MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GOSRiT II Luzino 20 50 16 2 2 102 - 28
2. Klif Chłapowo 22 46 15 1 6 90 - 48 2 3 1 0 1 8 - 6
3. OKS Janowo 21 46 15 1 5 90 - 38 2 3 1 0 1 6 - 8
4. Wicher Wierzchucino 21 39 12 3 6 75 - 51
5. Sokół Strzelno 21 37 12 1 8 86 - 58
6. Celtic Reda 22 35 (-6) 13 2 7 78 - 49
7. Stolem II Gniewino 21 33 10 3 8 71 - 66
8. Ajax Leśniewo 21 26 8 2 11 45 - 64
9. Puma Darżlubie 21 19 6 1 14 50 - 80
10. Norda Karwia 20 18 5 3 12 35 - 98
11. Huragan Smolno 20 17 5 2 13 38 - 54
12. Zryw Sławoszyno 21 12 3 3 15 41 - 119
13. Relaks Mechowo 21 10 2 4 15 31 - 79
Ostatni komentarz dodał Barti 21.05.2018, 11:55:05
* Celtic Reda został ukarany odjęciem 6 punktów




Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Celtic Reda 3 - 6 GOSRiT II Luzino 24 marca 2018 - 16:00
2. OKS Janowo 0 - 3 Ajax Leśniewo 24 marca 2018 - 15:30
vo, na boisku 11:1
3. Puma Darżlubie 4 - 1 Norda Karwia 25 marca 2018 - 13:00
4. Relaks Mechowo 5 - 1 Zryw Sławoszyno 25 marca 2018 - 13:00
5. Stolem II Gniewino 6 - 4 Sokół Strzelno 25 marca 2018 - 17:00
7. Wicher Wierzchucino 1 - 4 Klif Chłapowo 25 marca 2018 - 15:00
Pauza: Huragan Smolno,
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Wicher Wierzchucino 2 - 2 Celtic Reda 31 marca 2018 - 15:00
9. Klif Chłapowo 5 - 0 Huragan Smolno 28 marca 2018 - 19:00
11. Sokół Strzelno 1 - 1 Relaks Mechowo 31 marca 2018 - 16:00
12. Zryw Sławoszyno 2 - 4 Puma Darżlubie 31 marca 2018 - 16:00
13. Norda Karwia 3 - 0 OKS Janowo 31 marca 2018 - 17:00
vo, na boisku 2:3
14. Ajax Leśniewo 3 - 8 GOSRiT II Luzino 28 marca 2018 - 16:30
Pauza: Stolem II Gniewino,
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
15. Celtic Reda 6 - 0 Ajax Leśniewo 8 kwietnia 2018 - 13:00
16. GOSRiT II Luzino 3 - 0 Norda Karwia 8 kwietnia 2018 - 11:00
17. OKS Janowo 9 - 1 Zryw Sławoszyno 7 kwietnia 2018 - 16:00
18. Puma Darżlubie 1 - 2 Sokół Strzelno 8 kwietnia 2018 - 13:00
20. Stolem II Gniewino 0 - 3 Klif Chłapowo 8 kwietnia 2018 - 16:00
21. Huragan Smolno 0 - 3 Wicher Wierzchucino 8 kwietnia 2018 - 13:00
Pauza: Relaks Mechowo,
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
22. Huragan Smolno 2 - 4 Celtic Reda 15 kwietnia 2018 - 13:00
23. Wicher Wierzchucino 3 - 3 Stolem II Gniewino 15 kwietnia 2018 - 14:00
24. Klif Chłapowo 3 - 1 Relaks Mechowo 15 kwietnia 2018 - 14:00
26. Sokół Strzelno 1 - 8 OKS Janowo 15 kwietnia 2018 - 13:00
27. Zryw Sławoszyno 1 - 7 GOSRiT II Luzino 14 kwietnia 2018 - 17:00
28. Norda Karwia 1 - 1 Ajax Leśniewo 14 kwietnia 2018 - 17:00
Pauza: Puma Darżlubie,
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
29. Celtic Reda 3 - 0 Norda Karwia 21 kwietnia 2018 - 17:00
30. Ajax Leśniewo 4 - 5 Zryw Sławoszyno 22 kwietnia 2018 - 14:00
31. GOSRiT II Luzino 5 - 1 Sokół Strzelno 22 kwietnia 2018 - 11:00
33. Puma Darżlubie 0 - 5 Klif Chłapowo 22 kwietnia 2018 - 11:00
34. Relaks Mechowo 3 - 7 Wicher Wierzchucino 22 kwietnia 2018 - 13:00
35. Stolem II Gniewino 4 - 1 Huragan Smolno 22 kwietnia 2018 - 16:00
Pauza: OKS Janowo,
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
36. Stolem II Gniewino 5 - 8 Celtic Reda 29 kwietnia 2018 - 16:00
37. Huragan Smolno 1 - 1 Relaks Mechowo 29 kwietnia 2018 - 13:00
38. Wicher Wierzchucino 7 - 0 Puma Darżlubie 29 kwietnia 2018 - 16:00
39. Klif Chłapowo 5 - 2 OKS Janowo 29 kwietnia 2018 - 14:00
41. Sokół Strzelno 8 - 0 Ajax Leśniewo 29 kwietnia 2018 - 12:00
42. Zryw Sławoszyno 3 - 5 Norda Karwia 28 kwietnia 2018 - 17:00
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Celtic Reda 11 - 0 Zryw Sławoszyno 5 maja 2018 - 17:00
44. Norda Karwia 2 - 4 Sokół Strzelno 5 maja 2018 - 17:00
46. GOSRiT II Luzino 0 - 1 Klif Chłapowo 6 maja 2018 - 11:00
47. OKS Janowo 5 - 2 Wicher Wierzchucino 5 maja 2018 - 16:00
48. Puma Darżlubie 1 - 5 Huragan Smolno 6 maja 2018 - 13:00
49. Relaks Mechowo 0 - 0 Stolem II Gniewino 6 maja 2018 - 11:00
Pauza: Ajax Leśniewo,
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Relaks Mechowo 0 - 1 Celtic Reda 12 maja 2018 - 17:00
51. Stolem II Gniewino 3 - 0 Puma Darżlubie 13 maja 2018 - 16:00
vo, goście nie przyjechali
52. Huragan Smolno 2 - 4 OKS Janowo 13 maja 2018 - 13:00
53. Wicher Wierzchucino 5 - 4 GOSRiT II Luzino 13 maja 2018 - 17:00
54. Klif Chłapowo 2 - 0 Ajax Leśniewo 12 maja 2018 - 17:00
56. Sokół Strzelno 11 - 1 Zryw Sławoszyno 13 maja 2018 - 12:00
Pauza: Norda Karwia,
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Celtic Reda 5 - 1 Sokół Strzelno 19 maja 2018 - 17:00
59. Norda Karwia 3 - 3 Klif Chłapowo 19 maja 2018 - 17:00
60. Ajax Leśniewo 0 - 5 Wicher Wierzchucino 20 maja 2018 - 14:00
61. GOSRiT II Luzino - Huragan Smolno 30 maja 2018 - 19:00
62. OKS Janowo 14 - 2 Stolem II Gniewino 19 maja 2018 - 16:00
63. Puma Darżlubie 3 - 10 Relaks Mechowo 19 maja 2018 - 18:00
Pauza: Zryw Sławoszyno,
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Puma Darżlubie 5 - 4 Celtic Reda 27 maja 2018 - 13:00
65. Relaks Mechowo 0 - 1 OKS Janowo 26 maja 2018 - 17:00
66. GOSRiT II Luzino 3 - 1 Stolem II Gniewino 24 maja 2018 - 19:00
67. Huragan Smolno 3 - 1 Ajax Leśniewo 27 maja 2018 - 13:00
68. Wicher Wierzchucino - Norda Karwia 27 maja 2018 - 16:00
69. Klif Chłapowo 13 - 2 Zryw Sławoszyno 27 maja 2018 - 14:00
Pauza: Sokół Strzelno,
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Sokół Strzelno - Klif Chłapowo 2 czerwca 2018 - 18:00
73. Zryw Sławoszyno - Wicher Wierzchucino 2 czerwca 2018 - 17:00
74. Norda Karwia - Huragan Smolno 2 czerwca 2018 - 17:00
75. Ajax Leśniewo - Stolem II Gniewino 3 czerwca 2018 - 14:00
76. GOSRiT II Luzino - Relaks Mechowo 3 czerwca 2018 - 11:00
77. OKS Janowo - Puma Darżlubie 2 czerwca 2018 - 16:00
Pauza: Celtic Reda,


Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. OKS Janowo - Celtic Reda 9 czerwca 2018 - 16:00
79. Puma Darżlubie - GOSRiT II Luzino 10 czerwca 2018 - 13:00
80. Relaks Mechowo - Ajax Leśniewo 10 czerwca 2018 - 13:00
81. Stolem II Gniewino - Norda Karwia 10 czerwca 2018 - 16:00
82. Huragan Smolno - Zryw Sławoszyno 10 czerwca 2018 - 13:00
83. Wicher Wierzchucino - Sokół Strzelno 10 czerwca 2018 - 16:00
Pauza: Klif Chłapowo,
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Celtic Reda - Klif Chłapowo 17 czerwca 2018 - 14:00
87. Sokół Strzelno - Huragan Smolno 16 czerwca 2018 - 17:00
88. Zryw Sławoszyno - Stolem II Gniewino 16 czerwca 2018 - 17:00
89. Norda Karwia - Relaks Mechowo 17 czerwca 2018 - 14:00
90. Ajax Leśniewo - Puma Darżlubie 17 czerwca 2018 - 14:00
91. GOSRiT II Luzino - OKS Janowo 17 czerwca 2018 - 14:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE