MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GOSRiT II Luzino 24 62 20 2 2 126 - 32
2. Klif Chłapowo 24 49 16 1 7 95 - 52 2 3 1 0 1 8 - 6
3. OKS Janowo 24 49 16 1 7 101 - 49 2 3 1 0 1 6 - 8
4. Wicher Wierzchucino 24 46 14 4 6 87 - 58
5. Celtic Reda 24 41 (-6) 15 2 7 86 - 52
6. Sokół Strzelno 24 37 12 1 11 91 - 67
7. Stolem II Gniewino 24 36 11 3 10 76 - 72
8. Ajax Leśniewo 24 33 10 3 11 51 - 67
9. Norda Karwia 24 26 7 5 12 49 - 107
10. Huragan Smolno 24 21 6 3 15 45 - 74
11. Puma Darżlubie 24 19 6 1 17 53 - 97
12. Zryw Sławoszyno 24 15 4 3 17 47 - 129
13. Relaks Mechowo 24 11 2 5 17 35 - 86
Ostatni komentarz dodał pomorskifan 18.06.2018, 09:47:09
* Celtic Reda został ukarany odjęciem 6 punktów



Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
1. GOSRiT II Luzino 3 - 0 Celtic Reda 13 sierpnia 2017 - 13:00
2. Ajax Leśniewo 3 - 0 OKS Janowo 13 sierpnia 2017 - 14:00
vo, na boisku 2:3
3. Norda Karwia 5 - 4 Puma Darżlubie 12 sierpnia 2017 - 18:00
4. Zryw Sławoszyno 5 - 1 Relaks Mechowo 12 sierpnia 2017 - 17:00
5. Sokół Strzelno 4 - 1 Stolem II Gniewino 13 września 2017 - 17:00
7. Klif Chłapowo 2 - 3 Wicher Wierzchucino 13 sierpnia 2017 - 18:00
Pauza: Huragan Smolno,
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Celtic Reda 3 - 5 Wicher Wierzchucino 19 sierpnia 2017 - 17:00
9. Huragan Smolno 0 - 2 Klif Chłapowo 20 sierpnia 2017 - 16:00
11. Relaks Mechowo 0 - 8 Sokół Strzelno 20 sierpnia 2017 - 13:00
12. Puma Darżlubie 3 - 2 Zryw Sławoszyno 20 sierpnia 2017 - 13:00
13. OKS Janowo 9 - 2 Norda Karwia 19 sierpnia 2017 - 16:00
14. GOSRiT II Luzino 4 - 2 Ajax Leśniewo 20 sierpnia 2017 - 11:00
Pauza: Stolem II Gniewino,
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
15. Ajax Leśniewo 2 - 2 Celtic Reda 27 sierpnia 2017 - 14:00
16. Norda Karwia 1 - 7 GOSRiT II Luzino 26 sierpnia 2017 - 18:00
17. Zryw Sławoszyno 2 - 2 OKS Janowo 26 sierpnia 2017 - 17:00
18. Sokół Strzelno 4 - 3 Puma Darżlubie 27 sierpnia 2017 - 14:00
20. Klif Chłapowo 5 - 1 Stolem II Gniewino 27 sierpnia 2017 - 17:00
21. Wicher Wierzchucino 3 - 2 Huragan Smolno 27 sierpnia 2017 - 16:00
Pauza: Relaks Mechowo,
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
22. Celtic Reda 2 - 1 Huragan Smolno 2 września 2017 - 17:00
23. Stolem II Gniewino 4 - 1 Wicher Wierzchucino 3 września 2017 - 15:00
24. Relaks Mechowo 0 - 3 Klif Chłapowo 3 września 2017 - 13:00
26. OKS Janowo 4 - 1 Sokół Strzelno 2 września 2017 - 16:00
27. GOSRiT II Luzino 8 - 0 Zryw Sławoszyno 3 września 2017 - 11:00
28. Ajax Leśniewo 5 - 1 Norda Karwia 3 września 2017 - 14:00
Pauza: Puma Darżlubie,
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
29. Norda Karwia 2 - 1 Celtic Reda 13 września 2017 - 17:00
30. Zryw Sławoszyno 2 - 8 Ajax Leśniewo 9 września 2017 - 17:00
31. Sokół Strzelno 0 - 7 GOSRiT II Luzino 10 września 2017 - 14:00
33. Klif Chłapowo 5 - 1 Puma Darżlubie 20 września 2017 - 17:00
34. Wicher Wierzchucino 4 - 0 Relaks Mechowo 10 września 2017 - 16:00
35. Huragan Smolno 2 - 3 Stolem II Gniewino 10 września 2017 - 11:00
Pauza: OKS Janowo,
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
36. Celtic Reda 5 - 0 Stolem II Gniewino 16 września 2017 - 17:00
37. Relaks Mechowo 0 - 5 Huragan Smolno 17 września 2017 - 13:00
38. Puma Darżlubie 4 - 5 Wicher Wierzchucino 17 września 2017 - 13:00
39. OKS Janowo 4 - 3 Klif Chłapowo 16 września 2017 - 16:00
41. Ajax Leśniewo 2 - 1 Sokół Strzelno 17 września 2017 - 14:00
42. Norda Karwia 2 - 2 Zryw Sławoszyno 16 września 2017 - 17:00
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
43. Zryw Sławoszyno 0 - 4 Celtic Reda 23 września 2017 - 17:00
44. Sokół Strzelno 10 - 1 Norda Karwia 24 września 2017 - 11:00
46. Klif Chłapowo 1 - 10 GOSRiT II Luzino 24 września 2017 - 14:00
47. Wicher Wierzchucino 2 - 3 OKS Janowo 24 września 2017 - 16:00
48. Huragan Smolno 0 - 2 Puma Darżlubie 24 września 2017 - 11:00
49. Stolem II Gniewino 5 - 1 Relaks Mechowo 24 września 2017 - 15:00
Pauza: Ajax Leśniewo,
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
50. Celtic Reda 5 - 1 Relaks Mechowo 30 września 2017 - 16:00
51. Puma Darżlubie 3 - 4 Stolem II Gniewino 1 października 2017 - 13:00
52. OKS Janowo 6 - 1 Huragan Smolno 30 września 2017 - 16:00
53. GOSRiT II Luzino 3 - 3 Wicher Wierzchucino 1 października 2017 - 11:00
54. Ajax Leśniewo 2 - 1 Klif Chłapowo 1 października 2017 - 11:00
56. Zryw Sławoszyno 3 - 2 Sokół Strzelno 1 października 2017 - 11:00
Pauza: Norda Karwia,
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
57. Sokół Strzelno 5 - 0 Celtic Reda 8 października 2017 - 11:00
59. Klif Chłapowo 15 - 2 Norda Karwia 8 października 2017 - 14:00
60. Wicher Wierzchucino 1 - 2 Ajax Leśniewo 8 października 2017 - 16:00
61. Huragan Smolno 2 - 5 GOSRiT II Luzino 7 października 2017 - 16:00
62. Stolem II Gniewino 1 - 5 OKS Janowo 7 października 2017 - 16:00
63. Relaks Mechowo 2 - 2 Puma Darżlubie 8 października 2017 - 13:00
Pauza: Zryw Sławoszyno,
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Celtic Reda 5 - 2 Puma Darżlubie 14 października 2017 - 16:00
65. OKS Janowo 7 - 1 Relaks Mechowo 14 października 2017 - 15:00
66. Stolem II Gniewino 1 - 1 GOSRiT II Luzino 11 października 2017 - 18:30
67. Ajax Leśniewo 0 - 1 Huragan Smolno 15 października 2017 - 14:00
68. Norda Karwia 0 - 3 Wicher Wierzchucino 15 października 2017 - 14:00
69. Zryw Sławoszyno 4 - 5 Klif Chłapowo 15 października 2017 - 13:00
Pauza: Sokół Strzelno,
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Klif Chłapowo 1 - 8 Sokół Strzelno 22 października 2017 - 15:00
73. Wicher Wierzchucino 7 - 2 Zryw Sławoszyno 22 października 2017 - 14:30
74. Huragan Smolno 3 - 0 Norda Karwia 22 października 2017 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
75. Stolem II Gniewino 6 - 2 Ajax Leśniewo 22 października 2017 - 15:00
76. Relaks Mechowo 1 - 10 GOSRiT II Luzino 22 października 2017 - 13:00
77. Puma Darżlubie 1 - 2 OKS Janowo 22 października 2017 - 13:00
Pauza: Celtic Reda,
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
78. Celtic Reda 0 - 4 OKS Janowo 28 października 2017 - 16:00
79. GOSRiT II Luzino 6 - 1 Puma Darżlubie 29 października 2017 - 11:00
80. Ajax Leśniewo 4 - 1 Relaks Mechowo 29 października 2017 - 14:00
81. Norda Karwia 1 - 16 Stolem II Gniewino 28 października 2017 - 15:00
82. Zryw Sławoszyno 3 - 3 Huragan Smolno 29 października 2017 - 13:00
83. Sokół Strzelno 5 - 3 Wicher Wierzchucino 29 października 2017 - 11:00
Pauza: Klif Chłapowo,
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
85. Klif Chłapowo 3 - 4 Celtic Reda 5 listopada 2017 - 14:00
87. Huragan Smolno 4 - 5 Sokół Strzelno 5 listopada 2017 - 11:00
88. Stolem II Gniewino 5 - 0 Zryw Sławoszyno 5 listopada 2017 - 15:00
89. Relaks Mechowo 2 - 3 Norda Karwia 5 listopada 2017 - 13:00
90. Puma Darżlubie 6 - 1 Ajax Leśniewo 5 listopada 2017 - 13:00
91. OKS Janowo 1 - 2 GOSRiT II Luzino 4 listopada 2017 - 14:00
Pauza: Wicher Wierzchucino,
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
92. Celtic Reda 3 - 6 GOSRiT II Luzino 24 marca 2018 - 16:00
93. OKS Janowo 0 - 3 Ajax Leśniewo 24 marca 2018 - 15:30
vo, na boisku 11:1
94. Puma Darżlubie 4 - 1 Norda Karwia 25 marca 2018 - 13:00
95. Relaks Mechowo 5 - 1 Zryw Sławoszyno 25 marca 2018 - 13:00
96. Stolem II Gniewino 6 - 4 Sokół Strzelno 25 marca 2018 - 17:00
98. Wicher Wierzchucino 1 - 4 Klif Chłapowo 25 marca 2018 - 15:00
Pauza: Huragan Smolno,
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Wicher Wierzchucino 2 - 2 Celtic Reda 31 marca 2018 - 15:00
100. Klif Chłapowo 5 - 0 Huragan Smolno 28 marca 2018 - 19:00
102. Sokół Strzelno 1 - 1 Relaks Mechowo 31 marca 2018 - 16:00
103. Zryw Sławoszyno 2 - 4 Puma Darżlubie 31 marca 2018 - 16:00
104. Norda Karwia 3 - 0 OKS Janowo 31 marca 2018 - 17:00
vo, na boisku 2:3
105. Ajax Leśniewo 3 - 8 GOSRiT II Luzino 28 marca 2018 - 16:30
Pauza: Stolem II Gniewino,
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
106. Celtic Reda 6 - 0 Ajax Leśniewo 8 kwietnia 2018 - 13:00
107. GOSRiT II Luzino 3 - 0 Norda Karwia 8 kwietnia 2018 - 11:00
108. OKS Janowo 9 - 1 Zryw Sławoszyno 7 kwietnia 2018 - 16:00
109. Puma Darżlubie 1 - 2 Sokół Strzelno 8 kwietnia 2018 - 13:00
111. Stolem II Gniewino 0 - 3 Klif Chłapowo 8 kwietnia 2018 - 16:00
112. Huragan Smolno 0 - 3 Wicher Wierzchucino 8 kwietnia 2018 - 13:00
Pauza: Relaks Mechowo,
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
113. Huragan Smolno 2 - 4 Celtic Reda 15 kwietnia 2018 - 13:00
114. Wicher Wierzchucino 3 - 3 Stolem II Gniewino 15 kwietnia 2018 - 14:00
115. Klif Chłapowo 3 - 1 Relaks Mechowo 15 kwietnia 2018 - 14:00
117. Sokół Strzelno 1 - 8 OKS Janowo 15 kwietnia 2018 - 13:00
118. Zryw Sławoszyno 1 - 7 GOSRiT II Luzino 14 kwietnia 2018 - 17:00
119. Norda Karwia 1 - 1 Ajax Leśniewo 14 kwietnia 2018 - 17:00
Pauza: Puma Darżlubie,
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
120. Celtic Reda 3 - 0 Norda Karwia 21 kwietnia 2018 - 17:00
121. Ajax Leśniewo 4 - 5 Zryw Sławoszyno 22 kwietnia 2018 - 14:00
122. GOSRiT II Luzino 5 - 1 Sokół Strzelno 22 kwietnia 2018 - 11:00
124. Puma Darżlubie 0 - 5 Klif Chłapowo 22 kwietnia 2018 - 11:00
125. Relaks Mechowo 3 - 7 Wicher Wierzchucino 22 kwietnia 2018 - 13:00
126. Stolem II Gniewino 4 - 1 Huragan Smolno 22 kwietnia 2018 - 16:00
Pauza: OKS Janowo,
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
127. Stolem II Gniewino 5 - 8 Celtic Reda 29 kwietnia 2018 - 16:00
128. Huragan Smolno 1 - 1 Relaks Mechowo 29 kwietnia 2018 - 13:00
129. Wicher Wierzchucino 7 - 0 Puma Darżlubie 29 kwietnia 2018 - 16:00
130. Klif Chłapowo 5 - 2 OKS Janowo 29 kwietnia 2018 - 14:00
132. Sokół Strzelno 8 - 0 Ajax Leśniewo 29 kwietnia 2018 - 12:00
133. Zryw Sławoszyno 3 - 5 Norda Karwia 28 kwietnia 2018 - 17:00
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Celtic Reda 11 - 0 Zryw Sławoszyno 5 maja 2018 - 17:00
135. Norda Karwia 2 - 4 Sokół Strzelno 5 maja 2018 - 17:00
137. GOSRiT II Luzino 0 - 1 Klif Chłapowo 6 maja 2018 - 11:00
138. OKS Janowo 5 - 2 Wicher Wierzchucino 5 maja 2018 - 16:00
139. Puma Darżlubie 1 - 5 Huragan Smolno 6 maja 2018 - 13:00
140. Relaks Mechowo 0 - 0 Stolem II Gniewino 6 maja 2018 - 11:00
Pauza: Ajax Leśniewo,
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Relaks Mechowo 0 - 1 Celtic Reda 12 maja 2018 - 17:00
142. Stolem II Gniewino 3 - 0 Puma Darżlubie 13 maja 2018 - 16:00
vo, goście nie przyjechali
143. Huragan Smolno 2 - 4 OKS Janowo 13 maja 2018 - 13:00
144. Wicher Wierzchucino 5 - 4 GOSRiT II Luzino 13 maja 2018 - 17:00
145. Klif Chłapowo 2 - 0 Ajax Leśniewo 12 maja 2018 - 17:00
147. Sokół Strzelno 11 - 1 Zryw Sławoszyno 13 maja 2018 - 12:00
Pauza: Norda Karwia,
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Celtic Reda 5 - 1 Sokół Strzelno 19 maja 2018 - 17:00
150. Norda Karwia 3 - 3 Klif Chłapowo 19 maja 2018 - 17:00
151. Ajax Leśniewo 0 - 5 Wicher Wierzchucino 20 maja 2018 - 14:00
152. GOSRiT II Luzino 11 - 0 Huragan Smolno 30 maja 2018 - 19:00
153. OKS Janowo 14 - 2 Stolem II Gniewino 19 maja 2018 - 16:00
154. Puma Darżlubie 3 - 10 Relaks Mechowo 19 maja 2018 - 18:00
Pauza: Zryw Sławoszyno,
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Puma Darżlubie 5 - 4 Celtic Reda 27 maja 2018 - 13:00
156. Relaks Mechowo 0 - 1 OKS Janowo 26 maja 2018 - 17:00
157. GOSRiT II Luzino 3 - 1 Stolem II Gniewino 24 maja 2018 - 19:00
158. Huragan Smolno 3 - 1 Ajax Leśniewo 27 maja 2018 - 13:00
159. Wicher Wierzchucino 2 - 2 Norda Karwia 27 maja 2018 - 16:00
160. Klif Chłapowo 13 - 2 Zryw Sławoszyno 27 maja 2018 - 14:00
Pauza: Sokół Strzelno,
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Sokół Strzelno 0 - 2 Klif Chłapowo 2 czerwca 2018 - 18:00
164. Zryw Sławoszyno 1 - 5 Wicher Wierzchucino 2 czerwca 2018 - 17:00
165. Norda Karwia 4 - 4 Huragan Smolno 2 czerwca 2018 - 17:00
166. Ajax Leśniewo 1 - 0 Stolem II Gniewino 3 czerwca 2018 - 14:00
167. GOSRiT II Luzino 2 - 1 Relaks Mechowo 3 czerwca 2018 - 11:00
168. OKS Janowo 9 - 0 Puma Darżlubie 2 czerwca 2018 - 16:00
Pauza: Celtic Reda,
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
169. OKS Janowo 0 - 4 Celtic Reda 9 czerwca 2018 - 16:00
170. Puma Darżlubie 1 - 4 GOSRiT II Luzino 10 czerwca 2018 - 13:00
171. Relaks Mechowo 1 - 1 Ajax Leśniewo 9 czerwca 2018 - 18:00
172. Stolem II Gniewino 1 - 4 Norda Karwia 10 czerwca 2018 - 16:00
173. Huragan Smolno 1 - 4 Zryw Sławoszyno 10 czerwca 2018 - 13:00
174. Wicher Wierzchucino 5 - 4 Sokół Strzelno 10 czerwca 2018 - 16:00
Pauza: Klif Chłapowo,
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
176. Celtic Reda 4 - 3 Klif Chłapowo 17 czerwca 2018 - 14:00
178. Sokół Strzelno 1 - 2 Huragan Smolno 16 czerwca 2018 - 17:00
179. Zryw Sławoszyno 1 - 4 Stolem II Gniewino 16 czerwca 2018 - 17:00
180. Norda Karwia 4 - 2 Relaks Mechowo 17 czerwca 2018 - 14:00
181. Ajax Leśniewo 4 - 2 Puma Darżlubie 16 czerwca 2018 - 17:00
182. GOSRiT II Luzino 7 - 2 OKS Janowo 17 czerwca 2018 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE