MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C1 - grupa Słupsk I - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Dolina Gałąźnia Wielka 18 49 16 1 1 104 - 20
2. Garbarnia Kępice 18 46 15 1 2 79 - 21
3. Gryf Słupsk KS 18 36 12 0 6 67 - 31
4. Słupia Kobylnica 18 32 10 2 6 61 - 42
5. Stal Jezierzyce 18 31 10 1 7 64 - 51
6. Jantar Ustka 18 21 7 0 11 76 - 41 2 3 1 0 1 14 - 4
7. KS Damnica 18 21 7 0 11 59 - 60 2 3 1 0 1 4 - 14
8. Rowokół Smołdzino 18 13 4 1 13 26 - 73
9. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 18 9 2 3 13 21 - 152
10. Skotawia Dębnica Kaszubska 18 7 2 1 15 17 - 83

Kolejka 1 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gryf Słupsk KS 3 - 0 Garbarnia Kępice
vo, na boisku 3:4
3. Rowokół Smołdzino 0 - 8 Stal Jezierzyce
4. Słupia Kobylnica 12 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
5. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 19 października 2016 - 15:00
Pauza: Jantar Ustka, KS Damnica,


Kolejka 2 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Dolina Gałąźnia Wielka 6 - 1 Jantar Ustka 28 września 2016 - 15:00
9. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 5 Skotawia Dębnica Kaszubska
10. Stal Jezierzyce 2 - 1 Słupia Kobylnica
12. Gryf Słupsk KS 1 - 3 KS Damnica 11 września 2016 - 17:30
Pauza: Rowokół Smołdzino, Garbarnia Kępice,
Kolejka 3 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. KS Damnica 2 - 3 Garbarnia Kępice
14. Rowokół Smołdzino 2 - 4 Gryf Słupsk KS
16. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 2 Stal Jezierzyce
17. Jantar Ustka 19 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 października 2016 - 16:30
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka, Słupia Kobylnica,
Kolejka 4 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Garbarnia Kępice 4 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka
21. Stal Jezierzyce 3 - 2 Jantar Ustka 2 października 2016 - 16:00
23. Gryf Słupsk KS 3 - 2 Słupia Kobylnica
24. KS Damnica 2 - 0 Rowokół Smołdzino
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, Swe Pol Link Bruskowo Wielkie,
Kolejka 5 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Rowokół Smołdzino 2 - 5 Garbarnia Kępice
26. Słupia Kobylnica 6 - 3 KS Damnica
27. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 5 Gryf Słupsk KS
30. Dolina Gałąźnia Wielka 11 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Pauza: Stal Jezierzyce, Jantar Ustka,
Kolejka 6 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Garbarnia Kępice 13 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 19 października 2016 - 16:45
32. Stal Jezierzyce 2 - 7 Dolina Gałąźnia Wielka
34. Gryf Słupsk KS 4 - 1 Jantar Ustka
35. KS Damnica 5 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska
36. Rowokół Smołdzino 3 - 8 Słupia Kobylnica
Kolejka 7 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Słupia Kobylnica 1 - 3 Garbarnia Kępice
38. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 Rowokół Smołdzino
39. Jantar Ustka 14 - 1 KS Damnica
42. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 12 Stal Jezierzyce
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka, Gryf Słupsk KS,
Kolejka 8 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Garbarnia Kępice 4 - 0 Stal Jezierzyce
45. Gryf Słupsk KS 1 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka
47. Rowokół Smołdzino 0 - 3 Jantar Ustka
48. Słupia Kobylnica 6 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Pauza: KS Damnica, Swe Pol Link Bruskowo Wielkie,
Kolejka 9 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 Garbarnia Kępice
50. Jantar Ustka 10 - 3 Słupia Kobylnica
52. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 2 KS Damnica
53. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 9 Gryf Słupsk KS
Pauza: Stal Jezierzyce, Rowokół Smołdzino,
Kolejka 10 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Gryf Słupsk KS 8 - 0 Stal Jezierzyce
57. KS Damnica 12 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
58. Rowokół Smołdzino 2 - 5 Dolina Gałąźnia Wielka
60. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 8 Jantar Ustka
Pauza: Słupia Kobylnica, Garbarnia Kępice,
Kolejka 11 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Jantar Ustka 0 - 3 Garbarnia Kępice
vo, na boisku 3:1
63. Dolina Gałąźnia Wielka 7 - 0 Słupia Kobylnica
64. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 2 Rowokół Smołdzino
65. Stal Jezierzyce 3 - 5 KS Damnica
Pauza: Gryf Słupsk KS, Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Garbarnia Kępice 5 - 1 Gryf Słupsk KS
69. Stal Jezierzyce 7 - 0 Rowokół Smołdzino 27 maja 2017
70. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 2 Słupia Kobylnica
71. Dolina Gałąźnia Wielka 16 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Pauza: Jantar Ustka, KS Damnica,
Kolejka 13 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. Jantar Ustka 1 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka
75. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
76. Słupia Kobylnica 2 - 2 Stal Jezierzyce
78. KS Damnica 0 - 1 Gryf Słupsk KS
Pauza: Rowokół Smołdzino, Garbarnia Kępice,
Kolejka 14 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Garbarnia Kępice 5 - 0 KS Damnica
80. Gryf Słupsk KS 7 - 0 Rowokół Smołdzino
82. Stal Jezierzyce 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
83. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 12 Jantar Ustka
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka, Słupia Kobylnica,
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 4 Garbarnia Kępice
87. Jantar Ustka 5 - 1 Stal Jezierzyce
89. Słupia Kobylnica 2 - 1 Gryf Słupsk KS
90. Rowokół Smołdzino 4 - 3 KS Damnica
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, Swe Pol Link Bruskowo Wielkie,
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Garbarnia Kępice 7 - 1 Rowokół Smołdzino
92. KS Damnica 1 - 3 Słupia Kobylnica
93. Gryf Słupsk KS 8 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
96. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 13 Dolina Gałąźnia Wielka
Pauza: Stal Jezierzyce, Jantar Ustka,
Kolejka 17 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 10 Garbarnia Kępice
98. Dolina Gałąźnia Wielka 7 - 1 Stal Jezierzyce
100. Jantar Ustka 0 - 3 Gryf Słupsk KS 6 maja 2017 - 13:30
101. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 10 KS Damnica
102. Słupia Kobylnica 4 - 2 Rowokół Smołdzino
Kolejka 18 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Garbarnia Kępice 0 - 2 Słupia Kobylnica
104. Rowokół Smołdzino 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
105. KS Damnica 3 - 0 Jantar Ustka
Jantar Ustka wycofał się z rozgrywek
108. Stal Jezierzyce 7 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka, Gryf Słupsk KS,
Kolejka 19 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Stal Jezierzyce 2 - 4 Garbarnia Kępice
111. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 0 Gryf Słupsk KS
113. Jantar Ustka 0 - 3 Rowokół Smołdzino
114. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 4 Słupia Kobylnica
Pauza: KS Damnica, Swe Pol Link Bruskowo Wielkie,
Kolejka 20 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Garbarnia Kępice 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 28 maja 2017 - 13:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
116. Słupia Kobylnica 3 - 0 Jantar Ustka
118. KS Damnica 1 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka
119. Gryf Słupsk KS 7 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Pauza: Stal Jezierzyce, Rowokół Smołdzino,
Kolejka 21 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. Stal Jezierzyce 7 - 1 Gryf Słupsk KS
123. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 4 KS Damnica
124. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 0 Rowokół Smołdzino
126. Jantar Ustka 0 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska
Pauza: Słupia Kobylnica, Garbarnia Kępice,
Kolejka 22 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Garbarnia Kępice 3 - 0 Jantar Ustka
129. Słupia Kobylnica 0 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka
130. Rowokół Smołdzino 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
131. KS Damnica 2 - 3 Stal Jezierzyce




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE