POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




I liga - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 19 35 10 5 4 28 - 13
2. Odra Opole 19 34 10 4 5 26 - 20
3. Raków Częstochowa 19 32 9 5 5 34 - 23
4. Miedź Legnica 19 31 8 7 4 24 - 18 1 1 0 1 0 0 - 0
5. Stal Mielec 19 31 9 4 6 28 - 23 1 1 0 1 0 0 - 0
6. Chrobry Głogów 19 30 8 6 5 22 - 19
7. GKS Katowice 19 28 8 4 7 27 - 24
8. Zagłębie Sosnowiec 19 27 7 6 6 26 - 23
9. Puszcza Niepołomice 19 26 7 5 7 26 - 25 1 3 1 0 0 2 - 1
10. Wigry Suwałki 18 26 7 5 6 22 - 21 1 0 0 0 1 1 - 2
11. Drutex-Bytovia Bytów 19 24 6 6 7 22 - 22 3 7 2 1 0 7 - 2
12. Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 24 6 6 7 23 - 27 3 4 1 1 1 3 - 3
13. Pogoń Siedlce 19 24 6 6 7 24 - 30 2 0 0 0 2 1 - 6
14. GKS Tychy 19 20 5 5 9 19 - 30
15. Stomil Olsztyn 18 19 6 1 11 22 - 32
16. Olimpia Grudziądz 19 18 5 3 11 11 - 20 1 3 1 0 0 1 - 0
17. Górnik Łęczna 19 18 4 6 9 16 - 28 1 0 0 0 1 0 - 1
18. Ruch Chorzów 19 15 (-5) 6 2 11 25 - 27
Ostatni komentarz dodał jacekpcp1 07.08.2017, 11:26:26
* Ruch Chorzów został ukarany odjęciem pięciu punktów za zaległości finansowe.

Kolejka 1 - 29/30. lipca 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Puszcza Niepołomice 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 29 lipca 2017 - 17:00
2. Raków Częstochowa 0 - 0 Miedź Legnica
3. GKS Katowice 1 - 2 Pogoń Siedlce
4. Odra Opole 3 - 0 Górnik Łęczna
5. Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Olimpia Grudziądz
6. Wigry Suwałki 1 - 2 GKS Tychy
7. Stal Mielec 1 - 0 Ruch Chorzów
8. Chrobry Głogów 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
9. Drutex-Bytovia Bytów 3 - 1 Stomil Olsztyn 29 lipca 2017 - 19:00
Kolejka 2 - 5/6. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Stomil Olsztyn 5 sierpnia 2017 - 18:00
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 Drutex-Bytovia Bytów 5 sierpnia 2017 - 18:00
12. Ruch Chorzów 0 - 1 Chrobry Głogów
13. GKS Tychy 1 - 0 Stal Mielec
14. Olimpia Grudziądz 2 - 0 Wigry Suwałki
15. Górnik Łęczna 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec
16. Pogoń Siedlce 1 - 2 Odra Opole
17. Miedź Legnica 1 - 1 GKS Katowice
18. Puszcza Niepołomice 2 - 3 Raków Częstochowa
Kolejka 3 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Raków Częstochowa 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 12 sierpnia 2017 - 17:30
20. GKS Katowice 1 - 2 Puszcza Niepołomice
21. Odra Opole 2 - 4 Miedź Legnica
22. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Pogoń Siedlce
23. Wigry Suwałki 0 - 0 Górnik Łęczna
24. Stal Mielec 1 - 0 Olimpia Grudziądz
25. Chrobry Głogów 1 - 0 GKS Tychy
26. Drutex-Bytovia Bytów 2 - 1 Ruch Chorzów 12 sierpnia 2017 - 19:00
27. Stomil Olsztyn 3 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 sierpnia 2017 - 20:00
29. Ruch Chorzów 3 - 1 Stomil Olsztyn
30. GKS Tychy 1 - 0 Drutex-Bytovia Bytów 19 sierpnia 2017 - 14:45
31. Olimpia Grudziądz 0 - 1 Chrobry Głogów
32. Górnik Łęczna 3 - 4 Stal Mielec
33. Pogoń Siedlce 0 - 0 Wigry Suwałki
34. Miedź Legnica 4 - 1 Zagłębie Sosnowiec
35. Puszcza Niepołomice 1 - 1 Odra Opole
36. Raków Częstochowa 1 - 3 GKS Katowice
Kolejka 5 - 23. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GKS Katowice 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 23 sierpnia 2017 - 20:45
38. Odra Opole 1 - 0 Raków Częstochowa
39. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Puszcza Niepołomice
40. Wigry Suwałki 0 - 2 Miedź Legnica
41. Stal Mielec 2 - 3 Pogoń Siedlce
42. Chrobry Głogów 2 - 0 Górnik Łęczna
43. Drutex-Bytovia Bytów 0 - 1 Olimpia Grudziądz 23 sierpnia 2017 - 19:00
44. Stomil Olsztyn 2 - 0 GKS Tychy
45. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Ruch Chorzów
Kolejka 6 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Chojniczanka Chojnice 4 - 3 Ruch Chorzów 27 sierpnia 2017 - 17:00
47. GKS Tychy 3 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
48. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Stomil Olsztyn
49. Górnik Łęczna 1 - 1 Drutex-Bytovia Bytów 27 sierpnia 2017 - 17:00
50. Pogoń Siedlce 1 - 1 Chrobry Głogów
51. Miedź Legnica 0 - 0 Stal Mielec
52. Puszcza Niepołomice 2 - 1 Wigry Suwałki
53. Raków Częstochowa 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
54. GKS Katowice 1 - 1 Odra Opole
Kolejka 7 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Odra Opole 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 2 września 2017 - 15:00
56. Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 GKS Katowice 13 września 2017
57. Wigry Suwałki 0 - 3 Raków Częstochowa 27 września 2017 - 18:00
58. Stal Mielec 1 - 1 Puszcza Niepołomice 13 września 2017
59. Chrobry Głogów 1 - 2 Miedź Legnica
60. Drutex-Bytovia Bytów 4 - 1 Pogoń Siedlce 2 września 2017 - 18:00
61. Stomil Olsztyn 2 - 1 Górnik Łęczna
62. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 0 Olimpia Grudziądz 13 września 2017
63. Ruch Chorzów 2 - 2 GKS Tychy 14 września 2017
Kolejka 8 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 GKS Tychy 10 września 2017 - 17:00
65. Olimpia Grudziądz 1 - 0 Ruch Chorzów
66. Górnik Łęczna 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
67. Pogoń Siedlce 1 - 0 Stomil Olsztyn
68. Miedź Legnica 2 - 1 Drutex-Bytovia Bytów 8 września 2017 - 20:45
69. Puszcza Niepołomice 0 - 1 Chrobry Głogów
70. Raków Częstochowa 1 - 2 Stal Mielec
71. GKS Katowice 0 - 1 Wigry Suwałki
72. Odra Opole 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 9 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Zagłębie Sosnowiec 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 16 września 2017 - 18:00
74. Wigry Suwałki 2 - 1 Odra Opole
75. Stal Mielec 3 - 2 GKS Katowice
76. Chrobry Głogów 2 - 3 Raków Częstochowa
77. Drutex-Bytovia Bytów 1 - 0 Puszcza Niepołomice 16 września 2017 - 18:00
78. Stomil Olsztyn 2 - 0 Miedź Legnica
79. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Pogoń Siedlce
80. Ruch Chorzów 1 - 2 Górnik Łęczna 18 września 2017 - 19:00
81. GKS Tychy 2 - 1 Olimpia Grudziądz
Kolejka 10 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Olimpia Grudziądz 23 września 2017 - 17:00
83. Górnik Łęczna 1 - 0 GKS Tychy
84. Pogoń Siedlce 1 - 3 Ruch Chorzów
85. Miedź Legnica 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
86. Puszcza Niepołomice 3 - 1 Stomil Olsztyn
87. Raków Częstochowa 3 - 1 Drutex-Bytovia Bytów 23 września 2017 - 16:00
88. GKS Katowice 2 - 2 Chrobry Głogów
89. Odra Opole 1 - 0 Stal Mielec
90. Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Wigry Suwałki
Kolejka 11 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Wigry Suwałki 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 1 października 2017 - 18:00
92. Stal Mielec 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
93. Chrobry Głogów 2 - 0 Odra Opole
94. Drutex-Bytovia Bytów 1 - 2 GKS Katowice 30 września 2017 - 18:00
95. Stomil Olsztyn 1 - 3 Raków Częstochowa
96. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Puszcza Niepołomice
97. Ruch Chorzów 1 - 0 Miedź Legnica
98. GKS Tychy 2 - 3 Pogoń Siedlce
99. Olimpia Grudziądz 1 - 0 Górnik Łęczna
Kolejka 12 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Górnik Łęczna 7 października 2017 - 17:00
101. Pogoń Siedlce 1 - 1 Olimpia Grudziądz 18 października 2017 - 19:00
102. Miedź Legnica 2 - 1 GKS Tychy
103. Puszcza Niepołomice 2 - 1 Ruch Chorzów 18 października 2017
104. Raków Częstochowa 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 października 2017
105. GKS Katowice 3 - 1 Stomil Olsztyn 18 października 2017 - 20:00
106. Odra Opole 1 - 0 Drutex-Bytovia Bytów 7 października 2017 - 12:30
107. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Chrobry Głogów 18 października 2017 - 19:00
108. Wigry Suwałki 2 - 0 Stal Mielec
Kolejka 13 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Stal Mielec 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 13 października 2017 - 20:45
110. Chrobry Głogów 3 - 3 Wigry Suwałki
111. Drutex-Bytovia Bytów 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec 14 października 2017 - 18:00
112. Stomil Olsztyn 2 - 0 Odra Opole
113. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 GKS Katowice
114. Ruch Chorzów 1 - 0 Raków Częstochowa
115. GKS Tychy 1 - 1 Puszcza Niepołomice
116. Olimpia Grudziądz 0 - 1 Miedź Legnica
117. Górnik Łęczna 1 - 1 Pogoń Siedlce
Kolejka 14 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Pogoń Siedlce 21 października 2017 - 17:00
119. Miedź Legnica 0 - 0 Górnik Łęczna
120. Puszcza Niepołomice 2 - 1 Olimpia Grudziądz
121. Raków Częstochowa 2 - 2 GKS Tychy
122. GKS Katowice 1 - 2 Ruch Chorzów
123. Odra Opole 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
124. Zagłębie Sosnowiec 5 - 1 Stomil Olsztyn
125. Wigry Suwałki 2 - 2 Drutex-Bytovia Bytów 21 października 2017 - 17:00
126. Stal Mielec 3 - 0 Chrobry Głogów
Kolejka 15 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Chrobry Głogów 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 29 października 2017 - 17:00
128. Drutex-Bytovia Bytów 0 - 0 Stal Mielec 28 października 2017 - 18:00
129. Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
odwołany z powodu złego stanu boiska
130. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
131. Ruch Chorzów 3 - 1 Odra Opole
132. GKS Tychy 1 - 0 GKS Katowice
133. Olimpia Grudziądz 1 - 2 Raków Częstochowa
134. Górnik Łęczna 0 - 1 Puszcza Niepołomice
135. Pogoń Siedlce 2 - 3 Miedź Legnica
Kolejka 16 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Miedź Legnica 4 listopada 2017 - 16:00
137. Puszcza Niepołomice 2 - 3 Pogoń Siedlce
138. Raków Częstochowa 3 - 1 Górnik Łęczna
139. GKS Katowice 2 - 0 Olimpia Grudziądz
140. Odra Opole 1 - 0 GKS Tychy
141. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Ruch Chorzów
142. Wigry Suwałki 3 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
143. Stal Mielec 1 - 3 Stomil Olsztyn
144. Chrobry Głogów 0 - 0 Drutex-Bytovia Bytów 5 listopada 2017 - 16:00
Kolejka 17 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Drutex-Bytovia Bytów 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 12 listopada 2017 - 16:00
146. Stomil Olsztyn 1 - 2 Chrobry Głogów
147. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 3 Stal Mielec 21 listopada 2017 - 17:30
148. Ruch Chorzów 2 - 2 Wigry Suwałki 22 listopada 2017 - 18:00
149. GKS Tychy 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
150. Olimpia Grudziądz 0 - 2 Odra Opole
151. Górnik Łęczna 1 - 3 GKS Katowice
152. Pogoń Siedlce 0 - 3 Raków Częstochowa
153. Miedź Legnica 2 - 2 Puszcza Niepołomice
Kolejka 18 - 18/19. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Puszcza Niepołomice 18 listopada 2017 - 16:00
155. Miedź Legnica 1 - 1 Raków Częstochowa
156. Pogoń Siedlce 1 - 1 GKS Katowice
157. Górnik Łęczna 0 - 3 Odra Opole
158. Olimpia Grudziądz 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
159. GKS Tychy 0 - 3 Wigry Suwałki
160. Ruch Chorzów 1 - 2 Stal Mielec
161. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Chrobry Głogów
162. Stomil Olsztyn 0 - 1 Drutex-Bytovia Bytów 17 listopada 2017 - 18:00
Kolejka 19 - 25/26. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Stomil Olsztyn 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 24 listopada 2017 - 18:00
164. Drutex-Bytovia Bytów 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 25 listopada 2017 - 18:00
165. Chrobry Głogów 1 - 0 Ruch Chorzów
166. Stal Mielec 3 - 0 GKS Tychy
167. Wigry Suwałki 1 - 0 Olimpia Grudziądz
168. Zagłębie Sosnowiec 2 - 2 Górnik Łęczna
169. Odra Opole 1 - 1 Pogoń Siedlce
170. GKS Katowice 1 - 0 Miedź Legnica
171. Raków Częstochowa 3 - 1 Puszcza Niepołomice
Kolejka 20 - 3/4. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa
173. Puszcza Niepołomice - GKS Katowice
174. Miedź Legnica - Odra Opole
175. Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec
176. Górnik Łęczna - Wigry Suwałki
177. Olimpia Grudziądz - Stal Mielec
178. GKS Tychy - Chrobry Głogów
179. Ruch Chorzów - Drutex-Bytovia Bytów
180. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn
Kolejka 21 - 10/11. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice
182. Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów
183. Drutex-Bytovia Bytów - GKS Tychy
184. Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz
185. Stal Mielec - Górnik Łęczna
186. Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
187. Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
188. Odra Opole - Puszcza Niepołomice
189. GKS Katowice - Raków Częstochowa
Kolejka 22 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
191. Raków Częstochowa - Odra Opole
192. Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
193. Miedź Legnica - Wigry Suwałki
194. Pogoń Siedlce - Stal Mielec
195. Górnik Łęczna - Chrobry Głogów
196. Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów
197. GKS Tychy - Stomil Olsztyn
198. Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 23 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice
200. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy
201. Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz
202. Drutex-Bytovia Bytów - Górnik Łęczna
203. Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce
204. Stal Mielec - Miedź Legnica
205. Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice
206. Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
207. Odra Opole - GKS Katowice
Kolejka 24 - 31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Chojniczanka Chojnice - Odra Opole
209. GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
210. Raków Częstochowa - Wigry Suwałki
211. Puszcza Niepołomice - Stal Mielec
212. Miedź Legnica - Chrobry Głogów
213. Pogoń Siedlce - Drutex-Bytovia Bytów
214. Górnik Łęczna - Stomil Olsztyn
215. Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
216. GKS Tychy - Ruch Chorzów
Kolejka 25 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice
218. Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz
219. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna
220. Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce
221. Drutex-Bytovia Bytów - Miedź Legnica
222. Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice
223. Stal Mielec - Raków Częstochowa
224. Wigry Suwałki - GKS Katowice
225. Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
Kolejka 26 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec
227. Odra Opole - Wigry Suwałki
228. GKS Katowice - Stal Mielec
229. Raków Częstochowa - Chrobry Głogów
230. Puszcza Niepołomice - Drutex-Bytovia Bytów
231. Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
232. Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
233. Górnik Łęczna - Ruch Chorzów
234. Olimpia Grudziądz - GKS Tychy
Kolejka 27 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
236. GKS Tychy - Górnik Łęczna
237. Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce
238. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica
239. Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice
240. Drutex-Bytovia Bytów - Raków Częstochowa
241. Chrobry Głogów - GKS Katowice
242. Stal Mielec - Odra Opole
243. Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 28 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
245. Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
246. Odra Opole - Chrobry Głogów
247. GKS Katowice - Drutex-Bytovia Bytów
248. Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn
249. Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
250. Miedź Legnica - Ruch Chorzów
251. Pogoń Siedlce - GKS Tychy
252. Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz
Kolejka 29 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice
254. Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
255. GKS Tychy - Miedź Legnica
256. Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice
257. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa
258. Stomil Olsztyn - GKS Katowice
259. Drutex-Bytovia Bytów - Odra Opole
260. Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
261. Stal Mielec - Wigry Suwałki
Kolejka 30 - 9. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec
263. Wigry Suwałki - Chrobry Głogów
264. Zagłębie Sosnowiec - Drutex-Bytovia Bytów
265. Odra Opole - Stomil Olsztyn
266. GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
267. Raków Częstochowa - Ruch Chorzów
268. Puszcza Niepołomice - GKS Tychy
269. Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz
270. Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna
Kolejka 31 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
272. Górnik Łęczna - Miedź Legnica
273. Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice
274. GKS Tychy - Raków Częstochowa
275. Ruch Chorzów - GKS Katowice
276. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole
277. Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
278. Drutex-Bytovia Bytów - Wigry Suwałki
279. Chrobry Głogów - Stal Mielec
Kolejka 32 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
281. Stal Mielec - Drutex-Bytovia Bytów
282. Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
283. Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
284. Odra Opole - Ruch Chorzów
285. GKS Katowice - GKS Tychy
286. Raków Częstochowa - Olimpia Grudziądz
287. Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna
288. Miedź Legnica - Pogoń Siedlce
Kolejka 33 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice
290. Pogoń Siedlce - Puszcza Niepołomice
291. Górnik Łęczna - Raków Częstochowa
292. Olimpia Grudziądz - GKS Katowice
293. GKS Tychy - Odra Opole
294. Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec
295. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki
296. Stomil Olsztyn - Stal Mielec
297. Drutex-Bytovia Bytów - Chrobry Głogów
Kolejka 34 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Chojniczanka Chojnice - Drutex-Bytovia Bytów
299. Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
300. Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
301. Wigry Suwałki - Ruch Chorzów
302. Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
303. Odra Opole - Olimpia Grudziądz
304. GKS Katowice - Górnik Łęczna
305. Raków Częstochowa - Pogoń Siedlce
306. Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04