MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2017/2018



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wisła Długie Pole 23 56 18 2 3 101 - 27
2. Wisła Steblewo 23 50 16 2 5 74 - 36
3. GKS Tr±bki Wielkie 23 49 16 1 6 89 - 33
4. GTS Rotmanka 23 44 14 2 7 60 - 43
5. Osiczanka II Osice 22 42 13 3 6 64 - 48
6. Grom Trutnowy 24 34 11 1 12 68 - 83
7. GTS Rusocin 23 31 10 1 12 50 - 60 2 6 2 0 0 9 - 3
8. GTS Juszkowo 22 31 9 4 9 72 - 59 2 0 0 0 2 3 - 9
9. EPT Grabiny Zameczek 23 29 9 2 12 62 - 58
10. Morze Stegna 23 27 9 0 14 48 - 82
11. Wisła Drewnica 22 21 6 3 13 41 - 67
12. Olimp Mierzeszyn 22 19 6 1 15 47 - 104
13. GTS Rokitnica 22 18 5 3 14 37 - 77
14. KS Wocławy 23 12 3 3 17 36 - 72
Ostatni komentarz dodał rumcajs1 27.05.2018, 15:41:49




Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
1. GTS Rokitnica 1 - 4 Osiczanka II Osice 24 marca 2018 - 15:00
2. Wisła Długie Pole 3 - 2 Grom Trutnowy 24 marca 2018 - 16:00
3. Wisła Drewnica 4 - 3 KS Wocławy 24 marca 2018 - 16:00
4. GKS Tr±bki Wielkie 5 - 0 GTS Juszkowo 24 marca 2018 - 18:30
5. Morze Stegna 0 - 3 GTS Rusocin 25 marca 2018 - 16:00
6. EPT Grabiny Zameczek 6 - 0 GTS Rotmanka 25 marca 2018 - 14:00
7. Wisła Steblewo 4 - 2 Olimp Mierzeszyn 24 marca 2018 - 16:00
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
8. Wisła Steblewo 5 - 1 GTS Rokitnica 28 marca 2018 - 16:30
9. Olimp Mierzeszyn 1 - 3 EPT Grabiny Zameczek 31 marca 2018 - 14:00
10. GTS Rotmanka 7 - 0 Morze Stegna 28 marca 2018 - 17:00
11. GTS Rusocin 1 - 6 GKS Tr±bki Wielkie 25 kwietnia 2018 - 17:00
12. GTS Juszkowo 6 - 3 Wisła Drewnica 31 marca 2018 - 15:30
13. KS Wocławy 1 - 2 Wisła Długie Pole 31 marca 2018 - 14:30
14. Grom Trutnowy 1 - 5 Osiczanka II Osice 31 marca 2018 - 12:00
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
15. GTS Rokitnica 1 - 5 Grom Trutnowy 7 kwietnia 2018 - 15:30
16. Osiczanka II Osice 3 - 1 KS Wocławy 7 kwietnia 2018 - 13:45
17. Wisła Długie Pole 3 - 3 GTS Juszkowo 8 kwietnia 2018 - 14:00
18. Wisła Drewnica 1 - 4 GTS Rusocin 7 kwietnia 2018 - 16:00
19. GKS Tr±bki Wielkie 0 - 1 GTS Rotmanka 8 kwietnia 2018 - 13:00
20. Morze Stegna 1 - 6 Olimp Mierzeszyn 8 kwietnia 2018 - 16:00
21. EPT Grabiny Zameczek 1 - 3 Wisła Steblewo 8 kwietnia 2018 - 14:00
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
22. EPT Grabiny Zameczek 4 - 1 GTS Rokitnica 15 kwietnia 2018 - 12:00
23. Wisła Steblewo 2 - 0 Morze Stegna 14 kwietnia 2018 - 17:00
24. Olimp Mierzeszyn 2 - 5 GKS Tr±bki Wielkie 15 kwietnia 2018 - 14:00
25. GTS Rotmanka 1 - 1 Wisła Drewnica 14 kwietnia 2018 - 16:00
26. GTS Rusocin 0 - 5 Wisła Długie Pole 14 kwietnia 2018 - 16:00
27. GTS Juszkowo 4 - 2 Osiczanka II Osice 14 kwietnia 2018 - 16:00
28. KS Wocławy 2 - 4 Grom Trutnowy 15 kwietnia 2018 - 14:00
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
29. GTS Rokitnica 5 - 4 KS Wocławy 21 kwietnia 2018 - 16:00
30. Grom Trutnowy 2 - 4 GTS Juszkowo 22 kwietnia 2018 - 14:00
31. Osiczanka II Osice 3 - 1 GTS Rusocin 21 kwietnia 2018 - 13:45
32. Wisła Długie Pole 0 - 0 GTS Rotmanka 21 kwietnia 2018 - 11:00
33. Wisła Drewnica 5 - 2 Olimp Mierzeszyn 21 kwietnia 2018 - 17:00
34. GKS Tr±bki Wielkie 2 - 3 Wisła Steblewo 22 kwietnia 2018 - 14:00
35. Morze Stegna 5 - 3 EPT Grabiny Zameczek 22 kwietnia 2018 - 16:00
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
36. Morze Stegna 4 - 1 GTS Rokitnica 29 kwietnia 2018 - 16:00
37. EPT Grabiny Zameczek 1 - 2 GKS Tr±bki Wielkie 29 kwietnia 2018 - 12:00
38. Wisła Steblewo 2 - 0 Wisła Drewnica 28 kwietnia 2018 - 17:00
39. Olimp Mierzeszyn 0 - 5 Wisła Długie Pole 1 maja 2018 - 14:00
vo, zdekompletowanie drużyny gospodarzy
40. GTS Rotmanka 1 - 0 Osiczanka II Osice 28 kwietnia 2018 - 16:00
41. GTS Rusocin 3 - 5 Grom Trutnowy 28 kwietnia 2018 - 16:00
42. GTS Juszkowo 2 - 0 KS Wocławy 28 kwietnia 2018 - 16:00
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. GTS Rokitnica 1 - 1 GTS Juszkowo 5 maja 2018 - 15:00
44. KS Wocławy 1 - 5 GTS Rusocin 6 maja 2018 - 14:00
45. Grom Trutnowy 4 - 1 GTS Rotmanka 6 maja 2018 - 14:00
46. Osiczanka II Osice 3 - 2 Olimp Mierzeszyn 6 maja 2018 - 16:45
47. Wisła Długie Pole 2 - 1 Wisła Steblewo 6 maja 2018 - 17:00
48. Wisła Drewnica 2 - 2 EPT Grabiny Zameczek 5 maja 2018 - 17:00
49. GKS Tr±bki Wielkie 5 - 2 Morze Stegna 6 maja 2018 - 14:00
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
50. GKS Tr±bki Wielkie 7 - 0 GTS Rokitnica 13 maja 2018 - 14:00
51. Morze Stegna 2 - 4 Wisła Drewnica 13 maja 2018 - 16:00
52. EPT Grabiny Zameczek 3 - 0 Wisła Długie Pole 9 maja 2018 - 18:30
53. Wisła Steblewo 8 - 3 Osiczanka II Osice 12 maja 2018 - 17:00
54. Olimp Mierzeszyn 6 - 2 Grom Trutnowy 13 maja 2018 - 14:00
55. GTS Rotmanka 3 - 1 KS Wocławy 12 maja 2018 - 16:00
56. GTS Rusocin 3 - 2 GTS Juszkowo 12 maja 2018 - 16:00
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
57. GTS Rokitnica 2 - 2 GTS Rusocin 19 maja 2018 - 16:00
58. GTS Juszkowo 5 - 0 GTS Rotmanka 19 maja 2018 - 16:00
59. KS Wocławy 1 - 3 Olimp Mierzeszyn 20 maja 2018 - 14:00
60. Grom Trutnowy 4 - 2 Wisła Steblewo 19 maja 2018 - 16:00
61. Osiczanka II Osice 4 - 2 EPT Grabiny Zameczek 16 maja 2018 - 18:30
62. Wisła Długie Pole 8 - 0 Morze Stegna 19 maja 2018 - 14:00
63. Wisła Drewnica 2 - 7 GKS Tr±bki Wielkie 19 maja 2018 - 17:00
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
64. Wisła Drewnica - GTS Rokitnica 27 maja 2018 - 14:00
65. GKS Tr±bki Wielkie 2 - 5 Wisła Długie Pole 27 maja 2018 - 13:00
66. Morze Stegna - Osiczanka II Osice 27 maja 2018 - 16:00
67. EPT Grabiny Zameczek 3 - 4 Grom Trutnowy 27 maja 2018 - 11:00
68. Wisła Steblewo 4 - 0 KS Wocławy 26 maja 2018 - 17:00
69. Olimp Mierzeszyn - GTS Juszkowo 27 maja 2018 - 14:00
70. GTS Rotmanka 6 - 0 GTS Rusocin 26 maja 2018 - 17:00
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. GTS Rokitnica - GTS Rotmanka 2 czerwca 2018 - 16:00
72. GTS Rusocin - Olimp Mierzeszyn 2 czerwca 2018 - 16:00
73. GTS Juszkowo - Wisła Steblewo 2 czerwca 2018 - 16:30
74. KS Wocławy - EPT Grabiny Zameczek 3 czerwca 2018 - 14:00
75. Grom Trutnowy 4 - 3 Morze Stegna 3 maja 2018 - 16:00
76. Osiczanka II Osice - GKS Tr±bki Wielkie 2 czerwca 2018 - 17:15
77. Wisła Długie Pole - Wisła Drewnica 2 czerwca 2018 - 13:30


Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Wisła Długie Pole - GTS Rokitnica 9 czerwca 2018 - 14:00
79. Wisła Drewnica - Osiczanka II Osice 9 czerwca 2018 - 17:00
80. GKS Tr±bki Wielkie - Grom Trutnowy 10 czerwca 2018 - 15:00
81. Morze Stegna - KS Wocławy 10 czerwca 2018 - 16:00
82. EPT Grabiny Zameczek - GTS Juszkowo 10 czerwca 2018 - 11:00
83. Wisła Steblewo - GTS Rusocin 9 czerwca 2018 - 17:00
84. Olimp Mierzeszyn - GTS Rotmanka 10 czerwca 2018 - 14:00
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. GTS Rokitnica - Olimp Mierzeszyn 17 czerwca 2018 - 14:00
86. GTS Rotmanka - Wisła Steblewo 17 czerwca 2018 - 14:00
87. GTS Rusocin - EPT Grabiny Zameczek 17 czerwca 2018 - 14:00
88. GTS Juszkowo - Morze Stegna 17 czerwca 2018 - 14:00
89. KS Wocławy - GKS Tr±bki Wielkie 17 czerwca 2018 - 14:00
90. Grom Trutnowy - Wisła Drewnica 17 czerwca 2018 - 14:00
91. Osiczanka II Osice - Wisła Długie Pole 17 czerwca 2018 - 14:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE