Kolejka 1 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
8 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
3 września 2016
3.09 - 11:00 |
Anioły Garczegorze |
4 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
|
KS Damnica |
2 - 1 |
Diament Trzebielino |
4 września 2016
4.09 - 12:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 0 |
SSPN Malczkowo |
|
vo, na boisku 2:2 |
Karol Pęplino |
2 - 0 |
Stal Jezierzyce |
3 września 2016
3.09 - 12:00 |
Pauza: Start Łeba, |
Kolejka 2 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
2 - 6 |
Karol Pęplino |
10 września 2016
10.09 - 13:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 3 |
Stal Jezierzyce |
|
Diament Trzebielino |
1 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
10 września 2016
10.09 - 11:00 |
Start Łeba |
3 - 1 |
KS Damnica |
10 września 2016
10.09 - 12:00 |
Jantar Ustka |
8 - 1 |
Anioły Garczegorze |
|
Pauza: Chrobry Charbrowo, |
Kolejka 3 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Anioły Garczegorze |
2 - 4 |
Wybrzeże Objazda |
|
KS Damnica |
2 - 5 |
Chrobry Charbrowo |
18 września 2016
18.09 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 3 |
Start Łeba |
18 września 2016
18.09 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 0 |
Diament Trzebielino |
18 września 2016
18.09 - 13:00 |
vo, liczba zawodników zdolnych do gry mniejsza niż siedmiu. |
SSPN Malczkowo |
2 - 3 |
Karol Pęplino |
|
Pauza: Jantar Ustka, |
Kolejka 4 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
6 - 0 |
SSPN Malczkowo |
|
Diament Trzebielino |
1 - 3 |
Karol Pęplino |
23 września 2016
23.09 - 17:00 |
Start Łeba |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
24 września 2016
24.09 - 12:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
24 września 2016
24.09 - 13:00 |
Jantar Ustka |
3 - 2 |
KS Damnica |
24 września 2016
24.09 - 11:00 |
Pauza: Anioły Garczegorze, |
Kolejka 5 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Damnica |
1 - 4 |
Anioły Garczegorze |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
2 października 2016
2.10 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
2 października 2016
2.10 - 13:00 |
Karol Pęplino |
3 - 3 |
Start Łeba |
1 października 2016
1.10 - 12:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 4 |
Diament Trzebielino |
|
Pauza: Wybrzeże Objazda, |
Kolejka 6 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
1 - 7 |
Diament Trzebielino |
9 października 2016
9.10 - 13:00 |
Start Łeba |
18 - 0 |
SSPN Malczkowo |
|
Chrobry Charbrowo |
1 - 4 |
Karol Pęplino |
8 października 2016
8.10 - 12:00 |
Jantar Ustka |
4 - 1 |
Stal Jezierzyce |
8 października 2016
8.10 - 11:00 |
Anioły Garczegorze |
3 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Pauza: KS Damnica, |
Kolejka 7 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Damnica |
4 - 7 |
Wybrzeże Objazda |
16 października 2016
16.10 - 15:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 0 |
Anioły Garczegorze |
|
Karol Pęplino |
0 - 1 |
Jantar Ustka |
15 października 2016
15.10 - 11:00 |
SSPN Malczkowo |
2 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
|
Diament Trzebielino |
1 - 2 |
Start Łeba |
15 października 2016
15.10 - 11:00 |
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, |
Kolejka 8 - 22/23. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
1 - 6 |
Start Łeba |
23 października 2016
23.10 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 3 |
Diament Trzebielino |
22 października 2016
22.10 - 12:00 |
Jantar Ustka |
8 - 0 |
SSPN Malczkowo |
|
Anioły Garczegorze |
3 - 3 |
Karol Pęplino |
|
KS Damnica |
3 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
22 października 2016
22.10 - 15:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, |
Kolejka 9 - 29/30. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
10 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
30 października 2016
30.10 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 1 |
KS Damnica |
30 października 2016
30.10 - 11:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 2 |
Anioły Garczegorze |
|
Diament Trzebielino |
3 - 5 |
Jantar Ustka |
30 października 2016
30.10 - 11:00 |
Start Łeba |
5 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
29 października 2016
29.10 - 12:30 |
Pauza: Karol Pęplino, |
Kolejka 10 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
vo, niestawienia się na zawody w wyznaczonym terminie |
Jantar Ustka |
2 - 3 |
Start Łeba |
6 listopada 2016
6.11 - 11:00 |
Anioły Garczegorze |
6 - 2 |
Diament Trzebielino |
|
KS Damnica |
0 - 1 |
Karol Pęplino |
6 listopada 2016
6.11 - 13:30 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 0 |
Stal Jezierzyce |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
Pauza: SSPN Malczkowo, |
Kolejka 11 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
2 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
13 listopada 2016
13.11 - 11:00 |
Karol Pęplino |
3 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
13 listopada 2016
13.11 - 11:00 |
SSPN Malczkowo |
5 - 2 |
KS Damnica |
|
Start Łeba |
5 - 0 |
Anioły Garczegorze |
|
Chrobry Charbrowo |
1 - 4 |
Jantar Ustka |
12 listopada 2016
12.11 - 11:00 |
Pauza: Diament Trzebielino, |
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
4 - 3 |
Jantar Ustka |
2 kwietnia 2017
2.04 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 8 |
Anioły Garczegorze |
|
Diament Trzebielino |
3 - 3 |
KS Damnica |
1 kwietnia 2017
1.04 - 12:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Stal Jezierzyce |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
2 kwietnia 2017
2.04 - 11:00 |
Pauza: Start Łeba, |
Kolejka 13 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karol Pęplino |
6 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
8 kwietnia 2017
8.04 - 12:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 1 |
SSPN Malczkowo |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 0 |
Diament Trzebielino |
8 kwietnia 2017
8.04 - 14:00 |
KS Damnica |
3 - 3 |
Start Łeba |
9 kwietnia 2017
9.04 - 15:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
|
Pauza: Chrobry Charbrowo, |
Kolejka 14 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
1 - 3 |
Anioły Garczegorze |
|
Chrobry Charbrowo |
5 - 2 |
KS Damnica |
12 kwietnia 2017
12.04 - 15:00 |
Start Łeba |
3 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 1 |
Stal Jezierzyce |
15 kwietnia 2017
15.04 - 11:00 |
Karol Pęplino |
2 - 1 |
SSPN Malczkowo |
|
Pauza: Jantar Ustka, |
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SSPN Malczkowo |
2 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Karol Pęplino |
5 - 0 |
Diament Trzebielino |
22 kwietnia 2017
22.04 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 1 |
Start Łeba |
23 kwietnia 2017
23.04 - 13:30 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
4 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
22 kwietnia 2017
22.04 - 11:00 |
KS Damnica |
7 - 5 |
Jantar Ustka |
23 kwietnia 2017
23.04 - 15:00 |
Pauza: Anioły Garczegorze, |
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Anioły Garczegorze |
6 - 0 |
KS Damnica |
4 maja 2017
4.05 - 16:00 |
Jantar Ustka |
0 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
29 kwietnia 2017
29.04 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
5 - 2 |
Stal Jezierzyce |
29 kwietnia 2017
29.04 - 14:00 |
Start Łeba |
1 - 1 |
Karol Pęplino |
29 kwietnia 2017
29.04 - 11:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 5 |
SSPN Malczkowo |
|
Pauza: Wybrzeże Objazda, |
Kolejka 17 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Diament Trzebielino |
1 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
7 maja 2017
7.05 - 11:30 |
SSPN Malczkowo |
2 - 4 |
Start Łeba |
|
Karol Pęplino |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
7 maja 2017
7.05 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
7 - 0 |
Jantar Ustka |
7 maja 2017
7.05 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 1 |
Anioły Garczegorze |
|
Pauza: KS Damnica, |
Kolejka 18 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
7 - 1 |
KS Damnica |
10 maja 2017
10.05 - 18:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 1 |
Stal Jezierzyce |
|
Jantar Ustka |
1 - 3 |
Karol Pęplino |
13 maja 2017
13.05 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
7 - 1 |
SSPN Malczkowo |
|
Start Łeba |
0 - 0 |
Diament Trzebielino |
13 maja 2017
13.05 - 12:00 |
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, |
Kolejka 19 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Łeba |
2 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
3 maja 2017
3.05 - 12:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 5 |
Chrobry Charbrowo |
21 maja 2017
21.05 - 11:00 |
SSPN Malczkowo |
2 - 5 |
Jantar Ustka |
|
Karol Pęplino |
2 - 0 |
Anioły Garczegorze |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 1 |
KS Damnica |
19 maja 2017
19.05 - 18:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, |
Kolejka 20 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
0 - 5 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
28 maja 2017
28.05 - 14:00 |
KS Damnica |
2 - 0 |
Stal Jezierzyce |
24 maja 2017
24.05 - 18:00 |
Anioły Garczegorze |
8 - 0 |
SSPN Malczkowo |
|
Jantar Ustka |
4 - 2 |
Diament Trzebielino |
28 maja 2017
28.05 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 3 |
Start Łeba |
27 maja 2017
27.05 - 14:00 |
Pauza: Karol Pęplino, |
Kolejka 21 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chrobry Charbrowo |
2 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
4 czerwca 2017
4.06 - 14:00 |
Start Łeba |
11 - 1 |
Jantar Ustka |
3 czerwca 2017
3.06 - 12:00 |
Diament Trzebielino |
0 - 0 |
Anioły Garczegorze |
|
Karol Pęplino |
6 - 0 |
KS Damnica |
31 maja 2017
31.05 - 18:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
4 czerwca 2017
4.06 - 13:30 |
Pauza: SSPN Malczkowo, |
Kolejka 22 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
1 - 5 |
Stal Jezierzyce |
10 czerwca 2017
10.06 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
10 czerwca 2017
10.06 - 15:00 |
KS Damnica |
5 - 1 |
SSPN Malczkowo |
|
Anioły Garczegorze |
0 - 0 |
Start Łeba |
|
Jantar Ustka |
4 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
10 czerwca 2017
10.06 - 15:00 |
Pauza: Diament Trzebielino, . |
|