Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2005/2006

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Dąb Kusowo 22 47 15 2 5 58 - 30
2. Granit Kończewo 22 46 15 1 6 70 - 31
3. Skotawia Dębnica Kaszubska 22 42 12 6 4 48 - 24
4. Diament Trzebielino 22 35 10 5 7 44 - 32
5. Echo Biesowice 22 34 9 7 6 58 - 44
6. Garbarnia Kępice 22 33 10 3 9 40 - 37
7. Stal Jezierzyce 22 32 9 5 8 38 - 36
8. Słupia Kobylnica 22 27 8 3 11 39 - 46
9. Szansa Siemianice 22 26 7 5 10 44 - 63
10. Barton Barcino 22 24 7 3 12 32 - 54
11. Inter Świerzenko 22 18 5 3 14 31 - 56
12. Smoki Podole Małe 22 10 3 1 18 32 - 81
Ostatni komentarz dodał ytyt 03.07.2006, 22:18:30


Kolejka 1 - 28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barton Barcino 1 - 2 Słupia Kobylnica
Granit Kończewo 8 - 2 Szansa Siemianice
Smoki Podole Małe 1 - 5 Stal Jezierzyce
Garbarnia Kępice 1 - 2 Dąb Kusowo
Echo Biesowice 2 - 2 Diament Trzebielino
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 Inter Świerzenko
Kolejka 2 - 4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słupia Kobylnica 1 - 0 Inter Świerzenko
Diament Trzebielino 1 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Dąb Kusowo 2 - 1 Echo Biesowice
Stal Jezierzyce 1 - 0 Garbarnia Kępice
Szansa Siemianice 3 - 1 Smoki Podole Małe
Barton Barcino 1 - 3 Granit Kończewo
Kolejka 3 - 11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Granit Kończewo 4 - 2 Słupia Kobylnica
Smoki Podole Małe 4 - 0 Barton Barcino
Garbarnia Kępice 2 - 2 Szansa Siemianice
Echo Biesowice 2 - 2 Stal Jezierzyce
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 1 Dąb Kusowo
Inter Świerzenko 2 - 0 Diament Trzebielino
Kolejka 4 - 18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słupia Kobylnica 3 - 1 Diament Trzebielino
Dąb Kusowo 4 - 3 Inter Świerzenko
Stal Jezierzyce 0 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Szansa Siemianice 1 - 1 Echo Biesowice
Barton Barcino 0 - 4 Garbarnia Kępice
Granit Kończewo 5 - 2 Smoki Podole Małe
Kolejka 5 - 24. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Smoki Podole Małe 2 - 1 Słupia Kobylnica
Garbarnia Kępice 1 - 5 Granit Kończewo
Echo Biesowice 3 - 3 Barton Barcino
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 1 Szansa Siemianice
Inter Świerzenko 0 - 0 Stal Jezierzyce
Diament Trzebielino 3 - 1 Dąb Kusowo
Kolejka 6 - 2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słupia Kobylnica 1 - 4 Dąb Kusowo
Stal Jezierzyce 2 - 1 Diament Trzebielino
Szansa Siemianice 5 - 2 Inter Świerzenko
Barton Barcino 1 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Granit Kończewo 4 - 1 Echo Biesowice
Smoki Podole Małe 1 - 4 Garbarnia Kępice
Kolejka 7 - 9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice 0 - 3 Słupia Kobylnica
Echo Biesowice 1 - 1 Smoki Podole Małe
Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 3 Granit Kończewo
Inter Świerzenko 3 - 4 Barton Barcino
Diament Trzebielino 1 - 2 Szansa Siemianice
Dąb Kusowo 3 - 1 Stal Jezierzyce
Kolejka 8 - 16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słupia Kobylnica 1 - 1 Stal Jezierzyce
Szansa Siemianice 2 - 2 Dąb Kusowo
Barton Barcino 1 - 3 Diament Trzebielino
Granit Kończewo 7 - 1 Inter Świerzenko
Smoki Podole Małe 3 - 8 Skotawia Dębnica Kaszubska
Garbarnia Kępice 1 - 2 Echo Biesowice
Kolejka 9 - 23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Echo Biesowice 3 - 1 Słupia Kobylnica
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Garbarnia Kępice
Inter Świerzenko 3 - 1 Smoki Podole Małe
Diament Trzebielino 1 - 0 Granit Kończewo
Dąb Kusowo 2 - 2 Barton Barcino
Stal Jezierzyce 5 - 2 Szansa Siemianice
Kolejka 10 - 30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słupia Kobylnica 1 - 3 Szansa Siemianice
Barton Barcino 2 - 1 Stal Jezierzyce
Granit Kończewo 3 - 1 Dąb Kusowo
Smoki Podole Małe 1 - 3 Diament Trzebielino
Garbarnia Kępice 3 - 0 Inter Świerzenko
Echo Biesowice 0 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 11 - 6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 Słupia Kobylnica
Inter Świerzenko 1 - 4 Echo Biesowice
Diament Trzebielino 0 - 0 Garbarnia Kępice
Dąb Kusowo 6 - 0 Smoki Podole Małe
Stal Jezierzyce 0 - 3 Granit Kończewo
Szansa Siemianice 4 - 1 Barton Barcino
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słupia Kobylnica 2 - 2 Barton Barcino
Szansa Siemianice 2 - 1 Granit Kończewo
Stal Jezierzyce 3 - 1 Smoki Podole Małe
Dąb Kusowo 3 - 0 Garbarnia Kępice
Diament Trzebielino 4 - 2 Echo Biesowice
Inter Świerzenko 0 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 13 - 9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Inter Świerzenko 4 - 1 Słupia Kobylnica
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 1 Diament Trzebielino
Echo Biesowice 3 - 1 Dąb Kusowo
Garbarnia Kępice 2 - 0 Stal Jezierzyce
Smoki Podole Małe 3 - 2 Szansa Siemianice
Granit Kończewo 3 - 0 Barton Barcino
Kolejka 14 - 23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
Słupia Kobylnica 1 - 3 Granit Kończewo
Barton Barcino 3 - 2 Smoki Podole Małe
Szansa Siemianice 2 - 4 Garbarnia Kępice
Stal Jezierzyce 4 - 2 Echo Biesowice
Dąb Kusowo 1 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska
Diament Trzebielino 1 - 1 Inter Świerzenko
Kolejka 15 - 30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
Diament Trzebielino 1 - 2 Słupia Kobylnica
Inter Świerzenko 0 - 1 Dąb Kusowo
Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 1 Stal Jezierzyce
Echo Biesowice 8 - 1 Szansa Siemianice
Garbarnia Kępice 2 - 1 Barton Barcino
Smoki Podole Małe 0 - 6 Granit Kończewo
Kolejka 16 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
Słupia Kobylnica 4 - 2 Smoki Podole Małe
Granit Kończewo 0 - 3 Garbarnia Kępice
Barton Barcino 0 - 5 Echo Biesowice
Szansa Siemianice 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
vo, na boisku było 0:3
Stal Jezierzyce 2 - 2 Inter Świerzenko
Dąb Kusowo 4 - 2 Diament Trzebielino
Kolejka 17 - 7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dąb Kusowo 3 - 0 Słupia Kobylnica
Diament Trzebielino 0 - 1 Stal Jezierzyce
Inter Świerzenko 5 - 3 Szansa Siemianice
Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 Barton Barcino
Echo Biesowice 1 - 1 Granit Kończewo
Garbarnia Kępice 4 - 1 Smoki Podole Małe
Kolejka 18 - 14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (6) 
Słupia Kobylnica 0 - 1 Garbarnia Kępice 14 maja 2006 - 11:00
Smoki Podole Małe 0 - 2 Echo Biesowice 14 maja 2006 - 13:30
Granit Kończewo 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 14 maja 2006 - 12:00
Barton Barcino 1 - 0 Inter Świerzenko 14 maja 2006 - 13:00
Szansa Siemianice 0 - 3 Diament Trzebielino 14 maja 2006 - 11:15
vo (na boisku 1-0)
Stal Jezierzyce 0 - 3 Dąb Kusowo 14 maja 2006 - 14:00
Kolejka 19 - 21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Jezierzyce 3 - 2 Słupia Kobylnica 21 maja 2006 - 14:00
Dąb Kusowo 5 - 0 Szansa Siemianice 21 maja 2006 - 11:00
Diament Trzebielino 2 - 0 Barton Barcino 21 maja 2006 - 13:00
Inter Świerzenko 0 - 3 Granit Kończewo 21 maja 2006 - 11:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 8 - 2 Smoki Podole Małe 21 maja 2006 - 13:00
Echo Biesowice 3 - 1 Garbarnia Kępice 21 maja 2006 - 14:00
Kolejka 20 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (23) 
Słupia Kobylnica 6 - 4 Echo Biesowice 28 maja 2006 - 11:00
Garbarnia Kępice 1 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 28 maja 2006 - 11:00
Smoki Podole Małe 0 - 1 Inter Świerzenko 28 maja 2006 - 13:30
Granit Kończewo 3 - 4 Diament Trzebielino 28 maja 2006 - 12:00
Barton Barcino 2 - 1 Dąb Kusowo 27 maja 2006 - 16:30
Szansa Siemianice 1 - 1 Stal Jezierzyce 28 maja 2006 - 11:15
Kolejka 21 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (145) 
Szansa Siemianice 1 - 3 Słupia Kobylnica 4 czerwca 2006 - 12:00
Stal Jezierzyce 4 - 1 Barton Barcino 4 czerwca 2006 - 12:00
Dąb Kusowo 3 - 1 Granit Kończewo 4 czerwca 2006 - 12:00
Diament Trzebielino 4 - 2 Smoki Podole Małe 4 czerwca 2006 - 12:00
Inter Świerzenko 2 - 5 Garbarnia Kępice 4 czerwca 2006 - 12:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 7 - 1 Echo Biesowice 4 czerwca 2006 - 12:00
Kolejka 22 - 10/11. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (63) 
Słupia Kobylnica 2 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 11 czerwca 2006 - 12:00
Echo Biesowice 7 - 1 Inter Świerzenko 11 czerwca 2006 - 12:00
Garbarnia Kępice 1 - 6 Diament Trzebielino 10 czerwca 2006 - 16:00
Smoki Podole Małe 2 - 5 Dąb Kusowo 11 czerwca 2006 - 12:00
Granit Kończewo 3 - 1 Stal Jezierzyce 11 czerwca 2006 - 12:00
Barton Barcino 5 - 2 Szansa Siemianice 11 czerwca 2006 - 12:00