ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2017/2018




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lipniczanka Lipnica 13 36 12 0 1 46 - 8
2. Arkonia Pomysk Wielki 13 33 11 0 2 53 - 19
3. Chrobry Charbrowo 13 30 10 0 3 58 - 16
4. GTS Czarna Dąbrówka 13 23 7 2 4 31 - 16
5. Stegna Parchowo 13 22 7 1 5 38 - 28
6. Dolina Gałąźnia Wielka 13 18 6 0 7 26 - 38
7. Sparta Konarzyny 13 17 5 2 6 26 - 25
8. Anioły II Garczegorze 13 15 4 3 6 24 - 38
9. Magic Niezabyszewo 13 14 4 2 7 20 - 40
10. GKS Kołczygłowy 13 13 4 1 8 24 - 35
11. Pogoń II Lębork 13 12 3 3 7 23 - 26 1 3 1 0 0 3 - 1
12. LKS Łebunia 13 12 4 0 9 19 - 55 1 0 0 0 1 1 - 3
13. Granit Koczała 12 10 3 1 8 17 - 39
14. Skotawa Budowo 12 7 2 1 9 21 - 43
Ostatni komentarz dodał żubr07 19.11.2017, 20:20:42


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (28) 
1. Pogoń II Lębork 1 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 19 sierpnia 2017 - 17:00
2. LKS Łebunia 1 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 19 sierpnia 2017 - 17:00
3. Stegna Parchowo 2 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 20 sierpnia 2017 - 15:00
4. Anioły II Garczegorze 1 - 4 Magic Niezabyszewo 19 sierpnia 2017 - 16:10
5. Sparta Konarzyny 2 - 3 Chrobry Charbrowo 20 sierpnia 2017 - 13:00
6. Skotawa Budowo 0 - 2 GKS Kołczygłowy 20 sierpnia 2017 - 14:00
7. Lipniczanka Lipnica 6 - 1 Granit Koczała 20 sierpnia 2017 - 13:00
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (19) 
8. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 0 Granit Koczała 26 sierpnia 2017 - 18:00
9. GKS Kołczygłowy 1 - 4 Lipniczanka Lipnica 26 sierpnia 2017 - 17:00
10. Chrobry Charbrowo 7 - 2 Skotawa Budowo 26 sierpnia 2017 - 17:00
11. Magic Niezabyszewo 1 - 1 Sparta Konarzyny 26 sierpnia 2017 - 16:30
12. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 4 Anioły II Garczegorze 27 sierpnia 2017 - 15:00
13. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 5 Stegna Parchowo 27 sierpnia 2017 - 14:00
14. Pogoń II Lębork 3 - 1 LKS Łebunia 26 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
15. LKS Łebunia 1 - 8 GTS Czarna Dąbrówka 2 września 2017 - 17:00
16. Stegna Parchowo 3 - 2 Pogoń II Lębork 3 września 2017 - 15:00
17. Anioły II Garczegorze 2 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 3 września 2017 - 17:00
18. Sparta Konarzyny 2 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 3 września 2017 - 13:00
19. Skotawa Budowo 4 - 3 Magic Niezabyszewo 3 września 2017 - 14:00
20. Lipniczanka Lipnica 2 - 0 Chrobry Charbrowo 18 listopada 2017 - 14:00
21. Granit Koczała 2 - 0 GKS Kołczygłowy 2 września 2017 - 16:30
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
22. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 1 GKS Kołczygłowy 10 września 2017 - 13:00
23. Chrobry Charbrowo 7 - 2 Granit Koczała 9 września 2017 - 17:00
24. Magic Niezabyszewo 1 - 5 Lipniczanka Lipnica 10 września 2017 - 17:30
25. Arkonia Pomysk Wielki 5 - 2 Skotawa Budowo 10 września 2017 - 15:00
26. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 1 Sparta Konarzyny 10 września 2017 - 14:00
27. Pogoń II Lębork 0 - 0 Anioły II Garczegorze 10 września 2017 - 11:00
28. LKS Łebunia 3 - 2 Stegna Parchowo 9 września 2017 - 17:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
29. Stegna Parchowo 4 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 17 września 2017 - 15:00
30. Anioły II Garczegorze 8 - 1 LKS Łebunia 17 września 2017 - 16:30
31. Sparta Konarzyny 0 - 0 Pogoń II Lębork 17 września 2017 - 13:00
32. Skotawa Budowo 1 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 17 września 2017 - 14:00
33. Lipniczanka Lipnica 1 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 17 września 2017 - 13:00
34. Granit Koczała 1 - 2 Magic Niezabyszewo 17 września 2017 - 15:00
35. GKS Kołczygłowy 2 - 5 Chrobry Charbrowo 16 września 2017 - 17:00
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
36. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Chrobry Charbrowo 24 września 2017 - 13:00
37. Magic Niezabyszewo 0 - 2 GKS Kołczygłowy 23 września 2017 - 16:30
38. Arkonia Pomysk Wielki 5 - 1 Granit Koczała 23 września 2017 - 16:00
39. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 4 Lipniczanka Lipnica 24 września 2017 - 14:00
40. Pogoń II Lębork 5 - 2 Skotawa Budowo 24 września 2017 - 16:30
41. LKS Łebunia 1 - 5 Sparta Konarzyny 23 września 2017 - 17:00
42. Stegna Parchowo 5 - 1 Anioły II Garczegorze 24 września 2017 - 15:00
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
43. Anioły II Garczegorze 0 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 30 września 2017 - 11:00
44. Sparta Konarzyny 1 - 5 Stegna Parchowo 1 października 2017 - 13:00
45. Skotawa Budowo 5 - 1 LKS Łebunia 1 października 2017 - 14:00
46. Lipniczanka Lipnica 2 - 0 Pogoń II Lębork 1 października 2017 - 14:00
47. Granit Koczała 2 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 30 września 2017 - 16:00
48. GKS Kołczygłowy 3 - 8 Arkonia Pomysk Wielki 30 września 2017 - 17:00
49. Chrobry Charbrowo 6 - 0 Magic Niezabyszewo 1 października 2017 - 16:00
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
50. GTS Czarna Dąbrówka 6 - 1 Magic Niezabyszewo 8 października 2017 - 13:00
51. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 0 Chrobry Charbrowo 8 października 2017 - 15:00
52. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 1 GKS Kołczygłowy 8 października 2017 - 14:00
53. Pogoń II Lębork 1 - 2 Granit Koczała 8 października 2017 - 16:00
54. LKS Łebunia 0 - 4 Lipniczanka Lipnica 7 października 2017 - 15:30
55. Stegna Parchowo 6 - 1 Skotawa Budowo 8 października 2017 - 15:00
56. Anioły II Garczegorze 0 - 3 Sparta Konarzyny 7 października 2017 - 11:00
vo, na boisku 0:0, gra nieuprawnionego zawodnika w zespole gospodarzy
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
57. Sparta Konarzyny 0 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 15 października 2017 - 13:00
58. Skotawa Budowo 2 - 3 Anioły II Garczegorze 15 października 2017 - 14:00
59. Lipniczanka Lipnica 4 - 1 Stegna Parchowo 15 października 2017 - 13:00
60. Granit Koczała 0 - 4 LKS Łebunia 14 października 2017 - 15:30
61. GKS Kołczygłowy 4 - 5 Pogoń II Lębork 14 października 2017 - 16:00
62. Chrobry Charbrowo 5 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 14 października 2017 - 15:00
63. Arkonia Pomysk Wielki 8 - 0 Magic Niezabyszewo 15 października 2017 - 15:00
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
64. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 22 października 2017 - 13:00
65. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 3 Magic Niezabyszewo 22 października 2017 - 14:00
66. Pogoń II Lębork 0 - 2 Chrobry Charbrowo 22 października 2017 - 15:00
67. LKS Łebunia 2 - 0 GKS Kołczygłowy 22 października 2017 - 11:00
68. Stegna Parchowo 3 - 3 Granit Koczała 22 października 2017 - 15:00
69. Anioły II Garczegorze 0 - 5 Lipniczanka Lipnica 21 października 2017 - 14:10
70. Sparta Konarzyny 3 - 0 Skotawa Budowo 22 października 2017 - 13:00
goście nie przyjechali
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
71. Skotawa Budowo 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 29 października 2017 - 14:00
72. Lipniczanka Lipnica 4 - 1 Sparta Konarzyny 28 października 2017 - 15:00
73. Granit Koczała 1 - 3 Anioły II Garczegorze 28 października 2017 - 15:00
74. GKS Kołczygłowy 4 - 0 Stegna Parchowo 28 października 2017 - 15:00
75. Chrobry Charbrowo 9 - 0 LKS Łebunia 28 października 2017 - 14:00
76. Magic Niezabyszewo 2 - 2 Pogoń II Lębork 28 października 2017 - 15:00
77. Arkonia Pomysk Wielki 5 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 29 października 2017 - 15:00
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
78. GTS Czarna Dąbrówka 5 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 5 listopada 2017 - 13:00
79. Pogoń II Lębork 1 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 5 listopada 2017 - 13:00
80. LKS Łebunia 2 - 1 Magic Niezabyszewo 5 listopada 2017 - 11:00
81. Stegna Parchowo 1 - 4 Chrobry Charbrowo 5 listopada 2017 - 14:00
82. Anioły II Garczegorze 2 - 2 GKS Kołczygłowy 4 listopada 2017 - 11:00
83. Sparta Konarzyny 4 - 2 Granit Koczała 5 listopada 2017 - 13:00
84. Skotawa Budowo 0 - 3 Lipniczanka Lipnica 5 listopada 2017 - 14:00
vo, mecz przerwany w 18 minucie ze względu na naruszenie nietykalności cielesnej Sędziego Głównego przez zawodnika KS „Skotawa” Budowo
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
85. Lipniczanka Lipnica 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 12 listopada 2017 - 13:00
86. Granit Koczała - Skotawa Budowo 18 marca 2018 - 12:00
przełożony na rundę wiosenną
87. GKS Kołczygłowy 2 - 3 Sparta Konarzyny 11 listopada 2017 - 14:00
88. Chrobry Charbrowo 9 - 0 Anioły II Garczegorze 11 listopada 2017 - 14:00
89. Stegna Parchowo 1 - 2 Magic Niezabyszewo 12 listopada 2017 - 14:00
90. Arkonia Pomysk Wielki 7 - 2 LKS Łebunia 11 listopada 2017 - 14:00
91. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 3 Pogoń II Lębork 19 listopada 2017 - 13:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE