ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2017/2018




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Potok Pszczółki 13 29 9 2 2 45 - 11 1 3 1 0 0 4 - 0
2. Amator Kiełpino 13 29 9 2 2 48 - 18 1 0 0 0 1 0 - 4
3. Sporting Leźno 13 25 7 4 2 53 - 20 1 3 1 0 0 7 - 1
4. GLKS Różyny 13 25 8 1 4 41 - 39 1 0 0 0 1 1 - 7
5. GKS II Kolbudy 13 22 7 1 5 40 - 29 2 6 2 0 0 8 - 2
6. Osiczanka Osice 13 22 7 1 5 35 - 32 2 3 1 0 1 3 - 7
7. GTS Mokry Dwór 13 22 7 1 5 33 - 28 2 0 0 0 2 4 - 6
8. Korona Cedry Małe 13 21 6 3 4 42 - 26
9. GTS Goszyn 13 19 6 1 6 34 - 39
10. Orzeł Straszyn 13 14 4 2 7 27 - 30
11. Wybrzeże Gdańsk 13 13 4 1 8 21 - 33 1 3 1 0 0 2 - 1
12. KS Sulmin 13 13 4 1 8 18 - 46 1 0 0 0 1 1 - 2
13. GKS Żukowo 13 8 2 2 9 16 - 32
14. EX-Feniks Gdańsk 13 0 0 0 13 18 - 88
Ostatni komentarz dodał żukowo-14-6 09.11.2017, 08:24:53


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
1. Osiczanka Osice 6 - 2 EX-Feniks Gdańsk 12 sierpnia 2017 - 11:00
2. Wybrzeże Gdańsk 4 - 1 GKS Żukowo 1 listopada 2017 - 19:00
3. GTS Goszyn 2 - 4 GTS Mokry Dwór 12 sierpnia 2017 - 16:00
4. Amator Kiełpino 11 - 0 KS Sulmin 12 sierpnia 2017 - 16:00
5. Korona Cedry Małe 6 - 1 Orzeł Straszyn 12 sierpnia 2017 - 17:00
6. Potok Pszczółki 2 - 2 GKS II Kolbudy 12 sierpnia 2017 - 11:00
7. Sporting Leźno 7 - 1 GLKS Różyny 12 sierpnia 2017 - 12:00
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
8. EX-Feniks Gdańsk 1 - 7 GLKS Różyny 20 sierpnia 2017 - 16:00
9. GKS II Kolbudy 1 - 2 Sporting Leźno 19 sierpnia 2017 - 17:00
10. Orzeł Straszyn 1 - 4 Potok Pszczółki 20 sierpnia 2017 - 12:00
11. KS Sulmin 0 - 7 Korona Cedry Małe 19 sierpnia 2017 - 16:00
12. GTS Mokry Dwór 0 - 3 Amator Kiełpino 20 sierpnia 2017 - 17:30
13. GKS Żukowo 1 - 3 GTS Goszyn 19 sierpnia 2017 - 18:00
14. Osiczanka Osice 4 - 3 Wybrzeże Gdańsk 19 sierpnia 2017 - 11:00
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
15. Wybrzeże Gdańsk 4 - 2 EX-Feniks Gdańsk 26 sierpnia 2017 - 16:30
16. GTS Goszyn 2 - 4 Osiczanka Osice 26 sierpnia 2017 - 16:00
17. Amator Kiełpino 4 - 0 GKS Żukowo 30 sierpnia 2017 - 19:00
18. Korona Cedry Małe 1 - 5 GTS Mokry Dwór 26 sierpnia 2017 - 17:00
19. Potok Pszczółki 5 - 1 KS Sulmin 26 sierpnia 2017 - 17:00
20. Sporting Leźno 2 - 2 Orzeł Straszyn 27 sierpnia 2017 - 18:00
21. GLKS Różyny 4 - 0 GKS II Kolbudy 27 sierpnia 2017 - 16:00
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
22. EX-Feniks Gdańsk 1 - 9 GKS II Kolbudy 3 września 2017 - 16:00
23. Orzeł Straszyn 0 - 1 GLKS Różyny 3 września 2017 - 12:00
24. KS Sulmin 2 - 2 Sporting Leźno 2 września 2017 - 16:00
25. GTS Mokry Dwór 1 - 5 Potok Pszczółki 2 września 2017 - 13:00
26. GKS Żukowo 1 - 1 Korona Cedry Małe 2 września 2017 - 18:00
27. Osiczanka Osice 2 - 3 Amator Kiełpino 2 września 2017 - 15:00
28. Wybrzeże Gdańsk 3 - 2 GTS Goszyn 2 września 2017 - 11:00
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
29. GTS Goszyn 6 - 4 EX-Feniks Gdańsk 9 września 2017 - 16:00
30. Amator Kiełpino 2 - 1 Wybrzeże Gdańsk 9 września 2017 - 16:00
31. Korona Cedry Małe 0 - 3 Osiczanka Osice 9 września 2017 - 17:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 4-2
32. Potok Pszczółki 2 - 0 GKS Żukowo 9 września 2017 - 16:00
33. Sporting Leźno 1 - 1 GTS Mokry Dwór 10 września 2017 - 17:00
34. GLKS Różyny 5 - 2 KS Sulmin 10 września 2017 - 16:00
35. GKS II Kolbudy 7 - 4 Orzeł Straszyn 9 września 2017 - 15:00
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
36. EX-Feniks Gdańsk 0 - 6 Orzeł Straszyn 17 września 2017 - 16:00
37. KS Sulmin 1 - 0 GKS II Kolbudy 16 września 2017 - 16:00
38. GTS Mokry Dwór 7 - 4 GLKS Różyny 16 września 2017 - 16:00
39. GKS Żukowo 1 - 4 Sporting Leźno 16 września 2017 - 16:00
40. Osiczanka Osice 0 - 3 Potok Pszczółki 17 września 2017 - 13:00
41. Wybrzeże Gdańsk 1 - 3 Korona Cedry Małe 16 września 2017 - 11:00
42. GTS Goszyn 1 - 4 Amator Kiełpino 16 września 2017 - 16:00
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
43. Amator Kiełpino 8 - 2 EX-Feniks Gdańsk 23 września 2017 - 16:00
44. Korona Cedry Małe 2 - 2 GTS Goszyn 23 września 2017 - 17:00
45. Potok Pszczółki 0 - 0 Wybrzeże Gdańsk 24 września 2017 - 15:00
46. Sporting Leźno 3 - 1 Osiczanka Osice 24 września 2017 - 16:00
47. GLKS Różyny 3 - 2 GKS Żukowo 23 września 2017 - 16:00
48. GKS II Kolbudy 3 - 2 GTS Mokry Dwór 23 września 2017 - 15:00
49. Orzeł Straszyn 0 - 1 KS Sulmin 24 września 2017 - 12:00
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (28) 
50. EX-Feniks Gdańsk 2 - 3 KS Sulmin 1 października 2017 - 16:00
51. GTS Mokry Dwór 2 - 1 Orzeł Straszyn 30 września 2017 - 15:30
52. GKS Żukowo 0 - 2 GKS II Kolbudy 30 września 2017 - 16:00
53. Osiczanka Osice 2 - 4 GLKS Różyny 30 września 2017 - 13:15
54. Wybrzeże Gdańsk 1 - 8 Sporting Leźno 30 września 2017 - 11:00
55. GTS Goszyn 1 - 0 Potok Pszczółki 30 września 2017 - 16:00
56. Amator Kiełpino 1 - 2 Korona Cedry Małe 30 września 2017 - 16:00
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
57. Korona Cedry Małe 12 - 1 EX-Feniks Gdańsk 7 października 2017 - 16:00
58. Potok Pszczółki 4 - 0 Amator Kiełpino 7 października 2017 - 15:00
59. Sporting Leźno 9 - 0 GTS Goszyn 8 października 2017 - 14:00
60. GLKS Różyny 2 - 1 Wybrzeże Gdańsk 7 października 2017 - 16:00
61. GKS II Kolbudy 5 - 0 Osiczanka Osice 7 października 2017 - 12:00
62. Orzeł Straszyn 3 - 0 GKS Żukowo 8 października 2017 - 12:00
63. KS Sulmin 3 - 1 GTS Mokry Dwór 7 października 2017 - 16:00
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
64. EX-Feniks Gdańsk 2 - 4 GTS Mokry Dwór 15 października 2017 - 16:00
65. GKS Żukowo 3 - 1 KS Sulmin 14 października 2017 - 16:00
66. Osiczanka Osice 3 - 1 Orzeł Straszyn 14 października 2017 - 13:00
67. Wybrzeże Gdańsk 1 - 3 GKS II Kolbudy 14 października 2017 - 11:00
68. GTS Goszyn 4 - 0 GLKS Różyny 14 października 2017 - 15:00
69. Amator Kiełpino 2 - 0 Sporting Leźno 14 października 2017 - 15:00
70. Korona Cedry Małe 2 - 1 Potok Pszczółki 14 października 2017 - 16:00
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
71. Potok Pszczółki 6 - 0 EX-Feniks Gdańsk 21 października 2017 - 14:00
72. Sporting Leźno 2 - 2 Korona Cedry Małe 22 października 2017 - 14:00
73. GLKS Różyny 4 - 4 Amator Kiełpino 21 października 2017 - 15:00
74. GKS II Kolbudy 4 - 6 GTS Goszyn 21 października 2017 - 14:00
75. Orzeł Straszyn 3 - 0 Wybrzeże Gdańsk 22 października 2017 - 12:00
76. KS Sulmin 2 - 5 Osiczanka Osice 22 października 2017 - 11:00
77. GTS Mokry Dwór 2 - 0 GKS Żukowo 22 października 2017 - 11:00
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
78. EX-Feniks Gdańsk 1 - 5 GKS Żukowo 29 października 2017 - 16:00
79. Osiczanka Osice 3 - 2 GTS Mokry Dwór 29 października 2017 - 12:30
80. Wybrzeże Gdańsk 2 - 1 KS Sulmin 28 października 2017 - 11:00
81. GTS Goszyn 2 - 3 Orzeł Straszyn 28 października 2017 - 15:00
82. Amator Kiełpino 4 - 0 GKS II Kolbudy 28 października 2017 - 15:00
vo, na boisku 4:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika – brak pauzy po 4 żółtej kartce
83. Korona Cedry Małe 2 - 4 GLKS Różyny 28 października 2017 - 14:00
84. Potok Pszczółki 6 - 1 Sporting Leźno 28 października 2017 - 14:00
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (23) 
85. Sporting Leźno 12 - 0 EX-Feniks Gdańsk 5 listopada 2017 - 14:00
86. GLKS Różyny 2 - 7 Potok Pszczółki 4 listopada 2017 - 14:00
87. GKS II Kolbudy 4 - 2 Korona Cedry Małe 11 listopada 2017 - 13:00
88. Orzeł Straszyn 2 - 2 Amator Kiełpino 5 listopada 2017 - 12:00
89. KS Sulmin 1 - 3 GTS Goszyn 5 listopada 2017 - 11:00
90. GTS Mokry Dwór 2 - 0 Wybrzeże Gdańsk 4 listopada 2017 - 13:30
91. GKS Żukowo 2 - 2 Osiczanka Osice 4 listopada 2017 - 16:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE