ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA


Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Amator Kiełpino 6 18 6 0 0 27 - 4
2. Potok Pszczółki 6 16 5 1 0 21 - 5
3. Korona Cedry Małe 6 13 4 1 1 22 - 10
4. Sporting Leźno 6 12 3 3 0 18 - 8 1 3 1 0 0 7 - 1
5. GLKS Różyny 6 12 4 0 2 22 - 17 1 0 0 0 1 1 - 7
6. GTS Mokry Dwór 6 10 3 1 2 18 - 16
7. Osiczanka Osice 6 9 3 0 3 18 - 17
8. GKS II Kolbudy 6 7 2 1 3 19 - 14
9. Wybrzeże Gdańsk 5 6 2 0 3 12 - 13 1 3 1 0 0 3 - 2
10. GTS Goszyn 6 6 2 0 4 16 - 20 1 0 0 0 1 2 - 3
11. Orzeł Straszyn 6 4 1 1 4 14 - 20
12. KS Sulmin 6 4 1 1 4 6 - 30
13. GKS Żukowo 5 1 0 1 4 3 - 14
14. EX Siedlce Gdańsk 6 0 0 0 6 10 - 38
Ostatni komentarz dodał Kruzinho 18.09.2017, 10:58:19


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
1. Osiczanka Osice 6 - 2 EX Siedlce Gdańsk 12 sierpnia 2017 - 11:00
2. Wybrzeże Gdańsk - GKS Żukowo 1 listopada 2017 - 19:00
3. GTS Goszyn 2 - 4 GTS Mokry Dwór 12 sierpnia 2017 - 16:00
4. Amator Kiełpino 11 - 0 KS Sulmin 12 sierpnia 2017 - 16:00
5. Korona Cedry Małe 6 - 1 Orzeł Straszyn 12 sierpnia 2017 - 17:00
6. Potok Pszczółki 2 - 2 GKS II Kolbudy 12 sierpnia 2017 - 11:00
7. Sporting Leźno 7 - 1 GLKS Różyny 12 sierpnia 2017 - 12:00
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
8. EX Siedlce Gdańsk 1 - 7 GLKS Różyny 20 sierpnia 2017 - 16:00
9. GKS II Kolbudy 1 - 2 Sporting Leźno 19 sierpnia 2017 - 17:00
10. Orzeł Straszyn 1 - 4 Potok Pszczółki 20 sierpnia 2017 - 12:00
11. KS Sulmin 0 - 7 Korona Cedry Małe 19 sierpnia 2017 - 16:00
12. GTS Mokry Dwór 0 - 3 Amator Kiełpino 20 sierpnia 2017 - 17:30
13. GKS Żukowo 1 - 3 GTS Goszyn 19 sierpnia 2017 - 18:00
14. Osiczanka Osice 4 - 3 Wybrzeże Gdańsk 19 sierpnia 2017 - 11:00
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
15. Wybrzeże Gdańsk 4 - 2 EX Siedlce Gdańsk 26 sierpnia 2017 - 16:30
16. GTS Goszyn 2 - 4 Osiczanka Osice 26 sierpnia 2017 - 16:00
17. Amator Kiełpino 4 - 0 GKS Żukowo 30 sierpnia 2017 - 19:00
18. Korona Cedry Małe 1 - 5 GTS Mokry Dwór 26 sierpnia 2017 - 17:00
19. Potok Pszczółki 5 - 1 KS Sulmin 26 sierpnia 2017 - 17:00
20. Sporting Leźno 2 - 2 Orzeł Straszyn 27 sierpnia 2017 - 18:00
21. GLKS Różyny 4 - 0 GKS II Kolbudy 27 sierpnia 2017 - 16:00
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
22. EX Siedlce Gdańsk 1 - 9 GKS II Kolbudy 3 września 2017 - 16:00
23. Orzeł Straszyn 0 - 1 GLKS Różyny 3 września 2017 - 12:00
24. KS Sulmin 2 - 2 Sporting Leźno 2 września 2017 - 16:00
25. GTS Mokry Dwór 1 - 5 Potok Pszczółki 2 września 2017 - 13:00
26. GKS Żukowo 1 - 1 Korona Cedry Małe 2 września 2017 - 18:00
27. Osiczanka Osice 2 - 3 Amator Kiełpino 2 września 2017 - 15:00
28. Wybrzeże Gdańsk 3 - 2 GTS Goszyn 2 września 2017 - 11:00
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
29. GTS Goszyn 6 - 4 EX Siedlce Gdańsk 9 września 2017 - 16:00
30. Amator Kiełpino 2 - 1 Wybrzeże Gdańsk 9 września 2017 - 16:00
31. Korona Cedry Małe 4 - 2 Osiczanka Osice 9 września 2017 - 17:00
32. Potok Pszczółki 2 - 0 GKS Żukowo 9 września 2017 - 16:00
33. Sporting Leźno 1 - 1 GTS Mokry Dwór 10 września 2017 - 17:00
34. GLKS Różyny 5 - 2 KS Sulmin 10 września 2017 - 16:00
35. GKS II Kolbudy 7 - 4 Orzeł Straszyn 9 września 2017 - 15:00
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
36. EX Siedlce Gdańsk 0 - 6 Orzeł Straszyn 17 września 2017 - 16:00
37. KS Sulmin 1 - 0 GKS II Kolbudy 16 września 2017 - 16:00
38. GTS Mokry Dwór 7 - 4 GLKS Różyny 16 września 2017 - 16:00
39. GKS Żukowo 1 - 4 Sporting Leźno 16 września 2017 - 16:00
40. Osiczanka Osice 0 - 3 Potok Pszczółki 17 września 2017 - 13:00
41. Wybrzeże Gdańsk 1 - 3 Korona Cedry Małe 16 września 2017 - 11:00
42. GTS Goszyn 1 - 4 Amator Kiełpino 16 września 2017 - 16:00
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Amator Kiełpino - EX Siedlce Gdańsk 23 września 2017 - 16:00
44. Korona Cedry Małe - GTS Goszyn 23 września 2017 - 17:00
45. Potok Pszczółki - Wybrzeże Gdańsk 24 września 2017 - 15:00
46. Sporting Leźno - Osiczanka Osice 24 września 2017 - 16:00
47. GLKS Różyny - GKS Żukowo 23 września 2017 - 16:00
48. GKS II Kolbudy - GTS Mokry Dwór 23 września 2017 - 15:00
49. Orzeł Straszyn - KS Sulmin 24 września 2017 - 12:00
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. EX Siedlce Gdańsk - KS Sulmin 1 października 2017 - 16:00
51. GTS Mokry Dwór - Orzeł Straszyn 30 września 2017 - 15:30
52. GKS Żukowo - GKS II Kolbudy 30 września 2017 - 16:00
53. Osiczanka Osice - GLKS Różyny 30 września 2017 - 13:15
54. Wybrzeże Gdańsk - Sporting Leźno 30 września 2017 - 11:00
55. GTS Goszyn - Potok Pszczółki 30 września 2017 - 16:00
56. Amator Kiełpino - Korona Cedry Małe 30 września 2017 - 16:00
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Korona Cedry Małe - EX Siedlce Gdańsk 7 października 2017 - 16:00
58. Potok Pszczółki - Amator Kiełpino 7 października 2017 - 15:00
59. Sporting Leźno - GTS Goszyn 8 października 2017 - 14:00
60. GLKS Różyny - Wybrzeże Gdańsk 7 października 2017 - 16:00
61. GKS II Kolbudy - Osiczanka Osice 7 października 2017 - 14:00
62. Orzeł Straszyn - GKS Żukowo 8 października 2017 - 12:00
63. KS Sulmin - GTS Mokry Dwór 7 października 2017 - 16:00
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. EX Siedlce Gdańsk - GTS Mokry Dwór 15 października 2017 - 16:00
65. GKS Żukowo - KS Sulmin 14 października 2017 - 16:00
66. Osiczanka Osice - Orzeł Straszyn 14 października 2017 - 13:00
67. Wybrzeże Gdańsk - GKS II Kolbudy 14 października 2017 - 11:00
68. GTS Goszyn - GLKS Różyny 14 października 2017 - 15:00
69. Amator Kiełpino - Sporting Leźno 14 października 2017 - 16:00
70. Korona Cedry Małe - Potok Pszczółki 14 października 2017 - 16:00
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Potok Pszczółki - EX Siedlce Gdańsk 21 października 2017 - 14:00
72. Sporting Leźno - Korona Cedry Małe 22 października 2017 - 14:00
73. GLKS Różyny - Amator Kiełpino 21 października 2017 - 15:00
74. GKS II Kolbudy - GTS Goszyn 21 października 2017 - 14:00
75. Orzeł Straszyn - Wybrzeże Gdańsk 22 października 2017 - 12:00
76. KS Sulmin - Osiczanka Osice 21 października 2017 - 16:00
77. GTS Mokry Dwór - GKS Żukowo 22 października 2017 - 11:00
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. EX Siedlce Gdańsk - GKS Żukowo 29 października 2017 - 16:00
79. Osiczanka Osice - GTS Mokry Dwór 29 października 2017 - 12:30
80. Wybrzeże Gdańsk - KS Sulmin 28 października 2017 - 11:00
81. GTS Goszyn - Orzeł Straszyn 28 października 2017 - 15:00
82. Amator Kiełpino - GKS II Kolbudy 28 października 2017 - 15:30
83. Korona Cedry Małe - GLKS Różyny 28 października 2017 - 14:00
84. Potok Pszczółki - Sporting Leźno 28 października 2017 - 14:00
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Sporting Leźno - EX Siedlce Gdańsk 5 listopada 2017 - 14:00
86. GLKS Różyny - Potok Pszczółki 4 listopada 2017 - 14:00
87. GKS II Kolbudy - Korona Cedry Małe 4 listopada 2017 - 11:00
88. Orzeł Straszyn - Amator Kiełpino 5 listopada 2017 - 12:00
89. KS Sulmin - GTS Goszyn 4 listopada 2017 - 16:00
90. GTS Mokry Dwór - Wybrzeże Gdańsk 5 listopada 2017 - 11:00
91. GKS Żukowo - Osiczanka Osice 4 listopada 2017 - 16:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.19