POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk II - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania Gdańsk 24 64 21 1 2 97 - 13 2 3 1 0 1 4 - 3
2. GTS Pruszcz Gdański 24 64 21 1 2 103 - 15 2 3 1 0 1 3 - 4
3. Czarni Pruszcz Gdański 24 54 17 3 4 68 - 21
4. Sparta Gdańsk 24 52 16 4 4 64 - 23
5. Gryf II Wejherowo 24 48 15 3 6 72 - 17
6. Jaguar Gdańsk 24 35 11 2 11 55 - 35
7. Polonia Gdańsk 24 34 11 1 12 42 - 41
8. Akademia Sportowa Pomorze 24 24 6 6 12 25 - 45
9. Olimpic Gdańsk 24 21 6 3 15 28 - 91
10. GKS Kolbudy 24 17 4 5 15 18 - 46 2 3 1 0 1 2 - 1
11. Sokół Ełganowo 24 17 5 2 17 20 - 86 2 3 1 0 1 1 - 2
12. KS Sulmin 24 10 2 4 18 30 - 110
13. Wybrzeże Gdańsk 24 9 2 3 19 20 - 99

Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wybrzeże Gdańsk 1 - 0 Sokół Ełganowo
3. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 GTS Pruszcz Gdański
4. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 0 GKS Kolbudy
5. Polonia Gdańsk 0 - 3 Gryf II Wejherowo
Gryf II Wejherowo gospodarzem. vo, niestawienie się na zawody
6. Olimpic Gdańsk 0 - 7 Gedania Gdańsk
7. KS Sulmin 2 - 5 Sparta Gdańsk
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Sokół Ełganowo 0 - 2 Sparta Gdańsk
9. Gedania Gdańsk 4 - 0 KS Sulmin
10. Polonia Gdańsk 2 - 0 Olimpic Gdańsk
11. GKS Kolbudy 0 - 2 Gryf II Wejherowo
12. GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
13. Jaguar Gdańsk 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: Wybrzeże Gdańsk,
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 0 Wybrzeże Gdańsk
17. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 2 Jaguar Gdańsk
18. Gryf II Wejherowo 0 - 0 GTS Pruszcz Gdański
19. Olimpic Gdańsk 3 - 1 GKS Kolbudy
20. KS Sulmin 3 - 8 Polonia Gdańsk
21. Sparta Gdańsk 0 - 2 Gedania Gdańsk
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Sokół Ełganowo 0 - 0 Gedania Gdańsk
23. Polonia Gdańsk 2 - 2 Sparta Gdańsk
24. GKS Kolbudy 2 - 0 KS Sulmin
25. GTS Pruszcz Gdański 11 - 0 Olimpic Gdańsk
26. Jaguar Gdańsk 1 - 4 Gryf II Wejherowo
27. Wybrzeże Gdańsk 1 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Sokół Ełganowo
vo, na boisku 11:1
31. Gryf II Wejherowo 2 - 0 Wybrzeże Gdańsk
32. Olimpic Gdańsk 0 - 6 Jaguar Gdańsk
33. KS Sulmin 0 - 6 GTS Pruszcz Gdański
34. Sparta Gdańsk 5 - 0 GKS Kolbudy
35. Gedania Gdańsk 3 - 1 Polonia Gdańsk
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Sokół Ełganowo 0 - 4 Polonia Gdańsk
37. GKS Kolbudy 2 - 5 Gedania Gdańsk
38. GTS Pruszcz Gdański 4 - 1 Sparta Gdańsk
39. Jaguar Gdańsk 7 - 1 KS Sulmin
40. Wybrzeże Gdańsk 1 - 2 Olimpic Gdańsk
42. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Akademia Sportowa Pomorze 7 - 0 Sokół Ełganowo
44. Gryf II Wejherowo 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
46. KS Sulmin 4 - 1 Wybrzeże Gdańsk
47. Sparta Gdańsk 2 - 1 Jaguar Gdańsk
48. Gedania Gdańsk 1 - 2 GTS Pruszcz Gdański
49. Polonia Gdańsk 1 - 0 GKS Kolbudy
Pauza: Olimpic Gdańsk,
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Sokół Ełganowo 1 - 0 GKS Kolbudy
51. GTS Pruszcz Gdański 3 - 1 Polonia Gdańsk
52. Jaguar Gdańsk 0 - 5 Gedania Gdańsk
53. Wybrzeże Gdańsk 1 - 3 Sparta Gdańsk
55. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 Olimpic Gdańsk
56. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3 Gryf II Wejherowo
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Gryf II Wejherowo 6 - 0 Sokół Ełganowo
58. Olimpic Gdańsk 1 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
59. KS Sulmin 2 - 7 Czarni Pruszcz Gdański
61. Gedania Gdańsk 9 - 0 Wybrzeże Gdańsk
62. Polonia Gdańsk 1 - 0 Jaguar Gdańsk
63. GKS Kolbudy 1 - 3 GTS Pruszcz Gdański
Pauza: Sparta Gdańsk,
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Sokół Ełganowo 0 - 3 GTS Pruszcz Gdański
65. Jaguar Gdańsk 0 - 1 GKS Kolbudy
66. Wybrzeże Gdańsk 2 - 7 Polonia Gdańsk
68. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 2 Sparta Gdańsk
69. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 2 KS Sulmin
70. Gryf II Wejherowo 7 - 0 Olimpic Gdańsk
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Olimpic Gdańsk 1 - 1 Sokół Ełganowo
72. KS Sulmin 0 - 12 Gryf II Wejherowo
73. Sparta Gdańsk 0 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
74. Gedania Gdańsk 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
76. GKS Kolbudy 1 - 1 Wybrzeże Gdańsk
77. GTS Pruszcz Gdański 2 - 0 Jaguar Gdańsk
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Sokół Ełganowo 1 - 2 Jaguar Gdańsk
79. Wybrzeże Gdańsk 1 - 6 GTS Pruszcz Gdański
81. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Polonia Gdańsk
82. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 4 Gedania Gdańsk
83. Gryf II Wejherowo 2 - 0 Sparta Gdańsk 18 marca 2017 - 12:30
84. Olimpic Gdańsk 5 - 2 KS Sulmin
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. KS Sulmin 3 - 4 Sokół Ełganowo
86. Sparta Gdańsk 6 - 0 Olimpic Gdańsk
87. Gedania Gdańsk 3 - 0 Gryf II Wejherowo
88. Polonia Gdańsk 1 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
89. GKS Kolbudy 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
91. Jaguar Gdańsk 2 - 1 Wybrzeże Gdańsk
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Sokół Ełganowo 4 - 1 Wybrzeże Gdańsk
94. GTS Pruszcz Gdański 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
95. GKS Kolbudy 6 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
96. Gryf II Wejherowo 4 - 1 Polonia Gdańsk
97. Gedania Gdańsk 6 - 2 Olimpic Gdańsk
98. Sparta Gdańsk 11 - 2 KS Sulmin
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Sparta Gdańsk 5 - 1 Sokół Ełganowo
100. KS Sulmin 0 - 3 Gedania Gdańsk
101. Olimpic Gdańsk 1 - 5 Polonia Gdańsk
102. Gryf II Wejherowo 6 - 0 GKS Kolbudy
103. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 6 GTS Pruszcz Gdański
104. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Jaguar Gdańsk
Pauza: Wybrzeże Gdańsk,
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
107. Wybrzeże Gdańsk 2 - 6 Czarni Pruszcz Gdański
108. Jaguar Gdańsk 0 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
109. GTS Pruszcz Gdański 2 - 0 Gryf II Wejherowo
110. GKS Kolbudy 0 - 1 Olimpic Gdańsk
111. Polonia Gdańsk 0 - 1 KS Sulmin
112. Gedania Gdańsk 0 - 2 Sparta Gdańsk
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Gedania Gdańsk 11 - 0 Sokół Ełganowo
114. Sparta Gdańsk 1 - 0 Polonia Gdańsk
115. KS Sulmin 1 - 1 GKS Kolbudy
116. Olimpic Gdańsk 2 - 7 GTS Pruszcz Gdański 24 maja 2017 - 17:30
117. Gryf II Wejherowo 0 - 0 Jaguar Gdańsk
118. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 0 Wybrzeże Gdańsk 18 kwietnia 2017 - 17:30
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Sokół Ełganowo 0 - 8 Czarni Pruszcz Gdański
122. Wybrzeże Gdańsk 0 - 5 Gryf II Wejherowo
123. Jaguar Gdańsk 6 - 0 Olimpic Gdańsk
124. GTS Pruszcz Gdański 5 - 1 KS Sulmin
125. GKS Kolbudy 0 - 0 Sparta Gdańsk
126. Polonia Gdańsk 0 - 2 Gedania Gdańsk
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Polonia Gdańsk 3 - 0 Sokół Ełganowo
128. Gedania Gdańsk 3 - 0 GKS Kolbudy
129. Sparta Gdańsk 2 - 0 GTS Pruszcz Gdański
130. KS Sulmin 0 - 5 Jaguar Gdańsk
131. Olimpic Gdańsk 0 - 3 Wybrzeże Gdańsk
133. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 20 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Sokół Ełganowo 0 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
135. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Gryf II Wejherowo
137. Wybrzeże Gdańsk 1 - 1 KS Sulmin
138. Jaguar Gdańsk 0 - 1 Sparta Gdańsk
139. GTS Pruszcz Gdański 1 - 3 Gedania Gdańsk
140. GKS Kolbudy 1 - 3 Polonia Gdańsk
Pauza: Olimpic Gdańsk,
Kolejka 21 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. GKS Kolbudy 2 - 0 Sokół Ełganowo
142. Polonia Gdańsk 0 - 6 GTS Pruszcz Gdański
143. Gedania Gdańsk 3 - 0 Jaguar Gdańsk
144. Sparta Gdańsk 4 - 0 Wybrzeże Gdańsk
146. Olimpic Gdańsk 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
147. Gryf II Wejherowo 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 22 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Sokół Ełganowo 0 - 3 Gryf II Wejherowo
149. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 2 Olimpic Gdańsk
150. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 KS Sulmin
152. Wybrzeże Gdańsk 0 - 12 Gedania Gdańsk
153. Jaguar Gdańsk 4 - 1 Polonia Gdańsk
154. GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 GKS Kolbudy
Pauza: Sparta Gdańsk,
Kolejka 23 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. GTS Pruszcz Gdański 11 - 1 Sokół Ełganowo
156. GKS Kolbudy 0 - 3 Jaguar Gdańsk
157. Polonia Gdańsk 1 - 0 Wybrzeże Gdańsk
159. Sparta Gdańsk 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
160. KS Sulmin 2 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
161. Olimpic Gdańsk 3 - 1 Gryf II Wejherowo
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 24 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Sokół Ełganowo 3 - 1 Olimpic Gdańsk
163. Gryf II Wejherowo 9 - 0 KS Sulmin
164. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 4 Sparta Gdańsk
165. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Gedania Gdańsk
167. Wybrzeże Gdańsk 0 - 0 GKS Kolbudy
168. Jaguar Gdańsk 0 - 2 GTS Pruszcz Gdański
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 25 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Jaguar Gdańsk 7 - 0 Sokół Ełganowo
170. GTS Pruszcz Gdański 13 - 0 Wybrzeże Gdańsk
172. Polonia Gdańsk 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
173. Gedania Gdańsk 2 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
174. Sparta Gdańsk 1 - 0 Gryf II Wejherowo
175. KS Sulmin 2 - 2 Olimpic Gdańsk
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 26 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Sokół Ełganowo 4 - 1 KS Sulmin
177. Olimpic Gdańsk 0 - 5 Sparta Gdańsk
178. Gryf II Wejherowo 1 - 2 Gedania Gdańsk
179. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 0 Polonia Gdańsk
180. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 GKS Kolbudy
182. Wybrzeże Gdańsk 3 - 7 Jaguar Gdańsk
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03