ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA


Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Victoria Kaliska 6 18 6 0 0 16 - 2
2. Sokół Zblewo 6 16 5 1 0 38 - 5
3. Meteor Pinczyn 6 13 4 1 1 14 - 5
4. KS Skorzewo 6 10 3 1 2 16 - 13
5. KS Grabowo 6 10 3 1 2 11 - 14
6. Tęcza Brusy 5 9 2 3 0 10 - 3
7. Jantar Pawłowo 6 8 2 2 2 6 - 11
8. Kolejarz Chojnice 6 7 1 4 1 11 - 10
9. Wierzyca Stara Kiszewa 6 7 2 1 3 11 - 22
10. Santana Wielki Klincz 6 6 2 0 4 9 - 17
11. GKS Bobowo 5 4 1 1 3 13 - 18 1 3 1 0 0 3 - 1
12. Wda Czarna Woda 6 4 1 1 4 7 - 11 1 0 0 0 1 1 - 3
13. Styna Godziszewo 6 3 1 0 5 7 - 17
14. Czarni Ostrowite 6 0 0 0 6 5 - 26
Ostatni komentarz dodał Ronaldo402 18.09.2017, 22:53:47


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (63) 
1. Tęcza Brusy 5 - 0 KS Grabowo 30 sierpnia 2017 - 17:30
Lubnia, ul. Leśna 1
2. GKS Bobowo 2 - 4 KS Skorzewo 13 sierpnia 2017 - 13:00
3. Wda Czarna Woda 0 - 1 Meteor Pinczyn 12 sierpnia 2017 - 17:00
4. Santana Wielki Klincz 0 - 2 Victoria Kaliska 12 sierpnia 2017 - 17:00
5. Kolejarz Chojnice 3 - 3 Sokół Zblewo 12 sierpnia 2017 - 17:00
6. Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 1 Czarni Ostrowite 12 sierpnia 2017 - 16:00
7. Styna Godziszewo 0 - 3 Jantar Pawłowo 12 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (28) 
8. KS Grabowo 1 - 1 Jantar Pawłowo 19 sierpnia 2017 - 16:00
9. Czarni Ostrowite 1 - 2 Styna Godziszewo 19 sierpnia 2017 - 17:00
10. Sokół Zblewo 7 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 19 sierpnia 2017 - 12:00
11. Victoria Kaliska 2 - 1 Kolejarz Chojnice 20 sierpnia 2017 - 12:00
12. Meteor Pinczyn 5 - 0 Santana Wielki Klincz 19 sierpnia 2017 - 16:00
13. KS Skorzewo 1 - 3 Wda Czarna Woda 19 sierpnia 2017 - 17:00
14. Tęcza Brusy - GKS Bobowo 12 listopada 2017 - 14:00
Lubnia, ul. Leśna 1
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (20) 
15. GKS Bobowo 1 - 5 KS Grabowo 27 sierpnia 2017 - 13:00
16. Wda Czarna Woda 1 - 1 Tęcza Brusy 26 sierpnia 2017 - 17:00
17. Santana Wielki Klincz 2 - 4 KS Skorzewo 26 sierpnia 2017 - 17:00
18. Kolejarz Chojnice 3 - 1 Meteor Pinczyn 27 sierpnia 2017 - 14:00
19. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 4 Victoria Kaliska 26 sierpnia 2017 - 16:00
20. Styna Godziszewo 1 - 5 Sokół Zblewo 26 sierpnia 2017 - 16:00
21. Jantar Pawłowo 2 - 1 Czarni Ostrowite 27 sierpnia 2017 - 11:30
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
22. KS Grabowo 3 - 1 Czarni Ostrowite 2 września 2017 - 16:00
23. Sokół Zblewo 5 - 0 Jantar Pawłowo 2 września 2017 - 17:00
24. Victoria Kaliska 2 - 1 Styna Godziszewo 2 września 2017 - 17:00
25. Meteor Pinczyn 4 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 2 września 2017 - 15:00
26. KS Skorzewo 0 - 0 Kolejarz Chojnice 3 września 2017 - 14:00
27. Tęcza Brusy 2 - 0 Santana Wielki Klincz 2 września 2017 - 17:00
Lubnia, ul. Leśna 1
28. GKS Bobowo 3 - 1 Wda Czarna Woda 2 września 2017 - 17:30
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
29. Wda Czarna Woda 1 - 2 KS Grabowo 9 września 2017 - 17:00
30. Santana Wielki Klincz 4 - 3 GKS Bobowo 10 września 2017 - 14:00
31. Kolejarz Chojnice 0 - 0 Tęcza Brusy 9 września 2017 - 17:00
32. Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 4 KS Skorzewo 9 września 2017 - 16:00
33. Styna Godziszewo 2 - 3 Meteor Pinczyn 9 września 2017 - 16:00
34. Jantar Pawłowo 0 - 4 Victoria Kaliska 10 września 2017 - 12:00
35. Czarni Ostrowite 1 - 13 Sokół Zblewo 9 września 2017 - 16:00
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
36. KS Grabowo 0 - 5 Sokół Zblewo 16 września 2017 - 16:00
37. Victoria Kaliska 2 - 0 Czarni Ostrowite 16 września 2017 - 17:00
38. Meteor Pinczyn 0 - 0 Jantar Pawłowo 16 września 2017 - 15:00
39. KS Skorzewo 3 - 1 Styna Godziszewo 16 września 2017 - 17:00
40. Tęcza Brusy 2 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 16 września 2017 - 17:00
Lubnia, ul. Leśna 1
41. GKS Bobowo 4 - 4 Kolejarz Chojnice 16 września 2017 - 17:00
42. Wda Czarna Woda 1 - 3 Santana Wielki Klincz 16 września 2017 - 17:00
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
43. Santana Wielki Klincz - KS Grabowo 23 września 2017 - 16:00
44. Kolejarz Chojnice - Wda Czarna Woda 23 września 2017 - 17:00
45. Wierzyca Stara Kiszewa - GKS Bobowo 23 września 2017 - 16:00
46. Styna Godziszewo - Tęcza Brusy 23 września 2017 - 16:00
47. Jantar Pawłowo - KS Skorzewo 24 września 2017 - 12:00
48. Czarni Ostrowite - Meteor Pinczyn 23 września 2017 - 16:00
49. Sokół Zblewo - Victoria Kaliska 23 września 2017 - 15:00
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. KS Grabowo - Victoria Kaliska 30 września 2017 - 16:00
51. Meteor Pinczyn - Sokół Zblewo 30 września 2017 - 15:00
52. KS Skorzewo - Czarni Ostrowite 30 września 2017 - 16:00
53. Tęcza Brusy - Jantar Pawłowo 30 września 2017 - 17:00
Lubnia, ul. Leśna 1
54. GKS Bobowo - Styna Godziszewo 30 września 2017 - 16:00
55. Wda Czarna Woda - Wierzyca Stara Kiszewa 30 września 2017 - 16:00
56. Santana Wielki Klincz - Kolejarz Chojnice 30 września 2017 - 15:30
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Kolejarz Chojnice - KS Grabowo 8 października 2017 - 14:00
58. Wierzyca Stara Kiszewa - Santana Wielki Klincz 7 października 2017 - 16:00
59. Styna Godziszewo - Wda Czarna Woda 7 października 2017 - 15:00
60. Jantar Pawłowo - GKS Bobowo 8 października 2017 - 12:00
61. Czarni Ostrowite - Tęcza Brusy 7 października 2017 - 14:30
62. Sokół Zblewo - KS Skorzewo 7 października 2017 - 15:00
63. Victoria Kaliska - Meteor Pinczyn 7 października 2017 - 16:00
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. KS Grabowo - Meteor Pinczyn 14 października 2017 - 16:00
65. KS Skorzewo - Victoria Kaliska 14 października 2017 - 16:00
66. Tęcza Brusy - Sokół Zblewo 14 października 2017 - 16:00
Lubnia, ul. Leśna 1
67. GKS Bobowo - Czarni Ostrowite 14 października 2017 - 15:00
68. Wda Czarna Woda - Jantar Pawłowo 14 października 2017 - 14:00
69. Santana Wielki Klincz - Styna Godziszewo 14 października 2017 - 14:30
70. Kolejarz Chojnice - Wierzyca Stara Kiszewa 14 października 2017 - 16:00
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Wierzyca Stara Kiszewa - KS Grabowo 21 października 2017 - 15:00
72. Styna Godziszewo - Kolejarz Chojnice 21 października 2017 - 15:00
73. Jantar Pawłowo - Santana Wielki Klincz 22 października 2017 - 12:00
74. Czarni Ostrowite - Wda Czarna Woda 21 października 2017 - 14:00
75. Sokół Zblewo - GKS Bobowo 21 października 2017 - 14:00
76. Victoria Kaliska - Tęcza Brusy 22 października 2017 - 12:00
77. Meteor Pinczyn - KS Skorzewo 21 października 2017 - 15:00
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KS Grabowo - KS Skorzewo 29 października 2017 - 14:00
79. Tęcza Brusy - Meteor Pinczyn 28 października 2017 - 15:00
Lubnia, ul. Leśna 1
80. GKS Bobowo - Victoria Kaliska 28 października 2017 - 14:00
81. Wda Czarna Woda - Sokół Zblewo 28 października 2017 - 14:00
82. Santana Wielki Klincz - Czarni Ostrowite 28 października 2017 - 14:00
83. Kolejarz Chojnice - Jantar Pawłowo 29 października 2017 - 14:00
84. Wierzyca Stara Kiszewa - Styna Godziszewo 28 października 2017 - 15:00
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Styna Godziszewo - KS Grabowo 4 listopada 2017 - 14:00
86. Jantar Pawłowo - Wierzyca Stara Kiszewa 5 listopada 2017 - 12:00
87. Czarni Ostrowite - Kolejarz Chojnice 5 listopada 2017 - 13:00
88. Sokół Zblewo - Santana Wielki Klincz 4 listopada 2017 - 13:00
89. Victoria Kaliska - Wda Czarna Woda 5 listopada 2017 - 12:00
90. Meteor Pinczyn - GKS Bobowo 4 listopada 2017 - 14:00
91. KS Skorzewo - Tęcza Brusy 4 listopada 2017 - 14:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03