ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wisła Długie Pole 26 60 19 3 4 113 - 34
2. GKS Trąbki Wielkie 26 55 18 1 7 105 - 42
3. GTS Rotmanka 26 53 17 2 7 67 - 47 2 3 1 0 1 4 - 3
4. Wisła Steblewo 26 53 17 2 7 79 - 43 2 3 1 0 1 3 - 4
5. Osiczanka II Osice 26 51 16 3 7 82 - 58
6. GTS Juszkowo 26 41 12 5 9 82 - 65
7. Grom Trutnowy 26 37 12 1 13 77 - 92 2 3 1 0 1 6 - 6
8. GTS Rusocin 26 37 12 1 13 58 - 66 2 3 1 0 1 6 - 6
9. EPT Grabiny Zameczek 26 33 10 3 13 69 - 63
10. Morze Stegna 26 30 10 0 16 53 - 90
11. Wisła Drewnica 26 28 8 4 14 54 - 80
12. Olimp Mierzeszyn 26 22 7 1 18 56 - 115
13. GTS Rokitnica 26 18 5 3 18 41 - 96
14. KS Wocławy 26 12 3 3 20 40 - 85
Ostatni komentarz dodał Napadzioor 07.07.2018, 02:34:02



Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
1. Osiczanka II Osice 7 - 1 GTS Rokitnica 12 sierpnia 2017 - 13:30
2. Grom Trutnowy 0 - 4 Wisła Długie Pole 13 sierpnia 2017 - 13:00
vo, na boisku 1:4
3. KS Wocławy 2 - 2 Wisła Drewnica 15 sierpnia 2017 - 16:00
4. GTS Juszkowo 0 - 7 GKS Trąbki Wielkie 12 sierpnia 2017 - 17:30
5. GTS Rusocin 4 - 1 Morze Stegna 13 sierpnia 2017 - 12:00
6. GTS Rotmanka 4 - 0 EPT Grabiny Zameczek 12 sierpnia 2017 - 16:00
7. Olimp Mierzeszyn 0 - 4 Wisła Steblewo 13 sierpnia 2017 - 15:00
vo, na boisku 1:4
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
8. GTS Rokitnica 2 - 2 Wisła Steblewo 20 sierpnia 2017 - 14:00
9. EPT Grabiny Zameczek 4 - 3 Olimp Mierzeszyn 20 sierpnia 2017 - 14:00
10. Morze Stegna 4 - 3 GTS Rotmanka 20 sierpnia 2017 - 18:00
11. GKS Trąbki Wielkie 3 - 0 GTS Rusocin 19 sierpnia 2017 - 16:00
12. Wisła Drewnica 2 - 1 GTS Juszkowo 19 sierpnia 2017 - 17:00
13. Wisła Długie Pole 5 - 0 KS Wocławy 20 sierpnia 2017 - 16:00
14. Osiczanka II Osice 5 - 0 Grom Trutnowy 19 sierpnia 2017 - 13:30
vo, na boisku 5:5
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
15. Grom Trutnowy 0 - 3 GTS Rokitnica 26 września 2017 - 18:30
Zawody przerwane w 81 minucie. Na boisku 2:2
16. KS Wocławy 1 - 3 Osiczanka II Osice 14 września 2017 - 18:30
17. GTS Juszkowo 0 - 4 Wisła Długie Pole 26 sierpnia 2017 - 17:00
18. GTS Rusocin 2 - 1 Wisła Drewnica 26 sierpnia 2017 - 16:00
19. GTS Rotmanka 5 - 1 GKS Trąbki Wielkie 26 sierpnia 2017 - 16:00
20. Olimp Mierzeszyn 4 - 2 Morze Stegna 27 sierpnia 2017 - 14:00
21. Wisła Steblewo 4 - 2 EPT Grabiny Zameczek 26 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
22. GTS Rokitnica 3 - 2 EPT Grabiny Zameczek 2 września 2017 - 16:30
23. Morze Stegna 2 - 0 Wisła Steblewo 3 września 2017 - 16:00
24. GKS Trąbki Wielkie 8 - 0 Olimp Mierzeszyn 3 września 2017 - 14:00
25. Wisła Drewnica 5 - 3 GTS Rotmanka 2 września 2017 - 17:00
26. Wisła Długie Pole 6 - 1 GTS Rusocin 2 września 2017 - 16:00
27. Osiczanka II Osice 3 - 2 GTS Juszkowo 2 września 2017 - 17:45
28. Grom Trutnowy 2 - 2 KS Wocławy 3 września 2017 - 13:00
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
29. KS Wocławy 4 - 3 GTS Rokitnica 10 września 2017 - 16:00
30. GTS Juszkowo 9 - 4 Grom Trutnowy 9 września 2017 - 16:00
31. GTS Rusocin 1 - 2 Osiczanka II Osice 10 września 2017 - 12:00
32. GTS Rotmanka 0 - 5 Wisła Długie Pole 9 września 2017 - 16:00
33. Olimp Mierzeszyn 2 - 0 Wisła Drewnica 10 września 2017 - 14:00
34. Wisła Steblewo 1 - 4 GKS Trąbki Wielkie 9 września 2017 - 17:00
35. EPT Grabiny Zameczek 4 - 0 Morze Stegna 10 września 2017 - 14:00
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
36. GTS Rokitnica 1 - 4 Morze Stegna 17 września 2017 - 16:00
37. GKS Trąbki Wielkie 6 - 1 EPT Grabiny Zameczek 17 września 2017 - 14:00
38. Wisła Drewnica 1 - 3 Wisła Steblewo 16 września 2017 - 16:00
39. Wisła Długie Pole 20 - 0 Olimp Mierzeszyn 16 września 2017 - 16:00
40. Osiczanka II Osice 3 - 7 GTS Rotmanka 17 września 2017 - 15:45
41. Grom Trutnowy 1 - 3 GTS Rusocin 17 września 2017 - 17:00
42. KS Wocławy 2 - 2 GTS Juszkowo 17 września 2017 - 16:00
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
43. GTS Juszkowo 8 - 0 GTS Rokitnica 24 września 2017 - 11:00
44. GTS Rusocin 0 - 2 KS Wocławy 24 września 2017 - 12:00
45. GTS Rotmanka 2 - 1 Grom Trutnowy 23 września 2017 - 16:00
46. Olimp Mierzeszyn 5 - 5 Osiczanka II Osice 24 września 2017 - 14:00
47. Wisła Steblewo 5 - 0 Wisła Długie Pole 23 września 2017 - 17:00
48. EPT Grabiny Zameczek 3 - 0 Wisła Drewnica 24 września 2017 - 16:00
49. Morze Stegna 0 - 6 GKS Trąbki Wielkie 24 września 2017 - 16:00
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
50. GTS Rokitnica 1 - 2 GKS Trąbki Wielkie 1 października 2017 - 13:00
51. Wisła Drewnica 0 - 6 Morze Stegna 30 września 2017 - 16:00
52. Wisła Długie Pole 5 - 3 EPT Grabiny Zameczek 30 września 2017 - 16:00
53. Osiczanka II Osice 2 - 2 Wisła Steblewo 30 września 2017 - 16:00
54. Grom Trutnowy 7 - 2 Olimp Mierzeszyn 1 października 2017 - 15:00
55. KS Wocławy 0 - 3 GTS Rotmanka 1 października 2017 - 15:00
56. GTS Juszkowo 1 - 6 GTS Rusocin 1 października 2017 - 11:00
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
57. GTS Rusocin 3 - 0 GTS Rokitnica 8 października 2017 - 12:00
Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (w spotkaniu wystąpił zawodnik, który nie był wpisany do sprawozdania meczowego)
58. GTS Rotmanka 3 - 1 GTS Juszkowo 7 października 2017 - 14:00
59. Olimp Mierzeszyn 3 - 5 KS Wocławy 8 października 2017 - 14:00
60. Wisła Steblewo 9 - 2 Grom Trutnowy 7 października 2017 - 16:00
61. EPT Grabiny Zameczek 1 - 2 Osiczanka II Osice 8 października 2017 - 11:00
62. Morze Stegna 0 - 5 Wisła Długie Pole 8 października 2017 - 14:00
63. GKS Trąbki Wielkie 5 - 1 Wisła Drewnica 8 października 2017 - 14:00
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
64. GTS Rokitnica 2 - 1 Wisła Drewnica 14 października 2017 - 15:00
65. Wisła Długie Pole 6 - 2 GKS Trąbki Wielkie 14 października 2017 - 15:00
66. Osiczanka II Osice 2 - 3 Morze Stegna 14 października 2017 - 15:30
67. Grom Trutnowy 4 - 3 EPT Grabiny Zameczek 15 października 2017 - 16:00
68. KS Wocławy 0 - 2 Wisła Steblewo 15 października 2017 - 15:00
69. GTS Juszkowo 13 - 1 Olimp Mierzeszyn 15 października 2017 - 11:00
70. GTS Rusocin 2 - 5 GTS Rotmanka 15 października 2017 - 12:00
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
71. GTS Rotmanka 3 - 2 GTS Rokitnica 21 października 2017 - 14:00
72. Olimp Mierzeszyn 0 - 4 GTS Rusocin 22 października 2017 - 14:00
73. Wisła Steblewo 3 - 4 GTS Juszkowo 22 października 2017 - 13:00
74. EPT Grabiny Zameczek 5 - 2 KS Wocławy 22 października 2017 - 11:00
75. Morze Stegna 3 - 6 Grom Trutnowy 22 października 2017 - 14:00
76. GKS Trąbki Wielkie 0 - 0 Osiczanka II Osice 22 października 2017 - 14:00
77. Wisła Drewnica 0 - 3 Wisła Długie Pole 21 października 2017 - 15:00
vo, mecz przerwany w 75 minucie przy stanie 1:3
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
78. GTS Rokitnica 4 - 2 Wisła Długie Pole 28 października 2017 - 15:30
79. Osiczanka II Osice 3 - 1 Wisła Drewnica 29 października 2017 - 15:00
80. Grom Trutnowy 1 - 0 GKS Trąbki Wielkie 29 października 2017 - 12:00
81. KS Wocławy 2 - 3 Morze Stegna 11 listopada 2017 - 13:00
82. GTS Juszkowo 2 - 2 EPT Grabiny Zameczek 29 października 2017 - 11:00
83. GTS Rusocin 1 - 3 Wisła Steblewo 29 października 2017 - 12:00
84. GTS Rotmanka 1 - 0 Olimp Mierzeszyn 28 października 2017 - 12:00
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
85. Olimp Mierzeszyn 3 - 2 GTS Rokitnica 5 listopada 2017 - 14:00
86. Wisła Steblewo 2 - 1 GTS Rotmanka 4 listopada 2017 - 14:00
87. EPT Grabiny Zameczek 4 - 1 GTS Rusocin 5 listopada 2017 - 11:00
88. Morze Stegna 3 - 2 GTS Juszkowo 5 listopada 2017 - 12:00
89. GKS Trąbki Wielkie 4 - 0 KS Wocławy 5 listopada 2017 - 13:00
90. Wisła Drewnica 5 - 3 Grom Trutnowy 4 listopada 2017 - 14:00
91. Wisła Długie Pole 3 - 0 Osiczanka II Osice 4 listopada 2017 - 13:30
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
92. GTS Rokitnica 1 - 4 Osiczanka II Osice 24 marca 2018 - 15:00
93. Wisła Długie Pole 3 - 2 Grom Trutnowy 24 marca 2018 - 16:00
94. Wisła Drewnica 4 - 3 KS Wocławy 24 marca 2018 - 16:00
95. GKS Trąbki Wielkie 5 - 0 GTS Juszkowo 24 marca 2018 - 18:30
96. Morze Stegna 0 - 3 GTS Rusocin 25 marca 2018 - 16:00
97. EPT Grabiny Zameczek 6 - 0 GTS Rotmanka 25 marca 2018 - 14:00
98. Wisła Steblewo 4 - 2 Olimp Mierzeszyn 24 marca 2018 - 16:00
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
99. Wisła Steblewo 5 - 1 GTS Rokitnica 28 marca 2018 - 16:30
100. Olimp Mierzeszyn 1 - 3 EPT Grabiny Zameczek 31 marca 2018 - 14:00
101. GTS Rotmanka 7 - 0 Morze Stegna 28 marca 2018 - 17:00
102. GTS Rusocin 1 - 6 GKS Trąbki Wielkie 25 kwietnia 2018 - 17:00
103. GTS Juszkowo 6 - 3 Wisła Drewnica 31 marca 2018 - 15:30
104. KS Wocławy 1 - 2 Wisła Długie Pole 31 marca 2018 - 14:30
105. Grom Trutnowy 1 - 5 Osiczanka II Osice 31 marca 2018 - 12:00
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
106. GTS Rokitnica 1 - 5 Grom Trutnowy 7 kwietnia 2018 - 15:30
107. Osiczanka II Osice 3 - 1 KS Wocławy 7 kwietnia 2018 - 13:45
108. Wisła Długie Pole 3 - 3 GTS Juszkowo 8 kwietnia 2018 - 14:00
109. Wisła Drewnica 1 - 4 GTS Rusocin 7 kwietnia 2018 - 16:00
110. GKS Trąbki Wielkie 0 - 1 GTS Rotmanka 8 kwietnia 2018 - 13:00
111. Morze Stegna 1 - 6 Olimp Mierzeszyn 8 kwietnia 2018 - 16:00
112. EPT Grabiny Zameczek 1 - 3 Wisła Steblewo 8 kwietnia 2018 - 14:00
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
113. EPT Grabiny Zameczek 4 - 1 GTS Rokitnica 15 kwietnia 2018 - 12:00
114. Wisła Steblewo 2 - 0 Morze Stegna 14 kwietnia 2018 - 17:00
115. Olimp Mierzeszyn 2 - 5 GKS Trąbki Wielkie 15 kwietnia 2018 - 14:00
116. GTS Rotmanka 1 - 1 Wisła Drewnica 14 kwietnia 2018 - 16:00
117. GTS Rusocin 0 - 5 Wisła Długie Pole 14 kwietnia 2018 - 16:00
118. GTS Juszkowo 4 - 2 Osiczanka II Osice 14 kwietnia 2018 - 16:00
119. KS Wocławy 2 - 4 Grom Trutnowy 15 kwietnia 2018 - 14:00
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
120. GTS Rokitnica 5 - 4 KS Wocławy 21 kwietnia 2018 - 16:00
121. Grom Trutnowy 2 - 4 GTS Juszkowo 22 kwietnia 2018 - 14:00
122. Osiczanka II Osice 3 - 1 GTS Rusocin 21 kwietnia 2018 - 13:45
123. Wisła Długie Pole 0 - 0 GTS Rotmanka 21 kwietnia 2018 - 11:00
124. Wisła Drewnica 5 - 2 Olimp Mierzeszyn 21 kwietnia 2018 - 17:00
125. GKS Trąbki Wielkie 2 - 3 Wisła Steblewo 22 kwietnia 2018 - 14:00
126. Morze Stegna 5 - 3 EPT Grabiny Zameczek 22 kwietnia 2018 - 16:00
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
127. Morze Stegna 4 - 1 GTS Rokitnica 29 kwietnia 2018 - 16:00
128. EPT Grabiny Zameczek 1 - 2 GKS Trąbki Wielkie 29 kwietnia 2018 - 12:00
129. Wisła Steblewo 2 - 0 Wisła Drewnica 28 kwietnia 2018 - 17:00
130. Olimp Mierzeszyn 0 - 5 Wisła Długie Pole 1 maja 2018 - 14:00
vo, zdekompletowanie drużyny gospodarzy
131. GTS Rotmanka 1 - 0 Osiczanka II Osice 28 kwietnia 2018 - 16:00
132. GTS Rusocin 3 - 5 Grom Trutnowy 28 kwietnia 2018 - 16:00
133. GTS Juszkowo 2 - 0 KS Wocławy 28 kwietnia 2018 - 16:00
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
134. GTS Rokitnica 1 - 1 GTS Juszkowo 5 maja 2018 - 15:00
135. KS Wocławy 1 - 5 GTS Rusocin 6 maja 2018 - 14:00
136. Grom Trutnowy 4 - 1 GTS Rotmanka 6 maja 2018 - 14:00
137. Osiczanka II Osice 3 - 2 Olimp Mierzeszyn 6 maja 2018 - 16:45
138. Wisła Długie Pole 2 - 1 Wisła Steblewo 6 maja 2018 - 17:00
139. Wisła Drewnica 2 - 2 EPT Grabiny Zameczek 5 maja 2018 - 17:00
140. GKS Trąbki Wielkie 5 - 2 Morze Stegna 6 maja 2018 - 14:00
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
141. GKS Trąbki Wielkie 7 - 0 GTS Rokitnica 13 maja 2018 - 14:00
142. Morze Stegna 2 - 4 Wisła Drewnica 13 maja 2018 - 16:00
143. EPT Grabiny Zameczek 3 - 0 Wisła Długie Pole 9 maja 2018 - 18:30
144. Wisła Steblewo 8 - 3 Osiczanka II Osice 12 maja 2018 - 17:00
145. Olimp Mierzeszyn 6 - 2 Grom Trutnowy 13 maja 2018 - 14:00
146. GTS Rotmanka 3 - 1 KS Wocławy 12 maja 2018 - 16:00
147. GTS Rusocin 3 - 2 GTS Juszkowo 12 maja 2018 - 16:00
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
148. GTS Rokitnica 2 - 2 GTS Rusocin 19 maja 2018 - 16:00
149. GTS Juszkowo 5 - 0 GTS Rotmanka 19 maja 2018 - 16:00
150. KS Wocławy 1 - 3 Olimp Mierzeszyn 20 maja 2018 - 14:00
151. Grom Trutnowy 4 - 2 Wisła Steblewo 19 maja 2018 - 16:00
152. Osiczanka II Osice 4 - 2 EPT Grabiny Zameczek 16 maja 2018 - 18:30
153. Wisła Długie Pole 8 - 0 Morze Stegna 19 maja 2018 - 14:00
154. Wisła Drewnica 2 - 7 GKS Trąbki Wielkie 19 maja 2018 - 17:00
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
155. Wisła Drewnica 5 - 0 GTS Rokitnica 27 maja 2018 - 14:00
156. GKS Trąbki Wielkie 2 - 5 Wisła Długie Pole 27 maja 2018 - 13:00
157. Morze Stegna 2 - 4 Osiczanka II Osice 27 maja 2018 - 16:00
158. EPT Grabiny Zameczek 3 - 4 Grom Trutnowy 27 maja 2018 - 11:00
159. Wisła Steblewo 4 - 0 KS Wocławy 26 maja 2018 - 17:00
160. Olimp Mierzeszyn 0 - 1 GTS Juszkowo 27 maja 2018 - 14:00
161. GTS Rotmanka 5 - 0 GTS Rusocin 26 maja 2018 - 17:00
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
162. GTS Rokitnica 1 - 2 GTS Rotmanka 2 czerwca 2018 - 16:00
163. GTS Rusocin 5 - 4 Olimp Mierzeszyn 2 czerwca 2018 - 16:00
164. GTS Juszkowo 3 - 2 Wisła Steblewo 2 czerwca 2018 - 16:30
165. KS Wocławy 1 - 4 EPT Grabiny Zameczek 3 czerwca 2018 - 14:00
166. Grom Trutnowy 4 - 3 Morze Stegna 3 maja 2018 - 16:00
167. Osiczanka II Osice 1 - 5 GKS Trąbki Wielkie 2 czerwca 2018 - 17:15
168. Wisła Długie Pole 1 - 1 Wisła Drewnica 2 czerwca 2018 - 13:30
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
169. Wisła Długie Pole 9 - 1 GTS Rokitnica 9 czerwca 2018 - 14:00
170. Wisła Drewnica 1 - 8 Osiczanka II Osice 10 czerwca 2018 - 14:00
171. GKS Trąbki Wielkie 3 - 5 Grom Trutnowy 10 czerwca 2018 - 15:00
172. Morze Stegna 1 - 0 KS Wocławy 10 czerwca 2018 - 16:00
173. EPT Grabiny Zameczek 2 - 2 GTS Juszkowo 10 czerwca 2018 - 11:00
174. Wisła Steblewo 2 - 1 GTS Rusocin 9 czerwca 2018 - 17:00
175. Olimp Mierzeszyn 2 - 3 GTS Rotmanka 10 czerwca 2018 - 14:00
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
176. GTS Rokitnica 2 - 3 Olimp Mierzeszyn 17 czerwca 2018 - 14:00
177. GTS Rotmanka 3 - 1 Wisła Steblewo 17 czerwca 2018 - 14:00
178. GTS Rusocin 2 - 1 EPT Grabiny Zameczek 17 czerwca 2018 - 14:00
179. GTS Juszkowo 4 - 2 Morze Stegna 17 czerwca 2018 - 14:00
180. KS Wocławy 3 - 8 GKS Trąbki Wielkie 17 czerwca 2018 - 14:00
181. Grom Trutnowy 4 - 6 Wisła Drewnica 17 czerwca 2018 - 14:00
182. Osiczanka II Osice 5 - 2 Wisła Długie Pole 17 czerwca 2018 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE