SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Tęcza Brusy 0 0 0 0 0 0 - 0
2. KS Skorzewo 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Meteor Pinczyn 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Victoria Kaliska 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Sokół Zblewo 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Czarni Ostrowite 0 0 0 0 0 0 - 0
7. KS Grabowo 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Styna Godziszewo 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Wierzyca Stara Kiszewa 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Kolejarz Chojnice 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Santana Wielki Klincz 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Wda Czarna Woda 0 0 0 0 0 0 - 0
13. GKS Bobowo 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Jantar Pawłowo 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Sev22 23.07.2017, 01:03:40


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
1. Tęcza Brusy - KS Grabowo
2. GKS Bobowo - KS Skorzewo
3. Wda Czarna Woda - Meteor Pinczyn
4. Santana Wielki Klincz - Victoria Kaliska
5. Kolejarz Chojnice - Sokół Zblewo
6. Wierzyca Stara Kiszewa - Czarni Ostrowite
7. Styna Godziszewo - Jantar Pawłowo
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. KS Grabowo - Jantar Pawłowo
9. Czarni Ostrowite - Styna Godziszewo
10. Sokół Zblewo - Wierzyca Stara Kiszewa
11. Victoria Kaliska - Kolejarz Chojnice
12. Meteor Pinczyn - Santana Wielki Klincz
13. KS Skorzewo - Wda Czarna Woda
14. Tęcza Brusy - GKS Bobowo
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. GKS Bobowo - KS Grabowo
16. Wda Czarna Woda - Tęcza Brusy
17. Santana Wielki Klincz - KS Skorzewo
18. Kolejarz Chojnice - Meteor Pinczyn
19. Wierzyca Stara Kiszewa - Victoria Kaliska
20. Styna Godziszewo - Sokół Zblewo
21. Jantar Pawłowo - Czarni Ostrowite
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KS Grabowo - Czarni Ostrowite
23. Sokół Zblewo - Jantar Pawłowo
24. Victoria Kaliska - Styna Godziszewo
25. Meteor Pinczyn - Wierzyca Stara Kiszewa
26. KS Skorzewo - Kolejarz Chojnice
27. Tęcza Brusy - Santana Wielki Klincz
28. GKS Bobowo - Wda Czarna Woda
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Wda Czarna Woda - KS Grabowo
30. Santana Wielki Klincz - GKS Bobowo
31. Kolejarz Chojnice - Tęcza Brusy
32. Wierzyca Stara Kiszewa - KS Skorzewo
33. Styna Godziszewo - Meteor Pinczyn
34. Jantar Pawłowo - Victoria Kaliska
35. Czarni Ostrowite - Sokół Zblewo
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. KS Grabowo - Sokół Zblewo
37. Victoria Kaliska - Czarni Ostrowite
38. Meteor Pinczyn - Jantar Pawłowo
39. KS Skorzewo - Styna Godziszewo
40. Tęcza Brusy - Wierzyca Stara Kiszewa
41. GKS Bobowo - Kolejarz Chojnice
42. Wda Czarna Woda - Santana Wielki Klincz
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Santana Wielki Klincz - KS Grabowo
44. Kolejarz Chojnice - Wda Czarna Woda
45. Wierzyca Stara Kiszewa - GKS Bobowo
46. Styna Godziszewo - Tęcza Brusy
47. Jantar Pawłowo - KS Skorzewo
48. Czarni Ostrowite - Meteor Pinczyn
49. Sokół Zblewo - Victoria Kaliska
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. KS Grabowo - Victoria Kaliska
51. Meteor Pinczyn - Sokół Zblewo
52. KS Skorzewo - Czarni Ostrowite
53. Tęcza Brusy - Jantar Pawłowo
54. GKS Bobowo - Styna Godziszewo
55. Wda Czarna Woda - Wierzyca Stara Kiszewa
56. Santana Wielki Klincz - Kolejarz Chojnice
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Kolejarz Chojnice - KS Grabowo
58. Wierzyca Stara Kiszewa - Santana Wielki Klincz
59. Styna Godziszewo - Wda Czarna Woda
60. Jantar Pawłowo - GKS Bobowo
61. Czarni Ostrowite - Tęcza Brusy
62. Sokół Zblewo - KS Skorzewo
63. Victoria Kaliska - Meteor Pinczyn
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. KS Grabowo - Meteor Pinczyn
65. KS Skorzewo - Victoria Kaliska
66. Tęcza Brusy - Sokół Zblewo
67. GKS Bobowo - Czarni Ostrowite
68. Wda Czarna Woda - Jantar Pawłowo
69. Santana Wielki Klincz - Styna Godziszewo
70. Kolejarz Chojnice - Wierzyca Stara Kiszewa
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Wierzyca Stara Kiszewa - KS Grabowo
72. Styna Godziszewo - Kolejarz Chojnice
73. Jantar Pawłowo - Santana Wielki Klincz
74. Czarni Ostrowite - Wda Czarna Woda
75. Sokół Zblewo - GKS Bobowo
76. Victoria Kaliska - Tęcza Brusy
77. Meteor Pinczyn - KS Skorzewo
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KS Grabowo - KS Skorzewo
79. Tęcza Brusy - Meteor Pinczyn
80. GKS Bobowo - Victoria Kaliska
81. Wda Czarna Woda - Sokół Zblewo
82. Santana Wielki Klincz - Czarni Ostrowite
83. Kolejarz Chojnice - Jantar Pawłowo
84. Wierzyca Stara Kiszewa - Styna Godziszewo
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Styna Godziszewo - KS Grabowo
86. Jantar Pawłowo - Wierzyca Stara Kiszewa
87. Czarni Ostrowite - Kolejarz Chojnice
88. Sokół Zblewo - Santana Wielki Klincz
89. Victoria Kaliska - Wda Czarna Woda
90. Meteor Pinczyn - GKS Bobowo
91. KS Skorzewo - Tęcza Brusy
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04