POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2007 - SOBOTA 10.02.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




IV liga - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia Stężyca 17 43 14 1 2 58 - 17
2. Grom Nowy Staw 16 40 13 1 2 53 - 21
3. Pogoń Lębork 17 34 10 4 3 25 - 18 1 3 1 0 0 1 - 0
4. Gryf Słupsk 17 34 10 4 3 43 - 20 1 0 0 0 1 0 - 1
5. Stolem Gniewino 17 33 9 6 2 39 - 21
6. Wikęd Luzino 17 29 9 2 6 31 - 25
7. Kaszubia Kościerzyna 17 28 8 4 5 31 - 22
8. Jaguar Gdańsk 17 24 7 3 7 32 - 30
9. Anioły Garczegorze 16 23 6 5 5 33 - 25
10. GKS Kolbudy 17 22 5 7 5 27 - 21
11. Arka II Gdynia 17 19 5 4 8 25 - 31
12. Powiśle Dzierzgoń 17 16 4 4 9 18 - 35 1 3 1 0 0 4 - 1
13. Cartusia Kartuzy 17 16 4 4 9 29 - 37 1 0 0 0 1 1 - 4
14. Drutex-Bytovia II Bytów 17 15 3 6 8 16 - 23 2 4 1 1 0 2 - 1
15. Gedania Gdańsk 17 15 4 3 10 31 - 41 2 2 0 2 0 2 - 2
16. Orkan Rumia MKS 17 15 4 3 10 24 - 33 2 1 0 1 1 1 - 2
17. Start Miastko 17 14 3 5 9 30 - 48
18. Sokół Wyczechy 17 3 1 0 16 14 - 91
Ostatni komentarz dodał prawdziwy_kibic 13.01.2018, 09:07:29

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (76) 
1. Cartusia Kartuzy 3 - 2 Drutex-Bytovia II Bytów 5 sierpnia 2017 - 11:00
2. Radunia Stężyca 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 6 sierpnia 2017 - 15:00
3. GKS Kolbudy 0 - 0 Orkan Rumia MKS 5 sierpnia 2017 - 17:00
4. Jaguar Gdańsk 8 - 1 Sokół Wyczechy 5 sierpnia 2017 - 17:00
5. Powiśle Dzierzgoń 1 - 4 Gedania Gdańsk 5 sierpnia 2017 - 16:00
6. Gryf Słupsk 1 - 0 Wikęd Luzino 5 sierpnia 2017 - 17:00
7. Grom Nowy Staw 0 - 1 Stolem Gniewino 5 sierpnia 2017 - 16:00
8. Start Miastko 4 - 4 Anioły Garczegorze 5 sierpnia 2017 - 17:00
9. Arka II Gdynia 0 - 3 Pogoń Lębork 5 sierpnia 2017 - 11:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (44) 
10. Drutex-Bytovia II Bytów 0 - 1 Pogoń Lębork 13 sierpnia 2017 - 11:00
11. Anioły Garczegorze 1 - 1 Arka II Gdynia 12 sierpnia 2017 - 16:10
12. Stolem Gniewino 4 - 0 Start Miastko 12 sierpnia 2017 - 16:30
13. Gryf Słupsk 5 - 4 Grom Nowy Staw 12 sierpnia 2017 - 17:00
14. Gedania Gdańsk 2 - 4 Wikęd Luzino 12 sierpnia 2017 - 11:00
15. Sokół Wyczechy 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 12 sierpnia 2017 - 13:00
16. Orkan Rumia MKS 4 - 0 Jaguar Gdańsk 12 sierpnia 2017 - 16:00
17. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 GKS Kolbudy 12 sierpnia 2017 - 15:00
18. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Radunia Stężyca 12 sierpnia 2017 - 11:00
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (40) 
19. Radunia Stężyca 2 - 0 Drutex-Bytovia II Bytów 15 sierpnia 2017 - 15:00
20. GKS Kolbudy 2 - 2 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia 2017 - 17:00
21. Jaguar Gdańsk 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 15 sierpnia 2017 - 17:00
22. Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 Orkan Rumia MKS 15 sierpnia 2017 - 14:00
23. Sokół Wyczechy 2 - 6 Wikęd Luzino 15 sierpnia 2017 - 17:00
24. Grom Nowy Staw 6 - 3 Gedania Gdańsk 15 sierpnia 2017 - 14:00
25. Start Miastko 4 - 3 Gryf Słupsk 27 września 2017 - 17:00
26. Arka II Gdynia 4 - 4 Stolem Gniewino 15 sierpnia 2017 - 11:00
27. Pogoń Lębork 2 - 1 Anioły Garczegorze 15 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (45) 
28. Drutex-Bytovia II Bytów 0 - 0 Anioły Garczegorze 20 sierpnia 2017 - 15:00
29. Stolem Gniewino 1 - 1 Pogoń Lębork 19 sierpnia 2017 - 11:00
30. Gryf Słupsk 1 - 0 Arka II Gdynia 19 sierpnia 2017 - 17:00
31. Gedania Gdańsk 3 - 0 Start Miastko 19 sierpnia 2017 - 11:00
32. Sokół Wyczechy 0 - 5 Grom Nowy Staw 19 sierpnia 2017 - 11:00
33. Orkan Rumia MKS 1 - 4 Wikęd Luzino 19 sierpnia 2017 - 16:00
34. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 19 sierpnia 2017 - 15:00
35. Cartusia Kartuzy 2 - 4 Jaguar Gdańsk 19 sierpnia 2017 - 11:00
36. Radunia Stężyca 3 - 4 GKS Kolbudy 20 sierpnia 2017 - 15:00
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (48) 
37. GKS Kolbudy 0 - 0 Drutex-Bytovia II Bytów 26 sierpnia 2017 - 17:00
38. Jaguar Gdańsk 0 - 2 Radunia Stężyca 26 sierpnia 2017 - 17:00
39. Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Cartusia Kartuzy 26 sierpnia 2017 - 16:00
40. Wikęd Luzino 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 26 sierpnia 2017 - 13:00
41. Grom Nowy Staw 3 - 2 Orkan Rumia MKS 26 sierpnia 2017 - 16:00
42. Start Miastko 8 - 1 Sokół Wyczechy 25 sierpnia 2017 - 18:00
43. Arka II Gdynia 2 - 1 Gedania Gdańsk 27 sierpnia 2017 - 11:00
44. Pogoń Lębork 1 - 0 Gryf Słupsk 27 sierpnia 2017 - 17:00
45. Anioły Garczegorze 1 - 3 Stolem Gniewino 26 sierpnia 2017 - 16:10
Kolejka 6 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (50) 
46. Drutex-Bytovia II Bytów 1 - 2 Stolem Gniewino 3 września 2017 - 11:00
47. Gryf Słupsk 3 - 0 Anioły Garczegorze 2 września 2017 - 17:00
48. Gedania Gdańsk 1 - 2 Pogoń Lębork 2 września 2017 - 11:00
49. Sokół Wyczechy 0 - 2 Arka II Gdynia 2 września 2017 - 15:00
50. Orkan Rumia MKS 3 - 3 Start Miastko 2 września 2017 - 11:00
51. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Grom Nowy Staw 2 września 2017 - 15:00
52. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Wikęd Luzino 2 września 2017 - 11:00
53. Radunia Stężyca 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 2 września 2017 - 16:00
54. GKS Kolbudy 0 - 0 Jaguar Gdańsk 2 września 2017 - 15:00
Kolejka 7 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (65) 
55. Jaguar Gdańsk 4 - 3 Drutex-Bytovia II Bytów 9 września 2017 - 16:00
56. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 GKS Kolbudy 9 września 2017 - 16:00
57. Wikęd Luzino 1 - 3 Radunia Stężyca 9 września 2017 - 16:00
58. Grom Nowy Staw 4 - 2 Cartusia Kartuzy 9 września 2017 - 16:00
59. Start Miastko 0 - 6 Kaszubia Kościerzyna 9 września 2017 - 17:00
60. Arka II Gdynia 2 - 1 Orkan Rumia MKS 10 września 2017 - 11:00
61. Pogoń Lębork 2 - 1 Sokół Wyczechy 25 listopada 2017 - 12:00
62. Anioły Garczegorze 2 - 1 Gedania Gdańsk 10 września 2017 - 14:10
63. Stolem Gniewino 2 - 2 Gryf Słupsk 9 września 2017 - 11:00
Kolejka 8 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (63) 
64. Drutex-Bytovia II Bytów 2 - 0 Gryf Słupsk 17 września 2017 - 11:00
65. Gedania Gdańsk 1 - 2 Stolem Gniewino 16 września 2017 - 14:00
66. Sokół Wyczechy 1 - 6 Anioły Garczegorze 16 września 2017 - 17:00
67. Orkan Rumia MKS 0 - 1 Pogoń Lębork 16 września 2017 - 16:00
68. Kaszubia Kościerzyna 4 - 3 Arka II Gdynia 16 września 2017 - 15:00
69. Cartusia Kartuzy 4 - 3 Start Miastko 16 września 2017 - 11:00
70. Radunia Stężyca 4 - 5 Grom Nowy Staw 17 września 2017 - 15:00
71. GKS Kolbudy 2 - 1 Wikęd Luzino 16 września 2017 - 15:00
72. Jaguar Gdańsk 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 16 września 2017 - 16:00
Kolejka 9 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (44) 
73. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Drutex-Bytovia II Bytów 23 września 2017 - 16:00
74. Wikęd Luzino 2 - 1 Jaguar Gdańsk 23 września 2017 - 16:00
75. Grom Nowy Staw 3 - 1 GKS Kolbudy 23 września 2017 - 15:00
76. Start Miastko 0 - 4 Radunia Stężyca 23 września 2017 - 17:00
77. Arka II Gdynia 0 - 2 Cartusia Kartuzy 24 września 2017 - 11:00
78. Pogoń Lębork 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 23 września 2017 - 16:30
79. Anioły Garczegorze 1 - 3 Orkan Rumia MKS 24 września 2017 - 14:10
80. Stolem Gniewino 7 - 2 Sokół Wyczechy 23 września 2017 - 13:00
81. Gryf Słupsk 3 - 0 Gedania Gdańsk 23 września 2017 - 14:00
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (50) 
82. Drutex-Bytovia II Bytów 1 - 1 Gedania Gdańsk 1 października 2017 - 11:00
83. Sokół Wyczechy 0 - 6 Gryf Słupsk 30 września 2017 - 16:00
84. Orkan Rumia MKS 1 - 2 Stolem Gniewino 30 września 2017 - 16:00
85. Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Anioły Garczegorze 30 września 2017 - 11:00
86. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Pogoń Lębork 1 października 2017 - 11:00
87. Radunia Stężyca 2 - 0 Arka II Gdynia 1 października 2017 - 15:00
88. GKS Kolbudy 4 - 0 Start Miastko 30 września 2017 - 15:00
89. Jaguar Gdańsk 1 - 3 Grom Nowy Staw 30 września 2017 - 16:00
90. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Wikęd Luzino 30 września 2017 - 16:00
Kolejka 11 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (92) 
91. Wikęd Luzino 2 - 1 Drutex-Bytovia II Bytów 7 października 2017 - 16:00
92. Grom Nowy Staw 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń 7 października 2017 - 14:00
93. Start Miastko 0 - 2 Jaguar Gdańsk 7 października 2017 - 16:00
94. Arka II Gdynia 2 - 1 GKS Kolbudy 8 października 2017 - 11:00
95. Pogoń Lębork 0 - 1 Radunia Stężyca 7 października 2017 - 16:00
96. Anioły Garczegorze 2 - 1 Cartusia Kartuzy 8 października 2017 - 14:10
97. Stolem Gniewino 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 7 października 2017 - 13:00
98. Gryf Słupsk 5 - 0 Orkan Rumia MKS 7 października 2017 - 14:00
99. Gedania Gdańsk 8 - 2 Sokół Wyczechy 7 października 2017 - 11:00
Kolejka 12 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (63) 
100. Drutex-Bytovia II Bytów 2 - 1 Sokół Wyczechy 15 października 2017 - 11:00
101. Orkan Rumia MKS 1 - 1 Gedania Gdańsk 14 października 2017 - 15:00
102. Kaszubia Kościerzyna 3 - 3 Gryf Słupsk 14 października 2017 - 11:00
103. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Stolem Gniewino 14 października 2017 - 11:00
104. Radunia Stężyca 3 - 2 Anioły Garczegorze 15 października 2017 - 15:00
105. GKS Kolbudy 0 - 0 Pogoń Lębork 14 października 2017 - 14:00
106. Jaguar Gdańsk 2 - 1 Arka II Gdynia 14 października 2017 - 15:00
107. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Start Miastko 14 października 2017 - 14:00
108. Wikęd Luzino 0 - 4 Grom Nowy Staw 14 października 2017 - 15:00
Kolejka 13 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (90) 
109. Grom Nowy Staw 1 - 1 Drutex-Bytovia II Bytów 21 października 2017 - 13:00
110. Start Miastko 4 - 1 Wikęd Luzino 21 października 2017 - 15:00
111. Arka II Gdynia 5 - 2 Powiśle Dzierzgoń 21 października 2017 - 11:00
112. Pogoń Lębork 3 - 1 Jaguar Gdańsk 21 października 2017 - 15:00
113. Anioły Garczegorze 3 - 1 GKS Kolbudy 22 października 2017 - 14:10
114. Stolem Gniewino 2 - 3 Radunia Stężyca 21 października 2017 - 11:00
115. Gryf Słupsk 3 - 0 Cartusia Kartuzy 21 października 2017 - 14:00
116. Gedania Gdańsk 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 21 października 2017 - 11:00
117. Sokół Wyczechy 3 - 2 Orkan Rumia MKS 21 października 2017 - 14:00
Kolejka 14 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (65) 
118. Drutex-Bytovia II Bytów 1 - 0 Orkan Rumia MKS 29 października 2017 - 11:00
119. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Sokół Wyczechy 28 października 2017 - 13:00
vo, zdekompletowanie zespołu gości
120. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Gedania Gdańsk 25 listopada 2017 - 11:00
121. Radunia Stężyca 0 - 0 Gryf Słupsk 29 października 2017 - 14:00
122. Stolem Gniewino 2 - 2 GKS Kolbudy 25 listopada 2017 - 12:00
123. Jaguar Gdańsk 0 - 3 Anioły Garczegorze 25 listopada 2017 - 13:00
Ogniwo Sopot
124. Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Pogoń Lębork 28 października 2017 - 14:00
125. Wikęd Luzino 2 - 0 Arka II Gdynia 28 października 2017 - 15:00
126. Grom Nowy Staw 3 - 0 Start Miastko 28 października 2017 - 13:00
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (62) 
127. Start Miastko 0 - 0 Drutex-Bytovia II Bytów 4 listopada 2017 - 13:00
128. Arka II Gdynia 0 - 2 Grom Nowy Staw 4 listopada 2017 - 11:00
129. Pogoń Lębork 0 - 4 Wikęd Luzino 4 listopada 2017 - 13:00
130. Anioły Garczegorze 5 - 0 Powiśle Dzierzgoń 5 listopada 2017 - 14:10
131. Stolem Gniewino 1 - 1 Jaguar Gdańsk 4 listopada 2017 - 12:00
132. Gryf Słupsk 2 - 0 GKS Kolbudy 4 listopada 2017 - 13:00
133. Gedania Gdańsk 1 - 8 Radunia Stężyca 4 listopada 2017 - 11:00
134. Sokół Wyczechy 0 - 7 Cartusia Kartuzy 4 listopada 2017 - 14:00
135. Orkan Rumia MKS 2 - 3 Kaszubia Kościerzyna 5 listopada 2017 - 12:00
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (69) 
136. Drutex-Bytovia II Bytów 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 12 listopada 2017 - 11:00
137. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Orkan Rumia MKS 11 listopada 2017 - 11:00
138. Radunia Stężyca 12 - 0 Sokół Wyczechy 12 listopada 2017 - 13:00
139. Gedania Gdańsk 0 - 3 GKS Kolbudy 11 listopada 2017 - 11:00
140. Jaguar Gdańsk 4 - 4 Gryf Słupsk 11 listopada 2017 - 13:00
Ogniwo Sopot
141. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Stolem Gniewino 11 listopada 2017 - 13:00
142. Wikęd Luzino 0 - 0 Anioły Garczegorze 12 listopada 2017 - 13:00
143. Grom Nowy Staw 4 - 0 Pogoń Lębork 11 listopada 2017 - 13:00
144. Start Miastko 1 - 1 Arka II Gdynia 12 listopada 2017 - 12:00
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (71) 
145. Arka II Gdynia 2 - 2 Drutex-Bytovia II Bytów 18 listopada 2017 - 11:00
146. Pogoń Lębork 3 - 1 Start Miastko 18 listopada 2017 - 13:00
147. Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw
przełożony na rundę wiosenną
148. Stolem Gniewino 2 - 0 Wikęd Luzino 18 listopada 2017 - 13:00
149. Gryf Słupsk 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 18 listopada 2017 - 13:00
150. Gedania Gdańsk 1 - 0 Jaguar Gdańsk 18 listopada 2017 - 11:00
151. Sokół Wyczechy 0 - 6 GKS Kolbudy 18 listopada 2017 - 13:00
152. Orkan Rumia MKS 0 - 3 Radunia Stężyca 19 listopada 2017 - 12:00
153. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Cartusia Kartuzy 18 listopada 2017 - 11:00
Kolejka 18 - 11. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Drutex-Bytovia II Bytów - Cartusia Kartuzy
155. Kaszubia Kościerzyna - Radunia Stężyca
156. Orkan Rumia MKS - GKS Kolbudy
157. Sokół Wyczechy - Jaguar Gdańsk
158. Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
159. Wikęd Luzino - Gryf Słupsk
160. Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw
161. Anioły Garczegorze - Start Miastko
162. Pogoń Lębork - Arka II Gdynia
Kolejka 19 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Pogoń Lębork - Drutex-Bytovia II Bytów
164. Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze
165. Start Miastko - Stolem Gniewino
166. Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk
167. Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk
168. Powiśle Dzierzgoń - Sokół Wyczechy
169. Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia MKS
170. GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna
171. Radunia Stężyca - Cartusia Kartuzy
Kolejka 20 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Drutex-Bytovia II Bytów - Radunia Stężyca
173. Cartusia Kartuzy - GKS Kolbudy
174. Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk
175. Orkan Rumia MKS - Powiśle Dzierzgoń
176. Wikęd Luzino - Sokół Wyczechy
177. Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw
178. Gryf Słupsk - Start Miastko
179. Stolem Gniewino - Arka II Gdynia
180. Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork
Kolejka 21 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Anioły Garczegorze - Drutex-Bytovia II Bytów
182. Pogoń Lębork - Stolem Gniewino
183. Arka II Gdynia - Gryf Słupsk
184. Start Miastko - Gedania Gdańsk
185. Grom Nowy Staw - Sokół Wyczechy
186. Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS
187. Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna
188. Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy
189. GKS Kolbudy - Radunia Stężyca
Kolejka 22 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Drutex-Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy
191. Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk
192. Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń
193. Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino
194. Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw
195. Sokół Wyczechy - Start Miastko
196. Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia
197. Gryf Słupsk - Pogoń Lębork
198. Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze
Kolejka 23 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Stolem Gniewino - Drutex-Bytovia II Bytów
200. Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk
201. Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk
202. Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy
203. Start Miastko - Orkan Rumia MKS
204. Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna
205. Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy
206. Powiśle Dzierzgoń - Radunia Stężyca
207. Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy
Kolejka 24 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Drutex-Bytovia II Bytów - Jaguar Gdańsk
209. GKS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń
210. Radunia Stężyca - Wikęd Luzino
211. Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw
212. Kaszubia Kościerzyna - Start Miastko
213. Orkan Rumia MKS - Arka II Gdynia
214. Sokół Wyczechy - Pogoń Lębork
215. Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze
216. Gryf Słupsk - Stolem Gniewino
Kolejka 25 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Gryf Słupsk - Drutex-Bytovia II Bytów
218. Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk
219. Anioły Garczegorze - Sokół Wyczechy
220. Pogoń Lębork - Orkan Rumia MKS
221. Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna
222. Start Miastko - Cartusia Kartuzy
223. Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca
224. Wikęd Luzino - GKS Kolbudy
225. Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Gdańsk
Kolejka 26 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Drutex-Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń
227. Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino
228. GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw
229. Radunia Stężyca - Start Miastko
230. Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia
231. Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork
232. Orkan Rumia MKS - Anioły Garczegorze
233. Sokół Wyczechy - Stolem Gniewino
234. Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk
Kolejka 27 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Gedania Gdańsk - Drutex-Bytovia II Bytów
236. Gryf Słupsk - Sokół Wyczechy
237. Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS
238. Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna
239. Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy
240. Arka II Gdynia - Radunia Stężyca
241. Start Miastko - GKS Kolbudy
242. Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk
243. Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 28 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Drutex-Bytovia II Bytów - Wikęd Luzino
245. Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw
246. Jaguar Gdańsk - Start Miastko
247. GKS Kolbudy - Arka II Gdynia
248. Radunia Stężyca - Pogoń Lębork
249. Cartusia Kartuzy - Anioły Garczegorze
250. Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino
251. Orkan Rumia MKS - Gryf Słupsk
252. Sokół Wyczechy - Gedania Gdańsk
Kolejka 29 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Sokół Wyczechy - Drutex-Bytovia II Bytów
254. Gedania Gdańsk - Orkan Rumia MKS
255. Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna
256. Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy
257. Anioły Garczegorze - Radunia Stężyca
258. Pogoń Lębork - GKS Kolbudy
259. Arka II Gdynia - Jaguar Gdańsk
260. Start Miastko - Powiśle Dzierzgoń
261. Grom Nowy Staw - Wikęd Luzino
Kolejka 30 - 31. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Drutex-Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw
263. Wikęd Luzino - Start Miastko
264. Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia
265. Jaguar Gdańsk - Pogoń Lębork
266. GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze
267. Radunia Stężyca - Stolem Gniewino
268. Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk
269. Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk
270. Orkan Rumia MKS - Sokół Wyczechy
Kolejka 31 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Orkan Rumia MKS - Drutex-Bytovia II Bytów
272. Sokół Wyczechy - Kaszubia Kościerzyna
273. Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy
274. Gryf Słupsk - Radunia Stężyca
275. GKS Kolbudy - Stolem Gniewino
276. Anioły Garczegorze - Jaguar Gdańsk
277. Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń
278. Arka II Gdynia - Wikęd Luzino
279. Start Miastko - Grom Nowy Staw
Kolejka 32 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Drutex-Bytovia II Bytów - Start Miastko
281. Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia
282. Wikęd Luzino - Pogoń Lębork
283. Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze
284. Jaguar Gdańsk - Stolem Gniewino
285. GKS Kolbudy - Gryf Słupsk
286. Radunia Stężyca - Gedania Gdańsk
287. Cartusia Kartuzy - Sokół Wyczechy
288. Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia MKS
Kolejka 33 - 16. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Kaszubia Kościerzyna - Drutex-Bytovia II Bytów
290. Orkan Rumia MKS - Cartusia Kartuzy
291. Sokół Wyczechy - Radunia Stężyca
292. GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk
293. Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk
294. Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń
295. Anioły Garczegorze - Wikęd Luzino
296. Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw
297. Arka II Gdynia - Start Miastko
Kolejka 34 - 23. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Drutex-Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia
299. Start Miastko - Pogoń Lębork
300. Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze
301. Wikęd Luzino - Stolem Gniewino
302. Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk
303. Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk
304. GKS Kolbudy - Sokół Wyczechy
305. Radunia Stężyca - Orkan Rumia MKS
306. Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03