ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Dąb Kusowo 22 47 15 2 5 58 - 30
2. Granit Kończewo 22 46 15 1 6 70 - 31
3. Skotawia Dębnica Kaszubska 22 42 12 6 4 48 - 24
4. Diament Trzebielino 22 35 10 5 7 44 - 32
5. Echo Biesowice 22 34 9 7 6 58 - 44
6. Garbarnia Kępice 22 33 10 3 9 40 - 37
7. Stal Jezierzyce 22 32 9 5 8 38 - 36
8. Słupia Kobylnica 22 27 8 3 11 39 - 46
9. Szansa Siemianice 22 26 7 5 10 44 - 63
10. Barton Barcino 22 24 7 3 12 32 - 54
11. Inter Świerzenko 22 18 5 3 14 31 - 56
12. Smoki Podole Małe 22 10 3 1 18 32 - 81
Ostatni komentarz dodał ytyt 03.07.2006, 22:18:30



Kolejka 1 - 28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Barton Barcino 1 - 2 Słupia Kobylnica
2. Granit Kończewo 8 - 2 Szansa Siemianice
3. Smoki Podole Małe 1 - 5 Stal Jezierzyce
4. Garbarnia Kępice 1 - 2 Dąb Kusowo
5. Echo Biesowice 2 - 2 Diament Trzebielino
6. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 Inter Świerzenko
Kolejka 2 - 4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Słupia Kobylnica 1 - 0 Inter Świerzenko
8. Diament Trzebielino 1 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
9. Dąb Kusowo 2 - 1 Echo Biesowice
10. Stal Jezierzyce 1 - 0 Garbarnia Kępice
11. Szansa Siemianice 3 - 1 Smoki Podole Małe
12. Barton Barcino 1 - 3 Granit Kończewo
Kolejka 3 - 11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Granit Kończewo 4 - 2 Słupia Kobylnica
14. Smoki Podole Małe 4 - 0 Barton Barcino
15. Garbarnia Kępice 2 - 2 Szansa Siemianice
16. Echo Biesowice 2 - 2 Stal Jezierzyce
17. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 1 Dąb Kusowo
18. Inter Świerzenko 2 - 0 Diament Trzebielino
Kolejka 4 - 18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Słupia Kobylnica 3 - 1 Diament Trzebielino
20. Dąb Kusowo 4 - 3 Inter Świerzenko
21. Stal Jezierzyce 0 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
22. Szansa Siemianice 1 - 1 Echo Biesowice
23. Barton Barcino 0 - 4 Garbarnia Kępice
24. Granit Kończewo 5 - 2 Smoki Podole Małe
Kolejka 5 - 24. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Smoki Podole Małe 2 - 1 Słupia Kobylnica
26. Garbarnia Kępice 1 - 5 Granit Kończewo
27. Echo Biesowice 3 - 3 Barton Barcino
28. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 1 Szansa Siemianice
29. Inter Świerzenko 0 - 0 Stal Jezierzyce
30. Diament Trzebielino 3 - 1 Dąb Kusowo
Kolejka 6 - 2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Słupia Kobylnica 1 - 4 Dąb Kusowo
32. Stal Jezierzyce 2 - 1 Diament Trzebielino
33. Szansa Siemianice 5 - 2 Inter Świerzenko
34. Barton Barcino 1 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
35. Granit Kończewo 4 - 1 Echo Biesowice
36. Smoki Podole Małe 1 - 4 Garbarnia Kępice
Kolejka 7 - 9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Garbarnia Kępice 0 - 3 Słupia Kobylnica
38. Echo Biesowice 1 - 1 Smoki Podole Małe
39. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 3 Granit Kończewo
40. Inter Świerzenko 3 - 4 Barton Barcino
41. Diament Trzebielino 1 - 2 Szansa Siemianice
42. Dąb Kusowo 3 - 1 Stal Jezierzyce
Kolejka 8 - 16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Słupia Kobylnica 1 - 1 Stal Jezierzyce
44. Szansa Siemianice 2 - 2 Dąb Kusowo
45. Barton Barcino 1 - 3 Diament Trzebielino
46. Granit Kończewo 7 - 1 Inter Świerzenko
47. Smoki Podole Małe 3 - 8 Skotawia Dębnica Kaszubska
48. Garbarnia Kępice 1 - 2 Echo Biesowice
Kolejka 9 - 23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Echo Biesowice 3 - 1 Słupia Kobylnica
50. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Garbarnia Kępice
51. Inter Świerzenko 3 - 1 Smoki Podole Małe
52. Diament Trzebielino 1 - 0 Granit Kończewo
53. Dąb Kusowo 2 - 2 Barton Barcino
54. Stal Jezierzyce 5 - 2 Szansa Siemianice
Kolejka 10 - 30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Słupia Kobylnica 1 - 3 Szansa Siemianice
56. Barton Barcino 2 - 1 Stal Jezierzyce
57. Granit Kończewo 3 - 1 Dąb Kusowo
58. Smoki Podole Małe 1 - 3 Diament Trzebielino
59. Garbarnia Kępice 3 - 0 Inter Świerzenko
60. Echo Biesowice 0 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 11 - 6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 Słupia Kobylnica
62. Inter Świerzenko 1 - 4 Echo Biesowice
63. Diament Trzebielino 0 - 0 Garbarnia Kępice
64. Dąb Kusowo 6 - 0 Smoki Podole Małe
65. Stal Jezierzyce 0 - 3 Granit Kończewo
66. Szansa Siemianice 4 - 1 Barton Barcino
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Słupia Kobylnica 2 - 2 Barton Barcino
68. Szansa Siemianice 2 - 1 Granit Kończewo
69. Stal Jezierzyce 3 - 1 Smoki Podole Małe
70. Dąb Kusowo 3 - 0 Garbarnia Kępice
71. Diament Trzebielino 4 - 2 Echo Biesowice
72. Inter Świerzenko 0 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 13 - 9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Inter Świerzenko 4 - 1 Słupia Kobylnica
74. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 1 Diament Trzebielino
75. Echo Biesowice 3 - 1 Dąb Kusowo
76. Garbarnia Kępice 2 - 0 Stal Jezierzyce
77. Smoki Podole Małe 3 - 2 Szansa Siemianice
78. Granit Kończewo 3 - 0 Barton Barcino
Kolejka 14 - 23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
79. Słupia Kobylnica 1 - 3 Granit Kończewo
80. Barton Barcino 3 - 2 Smoki Podole Małe
81. Szansa Siemianice 2 - 4 Garbarnia Kępice
82. Stal Jezierzyce 4 - 2 Echo Biesowice
83. Dąb Kusowo 1 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska
84. Diament Trzebielino 1 - 1 Inter Świerzenko
Kolejka 15 - 30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
85. Diament Trzebielino 1 - 2 Słupia Kobylnica
86. Inter Świerzenko 0 - 1 Dąb Kusowo
87. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 1 Stal Jezierzyce
88. Echo Biesowice 8 - 1 Szansa Siemianice
89. Garbarnia Kępice 2 - 1 Barton Barcino
90. Smoki Podole Małe 0 - 6 Granit Kończewo
Kolejka 16 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
91. Słupia Kobylnica 4 - 2 Smoki Podole Małe
92. Granit Kończewo 0 - 3 Garbarnia Kępice
93. Barton Barcino 0 - 5 Echo Biesowice
94. Szansa Siemianice 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
vo, na boisku było 0:3
95. Stal Jezierzyce 2 - 2 Inter Świerzenko
96. Dąb Kusowo 4 - 2 Diament Trzebielino
Kolejka 17 - 7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Dąb Kusowo 3 - 0 Słupia Kobylnica
98. Diament Trzebielino 0 - 1 Stal Jezierzyce
99. Inter Świerzenko 5 - 3 Szansa Siemianice
100. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 Barton Barcino
101. Echo Biesowice 1 - 1 Granit Kończewo
102. Garbarnia Kępice 4 - 1 Smoki Podole Małe
Kolejka 18 - 14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (6) 
103. Słupia Kobylnica 0 - 1 Garbarnia Kępice 14 maja 2006 - 11:00
104. Smoki Podole Małe 0 - 2 Echo Biesowice 14 maja 2006 - 13:30
105. Granit Kończewo 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 14 maja 2006 - 12:00
106. Barton Barcino 1 - 0 Inter Świerzenko 14 maja 2006 - 13:00
107. Szansa Siemianice 0 - 3 Diament Trzebielino 14 maja 2006 - 11:15
vo (na boisku 1-0)
108. Stal Jezierzyce 0 - 3 Dąb Kusowo 14 maja 2006 - 14:00
Kolejka 19 - 21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Stal Jezierzyce 3 - 2 Słupia Kobylnica 21 maja 2006 - 14:00
110. Dąb Kusowo 5 - 0 Szansa Siemianice 21 maja 2006 - 11:00
111. Diament Trzebielino 2 - 0 Barton Barcino 21 maja 2006 - 13:00
112. Inter Świerzenko 0 - 3 Granit Kończewo 21 maja 2006 - 11:00
113. Skotawia Dębnica Kaszubska 8 - 2 Smoki Podole Małe 21 maja 2006 - 13:00
114. Echo Biesowice 3 - 1 Garbarnia Kępice 21 maja 2006 - 14:00
Kolejka 20 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (23) 
115. Słupia Kobylnica 6 - 4 Echo Biesowice 28 maja 2006 - 11:00
116. Garbarnia Kępice 1 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 28 maja 2006 - 11:00
117. Smoki Podole Małe 0 - 1 Inter Świerzenko 28 maja 2006 - 13:30
118. Granit Kończewo 3 - 4 Diament Trzebielino 28 maja 2006 - 12:00
119. Barton Barcino 2 - 1 Dąb Kusowo 27 maja 2006 - 16:30
120. Szansa Siemianice 1 - 1 Stal Jezierzyce 28 maja 2006 - 11:15
Kolejka 21 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (145) 
121. Szansa Siemianice 1 - 3 Słupia Kobylnica 4 czerwca 2006 - 12:00
122. Stal Jezierzyce 4 - 1 Barton Barcino 4 czerwca 2006 - 12:00
123. Dąb Kusowo 3 - 1 Granit Kończewo 4 czerwca 2006 - 12:00
124. Diament Trzebielino 4 - 2 Smoki Podole Małe 4 czerwca 2006 - 12:00
125. Inter Świerzenko 2 - 5 Garbarnia Kępice 4 czerwca 2006 - 12:00
126. Skotawia Dębnica Kaszubska 7 - 1 Echo Biesowice 4 czerwca 2006 - 12:00
Kolejka 22 - 10/11. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (63) 
127. Słupia Kobylnica 2 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 11 czerwca 2006 - 12:00
128. Echo Biesowice 7 - 1 Inter Świerzenko 11 czerwca 2006 - 12:00
129. Garbarnia Kępice 1 - 6 Diament Trzebielino 10 czerwca 2006 - 16:00
130. Smoki Podole Małe 2 - 5 Dąb Kusowo 11 czerwca 2006 - 12:00
131. Granit Kończewo 3 - 1 Stal Jezierzyce 11 czerwca 2006 - 12:00
132. Barton Barcino 5 - 2 Szansa Siemianice 11 czerwca 2006 - 12:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE