POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk I - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Lębork 26 72 24 0 2 129 - 14 2 6 2 0 0 5 - 1
2. Jedynka Reda 26 72 24 0 2 255 - 11 2 0 0 0 2 1 - 5
3. KP Gdynia 26 70 23 1 2 146 - 16
4. GOSRiT Luzino 26 59 19 2 5 127 - 21
5. Gryf Wejherowo 26 47 15 2 9 84 - 63
6. Zatoka Puck 26 45 15 0 11 72 - 83
7. Orkan Rumia MKS 26 36 11 3 12 74 - 70
8. Kaszuby Połchowo 26 30 9 3 14 93 - 121
9. MKS Władysławowo 26 26 8 2 16 54 - 150
10. KP III Gdynia 26 22 6 4 16 32 - 79 2 2 0 2 0 0 - 0
11. Sokół Bożepole Wielkie 26 22 6 4 16 53 - 117 2 2 0 2 0 0 - 0
12. Zryw Sławoszyno 26 17 5 2 19 51 - 124
13. Korona Żelistrzewo 26 12 3 3 20 24 - 158
14. Wicher Wierzchucino 26 3 1 0 25 23 - 190
Ostatni komentarz dodał adam1st 04.09.2016, 12:46:58

Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. KP Gdynia 11 - 0 Zatoka Puck
2. Wicher Wierzchucino 0 - 7 Zryw Sławoszyno
3. Jedynka Reda 10 - 1 Gryf Wejherowo
4. Sokół Bożepole Wielkie 4 - 4 Kaszuby Połchowo
5. Pogoń Lębork 4 - 0 KP III Gdynia
6. Orkan Rumia MKS 1 - 1 Korona Żelistrzewo
7. MKS Władysławowo 1 - 8 GOSRiT Luzino 21 września 2016 - 17:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
8. Zatoka Puck 0 - 3 GOSRiT Luzino
9. Korona Żelistrzewo 3 - 2 MKS Władysławowo
10. KP III Gdynia 0 - 1 Orkan Rumia MKS
11. Kaszuby Połchowo 0 - 3 Pogoń Lębork
12. Gryf Wejherowo 3 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
13. Zryw Sławoszyno 0 - 11 Jedynka Reda
14. KP Gdynia 14 - 0 Wicher Wierzchucino
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Wicher Wierzchucino 1 - 10 Zatoka Puck
16. Jedynka Reda 7 - 1 KP Gdynia
17. Sokół Bożepole Wielkie 5 - 2 Zryw Sławoszyno
18. Pogoń Lębork 3 - 0 Gryf Wejherowo
19. Orkan Rumia MKS 6 - 6 Kaszuby Połchowo
20. MKS Władysławowo 5 - 3 KP III Gdynia
21. GOSRiT Luzino 11 - 0 Korona Żelistrzewo
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Zatoka Puck 5 - 0 Korona Żelistrzewo
23. KP III Gdynia 0 - 5 GOSRiT Luzino
24. Kaszuby Połchowo 3 - 5 MKS Władysławowo
25. Gryf Wejherowo 5 - 6 Orkan Rumia MKS
26. Zryw Sławoszyno 0 - 8 Pogoń Lębork
27. KP Gdynia 5 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
28. Wicher Wierzchucino 0 - 9 Jedynka Reda
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Jedynka Reda 10 - 0 Zatoka Puck
30. Sokół Bożepole Wielkie 8 - 0 Wicher Wierzchucino
31. Pogoń Lębork 0 - 3 KP Gdynia 25 września 2016 - 13:30
32. Orkan Rumia MKS 7 - 1 Zryw Sławoszyno
33. MKS Władysławowo 2 - 6 Gryf Wejherowo
34. GOSRiT Luzino 9 - 3 Kaszuby Połchowo
35. Korona Żelistrzewo 0 - 1 KP III Gdynia
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Zatoka Puck 2 - 0 KP III Gdynia
37. Kaszuby Połchowo 4 - 2 Korona Żelistrzewo
38. Gryf Wejherowo 3 - 3 GOSRiT Luzino
39. Zryw Sławoszyno 2 - 2 MKS Władysławowo
40. KP Gdynia 3 - 0 Orkan Rumia MKS
41. Wicher Wierzchucino 1 - 11 Pogoń Lębork
42. Jedynka Reda 17 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 Zatoka Puck
44. Pogoń Lębork 3 - 0 Jedynka Reda
45. Orkan Rumia MKS 6 - 3 Wicher Wierzchucino
46. MKS Władysławowo 0 - 2 KP Gdynia
47. GOSRiT Luzino 5 - 0 Zryw Sławoszyno
48. Korona Żelistrzewo 1 - 6 Gryf Wejherowo
49. KP III Gdynia 6 - 2 Kaszuby Połchowo
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Zatoka Puck 8 - 2 Kaszuby Połchowo
51. Gryf Wejherowo 2 - 2 KP III Gdynia
52. Zryw Sławoszyno 6 - 1 Korona Żelistrzewo
53. KP Gdynia 1 - 1 GOSRiT Luzino
54. Wicher Wierzchucino 3 - 5 MKS Władysławowo
55. Jedynka Reda 5 - 0 Orkan Rumia MKS
56. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 3 Pogoń Lębork
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Pogoń Lębork 6 - 0 Zatoka Puck
58. Orkan Rumia MKS 5 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
59. MKS Władysławowo 1 - 13 Jedynka Reda
60. GOSRiT Luzino 15 - 0 Wicher Wierzchucino
61. Korona Żelistrzewo 0 - 11 KP Gdynia
62. KP III Gdynia 0 - 2 Zryw Sławoszyno
63. Kaszuby Połchowo 0 - 8 Gryf Wejherowo
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Zatoka Puck 1 - 8 Gryf Wejherowo
65. Zryw Sławoszyno 6 - 6 Kaszuby Połchowo
66. KP Gdynia 1 - 0 KP III Gdynia
67. Wicher Wierzchucino 1 - 3 Korona Żelistrzewo
68. Jedynka Reda 2 - 0 GOSRiT Luzino
69. Sokół Bożepole Wielkie 7 - 0 MKS Władysławowo
70. Pogoń Lębork 5 - 0 Orkan Rumia MKS
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Orkan Rumia MKS 2 - 3 Zatoka Puck
72. MKS Władysławowo 1 - 6 Pogoń Lębork
73. GOSRiT Luzino 8 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
74. Korona Żelistrzewo 0 - 19 Jedynka Reda
75. KP III Gdynia 2 - 1 Wicher Wierzchucino
76. Kaszuby Połchowo 0 - 9 KP Gdynia
77. Gryf Wejherowo 6 - 2 Zryw Sławoszyno
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Zatoka Puck 5 - 1 Zryw Sławoszyno
79. KP Gdynia 4 - 0 Gryf Wejherowo
80. Wicher Wierzchucino 2 - 7 Kaszuby Połchowo
81. Jedynka Reda 11 - 0 KP III Gdynia
82. Sokół Bożepole Wielkie 4 - 0 Korona Żelistrzewo
83. Pogoń Lębork 1 - 0 GOSRiT Luzino
84. Orkan Rumia MKS 2 - 3 MKS Władysławowo 27 listopada 2016 - 13:00
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. MKS Władysławowo 1 - 2 Zatoka Puck
86. GOSRiT Luzino 2 - 1 Orkan Rumia MKS 18 marca 2017
87. Korona Żelistrzewo 0 - 4 Pogoń Lębork
88. KP III Gdynia 0 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
89. Kaszuby Połchowo 0 - 18 Jedynka Reda
90. Gryf Wejherowo 8 - 0 Wicher Wierzchucino
91. Zryw Sławoszyno 0 - 5 KP Gdynia
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Zatoka Puck 0 - 10 KP Gdynia
93. Zryw Sławoszyno 6 - 1 Wicher Wierzchucino
94. Gryf Wejherowo 1 - 10 Jedynka Reda
95. Kaszuby Połchowo 10 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
96. KP III Gdynia 0 - 4 Pogoń Lębork
97. Korona Żelistrzewo 0 - 7 Orkan Rumia MKS
98. GOSRiT Luzino 10 - 1 MKS Władysławowo
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. GOSRiT Luzino 5 - 1 Zatoka Puck
100. MKS Władysławowo 2 - 2 Korona Żelistrzewo
101. Orkan Rumia MKS 2 - 2 KP III Gdynia
102. Pogoń Lębork 5 - 1 Kaszuby Połchowo
103. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 5 Gryf Wejherowo
104. Jedynka Reda 11 - 0 Zryw Sławoszyno
105. Wicher Wierzchucino 0 - 11 KP Gdynia
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Zatoka Puck 5 - 0 Wicher Wierzchucino
107. KP Gdynia 0 - 5 Jedynka Reda
108. Zryw Sławoszyno 2 - 3 Sokół Bożepole Wielkie
109. Gryf Wejherowo 0 - 2 Pogoń Lębork
110. Kaszuby Połchowo 2 - 3 Orkan Rumia MKS
111. KP III Gdynia 3 - 0 MKS Władysławowo
112. Korona Żelistrzewo 0 - 10 GOSRiT Luzino
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Korona Żelistrzewo 0 - 4 Zatoka Puck 26 kwietnia 2017 - 18:00
114. GOSRiT Luzino 3 - 1 KP III Gdynia
115. MKS Władysławowo 2 - 11 Kaszuby Połchowo
116. Orkan Rumia MKS 1 - 2 Gryf Wejherowo
117. Pogoń Lębork 7 - 0 Zryw Sławoszyno
118. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 9 KP Gdynia
119. Jedynka Reda 12 - 0 Wicher Wierzchucino 31 maja 2017 - 17:00
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Zatoka Puck 1 - 5 Jedynka Reda
121. Wicher Wierzchucino 4 - 7 Sokół Bożepole Wielkie
122. KP Gdynia 3 - 1 Pogoń Lębork
123. Zryw Sławoszyno 0 - 6 Orkan Rumia MKS
124. Gryf Wejherowo 4 - 1 MKS Władysławowo
125. Kaszuby Połchowo 1 - 5 GOSRiT Luzino
126. KP III Gdynia 4 - 1 Korona Żelistrzewo
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. KP III Gdynia 1 - 4 Zatoka Puck
128. Korona Żelistrzewo 1 - 6 Kaszuby Połchowo
129. GOSRiT Luzino 1 - 0 Gryf Wejherowo 18 maja 2017 - 17:00
130. MKS Władysławowo 3 - 2 Zryw Sławoszyno
131. Orkan Rumia MKS 2 - 3 KP Gdynia
132. Pogoń Lębork 12 - 0 Wicher Wierzchucino
133. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 13 Jedynka Reda
Kolejka 20 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Zatoka Puck 5 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
135. Jedynka Reda 1 - 2 Pogoń Lębork 7 czerwca 2017 - 18:00
136. Wicher Wierzchucino 0 - 7 Orkan Rumia MKS
137. KP Gdynia 7 - 0 MKS Władysławowo
138. Zryw Sławoszyno 0 - 9 GOSRiT Luzino
139. Gryf Wejherowo 3 - 0 Korona Żelistrzewo 23 maja 2017 - 18:30
140. Kaszuby Połchowo 8 - 0 KP III Gdynia
Kolejka 21 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Kaszuby Połchowo 7 - 2 Zatoka Puck
142. KP III Gdynia 0 - 2 Gryf Wejherowo
143. Korona Żelistrzewo 1 - 6 Zryw Sławoszyno
144. GOSRiT Luzino 0 - 1 KP Gdynia
145. MKS Władysławowo 5 - 1 Wicher Wierzchucino
146. Orkan Rumia MKS 0 - 7 Jedynka Reda 11 maja 2017 - 17:00
147. Pogoń Lębork 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 22 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Zatoka Puck 2 - 5 Pogoń Lębork
149. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 5 Orkan Rumia MKS
150. Jedynka Reda 26 - 0 MKS Władysławowo
151. Wicher Wierzchucino 0 - 7 GOSRiT Luzino
152. KP Gdynia 10 - 0 Korona Żelistrzewo
153. Zryw Sławoszyno 1 - 6 KP III Gdynia
154. Gryf Wejherowo 2 - 0 Kaszuby Połchowo
Kolejka 23 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Gryf Wejherowo 1 - 4 Zatoka Puck
156. Kaszuby Połchowo 5 - 2 Zryw Sławoszyno
157. KP III Gdynia 0 - 10 KP Gdynia
158. Korona Żelistrzewo 4 - 1 Wicher Wierzchucino
159. GOSRiT Luzino 0 - 2 Jedynka Reda 25 maja 2017 - 18:00
160. MKS Władysławowo 6 - 3 Sokół Bożepole Wielkie
161. Orkan Rumia MKS 1 - 7 Pogoń Lębork
Kolejka 24 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Zatoka Puck 0 - 2 Orkan Rumia MKS
163. Pogoń Lębork 17 - 1 MKS Władysławowo
164. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 3 GOSRiT Luzino
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie w pełnym składzie
165. Jedynka Reda 20 - 0 Korona Żelistrzewo
166. Wicher Wierzchucino 2 - 1 KP III Gdynia
167. KP Gdynia 7 - 0 Kaszuby Połchowo
168. Zryw Sławoszyno 3 - 5 Gryf Wejherowo
Kolejka 25 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Zryw Sławoszyno 0 - 3 Zatoka Puck
vo, goście nie przyjechali
170. Gryf Wejherowo 0 - 2 KP Gdynia
171. Kaszuby Połchowo 5 - 0 Wicher Wierzchucino
172. KP III Gdynia 0 - 6 Jedynka Reda
173. Korona Żelistrzewo 4 - 4 Sokół Bożepole Wielkie
174. GOSRiT Luzino 0 - 1 Pogoń Lębork
175. MKS Władysławowo 3 - 0 Orkan Rumia MKS
Kolejka 26 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Zatoka Puck 4 - 2 MKS Władysławowo
177. Orkan Rumia MKS 1 - 4 GOSRiT Luzino
178. Pogoń Lębork 6 - 0 Korona Żelistrzewo
179. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 0 KP III Gdynia
180. Jedynka Reda 5 - 0 Kaszuby Połchowo
181. Wicher Wierzchucino 2 - 3 Gryf Wejherowo
182. KP Gdynia 3 - 0 Zryw Sławoszyno 11 czerwca 2017 - 15:00
vo, goście nie przyjechali
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03