Baner

Klasa A - grupa Słupsk III - sezon 2005/2006

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Iskra Dretyń 22 48 15 3 4 55 - 30
2. Orkan Gostkowo 22 39 10 9 3 41 - 24
3. Myśliwiec Tuchomie 22 37 11 4 7 48 - 38
4. GKS Kołczygłowy 22 35 10 5 7 49 - 40
5. Granit Koczała 22 33 9 6 7 42 - 34
6. Urania Udorpie 22 32 9 5 8 43 - 31
7. Drzewiarz Rzeczenica 22 30 8 6 8 46 - 53
8. Stegna Parchowo 22 26 7 5 10 50 - 58
9. GTS Czarna Dąbrówka 22 26 7 5 10 41 - 57
10. Sokół Wyczechy 22 25 8 1 13 55 - 52
11. Juve Uniechów 22 25 7 4 11 47 - 67
12. Magic Niezabyszewo 22 12 3 3 16 33 - 66
Ostatni komentarz dodał Mekso 24.06.2006, 20:53:51


Kolejka 1 - 28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Magic Niezabyszewo 2 - 2 Stegna Parchowo
Juve Uniechów 3 - 6 Granit Koczała
Orkan Gostkowo 2 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
Iskra Dretyń 0 - 3 GKS Kołczygłowy
vo. (na boisku 4:1, w drużynie gospodarzy udział nieuprawnionego zawodnika)
Urania Udorpie 6 - 2 Drzewiarz Rzeczenica
Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Sokół Wyczechy
Kolejka 2 - 4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stegna Parchowo 3 - 5 Sokół Wyczechy
Drzewiarz Rzeczenica 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie
GKS Kołczygłowy 0 - 3 Urania Udorpie
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 4 Iskra Dretyń
Granit Koczała 1 - 1 Orkan Gostkowo
Magic Niezabyszewo 2 - 2 Juve Uniechów
Kolejka 3 - 11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Juve Uniechów 1 - 2 Stegna Parchowo
Orkan Gostkowo 4 - 3 Magic Niezabyszewo
Iskra Dretyń 3 - 3 Granit Koczała
Urania Udorpie 3 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
Myśliwiec Tuchomie 3 - 5 GKS Kołczygłowy
Sokół Wyczechy 1 - 2 Drzewiarz Rzeczenica
Kolejka 4 - 18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stegna Parchowo 2 - 2 Drzewiarz Rzeczenica
GKS Kołczygłowy 2 - 0 Sokół Wyczechy
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 2 Myśliwiec Tuchomie
Granit Koczała 1 - 0 Urania Udorpie
Magic Niezabyszewo 0 - 3 Iskra Dretyń
Juve Uniechów 2 - 2 Orkan Gostkowo
Kolejka 5 - 25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Gostkowo 4 - 1 Stegna Parchowo
Iskra Dretyń 4 - 2 Juve Uniechów
Urania Udorpie 3 - 1 Magic Niezabyszewo
Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Granit Koczała
Sokół Wyczechy 8 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
Drzewiarz Rzeczenica 3 - 1 GKS Kołczygłowy
Kolejka 6 - 2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stegna Parchowo 4 - 3 GKS Kołczygłowy
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 3 Drzewiarz Rzeczenica
Granit Koczała 4 - 4 Sokół Wyczechy
Magic Niezabyszewo 0 - 2 Myśliwiec Tuchomie
Juve Uniechów 1 - 1 Urania Udorpie
Orkan Gostkowo 2 - 1 Iskra Dretyń
Kolejka 7 - 9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Iskra Dretyń 2 - 1 Stegna Parchowo
Urania Udorpie 1 - 2 Orkan Gostkowo
Myśliwiec Tuchomie 6 - 3 Juve Uniechów
Sokół Wyczechy 4 - 1 Magic Niezabyszewo
Drzewiarz Rzeczenica 1 - 0 Granit Koczała
GKS Kołczygłowy 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 8 - 16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stegna Parchowo 5 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
Granit Koczała 3 - 2 GKS Kołczygłowy
Magic Niezabyszewo 1 - 2 Drzewiarz Rzeczenica
Juve Uniechów 4 - 2 Sokół Wyczechy
Orkan Gostkowo 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie
Iskra Dretyń 1 - 0 Urania Udorpie
Kolejka 9 - 23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Urania Udorpie 3 - 3 Stegna Parchowo
Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 Iskra Dretyń
Sokół Wyczechy 2 - 1 Orkan Gostkowo
Drzewiarz Rzeczenica 2 - 3 Juve Uniechów
GKS Kołczygłowy 1 - 0 Magic Niezabyszewo
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 5 Granit Koczała
Kolejka 10 - 30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stegna Parchowo 0 - 1 Granit Koczała
Magic Niezabyszewo 7 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
Juve Uniechów 1 - 4 GKS Kołczygłowy
Orkan Gostkowo 2 - 2 Drzewiarz Rzeczenica
Iskra Dretyń 2 - 1 Sokół Wyczechy
Urania Udorpie 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 11 - 6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Myśliwiec Tuchomie 2 - 5 Stegna Parchowo
Sokół Wyczechy 1 - 4 Urania Udorpie
Drzewiarz Rzeczenica 2 - 3 Iskra Dretyń
GKS Kołczygłowy 1 - 1 Orkan Gostkowo
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 5 Juve Uniechów
Granit Koczała 6 - 0 Magic Niezabyszewo
Kolejka 12 - 2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stegna Parchowo 5 - 1 Magic Niezabyszewo
Granit Koczała 1 - 5 Juve Uniechów
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 0 Orkan Gostkowo
GKS Kołczygłowy 2 - 3 Iskra Dretyń
Drzewiarz Rzeczenica 1 - 4 Urania Udorpie
Sokół Wyczechy 2 - 3 Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 13 - 9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Wyczechy 5 - 2 Stegna Parchowo
Myśliwiec Tuchomie 3 - 2 Drzewiarz Rzeczenica
Urania Udorpie 2 - 2 GKS Kołczygłowy
Iskra Dretyń 0 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
Orkan Gostkowo 2 - 0 Granit Koczała
Juve Uniechów 4 - 1 Magic Niezabyszewo
Kolejka 14 - 23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stegna Parchowo 6 - 2 Juve Uniechów
Magic Niezabyszewo 1 - 1 Orkan Gostkowo
Granit Koczała 2 - 3 Iskra Dretyń
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 0 Urania Udorpie
GKS Kołczygłowy 3 - 2 Myśliwiec Tuchomie
Drzewiarz Rzeczenica 4 - 3 Sokół Wyczechy
Kolejka 15 - 30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Drzewiarz Rzeczenica 2 - 2 Stegna Parchowo
Sokół Wyczechy 2 - 1 GKS Kołczygłowy
Myśliwiec Tuchomie 2 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
Urania Udorpie 0 - 0 Granit Koczała
Iskra Dretyń 4 - 1 Magic Niezabyszewo
Orkan Gostkowo 4 - 1 Juve Uniechów
Kolejka 16 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stegna Parchowo 0 - 4 Orkan Gostkowo
Juve Uniechów 1 - 1 Iskra Dretyń
Magic Niezabyszewo 2 - 1 Urania Udorpie
Granit Koczała 0 - 0 Myśliwiec Tuchomie
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 0 Sokół Wyczechy
GKS Kołczygłowy 2 - 2 Drzewiarz Rzeczenica
Kolejka 17 - 7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kołczygłowy 7 - 3 Stegna Parchowo
Drzewiarz Rzeczenica 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
Sokół Wyczechy 1 - 2 Granit Koczała
Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Magic Niezabyszewo
Urania Udorpie 4 - 0 Juve Uniechów
Iskra Dretyń 2 - 1 Orkan Gostkowo
Kolejka 18 - 14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stegna Parchowo 1 - 5 Iskra Dretyń 14 maja 2006 - 14:00
Orkan Gostkowo 2 - 0 Urania Udorpie 14 maja 2006 - 13:00
Juve Uniechów 1 - 6 Myśliwiec Tuchomie 14 maja 2006 - 13:00
Magic Niezabyszewo 3 - 2 Sokół Wyczechy 14 maja 2006 - 13:00
Granit Koczała 1 - 3 Drzewiarz Rzeczenica 14 maja 2006 - 13:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 GKS Kołczygłowy 14 maja 2006 - 14:00
Kolejka 19 - 21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 0 Stegna Parchowo 21 maja 2006 - 14:00
GKS Kołczygłowy 1 - 1 Granit Koczała 21 maja 2006 - 14:00
Drzewiarz Rzeczenica 6 - 3 Magic Niezabyszewo 21 maja 2006 - 13:00
Sokół Wyczechy 6 - 0 Juve Uniechów 21 maja 2006 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 1 Orkan Gostkowo 21 maja 2006 - 14:00
Urania Udorpie 2 - 1 Iskra Dretyń 21 maja 2006 - 14:00
Kolejka 20 - 28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stegna Parchowo 3 - 1 Urania Udorpie 28 maja 2006 - 14:00
Iskra Dretyń 0 - 0 Myśliwiec Tuchomie 28 maja 2006 - 13:00
Orkan Gostkowo 3 - 1 Sokół Wyczechy 28 maja 2006 - 13:00
Juve Uniechów 1 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 28 maja 2006 - 13:00
Magic Niezabyszewo 2 - 3 GKS Kołczygłowy 28 maja 2006 - 13:00
Granit Koczała 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 28 maja 2006 - 13:00
Kolejka 21 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
Granit Koczała 2 - 0 Stegna Parchowo 4 czerwca 2006 - 12:00
GTS Czarna Dąbrówka 5 - 1 Magic Niezabyszewo 4 czerwca 2006 - 12:00
GKS Kołczygłowy 2 - 1 Juve Uniechów 4 czerwca 2006 - 12:00
Drzewiarz Rzeczenica 1 - 1 Orkan Gostkowo 4 czerwca 2006 - 12:00
Sokół Wyczechy 0 - 2 Iskra Dretyń 4 czerwca 2006 - 12:00
Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Urania Udorpie 4 czerwca 2006 - 12:00
Kolejka 22 - 11. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
Stegna Parchowo 0 - 4 Myśliwiec Tuchomie 11 czerwca 2006 - 12:00
Urania Udorpie 1 - 4 Sokół Wyczechy 11 czerwca 2006 - 12:00
Iskra Dretyń 9 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 11 czerwca 2006 - 12:00
Orkan Gostkowo 0 - 0 GKS Kołczygłowy 11 czerwca 2006 - 12:00
Juve Uniechów 4 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 11 czerwca 2006 - 12:00
Magic Niezabyszewo 0 - 1 Granit Koczała 11 czerwca 2006 - 12:00
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE