POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C2 - grupa Słupsk - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 18 54 18 0 0 158 - 9
2. Bytovia Bytów 18 45 15 0 3 100 - 15 2 3 1 0 1 6 - 4
3. Start Miastko 18 45 15 0 3 115 - 19 2 3 1 0 1 4 - 6
4. Gryf Słupsk KS 18 33 11 0 7 64 - 35
5. Wybrzeże Objazda 18 23 7 2 9 38 - 75
6. Kaszubia Studzienice 18 22 7 1 10 49 - 103
7. AP Człuchów 18 19 6 1 11 32 - 50
8. Anioły Garczegorze 18 18 6 0 12 33 - 66
9. Sparta Konarzyny 18 6 2 0 16 19 - 114
10. Polonez Bobrowniki (*) 18 0 0 0 18 2 - 130
Ostatni komentarz dodał maciej6003 08.04.2017, 22:41:43
* Polonez Bobrowniki wycofał się po rundzie jesiennej

Kolejka 1 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Start Miastko 3 - 1 Gryf Słupsk KS
2. Jantar Ustka 13 - 0 Wybrzeże Objazda 7 września 2016 - 17:00
3. Polonez Bobrowniki 0 - 10 Anioły Garczegorze 13 września 2016 - 17:00
4. Sparta Konarzyny 1 - 8 AP Człuchów
5. Bytovia Bytów 11 - 1 Kaszubia Studzienice
Kolejka 2 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Gryf Słupsk KS 7 - 0 Kaszubia Studzienice
7. AP Człuchów 0 - 9 Bytovia Bytów 27 września 2016 - 17:00
8. Anioły Garczegorze 3 - 2 Sparta Konarzyny
9. Wybrzeże Objazda 10 - 0 Polonez Bobrowniki
10. Start Miastko 5 - 7 Jantar Ustka
Kolejka 3 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Jantar Ustka 5 - 0 Gryf Słupsk KS
12. Polonez Bobrowniki 0 - 15 Start Miastko
13. Sparta Konarzyny 2 - 6 Wybrzeże Objazda
14. Bytovia Bytów 8 - 0 Anioły Garczegorze
15. Kaszubia Studzienice 1 - 4 AP Człuchów
Kolejka 4 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Gryf Słupsk KS 2 - 4 AP Człuchów
17. Anioły Garczegorze 2 - 4 Kaszubia Studzienice
18. Wybrzeże Objazda 0 - 9 Bytovia Bytów
19. Start Miastko 14 - 0 Sparta Konarzyny
20. Jantar Ustka 28 - 0 Polonez Bobrowniki
Kolejka 5 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Polonez Bobrowniki 0 - 13 Gryf Słupsk KS
22. Sparta Konarzyny 0 - 9 Jantar Ustka
23. Bytovia Bytów 5 - 1 Start Miastko
24. Kaszubia Studzienice 2 - 2 Wybrzeże Objazda
25. AP Człuchów 3 - 0 Anioły Garczegorze
Kolejka 6 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Gryf Słupsk KS 3 - 0 Anioły Garczegorze
27. Wybrzeże Objazda 2 - 2 AP Człuchów
28. Start Miastko 19 - 0 Kaszubia Studzienice
29. Jantar Ustka 4 - 0 Bytovia Bytów
30. Polonez Bobrowniki 2 - 6 Sparta Konarzyny
Kolejka 7 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
31. Sparta Konarzyny 0 - 5 Gryf Słupsk KS
32. Bytovia Bytów 3 - 0 Polonez Bobrowniki
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
33. Kaszubia Studzienice 0 - 7 Jantar Ustka
34. AP Człuchów 1 - 5 Start Miastko
35. Anioły Garczegorze 5 - 1 Wybrzeże Objazda
Kolejka 8 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
36. Gryf Słupsk KS 5 - 2 Wybrzeże Objazda
37. Start Miastko 17 - 0 Anioły Garczegorze
38. Jantar Ustka 3 - 0 AP Człuchów 2 listopada 2016 - 15:00
39. Polonez Bobrowniki 0 - 15 Kaszubia Studzienice
40. Sparta Konarzyny 0 - 6 Bytovia Bytów
Kolejka 9 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Bytovia Bytów 6 - 0 Gryf Słupsk KS
42. Kaszubia Studzienice 5 - 2 Sparta Konarzyny
43. AP Człuchów 3 - 0 Polonez Bobrowniki
44. Anioły Garczegorze 0 - 7 Jantar Ustka
45. Wybrzeże Objazda 0 - 2 Start Miastko
Kolejka 10 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
46. Gryf Słupsk KS 1 - 3 Start Miastko
47. Wybrzeże Objazda 0 - 16 Jantar Ustka
48. Anioły Garczegorze 3 - 0 Polonez Bobrowniki
49. AP Człuchów 3 - 2 Sparta Konarzyny
50. Kaszubia Studzienice 1 - 10 Bytovia Bytów
Kolejka 11 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Kaszubia Studzienice 3 - 4 Gryf Słupsk KS
52. Bytovia Bytów 3 - 0 AP Człuchów
53. Sparta Konarzyny 0 - 3 Anioły Garczegorze
54. Polonez Bobrowniki 0 - 3 Wybrzeże Objazda
55. Jantar Ustka 2 - 0 Start Miastko
Kolejka 12 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Gryf Słupsk KS 1 - 3 Jantar Ustka
57. Start Miastko 3 - 0 Polonez Bobrowniki
58. Wybrzeże Objazda 5 - 0 Sparta Konarzyny
59. Anioły Garczegorze 1 - 3 Bytovia Bytów
60. AP Człuchów 3 - 4 Kaszubia Studzienice
Kolejka 13 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. AP Człuchów 1 - 3 Gryf Słupsk KS
62. Kaszubia Studzienice 3 - 0 Anioły Garczegorze
63. Bytovia Bytów 8 - 0 Wybrzeże Objazda
64. Sparta Konarzyny 0 - 5 Start Miastko
65. Polonez Bobrowniki 0 - 3 Jantar Ustka
Kolejka 14 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Gryf Słupsk KS 3 - 0 Polonez Bobrowniki
67. Jantar Ustka 14 - 0 Sparta Konarzyny
68. Start Miastko 3 - 1 Bytovia Bytów 10 maja 2017 - 17:00
69. Wybrzeże Objazda 1 - 0 Kaszubia Studzienice
70. Anioły Garczegorze 3 - 0 AP Człuchów 7 maja 2017 - 14:10
Kolejka 15 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Anioły Garczegorze 0 - 1 Gryf Słupsk KS
72. AP Człuchów 0 - 3 Wybrzeże Objazda
AP Człuchów wycofał się z rozgrywek
73. Kaszubia Studzienice 1 - 8 Start Miastko
74. Bytovia Bytów 1 - 4 Jantar Ustka
75. Sparta Konarzyny 3 - 0 Polonez Bobrowniki
Kolejka 16 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Gryf Słupsk KS 12 - 0 Sparta Konarzyny
77. Polonez Bobrowniki 0 - 3 Bytovia Bytów
78. Jantar Ustka 22 - 1 Kaszubia Studzienice
79. Start Miastko 3 - 0 AP Człuchów
80. Wybrzeże Objazda 3 - 2 Anioły Garczegorze
Kolejka 17 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Wybrzeże Objazda 0 - 3 Gryf Słupsk KS
82. Anioły Garczegorze 0 - 3 Start Miastko
83. AP Człuchów 0 - 3 Jantar Ustka
84. Kaszubia Studzienice 3 - 0 Polonez Bobrowniki
85. Bytovia Bytów 9 - 0 Sparta Konarzyny
Kolejka 18 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Gryf Słupsk KS 0 - 5 Bytovia Bytów
87. Sparta Konarzyny 1 - 5 Kaszubia Studzienice
88. Polonez Bobrowniki - - - AP Człuchów
89. Jantar Ustka 8 - 1 Anioły Garczegorze
90. Start Miastko 6 - 0 Wybrzeże Objazda
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03