POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk I - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 24 64 20 4 0 137 - 16
2. Dragon Bojano 24 58 19 1 4 114 - 28
3. MKS Władysławowo 24 54 18 0 6 95 - 50
4. GOSRiT Luzino 24 52 17 1 6 84 - 26
5. Korona Żelistrzewo 24 46 15 1 8 87 - 48
6. Lider Dębogórze 24 42 13 3 8 96 - 47
7. GKS Linia 24 30 9 3 12 56 - 52
8. Gryf Wejherowo 24 28 8 4 12 54 - 56
9. Sztorm Mosty 24 23 6 5 13 38 - 72
10. Cisowa Gdynia 24 22 6 4 14 56 - 68
11. Zatoka Puck 24 18 5 3 16 33 - 77
12. Unia Sopot 24 4 1 1 22 5 - 277
13. Sztorm Gdańsk (*) 24 11 3 2 19 25 - 63
* Sztorm Gdańsk wycofał się po rundzie jesiennej

Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Unia Sopot 0 - 0 Arka Gdynia SI
3. Lider Dębogórze 9 - 0 Cisowa Gdynia
4. Sztorm Mosty 0 - 4 Gryf Wejherowo 14 września 2016 - 17:30
5. Korona Żelistrzewo 0 - 3 Sztorm Gdańsk 29 września 2016 - 17:00
6. MKS Władysławowo 4 - 0 GOSRiT Luzino 14 września 2016 - 17:00
7. Dragon Bojano 1 - 0 GKS Linia 14 września 2016 - 18:00
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. GOSRiT Luzino 0 - 4 Dragon Bojano 6 września 2016 - 17:30
10. Korona Żelistrzewo 1 - 6 MKS Władysławowo
11. Gryf Wejherowo 2 - 2 Sztorm Gdańsk
12. Cisowa Gdynia 2 - 2 Sztorm Mosty
13. Arka Gdynia SI 6 - 2 Lider Dębogórze
14. Zatoka Puck 8 - 0 Unia Sopot
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Lider Dębogórze 9 - 2 Zatoka Puck
17. Sztorm Mosty 1 - 10 Arka Gdynia SI 21 września 2016 - 17:00
18. Sztorm Gdańsk 0 - 1 Cisowa Gdynia 11 września 2016 - 17:00
19. MKS Władysławowo 9 - 0 Gryf Wejherowo
20. Dragon Bojano 10 - 1 Korona Żelistrzewo
21. GKS Linia 0 - 5 GOSRiT Luzino
Pauza: Unia Sopot,
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Korona Żelistrzewo 1 - 0 GKS Linia
24. Gryf Wejherowo 1 - 3 Dragon Bojano
25. Cisowa Gdynia 2 - 6 MKS Władysławowo
26. Arka Gdynia SI 2 - 2 Sztorm Gdańsk
27. Zatoka Puck 1 - 2 Sztorm Mosty
28. Unia Sopot 0 - 14 Lider Dębogórze
vo, na boisku 0:14
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Sztorm Mosty 7 - 0 Unia Sopot
31. Sztorm Gdańsk 1 - 0 Zatoka Puck
32. MKS Władysławowo 0 - 10 Arka Gdynia SI
33. Dragon Bojano 4 - 1 Cisowa Gdynia
34. GKS Linia 6 - 0 Gryf Wejherowo
35. GOSRiT Luzino 3 - 0 Korona Żelistrzewo 24 września 2016 - 11:00
Pauza: Lider Dębogórze,
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GOSRiT Luzino 3 - 0 Gryf Wejherowo
38. Cisowa Gdynia 4 - 1 GKS Linia
39. Arka Gdynia SI 3 - 0 Dragon Bojano
40. Zatoka Puck 2 - 5 MKS Władysławowo
41. Unia Sopot 0 - 11 Sztorm Gdańsk
42. Lider Dębogórze 1 - 1 Sztorm Mosty
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Sztorm Gdańsk 1 - 2 Lider Dębogórze
45. MKS Władysławowo 12 - 0 Unia Sopot
46. Dragon Bojano 6 - 0 Zatoka Puck
47. GKS Linia 0 - 7 Arka Gdynia SI
48. GOSRiT Luzino 2 - 0 Cisowa Gdynia
49. Korona Żelistrzewo 3 - 1 Gryf Wejherowo
Pauza: Sztorm Mosty,
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Cisowa Gdynia 1 - 3 Korona Żelistrzewo
52. Arka Gdynia SI 2 - 2 GOSRiT Luzino
53. Zatoka Puck 0 - 2 GKS Linia
54. Unia Sopot 0 - 11 Dragon Bojano
55. Lider Dębogórze 2 - 5 MKS Władysławowo
56. Sztorm Mosty 2 - 1 Sztorm Gdańsk
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. MKS Władysławowo 5 - 0 Sztorm Mosty
59. Dragon Bojano 5 - 1 Lider Dębogórze
60. GKS Linia 11 - 0 Unia Sopot
61. GOSRiT Luzino 6 - 1 Zatoka Puck
62. Korona Żelistrzewo 1 - 1 Arka Gdynia SI
63. Gryf Wejherowo 2 - 2 Cisowa Gdynia
Pauza: Sztorm Gdańsk,
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Arka Gdynia SI 7 - 0 Gryf Wejherowo
66. Zatoka Puck 2 - 8 Korona Żelistrzewo
67. Unia Sopot 0 - 17 GOSRiT Luzino
68. Lider Dębogórze 7 - 0 GKS Linia
69. Sztorm Mosty 0 - 6 Dragon Bojano
70. Sztorm Gdańsk 0 - 4 MKS Władysławowo
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Dragon Bojano 6 - 2 Sztorm Gdańsk
73. GKS Linia 1 - 1 Sztorm Mosty
74. GOSRiT Luzino 3 - 1 Lider Dębogórze
75. Korona Żelistrzewo 20 - 0 Unia Sopot
76. Gryf Wejherowo 1 - 1 Zatoka Puck
77. Cisowa Gdynia 1 - 5 Arka Gdynia SI
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Zatoka Puck 4 - 2 Cisowa Gdynia
80. Unia Sopot 0 - 11 Gryf Wejherowo
81. Lider Dębogórze 0 - 2 Korona Żelistrzewo
82. Sztorm Mosty 0 - 3 GOSRiT Luzino
83. Sztorm Gdańsk 2 - 3 GKS Linia
84. MKS Władysławowo 4 - 2 Dragon Bojano
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. GKS Linia 1 - 3 MKS Władysławowo
87. GOSRiT Luzino 5 - 0 Sztorm Gdańsk
88. Korona Żelistrzewo 2 - 1 Sztorm Mosty
89. Gryf Wejherowo 1 - 3 Lider Dębogórze
90. Cisowa Gdynia 8 - 1 Unia Sopot
91. Arka Gdynia SI 8 - 0 Zatoka Puck
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
93. Arka Gdynia SI 20 - 0 Unia Sopot
94. Cisowa Gdynia 2 - 7 Lider Dębogórze
95. Gryf Wejherowo 2 - 1 Sztorm Mosty
96. Sztorm Gdańsk 0 - 3 Korona Żelistrzewo
97. GOSRiT Luzino 1 - 0 MKS Władysławowo
98. GKS Linia 0 - 5 Dragon Bojano 5 kwietnia 2017 - 17:00
vo, na boisku 0:5
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Dragon Bojano 4 - 0 GOSRiT Luzino
101. MKS Władysławowo 2 - 1 Korona Żelistrzewo
102. Sztorm Gdańsk 0 - 3 Gryf Wejherowo
103. Sztorm Mosty 1 - 1 Cisowa Gdynia
104. Lider Dębogórze 1 - 7 Arka Gdynia SI
105. Unia Sopot 0 - 1 Zatoka Puck
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
107. Zatoka Puck 1 - 1 Lider Dębogórze
108. Arka Gdynia SI 8 - 0 Sztorm Mosty
109. Cisowa Gdynia 3 - 0 Sztorm Gdańsk
110. Gryf Wejherowo 1 - 2 MKS Władysławowo
111. Korona Żelistrzewo 0 - 1 Dragon Bojano
112. GOSRiT Luzino 4 - 0 GKS Linia
Pauza: Unia Sopot,
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. GKS Linia 0 - 4 Korona Żelistrzewo
vo, na boisku 0:4
115. Dragon Bojano 4 - 0 Gryf Wejherowo
116. MKS Władysławowo 3 - 0 Cisowa Gdynia
117. Sztorm Gdańsk 0 - 3 Arka Gdynia SI
118. Sztorm Mosty 4 - 1 Zatoka Puck
119. Lider Dębogórze 17 - 0 Unia Sopot
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Unia Sopot 0 - 7 Sztorm Mosty
122. Zatoka Puck 3 - 0 Sztorm Gdańsk
123. Arka Gdynia SI 13 - 0 MKS Władysławowo
124. Cisowa Gdynia 3 - 3 Dragon Bojano
125. Gryf Wejherowo 1 - 1 GKS Linia
126. Korona Żelistrzewo 2 - 3 GOSRiT Luzino
Pauza: Lider Dębogórze,
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. Gryf Wejherowo 2 - 1 GOSRiT Luzino
129. GKS Linia 0 - 1 Cisowa Gdynia 26 kwietnia 2017 - 18:00
130. Dragon Bojano 2 - 3 Arka Gdynia SI 24 maja 2017 - 18:00
131. MKS Władysławowo 1 - 0 Zatoka Puck
132. Sztorm Gdańsk 0 - 3 Unia Sopot
133. Sztorm Mosty 0 - 0 Lider Dębogórze 30 kwietnia 2017 - 14:00
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 20 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
135. Lider Dębogórze 3 - 0 Sztorm Gdańsk
136. Unia Sopot 0 - 9 MKS Władysławowo
137. Zatoka Puck 1 - 6 Dragon Bojano
138. Arka Gdynia SI 3 - 0 GKS Linia 17 maja 2017 - 16:45
139. Cisowa Gdynia 0 - 1 GOSRiT Luzino 4 maja 2017 - 17:45
140. Gryf Wejherowo 2 - 3 Korona Żelistrzewo 23 maja 2017 - 17:00
Pauza: Sztorm Mosty,
Kolejka 21 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
142. Korona Żelistrzewo 4 - 0 Cisowa Gdynia
143. GOSRiT Luzino 0 - 2 Arka Gdynia SI
144. GKS Linia 1 - 1 Zatoka Puck
145. Dragon Bojano 18 - 0 Unia Sopot
146. MKS Władysławowo 3 - 4 Lider Dębogórze
147. Sztorm Gdańsk 0 - 3 Sztorm Mosty
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 22 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
149. Sztorm Mosty 2 - 4 MKS Władysławowo
150. Lider Dębogórze 3 - 0 Dragon Bojano
151. Unia Sopot 0 - 8 GKS Linia
152. Zatoka Puck 0 - 1 GOSRiT Luzino
153. Arka Gdynia SI 8 - 3 Korona Żelistrzewo 4 czerwca 2017 - 19:00
154. Cisowa Gdynia 0 - 3 Gryf Wejherowo
Pauza: Sztorm Gdańsk,
Kolejka 23 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
156. Gryf Wejherowo 0 - 1 Arka Gdynia SI
157. Korona Żelistrzewo 2 - 0 Zatoka Puck 31 maja 2017 - 19:30
158. GOSRiT Luzino 18 - 0 Unia Sopot
159. GKS Linia 5 - 1 Lider Dębogórze
160. Dragon Bojano 4 - 1 Sztorm Mosty
161. MKS Władysławowo 3 - 0 Sztorm Gdańsk
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 24 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Sztorm Gdańsk 0 - 3 Dragon Bojano
164. Sztorm Mosty 0 - 11 GKS Linia
165. Lider Dębogórze 4 - 1 GOSRiT Luzino
166. Unia Sopot 1 - 18 Korona Żelistrzewo
167. Zatoka Puck 1 - 6 Gryf Wejherowo 7 czerwca 2017 - 18:00
168. Arka Gdynia SI 4 - 1 Cisowa Gdynia
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 25 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
170. Cisowa Gdynia 1 - 3 Zatoka Puck
171. Gryf Wejherowo 11 - 0 Unia Sopot
172. Korona Żelistrzewo 2 - 1 Lider Dębogórze 6 czerwca 2017 - 19:00
173. GOSRiT Luzino 2 - 0 Sztorm Mosty 8 czerwca 2017 - 17:00
174. GKS Linia 3 - 0 Sztorm Gdańsk
175. Dragon Bojano 6 - 4 MKS Władysławowo 7 czerwca 2017 - 18:00
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 26 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. MKS Władysławowo 1 - 2 GKS Linia
178. Sztorm Gdańsk 0 - 3 GOSRiT Luzino
179. Sztorm Mosty 2 - 3 Korona Żelistrzewo
180. Lider Dębogórze 3 - 0 Gryf Wejherowo
181. Unia Sopot 0 - 20 Cisowa Gdynia
182. Zatoka Puck 0 - 4 Arka Gdynia SI
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03