MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




I liga - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Miedź Legnica 34 63 17 12 5 53 - 27
2. Zagłębie Sosnowiec 34 58 17 7 10 45 - 33
3. Chojniczanka Chojnice 34 56 16 8 10 48 - 33
4. GKS Tychy 34 55 16 7 11 41 - 40
5. GKS Katowice 34 54 16 6 12 44 - 34
6. Wigry Suwałki 34 52 15 7 12 40 - 37
7. Raków Częstochowa 34 51 14 9 11 50 - 40 2 3 1 0 1 4 - 4
8. Stal Mielec 34 51 14 9 11 51 - 46 2 3 1 0 1 4 - 4
9. Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 46 11 13 10 37 - 37 2 4 1 1 0 2 - 1
10. Chrobry Głogów 34 46 12 10 12 46 - 47 2 1 0 1 1 1 - 2
11. Odra Opole 34 45 12 9 13 37 - 43
12. Puszcza Niepołomice 34 44 11 11 12 38 - 38
13. Drutex-Bytovia Bytów 34 40 10 10 14 36 - 45
14. Stomil Olsztyn 34 39 (-1) 12 4 18 39 - 50
15. Pogoń Siedlce 34 38 9 11 14 42 - 50
16. Górnik Łęczna 34 35 8 11 15 29 - 42
17. Olimpia Grudziądz 34 31 7 10 17 24 - 37
18. Ruch Chorzów 34 27 (-6) 9 6 19 36 - 57
Ostatni komentarz dodał jacekpcp1 07.08.2017, 11:26:26
* Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem jednego punktu za zaległości finansowe.
* Ruch Chorzów został ukarany odjęciem sześciu punktów za zaległości finansowe.



Kolejka 1 - 29/30. lipca 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Puszcza Niepołomice 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 29 lipca 2017 - 17:00
2. Raków Częstochowa 0 - 0 Miedź Legnica
3. GKS Katowice 1 - 2 Pogoń Siedlce
4. Odra Opole 3 - 0 Górnik Łęczna
5. Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Olimpia Grudziądz
6. Wigry Suwałki 1 - 2 GKS Tychy
7. Stal Mielec 1 - 0 Ruch Chorzów
8. Chrobry Głogów 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
9. Drutex-Bytovia Bytów 3 - 1 Stomil Olsztyn 29 lipca 2017 - 19:00
Kolejka 2 - 5/6. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Stomil Olsztyn 5 sierpnia 2017 - 18:00
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 Drutex-Bytovia Bytów 5 sierpnia 2017 - 18:00
12. Ruch Chorzów 0 - 1 Chrobry Głogów
13. GKS Tychy 1 - 0 Stal Mielec
14. Olimpia Grudziądz 2 - 0 Wigry Suwałki
15. Górnik Łęczna 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec
16. Pogoń Siedlce 1 - 2 Odra Opole
17. Miedź Legnica 1 - 1 GKS Katowice
18. Puszcza Niepołomice 2 - 3 Raków Częstochowa
Kolejka 3 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Raków Częstochowa 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 12 sierpnia 2017 - 17:30
20. GKS Katowice 1 - 2 Puszcza Niepołomice
21. Odra Opole 2 - 4 Miedź Legnica
22. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Pogoń Siedlce
23. Wigry Suwałki 0 - 0 Górnik Łęczna
24. Stal Mielec 1 - 0 Olimpia Grudziądz
25. Chrobry Głogów 1 - 0 GKS Tychy
26. Drutex-Bytovia Bytów 2 - 1 Ruch Chorzów 12 sierpnia 2017 - 19:00
27. Stomil Olsztyn 3 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 sierpnia 2017 - 20:00
29. Ruch Chorzów 3 - 1 Stomil Olsztyn
30. GKS Tychy 1 - 0 Drutex-Bytovia Bytów 19 sierpnia 2017 - 14:45
31. Olimpia Grudziądz 0 - 1 Chrobry Głogów
32. Górnik Łęczna 3 - 4 Stal Mielec
33. Pogoń Siedlce 0 - 0 Wigry Suwałki
34. Miedź Legnica 4 - 1 Zagłębie Sosnowiec
35. Puszcza Niepołomice 1 - 1 Odra Opole
36. Raków Częstochowa 1 - 3 GKS Katowice
Kolejka 5 - 23. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GKS Katowice 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 23 sierpnia 2017 - 20:45
38. Odra Opole 1 - 0 Raków Częstochowa
39. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Puszcza Niepołomice
40. Wigry Suwałki 0 - 2 Miedź Legnica
41. Stal Mielec 2 - 3 Pogoń Siedlce
42. Chrobry Głogów 2 - 0 Górnik Łęczna
43. Drutex-Bytovia Bytów 0 - 1 Olimpia Grudziądz 23 sierpnia 2017 - 19:00
44. Stomil Olsztyn 2 - 0 GKS Tychy
45. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Ruch Chorzów
Kolejka 6 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Chojniczanka Chojnice 4 - 3 Ruch Chorzów 27 sierpnia 2017 - 17:00
47. GKS Tychy 3 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
48. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Stomil Olsztyn
49. Górnik Łęczna 1 - 1 Drutex-Bytovia Bytów 27 sierpnia 2017 - 17:00
50. Pogoń Siedlce 1 - 1 Chrobry Głogów
51. Miedź Legnica 0 - 0 Stal Mielec
52. Puszcza Niepołomice 2 - 1 Wigry Suwałki
53. Raków Częstochowa 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
54. GKS Katowice 1 - 1 Odra Opole
Kolejka 7 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Odra Opole 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 2 września 2017 - 15:00
56. Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 GKS Katowice 13 września 2017
57. Wigry Suwałki 0 - 3 Raków Częstochowa 27 września 2017 - 18:00
58. Stal Mielec 1 - 1 Puszcza Niepołomice 13 września 2017
59. Chrobry Głogów 1 - 2 Miedź Legnica
60. Drutex-Bytovia Bytów 4 - 1 Pogoń Siedlce 2 września 2017 - 18:00
61. Stomil Olsztyn 2 - 1 Górnik Łęczna
62. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 0 Olimpia Grudziądz 13 września 2017
63. Ruch Chorzów 2 - 2 GKS Tychy 14 września 2017
Kolejka 8 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 GKS Tychy 10 września 2017 - 17:00
65. Olimpia Grudziądz 1 - 0 Ruch Chorzów
66. Górnik Łęczna 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
67. Pogoń Siedlce 1 - 0 Stomil Olsztyn
68. Miedź Legnica 2 - 1 Drutex-Bytovia Bytów 8 września 2017 - 20:45
69. Puszcza Niepołomice 0 - 1 Chrobry Głogów
70. Raków Częstochowa 1 - 2 Stal Mielec
71. GKS Katowice 0 - 1 Wigry Suwałki
72. Odra Opole 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 9 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Zagłębie Sosnowiec 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 16 września 2017 - 18:00
74. Wigry Suwałki 2 - 1 Odra Opole
75. Stal Mielec 3 - 2 GKS Katowice
76. Chrobry Głogów 2 - 3 Raków Częstochowa
77. Drutex-Bytovia Bytów 1 - 0 Puszcza Niepołomice 16 września 2017 - 18:00
78. Stomil Olsztyn 2 - 0 Miedź Legnica
79. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Pogoń Siedlce
80. Ruch Chorzów 1 - 2 Górnik Łęczna 18 września 2017 - 19:00
81. GKS Tychy 2 - 1 Olimpia Grudziądz
Kolejka 10 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Olimpia Grudziądz 23 września 2017 - 17:00
83. Górnik Łęczna 1 - 0 GKS Tychy
84. Pogoń Siedlce 1 - 3 Ruch Chorzów
85. Miedź Legnica 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
86. Puszcza Niepołomice 3 - 1 Stomil Olsztyn
87. Raków Częstochowa 3 - 1 Drutex-Bytovia Bytów 23 września 2017 - 16:00
88. GKS Katowice 2 - 2 Chrobry Głogów
89. Odra Opole 1 - 0 Stal Mielec
90. Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Wigry Suwałki
Kolejka 11 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Wigry Suwałki 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 1 października 2017 - 18:00
92. Stal Mielec 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
93. Chrobry Głogów 2 - 0 Odra Opole
94. Drutex-Bytovia Bytów 1 - 2 GKS Katowice 30 września 2017 - 18:00
95. Stomil Olsztyn 1 - 3 Raków Częstochowa
96. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Puszcza Niepołomice
97. Ruch Chorzów 1 - 0 Miedź Legnica
98. GKS Tychy 2 - 3 Pogoń Siedlce
99. Olimpia Grudziądz 1 - 0 Górnik Łęczna
Kolejka 12 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Górnik Łęczna 7 października 2017 - 17:00
101. Pogoń Siedlce 1 - 1 Olimpia Grudziądz 18 października 2017 - 19:00
102. Miedź Legnica 2 - 1 GKS Tychy
103. Puszcza Niepołomice 2 - 1 Ruch Chorzów 18 października 2017
104. Raków Częstochowa 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 października 2017
105. GKS Katowice 3 - 1 Stomil Olsztyn 18 października 2017 - 20:00
106. Odra Opole 1 - 0 Drutex-Bytovia Bytów 7 października 2017 - 12:30
107. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Chrobry Głogów 18 października 2017 - 19:00
108. Wigry Suwałki 2 - 0 Stal Mielec
Kolejka 13 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Stal Mielec 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 13 października 2017 - 20:45
110. Chrobry Głogów 3 - 3 Wigry Suwałki
111. Drutex-Bytovia Bytów 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec 14 października 2017 - 18:00
112. Stomil Olsztyn 2 - 0 Odra Opole
113. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 GKS Katowice
114. Ruch Chorzów 1 - 0 Raków Częstochowa
115. GKS Tychy 1 - 1 Puszcza Niepołomice
116. Olimpia Grudziądz 0 - 1 Miedź Legnica
117. Górnik Łęczna 1 - 1 Pogoń Siedlce
Kolejka 14 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Pogoń Siedlce 21 października 2017 - 17:00
119. Miedź Legnica 0 - 0 Górnik Łęczna
120. Puszcza Niepołomice 2 - 1 Olimpia Grudziądz
121. Raków Częstochowa 2 - 2 GKS Tychy
122. GKS Katowice 1 - 2 Ruch Chorzów
123. Odra Opole 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
124. Zagłębie Sosnowiec 5 - 1 Stomil Olsztyn
125. Wigry Suwałki 2 - 2 Drutex-Bytovia Bytów 21 października 2017 - 17:00
126. Stal Mielec 3 - 0 Chrobry Głogów
Kolejka 15 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Chrobry Głogów 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 29 października 2017 - 17:00
128. Drutex-Bytovia Bytów 0 - 0 Stal Mielec 28 października 2017 - 18:00
129. Stomil Olsztyn 1 - 2 Wigry Suwałki 4 kwietnia 2018 - 18:00
130. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
131. Ruch Chorzów 3 - 1 Odra Opole
132. GKS Tychy 1 - 0 GKS Katowice
133. Olimpia Grudziądz 1 - 2 Raków Częstochowa
134. Górnik Łęczna 0 - 1 Puszcza Niepołomice
135. Pogoń Siedlce 2 - 3 Miedź Legnica
Kolejka 16 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Miedź Legnica 4 listopada 2017 - 16:00
137. Puszcza Niepołomice 2 - 3 Pogoń Siedlce
138. Raków Częstochowa 3 - 1 Górnik Łęczna
139. GKS Katowice 2 - 0 Olimpia Grudziądz
140. Odra Opole 1 - 0 GKS Tychy
141. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Ruch Chorzów
142. Wigry Suwałki 3 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
143. Stal Mielec 1 - 3 Stomil Olsztyn
144. Chrobry Głogów 0 - 0 Drutex-Bytovia Bytów 5 listopada 2017 - 16:00
Kolejka 17 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Drutex-Bytovia Bytów 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 12 listopada 2017 - 16:00
146. Stomil Olsztyn 1 - 2 Chrobry Głogów
147. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 3 Stal Mielec 21 listopada 2017 - 17:30
148. Ruch Chorzów 2 - 2 Wigry Suwałki 22 listopada 2017 - 18:00
149. GKS Tychy 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
150. Olimpia Grudziądz 0 - 2 Odra Opole
151. Górnik Łęczna 1 - 3 GKS Katowice
152. Pogoń Siedlce 0 - 3 Raków Częstochowa
153. Miedź Legnica 2 - 2 Puszcza Niepołomice
Kolejka 18 - 18/19. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Puszcza Niepołomice 18 listopada 2017 - 16:00
155. Miedź Legnica 1 - 1 Raków Częstochowa
156. Pogoń Siedlce 1 - 1 GKS Katowice
157. Górnik Łęczna 0 - 3 Odra Opole
158. Olimpia Grudziądz 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
159. GKS Tychy 0 - 3 Wigry Suwałki
160. Ruch Chorzów 1 - 2 Stal Mielec
161. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Chrobry Głogów
162. Stomil Olsztyn 0 - 1 Drutex-Bytovia Bytów 17 listopada 2017 - 18:00
Kolejka 19 - 25/26. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Stomil Olsztyn 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 24 listopada 2017 - 18:00
164. Drutex-Bytovia Bytów 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 25 listopada 2017 - 18:00
165. Chrobry Głogów 1 - 0 Ruch Chorzów
166. Stal Mielec 3 - 0 GKS Tychy
167. Wigry Suwałki 1 - 0 Olimpia Grudziądz
168. Zagłębie Sosnowiec 2 - 2 Górnik Łęczna
169. Odra Opole 1 - 1 Pogoń Siedlce
170. GKS Katowice 1 - 0 Miedź Legnica
171. Raków Częstochowa 3 - 1 Puszcza Niepołomice
Kolejka 20 - 3/4. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Raków Częstochowa 25 kwietnia 2018 - 18:00
173. Puszcza Niepołomice 1 - 0 GKS Katowice 25 kwietnia 2018 - 17:00
174. Miedź Legnica 3 - 1 Odra Opole
175. Pogoń Siedlce 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
176. Górnik Łęczna 0 - 1 Wigry Suwałki
177. Olimpia Grudziądz 2 - 2 Stal Mielec 24 kwietnia 2018 - 19:00
178. GKS Tychy 2 - 1 Chrobry Głogów
179. Ruch Chorzów 2 - 0 Drutex-Bytovia Bytów 4 marca 2018 - 17:00
180. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Stomil Olsztyn
Kolejka 21 - 10/11. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 10 marca 2018 - 18:00
182. Stomil Olsztyn 2 - 2 Ruch Chorzów 24 kwietnia 2018 - 19:00
183. Drutex-Bytovia Bytów 1 - 0 GKS Tychy 25 kwietnia 2018 - 18:00
184. Chrobry Głogów 3 - 2 Olimpia Grudziądz
185. Stal Mielec 1 - 0 Górnik Łęczna
186. Wigry Suwałki 2 - 0 Pogoń Siedlce
187. Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 Miedź Legnica
188. Odra Opole 0 - 0 Puszcza Niepołomice
189. GKS Katowice 2 - 1 Raków Częstochowa
Kolejka 22 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 GKS Katowice 18 kwietnia 2018 - 19:00
191. Raków Częstochowa 0 - 0 Odra Opole 4 kwietnia 2018
192. Puszcza Niepołomice 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
193. Miedź Legnica 2 - 0 Wigry Suwałki
194. Pogoń Siedlce 1 - 2 Stal Mielec
195. Górnik Łęczna 2 - 1 Chrobry Głogów 24 kwietnia 2018 - 17:00
196. Olimpia Grudziądz 2 - 1 Drutex-Bytovia Bytów 17 marca 2018 - 18:00
197. GKS Tychy 1 - 0 Stomil Olsztyn
198. Ruch Chorzów 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 23 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Ruch Chorzów 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 11 kwietnia 2018 - 18:00
200. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 GKS Tychy 11 kwietnia 2018 - 18:00
201. Stomil Olsztyn 1 - 1 Olimpia Grudziądz 11 kwietnia 2018 - 19:00
202. Drutex-Bytovia Bytów 2 - 1 Górnik Łęczna 11 kwietnia 2018 - 18:00
203. Chrobry Głogów 3 - 1 Pogoń Siedlce 11 kwietnia 2018 - 18:30
204. Stal Mielec 1 - 1 Miedź Legnica 11 kwietnia 2018 - 19:00
205. Wigry Suwałki 1 - 0 Puszcza Niepołomice 11 kwietnia 2018 - 17:00
206. Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Raków Częstochowa 11 kwietnia 2018 - 19:00
207. Odra Opole 1 - 2 GKS Katowice
Kolejka 24 - 31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Odra Opole 31 marca 2018 - 17:00
209. GKS Katowice 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec
210. Raków Częstochowa 0 - 1 Wigry Suwałki
211. Puszcza Niepołomice 0 - 0 Stal Mielec
212. Miedź Legnica 1 - 1 Chrobry Głogów
213. Pogoń Siedlce 1 - 1 Drutex-Bytovia Bytów 31 marca 2018 - 15:00
214. Górnik Łęczna 1 - 1 Stomil Olsztyn
215. Olimpia Grudziądz 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
216. GKS Tychy 2 - 0 Ruch Chorzów
Kolejka 25 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. GKS Tychy 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 7 kwietnia 2018 - 18:00
218. Ruch Chorzów 0 - 0 Olimpia Grudziądz
219. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Górnik Łęczna
220. Stomil Olsztyn 0 - 2 Pogoń Siedlce
221. Drutex-Bytovia Bytów 0 - 2 Miedź Legnica 7 kwietnia 2018 - 18:00
222. Chrobry Głogów 3 - 1 Puszcza Niepołomice
223. Stal Mielec 2 - 3 Raków Częstochowa
224. Wigry Suwałki 0 - 2 GKS Katowice
225. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Odra Opole
Kolejka 26 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec 14 kwietnia 2018 - 17:00
227. Odra Opole 0 - 0 Wigry Suwałki
228. GKS Katowice 0 - 2 Stal Mielec
229. Raków Częstochowa 1 - 3 Chrobry Głogów
230. Puszcza Niepołomice 2 - 0 Drutex-Bytovia Bytów 15 kwietnia 2018 - 17:00
231. Miedź Legnica 1 - 0 Stomil Olsztyn
232. Pogoń Siedlce 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
233. Górnik Łęczna 0 - 0 Ruch Chorzów
234. Olimpia Grudziądz 0 - 1 GKS Tychy
Kolejka 27 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Olimpia Grudziądz 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 21 kwietnia 2018 - 13:00
236. GKS Tychy 2 - 0 Górnik Łęczna
237. Ruch Chorzów 0 - 6 Pogoń Siedlce
238. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Miedź Legnica
239. Stomil Olsztyn 2 - 0 Puszcza Niepołomice
240. Drutex-Bytovia Bytów 1 - 0 Raków Częstochowa 21 kwietnia 2018 - 18:00
241. Chrobry Głogów 0 - 2 GKS Katowice
242. Stal Mielec 2 - 2 Odra Opole
243. Wigry Suwałki 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 28 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Wigry Suwałki 29 kwietnia 2018 - 19:00
245. Zagłębie Sosnowiec 3 - 1 Stal Mielec
246. Odra Opole 1 - 1 Chrobry Głogów
247. GKS Katowice 0 - 0 Drutex-Bytovia Bytów 29 kwietnia 2018 - 18:00
248. Raków Częstochowa 2 - 1 Stomil Olsztyn
249. Puszcza Niepołomice 1 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
250. Miedź Legnica 6 - 1 Ruch Chorzów
251. Pogoń Siedlce 0 - 1 GKS Tychy
252. Górnik Łęczna 2 - 0 Olimpia Grudziądz
Kolejka 29 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Górnik Łęczna 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 5 maja 2018 - 16:00
254. Olimpia Grudziądz 4 - 2 Pogoń Siedlce
255. GKS Tychy 1 - 0 Miedź Legnica
256. Ruch Chorzów 0 - 2 Puszcza Niepołomice
257. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 Raków Częstochowa
258. Stomil Olsztyn 1 - 0 GKS Katowice
259. Drutex-Bytovia Bytów 1 - 0 Odra Opole 4 maja 2018 - 18:00
260. Chrobry Głogów 1 - 2 Zagłębie Sosnowiec
261. Stal Mielec 3 - 0 Wigry Suwałki
Kolejka 30 - 9. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Stal Mielec 9 maja 2018 - 20:00
263. Wigry Suwałki 1 - 1 Chrobry Głogów
264. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Drutex-Bytovia Bytów 9 maja 2018 - 18:00
265. Odra Opole 2 - 4 Stomil Olsztyn
266. GKS Katowice 3 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
267. Raków Częstochowa 2 - 1 Ruch Chorzów
268. Puszcza Niepołomice 1 - 2 GKS Tychy
269. Miedź Legnica 2 - 1 Olimpia Grudziądz
270. Pogoń Siedlce 1 - 1 Górnik Łęczna
Kolejka 31 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Pogoń Siedlce 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 13 maja 2018 - 17:00
272. Górnik Łęczna 1 - 1 Miedź Legnica
273. Olimpia Grudziądz 0 - 0 Puszcza Niepołomice
274. GKS Tychy 0 - 3 Raków Częstochowa 14 maja 2018 - 18:00
275. Ruch Chorzów 1 - 0 GKS Katowice
276. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 Odra Opole
277. Stomil Olsztyn 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec
278. Drutex-Bytovia Bytów 1 - 2 Wigry Suwałki 12 maja 2018 - 18:00
279. Chrobry Głogów 3 - 5 Stal Mielec
Kolejka 32 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Chrobry Głogów 19 maja 2018 - 18:00
281. Stal Mielec 2 - 2 Drutex-Bytovia Bytów 19 maja 2018 - 20:00
282. Wigry Suwałki 1 - 2 Stomil Olsztyn
283. Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
284. Odra Opole 0 - 3 Ruch Chorzów
285. GKS Katowice 1 - 2 GKS Tychy
286. Raków Częstochowa 0 - 0 Olimpia Grudziądz
287. Puszcza Niepołomice 2 - 0 Górnik Łęczna
288. Miedź Legnica 2 - 0 Pogoń Siedlce
Kolejka 33 - 27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Miedź Legnica 5 - 1 Chojniczanka Chojnice 27 maja 2018 - 12:45
290. Pogoń Siedlce 0 - 0 Puszcza Niepołomice 27 maja 2018 - 12:45
291. Górnik Łęczna 2 - 1 Raków Częstochowa 27 maja 2018 - 12:45
292. Olimpia Grudziądz 1 - 1 GKS Katowice 27 maja 2018 - 12:45
293. GKS Tychy 3 - 0 Odra Opole 27 maja 2018 - 12:45
294. Ruch Chorzów 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec 27 maja 2018 - 12:45
295. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Wigry Suwałki 27 maja 2018 - 12:45
296. Stomil Olsztyn 1 - 0 Stal Mielec 27 maja 2018 - 12:45
297. Drutex-Bytovia Bytów 3 - 3 Chrobry Głogów 27 maja 2018 - 12:45
Kolejka 34 - 3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Drutex-Bytovia Bytów 3 czerwca 2018 - 12:45
299. Chrobry Głogów 0 - 1 Stomil Olsztyn 3 czerwca 2018 - 12:45
300. Stal Mielec 0 - 4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 czerwca 2018 - 12:45
301. Wigry Suwałki 6 - 0 Ruch Chorzów 3 czerwca 2018 - 12:45
302. Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 GKS Tychy 3 czerwca 2018 - 12:45
303. Odra Opole 1 - 0 Olimpia Grudziądz 2 czerwca 2018 - 15:00
304. GKS Katowice 1 - 0 Górnik Łęczna 3 czerwca 2018 - 12:45
305. Raków Częstochowa 1 - 1 Pogoń Siedlce 3 czerwca 2018 - 12:45
306. Puszcza Niepołomice 1 - 1 Miedź Legnica 3 czerwca 2018 - 12:45




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE