MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Błękitni Główczyce 23 55 18 1 4 75 - 27
2. Słupia Kobylnica 22 54 17 3 2 75 - 23
3. Polonez Bobrowniki 23 47 15 2 6 70 - 33
4. Sokół Szczypkowice 23 38 12 2 9 49 - 45
5. Granit Kończewo 23 36 11 3 9 54 - 39 2 3 1 0 1 2 - 1
6. KS Damnica 23 36 10 6 7 57 - 30 2 3 1 0 1 1 - 2
7. Garbarnia Kępice 23 30 9 3 11 46 - 58
8. Zenit Redkowice 23 28 7 7 9 41 - 48
9. Wybrzeże Objazda 23 27 8 3 12 41 - 56 2 3 1 0 1 7 - 6
10. Barton Barcino 23 27 8 3 12 44 - 47 2 3 1 0 1 6 - 7
11. Rowokół Smołdzino 23 21 6 3 14 48 - 60 2 3 1 0 1 9 - 5
12. Sokół Kuleszewo 22 21 6 3 13 39 - 69 2 3 1 0 1 5 - 9
13. Koral Maszewo 23 20 6 2 15 26 - 95
14. Pomorze Potęgowo 23 19 6 1 16 31 - 66
Ostatni komentarz dodał dziady2 27.05.2018, 15:41:02




Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (15) 
1. Rowokół Smołdzino 1 - 3 Sokół Szczypkowice 25 marca 2018 - 13:00
2. KS Damnica 3 - 0 Pomorze Potęgowo 24 marca 2018 - 15:00
3. Barton Barcino 0 - 2 Sokół Kuleszewo 24 marca 2018 - 16:00
4. Garbarnia Kępice 1 - 4 Granit Kończewo 24 marca 2018 - 15:00
5. Koral Maszewo 1 - 10 Polonez Bobrowniki 25 marca 2018 - 11:00
6. Wybrzeże Objazda 3 - 2 Zenit Redkowice 25 marca 2018 - 13:30
7. Słupia Kobylnica 4 - 1 Błękitni Główczyce 24 marca 2018 - 15:00
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
8. Słupia Kobylnica 3 - 1 Rowokół Smołdzino 31 marca 2018 - 14:00
9. Błękitni Główczyce 3 - 1 Wybrzeże Objazda 31 marca 2018 - 16:00
10. Zenit Redkowice 4 - 0 Koral Maszewo 28 marca 2018 - 17:00
11. Polonez Bobrowniki 5 - 3 Garbarnia Kępice 31 marca 2018 - 13:00
12. Granit Kończewo 2 - 1 Barton Barcino 28 marca 2018 - 16:00
13. Sokół Kuleszewo 0 - 2 KS Damnica 31 marca 2018 - 16:00
14. Pomorze Potęgowo 1 - 2 Sokół Szczypkowice 31 marca 2018 - 16:00
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (13) 
15. Rowokół Smołdzino 1 - 2 Pomorze Potęgowo 8 kwietnia 2018 - 14:00
16. Sokół Szczypkowice 4 - 2 Sokół Kuleszewo 7 kwietnia 2018 - 16:00
17. Granit Kończewo 2 - 0 KS Damnica 7 kwietnia 2018 - 16:00
18. Barton Barcino 2 - 1 Polonez Bobrowniki 7 kwietnia 2018 - 16:00
19. Garbarnia Kępice 1 - 1 Zenit Redkowice 7 kwietnia 2018 - 15:00
20. Koral Maszewo 0 - 5 Błękitni Główczyce 8 kwietnia 2018 - 11:00
21. Wybrzeże Objazda 1 - 2 Słupia Kobylnica 8 kwietnia 2018 - 13:30
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
22. Wybrzeże Objazda 3 - 2 Rowokół Smołdzino 15 kwietnia 2018 - 13:30
23. Słupia Kobylnica 12 - 0 Koral Maszewo 14 kwietnia 2018 - 16:00
24. Błękitni Główczyce 4 - 0 Garbarnia Kępice 15 kwietnia 2018 - 13:00
25. Zenit Redkowice 2 - 1 Barton Barcino 15 kwietnia 2018 - 14:00
26. Polonez Bobrowniki 1 - 1 KS Damnica 14 kwietnia 2018 - 16:00
27. Granit Kończewo 4 - 2 Sokół Szczypkowice 14 kwietnia 2018 - 16:00
28. Sokół Kuleszewo 1 - 0 Pomorze Potęgowo 14 kwietnia 2018 - 16:00
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
29. Rowokół Smołdzino 5 - 0 Sokół Kuleszewo 22 kwietnia 2018 - 13:00
vo, na boisku 5:5
30. Pomorze Potęgowo 1 - 1 Granit Kończewo 21 kwietnia 2018 - 16:00
31. Sokół Szczypkowice 1 - 2 Polonez Bobrowniki 21 kwietnia 2018 - 17:00
32. KS Damnica 2 - 0 Zenit Redkowice 21 kwietnia 2018 - 16:00
33. Barton Barcino 0 - 0 Błękitni Główczyce 21 kwietnia 2018 - 16:00
34. Garbarnia Kępice 0 - 4 Słupia Kobylnica 22 kwietnia 2018 - 14:00
35. Koral Maszewo 0 - 4 Wybrzeże Objazda 22 kwietnia 2018 - 11:00
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (19) 
36. Koral Maszewo 1 - 2 Rowokół Smołdzino 29 kwietnia 2018 - 11:00
37. Wybrzeże Objazda 5 - 0 Garbarnia Kępice 29 kwietnia 2018 - 13:30
38. Słupia Kobylnica 3 - 1 Barton Barcino 28 kwietnia 2018 - 16:00
39. Błękitni Główczyce 3 - 0 KS Damnica 29 kwietnia 2018 - 13:00
40. Zenit Redkowice 1 - 0 Sokół Szczypkowice 29 kwietnia 2018 - 14:00
41. Polonez Bobrowniki 4 - 2 Pomorze Potęgowo 28 kwietnia 2018 - 16:00
42. Granit Kończewo 3 - 2 Sokół Kuleszewo 29 kwietnia 2018 - 16:00
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
43. Rowokół Smołdzino 1 - 4 Granit Kończewo 6 maja 2018 - 13:00
44. Sokół Kuleszewo 2 - 4 Polonez Bobrowniki 5 maja 2018 - 16:30
45. Pomorze Potęgowo 4 - 1 Zenit Redkowice 5 maja 2018 - 16:00
46. Sokół Szczypkowice 1 - 3 Błękitni Główczyce 5 maja 2018 - 17:00
47. KS Damnica 2 - 2 Słupia Kobylnica 5 maja 2018 - 16:00
48. Barton Barcino 1 - 4 Wybrzeże Objazda 5 maja 2018 - 16:00
49. Garbarnia Kępice 5 - 1 Koral Maszewo 5 maja 2018 - 15:00
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (13) 
50. Garbarnia Kępice 3 - 2 Rowokół Smołdzino 12 maja 2018 - 15:00
51. Koral Maszewo 0 - 3 Barton Barcino 13 maja 2018 - 11:00
52. Wybrzeże Objazda 3 - 1 KS Damnica 16 maja 2018 - 18:00
53. Słupia Kobylnica 1 - 2 Sokół Szczypkowice 12 maja 2018 - 16:00
54. Błękitni Główczyce 3 - 1 Pomorze Potęgowo 13 maja 2018 - 13:00
55. Zenit Redkowice 6 - 1 Sokół Kuleszewo 12 maja 2018 - 17:00
56. Polonez Bobrowniki 2 - 1 Granit Kończewo 1 maja 2018 - 15:00
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
57. Rowokół Smołdzino 2 - 5 Polonez Bobrowniki 19 maja 2018 - 16:00
58. Granit Kończewo 2 - 2 Zenit Redkowice 19 maja 2018 - 16:00
59. Sokół Kuleszewo 3 - 5 Błękitni Główczyce 19 maja 2018 - 16:30
60. Pomorze Potęgowo 0 - 6 Słupia Kobylnica 19 maja 2018 - 16:00
61. Sokół Szczypkowice 2 - 1 Wybrzeże Objazda 19 maja 2018 - 17:00
62. KS Damnica 15 - 0 Koral Maszewo 19 maja 2018 - 16:00
63. Barton Barcino 1 - 2 Garbarnia Kępice 19 maja 2018 - 16:00
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
64. Barton Barcino 5 - 1 Rowokół Smołdzino 26 maja 2018 - 16:00
65. Garbarnia Kępice 0 - 2 KS Damnica 26 maja 2018 - 15:00
66. Koral Maszewo 1 - 4 Sokół Szczypkowice 27 maja 2018 - 11:00
67. Wybrzeże Objazda 3 - 1 Pomorze Potęgowo 27 maja 2018 - 13:30
68. Słupia Kobylnica - Sokół Kuleszewo 27 maja 2018 - 17:00
69. Błękitni Główczyce 2 - 0 Granit Kończewo 27 maja 2018 - 13:00
70. Zenit Redkowice 0 - 4 Polonez Bobrowniki 26 maja 2018 - 17:00
Kolejka 24 - 30/31. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
71. Rowokół Smołdzino - Zenit Redkowice 30 maja 2018 - 17:30
72. Polonez Bobrowniki - Błękitni Główczyce 31 maja 2018 - 16:00
73. Granit Kończewo - Słupia Kobylnica 30 maja 2018 - 17:00
74. Sokół Kuleszewo - Wybrzeże Objazda 31 maja 2018 - 16:30
75. Pomorze Potęgowo - Koral Maszewo 31 maja 2018 - 15:00
76. Sokół Szczypkowice - Garbarnia Kępice 31 maja 2018 - 13:00
77. KS Damnica - Barton Barcino 30 maja 2018 - 17:00


Kolejka 25 - 3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KS Damnica - Rowokół Smołdzino 3 czerwca 2018 - 12:00
79. Barton Barcino - Sokół Szczypkowice 3 czerwca 2018 - 16:00
80. Garbarnia Kępice - Pomorze Potęgowo 3 czerwca 2018 - 15:00
81. Koral Maszewo - Sokół Kuleszewo 3 czerwca 2018 - 11:00
82. Wybrzeże Objazda - Granit Kończewo 3 czerwca 2018 - 13:30
83. Słupia Kobylnica - Polonez Bobrowniki 3 czerwca 2018 - 15:00
84. Błękitni Główczyce - Zenit Redkowice 3 czerwca 2018 - 13:00
Kolejka 26 - 9. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Rowokół Smołdzino - Błękitni Główczyce 9 czerwca 2018 - 12:00
86. Zenit Redkowice - Słupia Kobylnica 9 czerwca 2018 - 12:00
87. Polonez Bobrowniki - Wybrzeże Objazda 9 czerwca 2018 - 12:00
88. Granit Kończewo - Koral Maszewo 9 czerwca 2018 - 12:00
89. Sokół Kuleszewo - Garbarnia Kępice 9 czerwca 2018 - 12:00
90. Pomorze Potęgowo - Barton Barcino 9 czerwca 2018 - 12:00
91. Sokół Szczypkowice - KS Damnica 9 czerwca 2018 - 12:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE