Liga Juniorów D2 - grupa Słupsk I - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 18 48 16 0 2 82 - 11
2. Gryf Słupsk KS 18 43 14 1 3 58 - 16
3. Olimpijczyk Kwakowo 18 40 13 1 4 93 - 15
4. U-2 Bytów 18 35 11 2 5 78 - 28
5. Salos Słupsk 18 31 10 1 7 62 - 26
6. Byki Słupsk 18 29 9 2 7 56 - 37
7. Dolina Gałąźnia Wielka 18 19 6 1 11 33 - 52
8. Sokół Szczypkowice 18 12 4 0 14 22 - 78
9. Anioły Garczegorze 18 9 3 0 15 12 - 103
10. Słupia Charnowo 18 0 0 0 18 1 - 131


 Baner


Kolejka 1 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Salos Słupsk 2 - 0 Gryf Słupsk KS
Olimpijczyk Kwakowo 1 - 2 Jantar Ustka
Byki Słupsk 3 - 0 Słupia Charnowo
goście nie przyjechali
Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 8 U-2 Bytów
Sokół Szczypkowice 2 - 0 Anioły Garczegorze
Kolejka 2 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 5 - 1 Anioły Garczegorze
U-2 Bytów 9 - 1 Sokół Szczypkowice
Słupia Charnowo 0 - 9 Dolina Gałąźnia Wielka 12 września 2016 - 18:00
Jantar Ustka 4 - 0 Byki Słupsk
Salos Słupsk 3 - 1 Olimpijczyk Kwakowo
Kolejka 3 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpijczyk Kwakowo 3 - 1 Gryf Słupsk KS
Byki Słupsk 1 - 0 Salos Słupsk
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 5 Jantar Ustka 28 września 2016 - 17:00
Sokół Szczypkowice 12 - 0 Słupia Charnowo
Anioły Garczegorze 0 - 7 U-2 Bytów
Kolejka 4 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 2 - 1 U-2 Bytów
Słupia Charnowo 1 - 5 Anioły Garczegorze
Jantar Ustka 14 - 0 Sokół Szczypkowice
Salos Słupsk 2 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka
Olimpijczyk Kwakowo 3 - 3 Byki Słupsk
Kolejka 5 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Byki Słupsk 4 - 2 Gryf Słupsk KS
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 4 Olimpijczyk Kwakowo
Sokół Szczypkowice 0 - 11 Salos Słupsk
Anioły Garczegorze 0 - 4 Jantar Ustka
U-2 Bytów 3 - 0 Słupia Charnowo
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Kolejka 6 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 10 - 0 Słupia Charnowo
Jantar Ustka 4 - 3 U-2 Bytów
Salos Słupsk 9 - 1 Anioły Garczegorze
Olimpijczyk Kwakowo 9 - 0 Sokół Szczypkowice
Byki Słupsk 7 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka
Kolejka 7 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Gryf Słupsk KS
Sokół Szczypkowice 1 - 5 Byki Słupsk
Anioły Garczegorze 0 - 11 Olimpijczyk Kwakowo 26 października 2016 - 16:00
U-2 Bytów 4 - 2 Salos Słupsk
Słupia Charnowo 0 - 19 Jantar Ustka
Kolejka 8 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 1 - 0 Jantar Ustka
Salos Słupsk 19 - 0 Słupia Charnowo
Olimpijczyk Kwakowo 2 - 0 U-2 Bytów
Byki Słupsk 7 - 0 Anioły Garczegorze
Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 1 Sokół Szczypkowice
Kolejka 9 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Szczypkowice 0 - 1 Gryf Słupsk KS
Anioły Garczegorze 1 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka
U-2 Bytów 2 - 1 Byki Słupsk
Słupia Charnowo 0 - 24 Olimpijczyk Kwakowo
Jantar Ustka 2 - 0 Salos Słupsk
Kolejka 10 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 6 - 0 Salos Słupsk
Jantar Ustka 2 - 1 Olimpijczyk Kwakowo 24 maja 2017 - 17:00
Słupia Charnowo 0 - 3 Byki Słupsk
U-2 Bytów 7 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka
Anioły Garczegorze 0 - 2 Sokół Szczypkowice
Kolejka 11 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Anioły Garczegorze 0 - 4 Gryf Słupsk KS 27 kwietnia 2017 - 17:30
Sokół Szczypkowice 0 - 7 U-2 Bytów
Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 0 Słupia Charnowo
Byki Słupsk 0 - 3 Jantar Ustka
Olimpijczyk Kwakowo 1 - 0 Salos Słupsk 26 kwietnia 2017 - 18:00
Kolejka 12 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 3 - 1 Olimpijczyk Kwakowo
Salos Słupsk 5 - 2 Byki Słupsk
Jantar Ustka 4 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka
Słupia Charnowo 0 - 3 Sokół Szczypkowice
U-2 Bytów 15 - 0 Anioły Garczegorze
Kolejka 13 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów 3 - 3 Gryf Słupsk KS
Anioły Garczegorze 3 - 0 Słupia Charnowo
Sokół Szczypkowice 0 - 3 Jantar Ustka 29 kwietnia 2017 - 15:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Salos Słupsk
Byki Słupsk 0 - 6 Olimpijczyk Kwakowo
Kolejka 14 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 5 - 0 Byki Słupsk
Olimpijczyk Kwakowo 4 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 17 maja 2017 - 16:30
Salos Słupsk 3 - 0 Sokół Szczypkowice
Sokół Szczypkowice wycofał się z rozgrywek
Jantar Ustka 8 - 0 Anioły Garczegorze
Słupia Charnowo 0 - 3 U-2 Bytów
Kolejka 15 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słupia Charnowo 0 - 3 Gryf Słupsk KS
U-2 Bytów 0 - 3 Jantar Ustka 17 maja 2017 - 15:00
Anioły Garczegorze 0 - 1 Salos Słupsk
Sokół Szczypkowice 0 - 3 Olimpijczyk Kwakowo
Sokół Szczypkowice wycofał się z rozgrywek
Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 1 Byki Słupsk
Kolejka 16 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 3 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka
Byki Słupsk 3 - 0 Sokół Szczypkowice
Sokół Szczypkowice wycofał się z rozgrywek
Olimpijczyk Kwakowo 11 - 0 Anioły Garczegorze 31 maja 2017 - 17:00
Salos Słupsk 0 - 3 U-2 Bytów
vo, na boisku 1:0
Jantar Ustka 3 - 0 Słupia Charnowo
Kolejka 17 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 0 - 4 Gryf Słupsk KS
Słupia Charnowo 0 - 3 Salos Słupsk
U-2 Bytów 0 - 5 Olimpijczyk Kwakowo
Anioły Garczegorze 0 - 13 Byki Słupsk
Sokół Szczypkowice 0 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka
Sokół Szczypkowice wycofał się z rozgrywek
Kolejka 18 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 3 - 0 Sokół Szczypkowice
Sokół Szczypkowice wycofał się z rozgrywek
Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 1 Anioły Garczegorze
Byki Słupsk 3 - 3 U-2 Bytów
Olimpijczyk Kwakowo 3 - 0 Słupia Charnowo
Salos Słupsk 0 - 2 Jantar Ustka