Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
KS Mściszewice |
12 sierpnia 2017
12.08 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 0 |
Sokół Ełganowo |
13 sierpnia 2017
13.08 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 4 |
KS Kamienica Królewska |
12 sierpnia 2017
12.08 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 0 |
Sztorm Mosty |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
Gedania II Gdańsk |
0 - 4 |
MKS Władysławowo |
12 sierpnia 2017
12.08 - 14:30 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 3 |
Orlęta Reda |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
vo, na boisku 0:3 |
GKS Sierakowice |
5 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
vo, na boisku 5:0 |
GKS Kowale |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
12 sierpnia 2017
12.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (7) |
KS Mściszewice |
1 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
15 sierpnia 2017
15.08 - 14:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 6 |
GKS Kowale |
15 sierpnia 2017
15.08 - 14:00 |
vo, na boisku 1:6 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
15 sierpnia 2017
15.08 - 17:00 |
vo, na boisku 2:3 |
MKS Władysławowo |
5 - 1 |
Orlęta Reda |
15 sierpnia 2017
15.08 - 14:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
15 sierpnia 2017
15.08 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
15 sierpnia 2017
15.08 - 14:00 |
vo, na boisku 2:3 |
Sokół Ełganowo |
3 - 2 |
Kamionka Sopot |
15 sierpnia 2017
15.08 - 16:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
15 sierpnia 2017
15.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Bałtyk II Gdynia |
11 - 0 |
KS Mściszewice |
20 sierpnia 2017
20.08 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
0 - 3 |
Polonia Gdańsk |
19 sierpnia 2017
19.08 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 0 |
Sokół Ełganowo |
19 sierpnia 2017
19.08 - 17:00 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
19 sierpnia 2017
19.08 - 14:30 |
Orlęta Reda |
2 - 0 |
Sztorm Mosty |
20 sierpnia 2017
20.08 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 4 |
MKS Władysławowo |
19 sierpnia 2017
19.08 - 17:00 |
GKS Kowale |
7 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
19 sierpnia 2017
19.08 - 14:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
19 sierpnia 2017
19.08 - 16:00 |
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (13) |
KS Mściszewice |
2 - 8 |
Kaszuby Połchowo |
26 sierpnia 2017
26.08 - 16:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 2 |
GKS Kowale |
26 sierpnia 2017
26.08 - 15:30 |
Sztorm Mosty |
1 - 0 |
GKS Sierakowice |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 3 |
Orlęta Reda |
26 sierpnia 2017
26.08 - 14:00 |
Sokół Ełganowo |
1 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
26 sierpnia 2017
26.08 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 0 |
Kamionka Sopot |
27 sierpnia 2017
27.08 - 13:00 |
Kolejka 5 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Kamionka Sopot |
5 - 2 |
KS Mściszewice |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
2 września 2017
2.09 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 4 |
Polonia Gdańsk |
2 września 2017
2.09 - 14:30 |
Orlęta Reda |
7 - 0 |
Sokół Ełganowo |
3 września 2017
3.09 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
2 września 2017
2.09 - 17:00 |
GKS Kowale |
2 - 0 |
Sztorm Mosty |
2 września 2017
2.09 - 14:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
MKS Władysławowo |
2 września 2017
2.09 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 września 2017
2.09 - 16:30 |
Kolejka 6 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (7) |
KS Mściszewice |
1 - 6 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
MKS Władysławowo |
2 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
9 września 2017
9.09 - 15:00 |
Sztorm Mosty |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 4 |
GKS Kowale |
9 września 2017
9.09 - 14:00 |
Sokół Ełganowo |
0 - 1 |
GKS Sierakowice |
10 września 2017
10.09 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Orlęta Reda |
9 września 2017
9.09 - 12:00 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
10 września 2017
10.09 - 13:00 |
Kamionka Sopot |
0 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 0 |
KS Mściszewice |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
4 - 2 |
Kamionka Sopot |
16 września 2017
16.09 - 17:00 |
Orlęta Reda |
5 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
16 września 2017
16.09 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
16 września 2017
16.09 - 16:30 |
GKS Kowale |
5 - 0 |
Sokół Ełganowo |
16 września 2017
16.09 - 14:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 4 |
KS Kamienica Królewska |
16 września 2017
16.09 - 15:00 |
Kaszuby Połchowo |
3 - 2 |
Sztorm Mosty |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
MKS Władysławowo |
17 września 2017
17.09 - 16:30 |
Kolejka 8 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (3) |
KS Mściszewice |
0 - 7 |
MKS Władysławowo |
23 września 2017
23.09 - 15:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
3 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
24 września 2017
24.09 - 14:00 |
Sokół Ełganowo |
1 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 3 |
GKS Kowale |
23 września 2017
23.09 - 14:00 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 4 |
GKS Sierakowice |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
0 - 4 |
Orlęta Reda |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
23 września 2017
23.09 - 15:00 |
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Gedania II Gdańsk |
6 - 2 |
KS Mściszewice |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Orlęta Reda |
7 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
1 października 2017
1.10 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
4 - 0 |
Kamionka Sopot |
30 września 2017
30.09 - 15:30 |
GKS Kowale |
4 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
30 września 2017
30.09 - 14:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
30 września 2017
30.09 - 15:00 |
Kaszuby Połchowo |
3 - 1 |
Sokół Ełganowo |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
MKS Władysławowo |
4 - 0 |
Sztorm Mosty |
30 września 2017
30.09 - 14:00 |
Kolejka 10 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (4) |
KS Mściszewice |
1 - 2 |
Sztorm Mosty |
7 października 2017
7.10 - 15:00 |
KS Kamienica Królewska |
1 - 1 |
MKS Władysławowo |
7 października 2017
7.10 - 14:00 |
Sokół Ełganowo |
0 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
8 października 2017
8.10 - 14:30 |
Polonia Gdańsk |
7 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
8 października 2017
8.10 - 13:00 |
Kamionka Sopot |
0 - 7 |
GKS Kowale |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
GKS Sierakowice |
7 października 2017
7.10 - 15:00 |
Gedania II Gdańsk |
0 - 5 |
Orlęta Reda |
7 października 2017
7.10 - 14:30 |
Kolejka 11 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Orlęta Reda |
5 - 0 |
KS Mściszewice |
15 października 2017
15.10 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
GKS Kowale |
5 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
14 października 2017
14.10 - 14:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 1 |
Kamionka Sopot |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
14 października 2017
14.10 - 12:30 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 0 |
Polonia Gdańsk |
14 października 2017
14.10 - 15:30 |
MKS Władysławowo |
2 - 0 |
Sokół Ełganowo |
14 października 2017
14.10 - 14:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 2 |
KS Kamienica Królewska |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (3) |
KS Mściszewice |
0 - 7 |
KS Kamienica Królewska |
21 października 2017
21.10 - 14:00 |
Sokół Ełganowo |
3 - 2 |
Sztorm Mosty |
22 października 2017
22.10 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
MKS Władysławowo |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
22 października 2017
22.10 - 13:00 |
Kamionka Sopot |
1 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
21 października 2017
21.10 - 14:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 3 |
GKS Kowale |
21 października 2017
21.10 - 14:30 |
Orlęta Reda |
2 - 1 |
GKS Sierakowice |
22 października 2017
22.10 - 12:00 |
Kolejka 13 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (2) |
GKS Sierakowice |
4 - 1 |
KS Mściszewice |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
GKS Kowale |
1 - 0 |
Orlęta Reda |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 5 |
Wietcisa Skarszewy |
28 października 2017
28.10 - 14:30 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
5 - 2 |
Kamionka Sopot |
28 października 2017
28.10 - 15:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
28 października 2017
28.10 - 13:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
7 - 0 |
Sokół Ełganowo |
28 października 2017
28.10 - 13:00 |
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (3) |
KS Mściszewice |
2 - 5 |
Sokół Ełganowo |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
4 listopada 2017
4.11 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 1 |
Sztorm Mosty |
5 listopada 2017
5.11 - 13:00 |
MKS Władysławowo |
3 - 0 |
Kamionka Sopot |
4 listopada 2017
4.11 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 listopada 2017
4.11 - 13:00 |
Gedania II Gdańsk |
5 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
Orlęta Reda |
2 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 listopada 2017
5.11 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 2 |
GKS Kowale |
5 listopada 2017
5.11 - 11:00 |
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (4) |
GKS Kowale |
2 - 4 |
KS Mściszewice |
11 listopada 2017
11.11 - 14:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
GKS Sierakowice |
11 listopada 2017
11.11 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
11 listopada 2017
11.11 - 14:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
11 listopada 2017
11.11 - 13:30 |
MKS Władysławowo |
4 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
12 listopada 2017
12.11 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 0 |
Kamionka Sopot |
11 listopada 2017
11.11 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
3 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
11 listopada 2017
11.11 - 13:00 |
Sokół Ełganowo |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
12 listopada 2017
12.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
KS Mściszewice |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
17 marca 2018
17.03 - 14:00 |
Sokół Ełganowo |
2 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
17 marca 2018
17.03 - 15:00 |
KS Kamienica Królewska |
3 - 3 |
Kamionka Sopot |
17 marca 2018
17.03 - 14:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
17 marca 2018
17.03 - 12:00 |
MKS Władysławowo |
2 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
17 marca 2018
17.03 - 14:00 |
Orlęta Reda |
3 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
16 maja 2018
16.05 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
4 - 0 |
GKS Sierakowice |
23 maja 2018
23.05 - 18:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
GKS Kowale |
17 marca 2018
17.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
KS Mściszewice |
24 marca 2018
24.03 - 15:00 |
GKS Kowale |
7 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
24 marca 2018
24.03 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
25 marca 2018
25.03 - 14:00 |
Orlęta Reda |
0 - 1 |
MKS Władysławowo |
25 marca 2018
25.03 - 12:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 1 |
Sztorm Mosty |
24 marca 2018
24.03 - 14:15 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
24 marca 2018
24.03 - 16:00 |
Kamionka Sopot |
0 - 0 |
Sokół Ełganowo |
24 marca 2018
24.03 - 14:00 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 2 |
Polonia Gdańsk |
25 marca 2018
25.03 - 11:00 |
Kolejka 18 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
KS Mściszewice |
1 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
28 marca 2018
28.03 - 16:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Kamionka Sopot |
11 kwietnia 2018
11.04 - 16:30 |
Sokół Ełganowo |
0 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
28 marca 2018
28.03 - 16:00 |
KS Kamienica Królewska |
1 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
31 marca 2018
31.03 - 14:00 |
Sztorm Mosty |
1 - 4 |
Orlęta Reda |
28 marca 2018
28.03 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 1 |
GKS Sierakowice |
28 marca 2018
28.03 - 17:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 4 |
GKS Kowale |
28 marca 2018
28.03 - 15:30 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
28 marca 2018
28.03 - 15:30 |
Kolejka 19 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Kaszuby Połchowo |
0 - 1 |
KS Mściszewice |
7 kwietnia 2018
7.04 - 15:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
7 kwietnia 2018
7.04 - 15:00 |
GKS Kowale |
1 - 1 |
MKS Władysławowo |
7 kwietnia 2018
7.04 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 3 |
Sztorm Mosty |
7 kwietnia 2018
7.04 - 16:00 |
Orlęta Reda |
1 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
8 kwietnia 2018
8.04 - 12:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 0 |
Sokół Ełganowo |
7 kwietnia 2018
7.04 - 14:15 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
8 kwietnia 2018
8.04 - 16:00 |
Kamionka Sopot |
1 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
7 kwietnia 2018
7.04 - 14:00 |
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
KS Mściszewice |
1 - 3 |
Kamionka Sopot |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
1 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
15 kwietnia 2018
15.04 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
14 kwietnia 2018
14.04 - 12:00 |
Sokół Ełganowo |
0 - 0 |
Orlęta Reda |
14 kwietnia 2018
14.04 - 15:00 |
KS Kamienica Królewska |
6 - 0 |
GKS Sierakowice |
14 kwietnia 2018
14.04 - 14:00 |
Sztorm Mosty |
1 - 2 |
GKS Kowale |
14 kwietnia 2018
14.04 - 12:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
14 kwietnia 2018
14.04 - 15:30 |
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 1 |
KS Mściszewice |
21 kwietnia 2018
21.04 - 15:30 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 3 |
MKS Władysławowo |
21 kwietnia 2018
21.04 - 15:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Sztorm Mosty |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
GKS Kowale |
4 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
21 kwietnia 2018
21.04 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 0 |
Sokół Ełganowo |
21 kwietnia 2018
21.04 - 17:00 |
Orlęta Reda |
2 - 3 |
Polonia Gdańsk |
22 kwietnia 2018
22.04 - 14:30 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
21 kwietnia 2018
21.04 - 14:15 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 2 |
Kamionka Sopot |
21 kwietnia 2018
21.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (7) |
KS Mściszewice |
2 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
28 kwietnia 2018
28.04 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
0 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 1 |
Orlęta Reda |
29 kwietnia 2018
29.04 - 19:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 2 |
GKS Sierakowice |
28 kwietnia 2018
28.04 - 13:00 |
Sokół Ełganowo |
1 - 4 |
GKS Kowale |
28 kwietnia 2018
28.04 - 16:00 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
29 kwietnia 2018
29.04 - 14:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
28 kwietnia 2018
28.04 - 12:00 |
MKS Władysławowo |
4 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
28 kwietnia 2018
28.04 - 14:00 |
Kolejka 23 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
MKS Władysławowo |
2 - 0 |
KS Mściszewice |
5 maja 2018
5.05 - 14:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 0 |
Sztorm Mosty |
5 maja 2018
5.05 - 14:00 |
Kaszuby Połchowo |
4 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
5 maja 2018
5.05 - 15:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Sokół Ełganowo |
5 maja 2018
5.05 - 15:00 |
GKS Kowale |
5 - 0 |
Polonia Gdańsk |
5 maja 2018
5.05 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
5 maja 2018
5.05 - 17:00 |
Orlęta Reda |
8 - 0 |
Kamionka Sopot |
6 maja 2018
6.05 - 12:00 |
Gedania II Gdańsk |
0 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
5 maja 2018
5.05 - 14:15 |
Kolejka 24 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
KS Mściszewice |
0 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
12 maja 2018
12.05 - 12:00 |
vo, na boisku 2:1 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
12 maja 2018
12.05 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
1 - 3 |
GKS Sierakowice |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
1 - 2 |
GKS Kowale |
12 maja 2018
12.05 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
12 maja 2018
12.05 - 12:00 |
Sokół Ełganowo |
1 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
12 maja 2018
12.05 - 15:00 |
KS Kamienica Królewska |
1 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
12 maja 2018
12.05 - 12:00 |
Sztorm Mosty |
1 - 0 |
MKS Władysławowo |
12 maja 2018
12.05 - 12:00 |
Kolejka 25 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Sztorm Mosty |
4 - 3 |
KS Mściszewice |
19 maja 2018
19.05 - 12:00 |
MKS Władysławowo |
2 - 2 |
KS Kamienica Królewska |
19 maja 2018
19.05 - 14:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 0 |
Sokół Ełganowo |
19 maja 2018
19.05 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
4 - 2 |
Polonia Gdańsk |
19 maja 2018
19.05 - 15:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
19 maja 2018
19.05 - 11:00 |
GKS Kowale |
10 - 1 |
Kamionka Sopot |
19 maja 2018
19.05 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
19 maja 2018
19.05 - 17:00 |
Orlęta Reda |
2 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
20 maja 2018
20.05 - 12:00 |
Kolejka 26 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (8) |
KS Mściszewice |
3 - 5 |
Orlęta Reda |
26 maja 2018
26.05 - 18:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 3 |
GKS Sierakowice |
26 maja 2018
26.05 - 14:15 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 3 |
GKS Kowale |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 9 |
Czarni Pruszcz Gdański |
26 maja 2018
26.05 - 14:30 |
Bałtyk II Gdynia |
6 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
26 maja 2018
26.05 - 12:00 |
Sokół Ełganowo |
1 - 5 |
MKS Władysławowo |
26 maja 2018
26.05 - 16:00 |
KS Kamienica Królewska |
1 - 1 |
Sztorm Mosty |
27 maja 2018
27.05 - 14:00 |
Kolejka 27 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
KS Kamienica Królewska |
7 - 0 |
KS Mściszewice |
3 czerwca 2018
3.06 - 14:00 |
Sztorm Mosty |
4 - 0 |
Sokół Ełganowo |
2 czerwca 2018
2.06 - 12:00 |
MKS Władysławowo |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
2 czerwca 2018
2.06 - 14:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
2 czerwca 2018
2.06 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 3 |
Kamionka Sopot |
3 czerwca 2018
3.06 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
2 czerwca 2018
2.06 - 15:00 |
GKS Kowale |
5 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
2 czerwca 2018
2.06 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 2 |
Orlęta Reda |
2 czerwca 2018
2.06 - 17:00 |
Kolejka 28 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
KS Mściszewice |
0 - 2 |
GKS Sierakowice |
9 czerwca 2018
9.06 - 14:00 |
Orlęta Reda |
3 - 1 |
GKS Kowale |
10 czerwca 2018
10.06 - 12:00 |
Gedania II Gdańsk |
0 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
9 czerwca 2018
9.06 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
6 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
9 czerwca 2018
9.06 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
0 - 6 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
9 czerwca 2018
9.06 - 17:00 |
Bałtyk II Gdynia |
1 - 3 |
MKS Władysławowo |
10 czerwca 2018
10.06 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Sztorm Mosty |
9 czerwca 2018
9.06 - 12:00 |
Sokół Ełganowo |
1 - 7 |
KS Kamienica Królewska |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
Kolejka 29 - 16. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Sokół Ełganowo |
5 - 2 |
KS Mściszewice |
16 czerwca 2018
16.06 - 17:00 |
KS Kamienica Królewska |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
1 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
16 czerwca 2018
16.06 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
1 - 2 |
MKS Władysławowo |
16 czerwca 2018
16.06 - 17:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
16 czerwca 2018
16.06 - 15:00 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
16 czerwca 2018
16.06 - 17:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 3 |
Orlęta Reda |
16 czerwca 2018
16.06 - 17:00 |
GKS Kowale |
4 - 1 |
GKS Sierakowice |
16 czerwca 2018
16.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 23. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (12) |
KS Mściszewice |
0 - 3 |
GKS Kowale |
23 czerwca 2018
23.06 - 17:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
23 czerwca 2018
23.06 - 17:00 |
Orlęta Reda |
10 - 4 |
Kaszuby Połchowo |
23 czerwca 2018
23.06 - 17:00 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
23 czerwca 2018
23.06 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 1 |
MKS Władysławowo |
23 czerwca 2018
23.06 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
3 - 5 |
Sztorm Mosty |
23 czerwca 2018
23.06 - 17:00 |
Bałtyk II Gdynia |
1 - 2 |
KS Kamienica Królewska |
23 czerwca 2018
23.06 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Sokół Ełganowo |
23 czerwca 2018
23.06 - 17:00 |
|