SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Osiczanka Osice 0 0 0 0 0 0 - 0
2. GKS Żukowo 0 0 0 0 0 0 - 0
3. GTS Mokry Dwór 0 0 0 0 0 0 - 0
4. KS Sulmin 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Orzeł Straszyn 0 0 0 0 0 0 - 0
6. GKS II Kolbudy 0 0 0 0 0 0 - 0
7. EX Siedlce Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Sporting Leźno 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Potok Pszczółki 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Korona Cedry Małe 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Amator Kiełpino 0 0 0 0 0 0 - 0
12. GTS Goszyn 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
14. GLKS Różyny 0 0 0 0 0 0 - 0


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Osiczanka Osice - EX Siedlce Gdańsk
2. Wybrzeże Gdańsk - GKS Żukowo
3. GTS Goszyn - GTS Mokry Dwór
4. Amator Kiełpino - KS Sulmin
5. Korona Cedry Małe - Orzeł Straszyn
6. Potok Pszczółki - GKS II Kolbudy
7. Sporting Leźno - GLKS Różyny
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. EX Siedlce Gdańsk - GLKS Różyny
9. GKS II Kolbudy - Sporting Leźno
10. Orzeł Straszyn - Potok Pszczółki
11. KS Sulmin - Korona Cedry Małe
12. GTS Mokry Dwór - Amator Kiełpino
13. GKS Żukowo - GTS Goszyn
14. Osiczanka Osice - Wybrzeże Gdańsk
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Wybrzeże Gdańsk - EX Siedlce Gdańsk
16. GTS Goszyn - Osiczanka Osice
17. Amator Kiełpino - GKS Żukowo
18. Korona Cedry Małe - GTS Mokry Dwór
19. Potok Pszczółki - KS Sulmin
20. Sporting Leźno - Orzeł Straszyn
21. GLKS Różyny - GKS II Kolbudy
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. EX Siedlce Gdańsk - GKS II Kolbudy
23. Orzeł Straszyn - GLKS Różyny
24. KS Sulmin - Sporting Leźno
25. GTS Mokry Dwór - Potok Pszczółki
26. GKS Żukowo - Korona Cedry Małe
27. Osiczanka Osice - Amator Kiełpino
28. Wybrzeże Gdańsk - GTS Goszyn
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. GTS Goszyn - EX Siedlce Gdańsk
30. Amator Kiełpino - Wybrzeże Gdańsk
31. Korona Cedry Małe - Osiczanka Osice
32. Potok Pszczółki - GKS Żukowo
33. Sporting Leźno - GTS Mokry Dwór
34. GLKS Różyny - KS Sulmin
35. GKS II Kolbudy - Orzeł Straszyn
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. EX Siedlce Gdańsk - Orzeł Straszyn
37. KS Sulmin - GKS II Kolbudy
38. GTS Mokry Dwór - GLKS Różyny
39. GKS Żukowo - Sporting Leźno
40. Osiczanka Osice - Potok Pszczółki
41. Wybrzeże Gdańsk - Korona Cedry Małe
42. GTS Goszyn - Amator Kiełpino
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Amator Kiełpino - EX Siedlce Gdańsk
44. Korona Cedry Małe - GTS Goszyn
45. Potok Pszczółki - Wybrzeże Gdańsk
46. Sporting Leźno - Osiczanka Osice
47. GLKS Różyny - GKS Żukowo
48. GKS II Kolbudy - GTS Mokry Dwór
49. Orzeł Straszyn - KS Sulmin
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. EX Siedlce Gdańsk - KS Sulmin
51. GTS Mokry Dwór - Orzeł Straszyn
52. GKS Żukowo - GKS II Kolbudy
53. Osiczanka Osice - GLKS Różyny
54. Wybrzeże Gdańsk - Sporting Leźno
55. GTS Goszyn - Potok Pszczółki
56. Amator Kiełpino - Korona Cedry Małe
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Korona Cedry Małe - EX Siedlce Gdańsk
58. Potok Pszczółki - Amator Kiełpino
59. Sporting Leźno - GTS Goszyn
60. GLKS Różyny - Wybrzeże Gdańsk
61. GKS II Kolbudy - Osiczanka Osice
62. Orzeł Straszyn - GKS Żukowo
63. KS Sulmin - GTS Mokry Dwór
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. EX Siedlce Gdańsk - GTS Mokry Dwór
65. GKS Żukowo - KS Sulmin
66. Osiczanka Osice - Orzeł Straszyn
67. Wybrzeże Gdańsk - GKS II Kolbudy
68. GTS Goszyn - GLKS Różyny
69. Amator Kiełpino - Sporting Leźno
70. Korona Cedry Małe - Potok Pszczółki
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Potok Pszczółki - EX Siedlce Gdańsk
72. Sporting Leźno - Korona Cedry Małe
73. GLKS Różyny - Amator Kiełpino
74. GKS II Kolbudy - GTS Goszyn
75. Orzeł Straszyn - Wybrzeże Gdańsk
76. KS Sulmin - Osiczanka Osice
77. GTS Mokry Dwór - GKS Żukowo
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. EX Siedlce Gdańsk - GKS Żukowo
79. Osiczanka Osice - GTS Mokry Dwór
80. Wybrzeże Gdańsk - KS Sulmin
81. GTS Goszyn - Orzeł Straszyn
82. Amator Kiełpino - GKS II Kolbudy
83. Korona Cedry Małe - GLKS Różyny
84. Potok Pszczółki - Sporting Leźno
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Sporting Leźno - EX Siedlce Gdańsk
86. GLKS Różyny - Potok Pszczółki
87. GKS II Kolbudy - Korona Cedry Małe
88. Orzeł Straszyn - Amator Kiełpino
89. KS Sulmin - GTS Goszyn
90. GTS Mokry Dwór - Wybrzeże Gdańsk
91. GKS Żukowo - Osiczanka Osice
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03