 42 4 6 2 0 2 7 - 8
7. FC Gowidlino 20 25 8 1 11 54 - 53 4 3 1 0 3 6 - 10
8. GTS Przywidz 20 19 5 4 11 26 - 47
9. Amigo Przyjaźń 20 17 5 2 13 29 - 48
10. Słupia Sulęczyno 20 14 4 2 14 28 - 87
11. GKS II Żukowo 20 11 3 2 15 26 - 83
Ostatni komentarz dodał bramkarz01 18.06.2018, 16:52:39



Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
2. Gryf Goręczyno 4 - 0 GTS Przywidz 26 sierpnia 2017 - 17:00
3. GKS II Sierakowice 5 - 0 Słupia Sulęczyno 27 sierpnia 2017 - 14:00
4. Radunia II Stężyca 2 - 0 Orzeł Gołubie 27 sierpnia 2017 - 15:00
5. Amigo Przyjaźń 0 - 2 Huragan Nowe Polaszki 27 sierpnia 2017 - 13:00
6. GKS II Żukowo 4 - 5 FC Gowidlino 26 sierpnia 2017 - 17:00
Pauza: KS Chwaszczyno,
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
8. Huragan Nowe Polaszki 4 - 0 GKS II Żukowo 3 września 2017 - 14:30
vo, na boisku 4:0
9. Orzeł Gołubie 0 - 1 Amigo Przyjaźń 2 września 2017 - 13:30
10. Słupia Sulęczyno 3 - 2 Radunia II Stężyca 3 września 2017 - 14:00
11. GTS Przywidz 1 - 2 GKS II Sierakowice 2 września 2017 - 17:00
12. KS Chwaszczyno 1 - 0 Gryf Goręczyno 2 września 2017 - 17:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
14. GKS II Sierakowice 2 - 1 KS Chwaszczyno 9 września 2017 - 16:30
15. Radunia II Stężyca 5 - 0 GTS Przywidz 10 września 2017 - 15:00
16. Amigo Przyjaźń 1 - 2 Słupia Sulęczyno 10 września 2017 - 13:00
17. GKS II Żukowo 0 - 3 Orzeł Gołubie 10 września 2017 - 11:00
18. FC Gowidlino 0 - 4 Huragan Nowe Polaszki 10 września 2017 - 11:30
Pauza: Gryf Goręczyno,
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Orzeł Gołubie 3 - 2 FC Gowidlino 17 września 2017 - 14:00
21. Słupia Sulęczyno 10 - 1 GKS II Żukowo 17 września 2017 - 14:00
22. GTS Przywidz 2 - 3 Amigo Przyjaźń 16 września 2017 - 17:00
23. KS Chwaszczyno 2 - 0 Radunia II Stężyca 17 września 2017 - 13:30
24. Gryf Goręczyno 0 - 0 GKS II Sierakowice 16 września 2017 - 16:00
Pauza: Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Radunia II Stężyca 1 - 3 Gryf Goręczyno 24 września 2017 - 15:00
27. Amigo Przyjaźń 5 - 2 KS Chwaszczyno 24 września 2017 - 13:00
28. GKS II Żukowo 2 - 3 GTS Przywidz 24 września 2017 - 11:00
29. FC Gowidlino 1 - 1 Słupia Sulęczyno 24 września 2017 - 11:00
30. Huragan Nowe Polaszki 2 - 0 Orzeł Gołubie 23 września 2017 - 16:00
Pauza: GKS II Sierakowice,
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Słupia Sulęczyno 0 - 2 Huragan Nowe Polaszki 1 października 2017 - 14:00
33. GTS Przywidz 0 - 5 FC Gowidlino 1 października 2017 - 14:00
34. KS Chwaszczyno 3 - 0 GKS II Żukowo 1 października 2017 - 16:00
35. Gryf Goręczyno 2 - 1 Amigo Przyjaźń 30 września 2017 - 15:00
36. GKS II Sierakowice 3 - 0 Radunia II Stężyca 1 października 2017 - 15:00
vo, goście nie przyjechali
Pauza: Orzeł Gołubie,
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Amigo Przyjaźń 2 - 2 GKS II Sierakowice 8 października 2017 - 13:00
39. GKS II Żukowo 1 - 3 Gryf Goręczyno 8 października 2017 - 11:00
40. FC Gowidlino 0 - 3 KS Chwaszczyno 8 października 2017 - 11:30
41. Huragan Nowe Polaszki 4 - 1 GTS Przywidz 7 października 2017 - 16:00
42. Orzeł Gołubie 4 - 0 Słupia Sulęczyno 8 października 2017 - 15:00
Pauza: Radunia II Stężyca,
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
44. GTS Przywidz 3 - 2 Orzeł Gołubie 14 października 2017 - 16:00
45. KS Chwaszczyno 2 - 0 Huragan Nowe Polaszki 14 października 2017 - 15:00
46. Gryf Goręczyno 1 - 4 FC Gowidlino 14 października 2017 - 15:00
47. GKS II Sierakowice 2 - 1 GKS II Żukowo 15 października 2017 - 14:00
48. Radunia II Stężyca 3 - 2 Amigo Przyjaźń 14 października 2017 - 16:00
Pauza: Słupia Sulęczyno,
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
50. GKS II Żukowo 1 - 11 Radunia II Stężyca 22 października 2017 - 11:00
51. FC Gowidlino 2 - 3 GKS II Sierakowice 22 października 2017 - 11:30
52. Huragan Nowe Polaszki 0 - 3 Gryf Goręczyno 21 października 2017 - 15:00
53. Orzeł Gołubie 3 - 4 KS Chwaszczyno 22 października 2017 - 14:00
54. Słupia Sulęczyno 2 - 2 GTS Przywidz 22 października 2017 - 14:00
Pauza: Amigo Przyjaźń,
Kolejka 10 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
56. KS Chwaszczyno 5 - 0 Słupia Sulęczyno 11 listopada 2017 - 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z uwagi na zły stan boiska
57. Gryf Goręczyno 1 - 1 Orzeł Gołubie 28 października 2017 - 15:00
58. GKS II Sierakowice 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 29 października 2017 - 14:00
vo, na boisku 2:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika – brak pauzy po 4 żółtej kartce
59. Radunia II Stężyca 5 - 1 FC Gowidlino 28 października 2017 - 16:00
60. Amigo Przyjaźń 1 - 2 GKS II Żukowo 29 października 2017 - 13:00
Pauza: GTS Przywidz,
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
62. FC Gowidlino 4 - 2 Amigo Przyjaźń 5 listopada 2017 - 11:30
63. Huragan Nowe Polaszki 0 - 1 Radunia II Stężyca 4 listopada 2017 - 14:00
64. Orzeł Gołubie 1 - 2 GKS II Sierakowice 4 listopada 2017 - 11:00
65. Słupia Sulęczyno 0 - 3 Gryf Goręczyno 5 listopada 2017 - 13:00
66. GTS Przywidz 1 - 1 KS Chwaszczyno 5 listopada 2017 - 13:00
Pauza: GKS II Żukowo,
Kolejka 12 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
68. GTS Przywidz 0 - 2 Gryf Goręczyno 8 kwietnia 2018 - 14:00
69. Słupia Sulęczyno 3 - 5 GKS II Sierakowice 8 kwietnia 2018 - 14:00
70. Orzeł Gołubie 2 - 2 Radunia II Stężyca 8 kwietnia 2018 - 14:00
71. Huragan Nowe Polaszki 2 - 1 Amigo Przyjaźń 7 kwietnia 2018 - 16:00
72. FC Gowidlino 9 - 2 GKS II Żukowo 8 kwietnia 2018 - 11:30
Pauza: KS Chwaszczyno,
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
74. GKS II Żukowo 2 - 2 Huragan Nowe Polaszki 15 kwietnia 2018 - 11:00
75. Amigo Przyjaźń 0 - 3 Orzeł Gołubie 15 kwietnia 2018 - 13:00
76. Radunia II Stężyca 9 - 0 Słupia Sulęczyno 15 kwietnia 2018 - 14:00
77. GKS II Sierakowice 2 - 0 GTS Przywidz 15 kwietnia 2018 - 14:00
78. Gryf Goręczyno 2 - 1 KS Chwaszczyno 15 kwietnia 2018 - 14:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
80. KS Chwaszczyno 0 - 1 GKS II Sierakowice 21 kwietnia 2018 - 17:30
81. GTS Przywidz 0 - 3 Radunia II Stężyca 21 kwietnia 2018 - 17:00
82. Słupia Sulęczyno 1 - 4 Amigo Przyjaźń 22 kwietnia 2018 - 14:00
83. Orzeł Gołubie 1 - 1 GKS II Żukowo 22 kwietnia 2018 - 11:00
84. Huragan Nowe Polaszki 1 - 3 FC Gowidlino 21 kwietnia 2018 - 16:00
Pauza: Gryf Goręczyno,
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. FC Gowidlino 1 - 2 Orzeł Gołubie 13 czerwca 2018 - 19:00
87. GKS II Żukowo 1 - 2 Słupia Sulęczyno 29 kwietnia 2018 - 11:00
88. Amigo Przyjaźń 0 - 0 GTS Przywidz 28 kwietnia 2018 - 17:00
89. Radunia II Stężyca 1 - 0 KS Chwaszczyno 29 kwietnia 2018 - 14:00
90. GKS II Sierakowice 6 - 0 Gryf Goręczyno 29 kwietnia 2018 - 14:00
Pauza: Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 16 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
92. Gryf Goręczyno 2 - 2 Radunia II Stężyca 6 maja 2018 - 14:00
93. KS Chwaszczyno 4 - 1 Amigo Przyjaźń 5 maja 2018 - 17:30
94. GTS Przywidz 5 - 1 GKS II Żukowo 5 maja 2018 - 17:00
95. Słupia Sulęczyno 2 - 7 FC Gowidlino 6 maja 2018 - 14:00
96. Orzeł Gołubie 5 - 0 Huragan Nowe Polaszki 6 maja 2018 - 14:00
vo, na boisku 5:2
Pauza: GKS II Sierakowice,
Kolejka 17 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. Huragan Nowe Polaszki 4 - 1 Słupia Sulęczyno 12 maja 2018 - 16:00
99. FC Gowidlino 5 - 1 GTS Przywidz 13 maja 2018 - 11:30
100. GKS II Żukowo 1 - 5 KS Chwaszczyno 13 maja 2018 - 11:00
101. Amigo Przyjaźń 0 - 3 Gryf Goręczyno 13 maja 2018 - 13:00
102. Radunia II Stężyca 1 - 0 GKS II Sierakowice 13 maja 2018 - 16:00
Pauza: Orzeł Gołubie,
Kolejka 18 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
104. GKS II Sierakowice 3 - 1 Amigo Przyjaźń 19 maja 2018 - 14:00
105. Gryf Goręczyno 3 - 0 GKS II Żukowo 20 maja 2018 - 14:00
vo, niestawienie się na zawody
106. KS Chwaszczyno 2 - 0 FC Gowidlino 19 maja 2018 - 17:30
107. GTS Przywidz 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 19 maja 2018 - 17:00
108. Słupia Sulęczyno 1 - 2 Orzeł Gołubie 20 maja 2018 - 14:00
Pauza: Radunia II Stężyca,
Kolejka 19 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
110. Orzeł Gołubie 1 - 1 GTS Przywidz 27 maja 2018 - 14:00
111. Huragan Nowe Polaszki 0 - 2 KS Chwaszczyno 27 maja 2018 - 15:00
112. FC Gowidlino 1 - 4 Gryf Goręczyno 27 maja 2018 - 11:30
113. GKS II Żukowo 3 - 2 GKS II Sierakowice 27 maja 2018 - 11:00
114. Amigo Przyjaźń 0 - 6 Radunia II Stężyca 27 maja 2018 - 13:00
Pauza: Słupia Sulęczyno,
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
116. Radunia II Stężyca 8 - 0 GKS II Żukowo 3 czerwca 2018 - 17:00
117. GKS II Sierakowice 4 - 1 FC Gowidlino 3 czerwca 2018 - 14:00
118. Gryf Goręczyno 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 3 czerwca 2018 - 14:00
119. KS Chwaszczyno 4 - 0 Orzeł Gołubie 2 czerwca 2018 - 17:30
120. GTS Przywidz 3 - 0 Słupia Sulęczyno 2 czerwca 2018 - 17:00
vo, na boisku 0:2
Pauza: Amigo Przyjaźń,
Kolejka 21 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
122. Słupia Sulęczyno 0 - 15 KS Chwaszczyno 10 czerwca 2018 - 14:00
123. Orzeł Gołubie 1 - 2 Gryf Goręczyno 10 czerwca 2018 - 14:00
124. Huragan Nowe Polaszki 1 - 4 GKS II Sierakowice 9 czerwca 2018 - 13:00
125. FC Gowidlino 1 - 6 Radunia II Stężyca 10 czerwca 2018 - 15:00
126. GKS II Żukowo 3 - 1 Amigo Przyjaźń 10 czerwca 2018 - 11:00
Pauza: GTS Przywidz,
Kolejka 22 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
128. Amigo Przyjaźń 3 - 2 FC Gowidlino 17 czerwca 2018 - 13:00
129. Radunia II Stężyca 8 - 0 Huragan Nowe Polaszki 17 czerwca 2018 - 13:00
130. GKS II Sierakowice 7 - 1 Orzeł Gołubie 17 czerwca 2018 - 13:00
131. Gryf Goręczyno 11 - 0 Słupia Sulęczyno 17 czerwca 2018 - 13:00
132. KS Chwaszczyno 3 - 0 GTS Przywidz 17 czerwca 2018 - 13:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE