Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Sokół Szczypkowice |
3 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
19 sierpnia 2017
19.08 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
1 - 5 |
KS Damnica |
19 sierpnia 2017
19.08 - 16:00 |
Sokół Kuleszewo |
2 - 4 |
Barton Barcino |
19 sierpnia 2017
19.08 - 17:00 |
Granit Kończewo |
2 - 0 |
Garbarnia Kępice |
20 sierpnia 2017
20.08 - 13:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 1 |
Koral Maszewo |
19 sierpnia 2017
19.08 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
2 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
20 sierpnia 2017
20.08 - 12:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 2 |
Słupia Kobylnica |
20 sierpnia 2017
20.08 - 13:00 |
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Rowokół Smołdzino |
1 - 2 |
Słupia Kobylnica |
27 sierpnia 2017
27.08 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 3 |
Błękitni Główczyce |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
Koral Maszewo |
1 - 1 |
Zenit Redkowice |
27 sierpnia 2017
27.08 - 13:15 |
Garbarnia Kępice |
0 - 11 |
Polonez Bobrowniki |
27 sierpnia 2017
27.08 - 17:00 |
Barton Barcino |
3 - 2 |
Granit Kończewo |
27 sierpnia 2017
27.08 - 11:00 |
KS Damnica |
3 - 3 |
Sokół Kuleszewo |
26 sierpnia 2017
26.08 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Pomorze Potęgowo |
1 - 5 |
Rowokół Smołdzino |
3 września 2017
3.09 - 14:15 |
Sokół Kuleszewo |
3 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
2 września 2017
2.09 - 17:00 |
KS Damnica |
1 - 0 |
Granit Kończewo |
3 września 2017
3.09 - 13:00 |
Polonez Bobrowniki |
4 - 1 |
Barton Barcino |
2 września 2017
2.09 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 1 |
Garbarnia Kępice |
2 września 2017
2.09 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
9 - 1 |
Koral Maszewo |
3 września 2017
3.09 - 13:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
2 września 2017
2.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Rowokół Smołdzino |
3 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
10 września 2017
10.09 - 16:00 |
Koral Maszewo |
1 - 4 |
Słupia Kobylnica |
10 września 2017
10.09 - 13:15 |
Garbarnia Kępice |
0 - 2 |
Błękitni Główczyce |
10 września 2017
10.09 - 16:30 |
Barton Barcino |
3 - 1 |
Zenit Redkowice |
9 września 2017
9.09 - 17:30 |
KS Damnica |
1 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
2 - 4 |
Granit Kończewo |
9 września 2017
9.09 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
3 - 0 |
Sokół Kuleszewo |
9 września 2017
9.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Sokół Kuleszewo |
5 - 4 |
Rowokół Smołdzino |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Granit Kończewo |
0 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
17 września 2017
17.09 - 13:00 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 3 |
KS Damnica |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
2 - 0 |
Barton Barcino |
16 września 2017
16.09 - 16:30 |
Słupia Kobylnica |
3 - 0 |
Garbarnia Kępice |
16 września 2017
16.09 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 0 |
Koral Maszewo |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Rowokół Smołdzino |
0 - 3 |
Koral Maszewo |
24 września 2017
24.09 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
7 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
24 września 2017
24.09 - 15:00 |
Barton Barcino |
2 - 2 |
Słupia Kobylnica |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
KS Damnica |
2 - 1 |
Błękitni Główczyce |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 1 |
Zenit Redkowice |
23 września 2017
23.09 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
1 - 5 |
Polonez Bobrowniki |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Sokół Kuleszewo |
1 - 3 |
Granit Kończewo |
23 września 2017
23.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Granit Kończewo |
3 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
1 października 2017
1.10 - 13:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 3 |
Sokół Kuleszewo |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
4 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
30 września 2017
30.09 - 15:00 |
Błękitni Główczyce |
6 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
1 października 2017
1.10 - 13:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 1 |
KS Damnica |
30 września 2017
30.09 - 15:00 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 5 |
Barton Barcino |
30 września 2017
30.09 - 15:30 |
Koral Maszewo |
3 - 2 |
Garbarnia Kępice |
1 października 2017
1.10 - 13:15 |
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Rowokół Smołdzino |
2 - 2 |
Garbarnia Kępice |
8 października 2017
8.10 - 14:00 |
Barton Barcino |
2 - 0 |
Koral Maszewo |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
KS Damnica |
7 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
7 października 2017
7.10 - 15:00 |
Sokół Szczypkowice |
2 - 1 |
Słupia Kobylnica |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
0 - 5 |
Błękitni Główczyce |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
vo, na boisku 1:5 |
Sokół Kuleszewo |
2 - 2 |
Zenit Redkowice |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
Granit Kończewo |
2 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
8 października 2017
8.10 - 13:00 |
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Polonez Bobrowniki |
0 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Zenit Redkowice |
3 - 2 |
Granit Kończewo |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
15 października 2017
15.10 - 13:00 |
Słupia Kobylnica |
6 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Koral Maszewo |
3 - 2 |
KS Damnica |
15 października 2017
15.10 - 13:15 |
Garbarnia Kępice |
2 - 1 |
Barton Barcino |
15 października 2017
15.10 - 13:30 |
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Rowokół Smołdzino |
3 - 2 |
Barton Barcino |
22 października 2017
22.10 - 14:00 |
KS Damnica |
0 - 2 |
Garbarnia Kępice |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Sokół Szczypkowice |
4 - 1 |
Koral Maszewo |
21 października 2017
21.10 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
5 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Sokół Kuleszewo |
1 - 3 |
Słupia Kobylnica |
22 października 2017
22.10 - 15:45 |
Granit Kończewo |
2 - 3 |
Błękitni Główczyce |
22 października 2017
22.10 - 13:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 1 |
Zenit Redkowice |
21 października 2017
21.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Zenit Redkowice |
3 - 3 |
Rowokół Smołdzino |
28 października 2017
28.10 - 15:00 |
Błękitni Główczyce |
2 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
29 października 2017
29.10 - 13:00 |
Słupia Kobylnica |
4 - 4 |
Granit Kończewo |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
Koral Maszewo |
2 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
29 października 2017
29.10 - 13:15 |
Garbarnia Kępice |
3 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
29 października 2017
29.10 - 13:30 |
Barton Barcino |
2 - 2 |
KS Damnica |
29 października 2017
29.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Rowokół Smołdzino |
1 - 1 |
KS Damnica |
5 listopada 2017
5.11 - 13:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 1 |
Barton Barcino |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo |
1 - 2 |
Garbarnia Kępice |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
2 - 3 |
Koral Maszewo |
4 listopada 2017
4.11 - 13:00 |
Granit Kończewo |
5 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
5 listopada 2017
5.11 - 13:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 3 |
Słupia Kobylnica |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 5 |
Błękitni Główczyce |
5 listopada 2017
5.11 - 13:00 |
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Błękitni Główczyce |
6 - 3 |
Rowokół Smołdzino |
11 listopada 2017
11.11 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
4 - 1 |
Zenit Redkowice |
18 marca 2018
18.03 - 12:00 |
przełożony na rundę wiosenną |
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
11 listopada 2017
11.11 - 13:00 |
Koral Maszewo |
3 - 2 |
Granit Kończewo |
12 listopada 2017
12.11 - 13:15 |
Garbarnia Kępice |
10 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
11 listopada 2017
11.11 - 11:00 |
Barton Barcino |
3 - 4 |
Pomorze Potęgowo |
12 listopada 2017
12.11 - 11:00 |
KS Damnica |
1 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
11 listopada 2017
11.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Rowokół Smołdzino |
1 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
25 marca 2018
25.03 - 13:00 |
KS Damnica |
3 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
24 marca 2018
24.03 - 15:00 |
Barton Barcino |
0 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
24 marca 2018
24.03 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 4 |
Granit Kończewo |
24 marca 2018
24.03 - 15:00 |
Koral Maszewo |
1 - 10 |
Polonez Bobrowniki |
25 marca 2018
25.03 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 2 |
Zenit Redkowice |
25 marca 2018
25.03 - 13:30 |
Słupia Kobylnica |
4 - 1 |
Błękitni Główczyce |
24 marca 2018
24.03 - 15:00 |
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Słupia Kobylnica |
3 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
31 marca 2018
31.03 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
3 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
31 marca 2018
31.03 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
4 - 0 |
Koral Maszewo |
28 marca 2018
28.03 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
5 - 3 |
Garbarnia Kępice |
31 marca 2018
31.03 - 13:00 |
Granit Kończewo |
2 - 1 |
Barton Barcino |
28 marca 2018
28.03 - 16:00 |
Sokół Kuleszewo |
0 - 2 |
KS Damnica |
31 marca 2018
31.03 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
1 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
31 marca 2018
31.03 - 16:00 |
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Rowokół Smołdzino |
1 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
8 kwietnia 2018
8.04 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
4 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
7 kwietnia 2018
7.04 - 16:00 |
Granit Kończewo |
2 - 0 |
KS Damnica |
7 kwietnia 2018
7.04 - 16:00 |
Barton Barcino |
2 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
7 kwietnia 2018
7.04 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 1 |
Zenit Redkowice |
7 kwietnia 2018
7.04 - 15:00 |
Koral Maszewo |
0 - 5 |
Błękitni Główczyce |
8 kwietnia 2018
8.04 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 2 |
Słupia Kobylnica |
8 kwietnia 2018
8.04 - 13:30 |
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Wybrzeże Objazda |
3 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
15 kwietnia 2018
15.04 - 13:30 |
Słupia Kobylnica |
12 - 0 |
Koral Maszewo |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
4 - 0 |
Garbarnia Kępice |
15 kwietnia 2018
15.04 - 13:00 |
Zenit Redkowice |
2 - 1 |
Barton Barcino |
15 kwietnia 2018
15.04 - 14:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 1 |
KS Damnica |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
Granit Kończewo |
4 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
Sokół Kuleszewo |
1 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Rowokół Smołdzino |
5 - 0 |
Sokół Kuleszewo |
22 kwietnia 2018
22.04 - 13:00 |
vo, na boisku 5:5 |
Pomorze Potęgowo |
1 - 1 |
Granit Kończewo |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
21 kwietnia 2018
21.04 - 17:00 |
KS Damnica |
2 - 0 |
Zenit Redkowice |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
Barton Barcino |
0 - 0 |
Błękitni Główczyce |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 4 |
Słupia Kobylnica |
22 kwietnia 2018
22.04 - 14:00 |
Koral Maszewo |
0 - 4 |
Wybrzeże Objazda |
22 kwietnia 2018
22.04 - 11:00 |
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Koral Maszewo |
1 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
5 - 0 |
Garbarnia Kępice |
29 kwietnia 2018
29.04 - 13:30 |
Słupia Kobylnica |
3 - 1 |
Barton Barcino |
28 kwietnia 2018
28.04 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
3 - 0 |
KS Damnica |
29 kwietnia 2018
29.04 - 13:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
29 kwietnia 2018
29.04 - 14:00 |
Polonez Bobrowniki |
4 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
28 kwietnia 2018
28.04 - 16:00 |
Granit Kończewo |
3 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
29 kwietnia 2018
29.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Rowokół Smołdzino |
1 - 4 |
Granit Kończewo |
6 maja 2018
6.05 - 13:00 |
Sokół Kuleszewo |
2 - 4 |
Polonez Bobrowniki |
5 maja 2018
5.05 - 16:30 |
Pomorze Potęgowo |
4 - 1 |
Zenit Redkowice |
5 maja 2018
5.05 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 3 |
Błękitni Główczyce |
5 maja 2018
5.05 - 17:00 |
KS Damnica |
2 - 2 |
Słupia Kobylnica |
5 maja 2018
5.05 - 16:00 |
Barton Barcino |
1 - 4 |
Wybrzeże Objazda |
5 maja 2018
5.05 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
5 - 1 |
Koral Maszewo |
5 maja 2018
5.05 - 15:00 |
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Garbarnia Kępice |
3 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
12 maja 2018
12.05 - 15:00 |
Koral Maszewo |
0 - 3 |
Barton Barcino |
13 maja 2018
13.05 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 1 |
KS Damnica |
16 maja 2018
16.05 - 18:00 |
Słupia Kobylnica |
1 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
12 maja 2018
12.05 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
3 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
13 maja 2018
13.05 - 13:00 |
Zenit Redkowice |
6 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
12 maja 2018
12.05 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 1 |
Granit Kończewo |
1 maja 2018
1.05 - 15:00 |
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Rowokół Smołdzino |
2 - 5 |
Polonez Bobrowniki |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
Granit Kończewo |
2 - 2 |
Zenit Redkowice |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
Sokół Kuleszewo |
3 - 5 |
Błękitni Główczyce |
19 maja 2018
19.05 - 16:30 |
Pomorze Potęgowo |
0 - 6 |
Słupia Kobylnica |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
2 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
19 maja 2018
19.05 - 17:00 |
KS Damnica |
15 - 0 |
Koral Maszewo |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
Barton Barcino |
1 - 2 |
Garbarnia Kępice |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Barton Barcino |
5 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
26 maja 2018
26.05 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 2 |
KS Damnica |
26 maja 2018
26.05 - 15:00 |
Koral Maszewo |
1 - 4 |
Sokół Szczypkowice |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
27 maja 2018
27.05 - 13:30 |
Słupia Kobylnica |
2 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
27 maja 2018
27.05 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
2 - 0 |
Granit Kończewo |
27 maja 2018
27.05 - 13:00 |
Zenit Redkowice |
0 - 4 |
Polonez Bobrowniki |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 30/31. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Rowokół Smołdzino |
1 - 3 |
Zenit Redkowice |
30 maja 2018
30.05 - 17:30 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 1 |
Błękitni Główczyce |
31 maja 2018
31.05 - 16:00 |
Granit Kończewo |
1 - 3 |
Słupia Kobylnica |
30 maja 2018
30.05 - 17:00 |
Sokół Kuleszewo |
2 - 6 |
Wybrzeże Objazda |
31 maja 2018
31.05 - 16:30 |
Pomorze Potęgowo |
4 - 2 |
Koral Maszewo |
31 maja 2018
31.05 - 15:00 |
Sokół Szczypkowice |
2 - 1 |
Garbarnia Kępice |
31 maja 2018
31.05 - 13:00 |
KS Damnica |
5 - 1 |
Barton Barcino |
30 maja 2018
30.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (11) |
KS Damnica |
1 - 3 |
Rowokół Smołdzino |
3 czerwca 2018
3.06 - 12:00 |
Barton Barcino |
2 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
2 czerwca 2018
2.06 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 4 |
Pomorze Potęgowo |
3 czerwca 2018
3.06 - 15:00 |
Koral Maszewo |
5 - 3 |
Sokół Kuleszewo |
3 czerwca 2018
3.06 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 0 |
Granit Kończewo |
3 czerwca 2018
3.06 - 13:30 |
Słupia Kobylnica |
2 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
3 czerwca 2018
3.06 - 15:00 |
Błękitni Główczyce |
4 - 3 |
Zenit Redkowice |
2 czerwca 2018
2.06 - 18:00 |
Kolejka 26 - 9. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Rowokół Smołdzino |
7 - 5 |
Błękitni Główczyce |
9 czerwca 2018
9.06 - 12:00 |
Zenit Redkowice |
2 - 3 |
Słupia Kobylnica |
9 czerwca 2018
9.06 - 12:00 |
Polonez Bobrowniki |
4 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
9 czerwca 2018
9.06 - 12:00 |
Granit Kończewo |
6 - 1 |
Koral Maszewo |
9 czerwca 2018
9.06 - 12:00 |
Sokół Kuleszewo |
5 - 3 |
Garbarnia Kępice |
9 czerwca 2018
9.06 - 12:00 |
Pomorze Potęgowo |
2 - 1 |
Barton Barcino |
9 czerwca 2018
9.06 - 12:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 0 |
KS Damnica |
9 czerwca 2018
9.06 - 12:00 |
|