MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Pomorski Liga Juniorów C1 - Rocznik 1989 - sezon 2003/2004



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 25 69 22 3 0 111 - 15
2. Pomezania Malbork 26 64 20 4 2 75 - 18
3. Bałtyk Gdynia 26 57 17 6 3 87 - 33
4. Gryf 95 Słupsk 26 43 14 1 11 79 - 69
5. Unia Tczew 26 40 12 4 10 45 - 38
6. Polonia Gdańsk 26 37 12 1 13 53 - 65
7. Chojniczanka Chojnice 26 35 10 5 11 47 - 38
8. Gryf Wejherowo 25 35 11 2 12 54 - 51
9. Kaszubia Kościerzyna 26 34 10 4 12 76 - 75
10. Gedania Gdańsk 26 34 10 4 12 32 - 35
11. Cisowa Gdynia 26 31 10 1 15 42 - 64
12. Orkan Rumia 26 20 6 2 18 28 - 68
13. Arka Gdynia 26 17 5 2 19 33 - 87
14. Jantar Pruszcz Gdański 26 7 2 1 23 27 - 127



Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Pomezania Malbork 5 - 1 Kaszubia Kościerzyna
2. Orkan Rumia 0 - 6 Lechia Gdańsk
3. Polonia Gdańsk 2 - 7 Gryf 95 Słupsk
4. Arka Gdynia 1 - 5 Unia Tczew
5. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
6. Chojniczanka Chojnice 7 - 1 Gryf Wejherowo
7. Cisowa Gdynia 4 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Gedania Gdańsk
9. Gryf Wejherowo 3 - 4 Cisowa Gdynia
10. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
vo
11. Unia Tczew 1 - 1 Bałtyk Gdynia
12. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Arka Gdynia
13. Lechia Gdańsk 6 - 0 Polonia Gdańsk
14. Pomezania Malbork 4 - 1 Orkan Rumia
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Orkan Rumia 0 - 4 Kaszubia Kościerzyna
16. Polonia Gdańsk 0 - 5 Pomezania Malbork
17. Arka Gdynia 1 - 3 Lechia Gdańsk
rozegrany 13.03.2004
18. Bałtyk Gdynia 11 - 2 Gryf 95 Słupsk
19. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Unia Tczew
20. Cisowa Gdynia 7 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
21. Gedania Gdańsk 1 - 2 Gryf Wejherowo
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Kaszubia Kościerzyna 5 - 1 Gryf Wejherowo
23. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 1 Gedania Gdańsk
24. Unia Tczew 3 - 0 Cisowa Gdynia
25. Gryf 95 Słupsk 3 - 4 Chojniczanka Chojnice
26. Lechia Gdańsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia
27. Pomezania Malbork 4 - 0 Arka Gdynia
28. Orkan Rumia 0 - 6 Polonia Gdańsk
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Polonia Gdańsk 2 - 3 Kaszubia Kościerzyna
30. Arka Gdynia 1 - 3 Orkan Rumia
31. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Pomezania Malbork
32. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Lechia Gdańsk
33. Cisowa Gdynia 3 - 4 Gryf 95 Słupsk
34. Gedania Gdańsk 1 - 2 Unia Tczew
35. Gryf Wejherowo 4 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Kaszubia Kościerzyna 8 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
37. Unia Tczew 4 - 0 Gryf Wejherowo
38. Gryf 95 Słupsk 2 - 2 Gedania Gdańsk
39. Lechia Gdańsk 7 - 0 Cisowa Gdynia
40. Pomezania Malbork 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
41. Orkan Rumia 2 - 3 Bałtyk Gdynia
42. Polonia Gdańsk 3 - 1 Arka Gdynia
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Arka Gdynia 1 - 5 Kaszubia Kościerzyna
44. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Polonia Gdańsk
45. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Orkan Rumia
46. Cisowa Gdynia 0 - 1 Pomezania Malbork
47. Gedania Gdańsk 0 - 2 Lechia Gdańsk
48. Gryf Wejherowo 0 - 1 Gryf 95 Słupsk
49. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 2 Unia Tczew
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Unia Tczew
51. Gryf 95 Słupsk 10 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
52. Lechia Gdańsk 3 - 0 Gryf Wejherowo
53. Pomezania Malbork 2 - 1 Gedania Gdańsk
54. Orkan Rumia 3 - 2 Cisowa Gdynia
55. Polonia Gdańsk 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
56. Arka Gdynia 0 - 2 Bałtyk Gdynia
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Bałtyk Gdynia 8 - 1 Kaszubia Kościerzyna
rozegrany 13 marca 2004
58. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Arka Gdynia
rozegrany 10 kwietnia 2004
59. Cisowa Gdynia 2 - 0 Polonia Gdańsk
60. Gedania Gdańsk 4 - 0 Orkan Rumia
61. Gryf Wejherowo 1 - 4 Pomezania Malbork
62. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 12 Lechia Gdańsk
63. Unia Tczew 1 - 3 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Kaszubia Kościerzyna 2 - 4 Gryf 95 Słupsk
65. Lechia Gdańsk 2 - 0 Unia Tczew
66. Pomezania Malbork 5 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
67. Orkan Rumia 0 - 1 Gryf Wejherowo
68. Polonia Gdańsk 2 - 1 Gedania Gdańsk
69. Arka Gdynia 0 - 3 Cisowa Gdynia
70. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
72. Cisowa Gdynia 0 - 0 Bałtyk Gdynia
73. Gedania Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia
74. Gryf Wejherowo 1 - 1 Polonia Gdańsk
75. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 Orkan Rumia
76. Unia Tczew 2 - 4 Pomezania Malbork
77. Gryf 95 Słupsk 2 - 3 Lechia Gdańsk
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Lechia Gdańsk
79. Pomezania Malbork 4 - 0 Gryf 95 Słupsk
80. Orkan Rumia 0 - 1 Unia Tczew
81. Polonia Gdańsk 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
82. Arka Gdynia 1 - 1 Gryf Wejherowo
83. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Gedania Gdańsk
84. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Cisowa Gdynia
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Cisowa Gdynia 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna
86. Gedania Gdańsk 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
87. Gryf Wejherowo 1 - 2 Bałtyk Gdynia
88. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 2 Arka Gdynia
89. Unia Tczew 5 - 0 Polonia Gdańsk
90. Gryf 95 Słupsk 0 - 1 Orkan Rumia
91. Lechia Gdańsk 1 - 1 Pomezania Malbork
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Kaszubia Kościerzyna 1 - 4 Pomezania Malbork
93. Lechia Gdańsk 6 - 1 Orkan Rumia
94. Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Polonia Gdańsk
95. Unia Tczew 0 - 1 Arka Gdynia
96. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 5 Bałtyk Gdynia
97. Gryf Wejherowo 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
98. Gedania Gdańsk 0 - 2 Cisowa Gdynia
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Gedania Gdańsk 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna
100. Cisowa Gdynia 0 - 5 Gryf Wejherowo
101. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
102. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Unia Tczew
103. Arka Gdynia 5 - 2 Gryf 95 Słupsk
104. Polonia Gdańsk 0 - 3 Lechia Gdańsk
105. Orkan Rumia 0 - 5 Pomezania Malbork
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Orkan Rumia
107. Pomezania Malbork 3 - 0 Polonia Gdańsk
108. Lechia Gdańsk 5 - 1 Arka Gdynia
109. Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Bałtyk Gdynia
110. Unia Tczew 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
111. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 5 Cisowa Gdynia
112. Gryf Wejherowo 0 - 1 Gedania Gdańsk
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Gryf Wejherowo 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna
114. Gedania Gdańsk 1 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
115. Cisowa Gdynia 0 - 2 Unia Tczew
116. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Gryf 95 Słupsk
117. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Lechia Gdańsk
118. Arka Gdynia 2 - 3 Pomezania Malbork
119. Polonia Gdańsk 3 - 1 Orkan Rumia
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Polonia Gdańsk
121. Orkan Rumia 1 - 2 Arka Gdynia
122. Pomezania Malbork 0 - 0 Bałtyk Gdynia
123. Lechia Gdańsk 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
124. Gryf 95 Słupsk 5 - 1 Cisowa Gdynia
125. Unia Tczew 0 - 1 Gedania Gdańsk
126. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 8 Gryf Wejherowo
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 13 Kaszubia Kościerzyna
128. Gryf Wejherowo 3 - 1 Unia Tczew
129. Gedania Gdańsk 2 - 1 Gryf 95 Słupsk
130. Cisowa Gdynia 0 - 3 Lechia Gdańsk
131. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Pomezania Malbork
132. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Orkan Rumia
133. Arka Gdynia 2 - 6 Polonia Gdańsk
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Kaszubia Kościerzyna 11 - 2 Arka Gdynia
135. Polonia Gdańsk 3 - 4 Bałtyk Gdynia
136. Orkan Rumia 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
137. Pomezania Malbork 7 - 0 Cisowa Gdynia
138. Lechia Gdańsk 3 - 2 Gedania Gdańsk
139. Gryf 95 Słupsk 1 - 7 Gryf Wejherowo
140. Unia Tczew 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Unia Tczew 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
vo
142. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 4 Gryf 95 Słupsk
143. Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk
144. Gedania Gdańsk 0 - 1 Pomezania Malbork
145. Cisowa Gdynia 3 - 0 Orkan Rumia
146. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Polonia Gdańsk
147. Bałtyk Gdynia 12 - 0 Arka Gdynia
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Kaszubia Kościerzyna 2 - 6 Bałtyk Gdynia
149. Arka Gdynia 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
150. Polonia Gdańsk 2 - 1 Cisowa Gdynia
151. Orkan Rumia 0 - 2 Gedania Gdańsk
152. Pomezania Malbork 2 - 0 Gryf Wejherowo
153. Lechia Gdańsk 15 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
154. Gryf 95 Słupsk 5 - 0 Unia Tczew
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Gryf 95 Słupsk 6 - 3 Kaszubia Kościerzyna
156. Unia Tczew 1 - 4 Lechia Gdańsk
157. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 5 Pomezania Malbork
158. Gryf Wejherowo 1 - 2 Orkan Rumia
159. Gedania Gdańsk 1 - 3 Polonia Gdańsk
160. Cisowa Gdynia 1 - 0 Arka Gdynia
161. Chojniczanka Chojnice 2 - 4 Bałtyk Gdynia
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
163. Bałtyk Gdynia 7 - 1 Cisowa Gdynia
164. Arka Gdynia 0 - 1 Gedania Gdańsk
165. Polonia Gdańsk 3 - 4 Gryf Wejherowo
166. Orkan Rumia 5 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
167. Pomezania Malbork 0 - 0 Unia Tczew
168. Lechia Gdańsk 4 - 2 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Lechia Gdańsk 13 - 0 Kaszubia Kościerzyna
170. Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Pomezania Malbork
171. Unia Tczew 3 - 2 Orkan Rumia
172. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 2 Polonia Gdańsk
173. Gryf Wejherowo 6 - 0 Arka Gdynia
174. Gedania Gdańsk 2 - 2 Bałtyk Gdynia
175. Cisowa Gdynia 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
vo
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Cisowa Gdynia
vo
177. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Gedania Gdańsk
178. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Gryf Wejherowo
179. Arka Gdynia 6 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
180. Polonia Gdańsk 3 - 2 Unia Tczew
181. Orkan Rumia 1 - 4 Gryf 95 Słupsk
182. Pomezania Malbork 0 - 1 Lechia Gdańsk




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE