MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lipniczanka Lipnica 23 62 20 2 1 94 - 15
2. Chrobry Charbrowo 23 56 18 2 3 98 - 27
3. Arkonia Pomysk Wielki 22 47 15 2 5 77 - 37
4. GTS Czarna Dąbrówka 22 41 13 2 7 63 - 35
5. Sparta Konarzyny 23 36 11 3 9 48 - 50
6. Dolina Gałąźnia Wielka 23 35 11 2 10 52 - 59
7. Anioły II Garczegorze 23 33 9 6 8 51 - 55
8. Pogoń II Lębork 23 28 8 4 11 47 - 43
9. Stegna Parchowo 24 25 8 1 15 53 - 78 2 3 1 0 1 8 - 4
10. LKS Łebunia 23 25 8 1 14 39 - 82 2 3 1 0 1 4 - 8
11. GKS Kołczygłowy 24 23 7 2 15 40 - 75
12. Skotawa Budowo 23 21 6 3 14 43 - 65
13. Magic Niezabyszewo 23 19 5 4 14 37 - 68
14. Granit Koczała 23 14 4 2 17 27 - 80
Ostatni komentarz dodał gol123 27.05.2018, 13:58:26




Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (19) 
1. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 3 Pogoń II Lębork 25 marca 2018 - 14:00
2. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 3 LKS Łebunia 25 marca 2018 - 17:30
3. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 1 Stegna Parchowo 25 marca 2018 - 15:00
4. Magic Niezabyszewo 2 - 6 Anioły II Garczegorze 24 marca 2018 - 13:15
5. Chrobry Charbrowo 5 - 1 Sparta Konarzyny 24 marca 2018 - 16:00
6. GKS Kołczygłowy 2 - 2 Skotawa Budowo 25 marca 2018 - 14:00
7. Granit Koczała 1 - 5 Lipniczanka Lipnica 25 marca 2018 - 14:00
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
8. Granit Koczała 3 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 31 marca 2018 - 16:00
9. Lipniczanka Lipnica 10 - 0 GKS Kołczygłowy 28 marca 2018 - 17:00
10. Skotawa Budowo 0 - 3 Chrobry Charbrowo 31 marca 2018 - 14:00
11. Sparta Konarzyny 3 - 2 Magic Niezabyszewo 31 marca 2018 - 13:00
12. Anioły II Garczegorze 5 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 28 marca 2018 - 16:00
13. Stegna Parchowo 1 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 31 marca 2018 - 15:00
14. LKS Łebunia 1 - 4 Pogoń II Lębork 31 marca 2018 - 15:00
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
15. GTS Czarna Dąbrówka 7 - 2 LKS Łebunia 7 kwietnia 2018 - 16:00
16. Pogoń II Lębork 8 - 0 Stegna Parchowo 8 kwietnia 2018 - 17:00
17. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 2 Anioły II Garczegorze 8 kwietnia 2018 - 14:00
18. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 4 Sparta Konarzyny 8 kwietnia 2018 - 15:00
19. Magic Niezabyszewo 6 - 2 Skotawa Budowo 8 kwietnia 2018 - 15:30
20. Chrobry Charbrowo 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 7 kwietnia 2018 - 17:00
21. GKS Kołczygłowy 4 - 0 Granit Koczała 8 kwietnia 2018 - 14:00
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
22. GKS Kołczygłowy 1 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 15 kwietnia 2018 - 14:00
23. Granit Koczała 0 - 4 Chrobry Charbrowo 14 kwietnia 2018 - 16:00
24. Magic Niezabyszewo 0 - 3 Lipniczanka Lipnica 15 kwietnia 2018 - 13:30
25. Skotawa Budowo 1 - 4 Arkonia Pomysk Wielki 15 kwietnia 2018 - 14:00
26. Sparta Konarzyny 3 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 15 kwietnia 2018 - 13:00
27. Anioły II Garczegorze 1 - 1 Pogoń II Lębork 14 kwietnia 2018 - 16:00
28. Stegna Parchowo 6 - 1 LKS Łebunia 15 kwietnia 2018 - 15:00
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
29. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 1 Stegna Parchowo 21 kwietnia 2018 - 17:00
30. LKS Łebunia 1 - 1 Anioły II Garczegorze 21 kwietnia 2018 - 17:00
31. Pogoń II Lębork 0 - 1 Sparta Konarzyny 22 kwietnia 2018 - 17:00
32. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 1 Skotawa Budowo 22 kwietnia 2018 - 14:00
33. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 22 kwietnia 2018 - 15:00
34. Magic Niezabyszewo 2 - 2 Granit Koczała 22 kwietnia 2018 - 15:30
35. Chrobry Charbrowo 7 - 1 GKS Kołczygłowy 21 kwietnia 2018 - 17:00
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
36. Chrobry Charbrowo 4 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 28 kwietnia 2018 - 17:00
37. GKS Kołczygłowy 2 - 0 Magic Niezabyszewo 29 kwietnia 2018 - 14:00
38. Granit Koczała 0 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 29 kwietnia 2018 - 14:00
39. Lipniczanka Lipnica 4 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 29 kwietnia 2018 - 14:00
40. Skotawa Budowo 3 - 0 Pogoń II Lębork 29 kwietnia 2018 - 14:00
41. Sparta Konarzyny 2 - 1 LKS Łebunia 29 kwietnia 2018 - 13:00
42. Anioły II Garczegorze 5 - 0 Stegna Parchowo 28 kwietnia 2018 - 16:00
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
43. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 3 Anioły II Garczegorze 5 maja 2018 - 17:00
44. Stegna Parchowo 3 - 4 Sparta Konarzyny 6 maja 2018 - 15:00
45. LKS Łebunia 3 - 0 Skotawa Budowo 5 maja 2018 - 17:00
vo, na boisku 0:2
46. Pogoń II Lębork 0 - 4 Lipniczanka Lipnica 6 maja 2018 - 17:00
47. Dolina Gałąźnia Wielka 7 - 1 Granit Koczała 6 maja 2018 - 14:00
48. Arkonia Pomysk Wielki 8 - 1 GKS Kołczygłowy 6 maja 2018 - 15:00
49. Magic Niezabyszewo 0 - 3 Chrobry Charbrowo 6 maja 2018 - 14:00
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
50. Magic Niezabyszewo 2 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 13 maja 2018 - 16:00
51. Chrobry Charbrowo 4 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 12 maja 2018 - 17:00
52. GKS Kołczygłowy 0 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 13 maja 2018 - 14:00
53. Granit Koczała 0 - 4 Pogoń II Lębork 12 maja 2018 - 16:00
54. Lipniczanka Lipnica 5 - 1 LKS Łebunia 13 maja 2018 - 11:30
55. Skotawa Budowo 6 - 1 Stegna Parchowo 13 maja 2018 - 14:00
56. Sparta Konarzyny 3 - 3 Anioły II Garczegorze 12 maja 2018 - 16:30
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
57. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 0 Sparta Konarzyny 19 maja 2018 - 17:00
58. Anioły II Garczegorze 1 - 0 Skotawa Budowo 20 maja 2018 - 14:30
59. Stegna Parchowo 2 - 10 Lipniczanka Lipnica 20 maja 2018 - 15:00
60. LKS Łebunia 4 - 0 Granit Koczała 20 maja 2018 - 11:00
vo, na boisku 4:1
61. Pogoń II Lębork 3 - 0 GKS Kołczygłowy 20 maja 2018 - 17:00
vo, na boisku 3:4
62. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 4 Chrobry Charbrowo 20 maja 2018 - 14:00
63. Magic Niezabyszewo 1 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 19 maja 2018 - 17:00
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (13) 
64. Arkonia Pomysk Wielki - GTS Czarna Dąbrówka 27 maja 2018 - 17:00
65. Magic Niezabyszewo 2 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 26 maja 2018 - 17:00
66. Chrobry Charbrowo 5 - 1 Pogoń II Lębork 26 maja 2018 - 15:00
67. GKS Kołczygłowy 2 - 3 LKS Łebunia 27 maja 2018 - 14:00
68. Granit Koczała 3 - 0 Stegna Parchowo
Stegna Parchowo wycofała się z rozgrywek
69. Lipniczanka Lipnica 5 - 0 Anioły II Garczegorze 26 maja 2018 - 17:30
70. Skotawa Budowo 3 - 1 Sparta Konarzyny 26 maja 2018 - 15:00
Kolejka 24 - 30/31. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
71. GTS Czarna Dąbrówka - Skotawa Budowo 30 maja 2018 - 17:30
72. Sparta Konarzyny - Lipniczanka Lipnica 30 maja 2018 - 17:00
73. Anioły II Garczegorze - Granit Koczała 30 maja 2018 - 16:00
74. Stegna Parchowo 0 - 3 GKS Kołczygłowy
Stegna Parchowo wycofała się z rozgrywek
75. LKS Łebunia - Chrobry Charbrowo 30 maja 2018 - 16:30
76. Magic Niezabyszewo - Pogoń II Lębork 30 maja 2018 - 17:00
77. Dolina Gałąźnia Wielka - Arkonia Pomysk Wielki 30 maja 2018 - 18:00


Kolejka 25 - 3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Dolina Gałąźnia Wielka - GTS Czarna Dąbrówka 3 czerwca 2018 - 14:00
79. Arkonia Pomysk Wielki - Pogoń II Lębork 3 czerwca 2018 - 15:00
80. Magic Niezabyszewo - LKS Łebunia 3 czerwca 2018 - 13:00
81. Chrobry Charbrowo - Stegna Parchowo
Stegna Parchowo wycofała się z rozgrywek
82. GKS Kołczygłowy - Anioły II Garczegorze 3 czerwca 2018 - 17:00
83. Granit Koczała - Sparta Konarzyny 3 czerwca 2018 - 13:00
84. Lipniczanka Lipnica - Skotawa Budowo 3 czerwca 2018 - 16:30
Kolejka 26 - 9. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. GTS Czarna Dąbrówka - Lipniczanka Lipnica 9 czerwca 2018 - 16:00
86. Skotawa Budowo - Granit Koczała 9 czerwca 2018 - 16:00
87. Sparta Konarzyny - GKS Kołczygłowy 9 czerwca 2018 - 16:00
88. Anioły II Garczegorze - Chrobry Charbrowo 9 czerwca 2018 - 16:00
89. Magic Niezabyszewo - Stegna Parchowo
Stegna Parchowo wycofała się z rozgrywek
90. LKS Łebunia - Arkonia Pomysk Wielki 9 czerwca 2018 - 16:00
91. Pogoń II Lębork - Dolina Gałąźnia Wielka 9 czerwca 2018 - 16:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE