III liga - grupa II - sezon 2004/2005

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 30 66 21 3 6 62 - 31
2. Unia Janikowo 30 60 18 6 6 57 - 27
3. TKP Toruń 30 58 18 4 8 59 - 32
4. Warta Poznań 30 55 15 10 5 58 - 28
5. Kaszubia Kościerzyna 30 50 15 5 10 54 - 44
6. Tur Turek 30 50 14 8 8 39 - 29
7. Kotwica Kołobrzeg 30 50 16 2 12 58 - 50
8. Flota Świnoujście 30 48 15 3 12 52 - 38
9. Amica II Wronki 30 38 11 5 14 47 - 38
10. Chemik Bydgoszcz 30 37 10 7 13 34 - 34
11. Obra Kościan 30 36 10 6 14 39 - 45
12. Lech II Poznań 30 36 9 9 12 45 - 56
13. Mieszko Gniezno 30 31 7 10 13 31 - 41
14. Pogoń II Szczecin 30 26 7 5 18 39 - 69
15. Unia Tczew 30 20 5 5 20 27 - 89
16. Odra Chojna 30 15 5 0 25 22 - 72
* Tabela zgodna z oficjalną weryfikacją Pomorskiego ZPN-u.


 Baner


Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
Odra Chojna 0 - 3 Obra Kościan 8 sierpnia 2004 - 17:00
vo (nie odbył się)
Unia Janikowo 3 - 1 Amica II Wronki 7 sierpnia 2004 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 6 - 3 Pogoń II Szczecin 18 sierpnia 2004 - 17:00
Lech II Poznań 0 - 0 Warta Poznań 7 sierpnia 2004 - 11:00
TKP Toruń 2 - 1 Flota Świnoujście 7 sierpnia 2004 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Tur Turek 7 sierpnia 2004 - 17:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Mieszko Gniezno 7 sierpnia 2004 - 12:00
Unia Tczew 2 - 3 Lechia Gdańsk 7 sierpnia 2004 - 11:00
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 2 - 1 Lechia Gdańsk 14 sierpnia 2004 - 17:00
Mieszko Gniezno 0 - 1 Unia Tczew 14 sierpnia 2004 - 17:00
Tur Turek 1 - 1 Chemik Bydgoszcz 14 sierpnia 2004 - 17:00
Flota Świnoujście 4 - 0 Kotwica Kołobrzeg 15 sierpnia 2004 - 16:00
Warta Poznań 0 - 2 TKP Toruń 14 sierpnia 2004 - 15:00
Pogoń II Szczecin 4 - 1 Lech II Poznań 14 sierpnia 2004 - 11:00
Amica II Wronki 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 14 sierpnia 2004 - 13:00
Odra Chojna 0 - 1 Unia Janikowo 14 sierpnia 2004 - 17:00
w Janikowie
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 2 - 1 Obra Kościan 21 sierpnia 2004 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Odra Chojna 21 sierpnia 2004 - 17:00
Lech II Poznań 0 - 5 Amica II Wronki 22 sierpnia 2004 - 11:00
TKP Toruń 4 - 1 Pogoń II Szczecin 21 sierpnia 2004 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Warta Poznań 21 sierpnia 2004 - 17:00
Chemik Bydgoszcz 3 - 1 Flota Świnoujście 21 sierpnia 2004 - 16:00
Unia Tczew 0 - 1 Tur Turek 22 sierpnia 2004 - 16:00
Lechia Gdańsk 1 - 0 Mieszko Gniezno 21 sierpnia 2004 - 18:00
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 2 - 2 Mieszko Gniezno 29 sierpnia 2004 - 17:00
Tur Turek 0 - 1 Lechia Gdańsk 28 sierpnia 2004 - 17:00
Flota Świnoujście 1 - 1 Unia Tczew 28 sierpnia 2004 - 16:00
Warta Poznań 0 - 0 Chemik Bydgoszcz 28 sierpnia 2004 - 15:00
Pogoń II Szczecin 2 - 4 Kotwica Kołobrzeg 28 sierpnia 2004 - 12:00
Amica II Wronki 2 - 1 TKP Toruń 29 sierpnia 2004 - 13:00
Odra Chojna 0 - 1 Lech II Poznań 29 sierpnia 2004 - 17:00
Unia Janikowo 4 - 2 Kaszubia Kościerzyna 28 sierpnia 2004 - 16:00
Kolejka 5 - 1. września 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Obra Kościan 1 września 2004 - 17:00
v.o.; mecz przerwany w 75. min.
Lech II Poznań 3 - 2 Unia Janikowo 1 września 2004 - 17:00
TKP Toruń 3 - 0 Odra Chojna 1 września 2004 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Amica II Wronki 1 września 2004 - 17:00
Chemik Bydgoszcz 3 - 0 Pogoń II Szczecin 1 września 2004 - 16:00
Unia Tczew 0 - 6 Warta Poznań 1 września 2004 - 16:00
Lechia Gdańsk 0 - 1 Flota Świnoujście 1 września 2004 - 17:00
Mieszko Gniezno 1 - 2 Tur Turek 1 września 2004 - 17:00
Kolejka 6 - 4/5. września 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 0 - 0 Tur Turek 5 września 2004 - 16:00
Flota Świnoujście 4 - 0 Mieszko Gniezno 4 września 2004 - 16:00
Warta Poznań 5 - 1 Lechia Gdańsk 4 września 2004 - 15:00
Pogoń II Szczecin 5 - 0 Unia Tczew 4 września 2004 - 17:00
Amica II Wronki 2 - 0 Chemik Bydgoszcz 5 września 2004 - 12:00
Odra Chojna 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 4 września 2004 - 15:00
Unia Janikowo 1 - 2 TKP Toruń 4 września 2004 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Lech II Poznań 4 września 2004 - 17:00
vo
Kolejka 7 - 11/12. września 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech II Poznań 2 - 1 Obra Kościan
TKP Toruń 5 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Unia Janikowo
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Odra Chojna
Unia Tczew 1 - 0 Amica II Wronki
Lechia Gdańsk 2 - 0 Pogoń II Szczecin
Mieszko Gniezno 0 - 0 Warta Poznań
Tur Turek 2 - 1 Flota Świnoujście
Kolejka 8 - 18/19. września 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 3 - 0 Flota Świnoujście
Warta Poznań 1 - 1 Tur Turek
Pogoń II Szczecin 2 - 1 Mieszko Gniezno
Amica II Wronki 1 - 3 Lechia Gdańsk
Odra Chojna 4 - 0 Unia Tczew
Unia Janikowo 3 - 0 Chemik Bydgoszcz
Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Lech II Poznań 3 - 4 TKP Toruń
Kolejka 9 - 25/26. września 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
TKP Toruń 1 - 1 Obra Kościan
Kotwica Kołobrzeg 4 - 1 Lech II Poznań
Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Unia Tczew 0 - 2 Unia Janikowo
Lechia Gdańsk 1 - 0 Odra Chojna
Mieszko Gniezno 2 - 1 Amica II Wronki
Tur Turek 4 - 2 Pogoń II Szczecin
Flota Świnoujście 1 - 0 Warta Poznań
Kolejka 10 - 2/3. października 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 3 - 1 Warta Poznań
Pogoń II Szczecin 0 - 3 Flota Świnoujście
v.o. (na boisku 0:1)
Amica II Wronki 1 - 1 Tur Turek
Odra Chojna 1 - 0 Mieszko Gniezno
Unia Janikowo 5 - 4 Lechia Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Unia Tczew
Lech II Poznań 0 - 0 Chemik Bydgoszcz
TKP Toruń 3 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 11 - 9/10. października 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Obra Kościan
Chemik Bydgoszcz 1 - 2 TKP Toruń
Unia Tczew 2 - 2 Lech II Poznań
Lechia Gdańsk 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Mieszko Gniezno 0 - 0 Unia Janikowo
Tur Turek 4 - 0 Odra Chojna
Flota Świnoujście 2 - 1 Amica II Wronki
Warta Poznań 2 - 1 Pogoń II Szczecin
Kolejka 12 - 16/17. października 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 3 - 1 Pogoń II Szczecin
Amica II Wronki 1 - 1 Warta Poznań
Odra Chojna 0 - 3 Flota Świnoujście
Unia Janikowo 1 - 1 Tur Turek
Kaszubia Kościerzyna 5 - 2 Mieszko Gniezno
Lech II Poznań 1 - 4 Lechia Gdańsk
TKP Toruń 1 - 1 Unia Tczew
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Chemik Bydgoszcz
Kolejka 13 - 23/24. października 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chemik Bydgoszcz 3 - 0 Obra Kościan
Unia Tczew 2 - 3 Kotwica Kołobrzeg
Lechia Gdańsk 3 - 3 TKP Toruń
Mieszko Gniezno 2 - 2 Lech II Poznań
Tur Turek 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Flota Świnoujście 1 - 0 Unia Janikowo
Warta Poznań 8 - 0 Odra Chojna
Pogoń II Szczecin 3 - 2 Amica II Wronki
Kolejka 14 - 30. października 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 2 - 1 Amica II Wronki
Odra Chojna 3 - 0 Pogoń II Szczecin
Unia Janikowo 3 - 3 Warta Poznań
Kaszubia Kościerzyna 4 - 2 Flota Świnoujście
Lech II Poznań 2 - 3 Tur Turek
TKP Toruń 2 - 0 Mieszko Gniezno
Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 Lechia Gdańsk
Chemik Bydgoszcz 4 - 0 Unia Tczew
Kolejka 15 - 6/7. listopada 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Tczew 3 - 0 Obra Kościan
Lechia Gdańsk 3 - 1 Chemik Bydgoszcz
Mieszko Gniezno 3 - 6 Kotwica Kołobrzeg
Tur Turek 2 - 1 TKP Toruń
Flota Świnoujście 2 - 1 Lech II Poznań
Warta Poznań 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Pogoń II Szczecin 0 - 4 Unia Janikowo
Amica II Wronki 5 - 0 Odra Chojna
Kolejka 16 - 13. kwietnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 5 - 2 Odra Chojna
Amica II Wronki 0 - 2 Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Warta Poznań 1 - 0 Lech II Poznań
Flota Świnoujście 2 - 1 TKP Toruń
Tur Turek 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Mieszko Gniezno 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
Lechia Gdańsk 5 - 0 Unia Tczew
Kolejka 17 - 25. maja 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 2 - 1 Obra Kościan
Unia Tczew 1 - 4 Mieszko Gniezno
Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Tur Turek
Kotwica Kołobrzeg 5 - 4 Flota Świnoujście
TKP Toruń 2 - 2 Warta Poznań
Lech II Poznań 2 - 2 Pogoń II Szczecin
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Amica II Wronki
Unia Janikowo 1 - 0 Odra Chojna
Kolejka 18 - 25/26. marca 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 0 - 1 Unia Janikowo
Odra Chojna 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Amica II Wronki 0 - 0 Lech II Poznań
Pogoń II Szczecin 0 - 2 TKP Toruń
Warta Poznań 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Flota Świnoujście 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
Tur Turek 2 - 0 Unia Tczew
Mieszko Gniezno 2 - 2 Lechia Gdańsk
Kolejka 19 - 2/3. kwietnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Mieszko Gniezno 2 - 0 Obra Kościan
Lechia Gdańsk 1 - 0 Tur Turek
Unia Tczew 0 - 0 Flota Świnoujście
Chemik Bydgoszcz 1 - 1 Warta Poznań
Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 Pogoń II Szczecin
TKP Toruń 3 - 1 Amica II Wronki
Lech II Poznań 3 - 0 Odra Chojna
v.o.; na boisku 0:1
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Unia Janikowo
Kolejka 20 - 9/10. kwietnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Unia Janikowo 1 - 2 Lech II Poznań
Odra Chojna 0 - 2 TKP Toruń
Amica II Wronki 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin 2 - 0 Chemik Bydgoszcz
Warta Poznań 4 - 1 Unia Tczew
Flota Świnoujście 0 - 2 Lechia Gdańsk
Tur Turek 2 - 1 Mieszko Gniezno
Kolejka 21 - 16/17. kwietnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tur Turek 1 - 1 Obra Kościan
Mieszko Gniezno 1 - 0 Flota Świnoujście
Lechia Gdańsk 2 - 0 Warta Poznań
Unia Tczew 2 - 2 Pogoń II Szczecin
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Amica II Wronki
Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Odra Chojna
v.o.; na boisku 3:0
TKP Toruń 0 - 1 Unia Janikowo
Lech II Poznań 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 22 - 23/24. kwietnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 1 - 0 Lech II Poznań
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 TKP Toruń
Unia Janikowo 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Odra Chojna 0 - 3 Chemik Bydgoszcz
v.o.; na boisku 0:0
Amica II Wronki 6 - 1 Unia Tczew
Pogoń II Szczecin 0 - 3 Lechia Gdańsk
v.o.
Warta Poznań 0 - 0 Mieszko Gniezno
Flota Świnoujście 1 - 0 Tur Turek
Kolejka 23 - 30. kwietnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Flota Świnoujście 2 - 0 Obra Kościan
Tur Turek 0 - 1 Warta Poznań
Mieszko Gniezno 0 - 0 Pogoń II Szczecin
Lechia Gdańsk 1 - 0 Amica II Wronki
Unia Tczew 3 - 2 Odra Chojna
Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Unia Janikowo
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna
TKP Toruń 1 - 3 Lech II Poznań
Kolejka 24 - 3. maja 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 1 - 0 TKP Toruń
Lech II Poznań 3 - 5 Kotwica Kołobrzeg
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Chemik Bydgoszcz
Unia Janikowo 7 - 1 Unia Tczew
Odra Chojna 0 - 4 Lechia Gdańsk
Amica II Wronki 1 - 0 Mieszko Gniezno
Pogoń II Szczecin 1 - 2 Tur Turek
Warta Poznań 3 - 2 Flota Świnoujście
Kolejka 25 - 7/8. maja 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Warta Poznań 3 - 0 Obra Kościan
Flota Świnoujście 5 - 0 Pogoń II Szczecin
Tur Turek 2 - 1 Amica II Wronki
Mieszko Gniezno 4 - 1 Odra Chojna
Lechia Gdańsk 0 - 2 Unia Janikowo
Unia Tczew 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna
Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Lech II Poznań
11.05
Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 TKP Toruń
Kolejka 26 - 14/15. maja 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
TKP Toruń 3 - 1 Chemik Bydgoszcz
Lech II Poznań 5 - 0 Unia Tczew
vo (na boisku 5-4)
Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Lechia Gdańsk 11 maja 2004 - 18:00
Unia Janikowo 1 - 1 Mieszko Gniezno
Odra Chojna 2 - 3 Tur Turek
Amica II Wronki 2 - 0 Flota Świnoujście
Pogoń II Szczecin 1 - 3 Warta Poznań
Kolejka 27 - 18. maja 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń II Szczecin 2 - 0 Obra Kościan
Warta Poznań 2 - 2 Amica II Wronki
Flota Świnoujście 2 - 0 Odra Chojna
Tur Turek 0 - 2 Unia Janikowo
Mieszko Gniezno 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Lechia Gdańsk 3 - 1 Lech II Poznań
Unia Tczew 0 - 4 TKP Toruń
vo
Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 28 - 21/22. maja 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Unia Tczew
vo (na boisku 3-1)
TKP Toruń 0 - 1 Lechia Gdańsk
Lech II Poznań 0 - 0 Mieszko Gniezno
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Tur Turek
Unia Janikowo 1 - 0 Flota Świnoujście
Odra Chojna 0 - 1 Warta Poznań
Amica II Wronki 1 - 1 Pogoń II Szczecin
Kolejka 29 - 28. maja 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 3 - 0 Obra Kościan
Pogoń II Szczecin 1 - 3 Odra Chojna
Warta Poznań 2 - 1 Unia Janikowo
Flota Świnoujście 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Tur Turek 0 - 0 Lech II Poznań
Mieszko Gniezno 0 - 1 TKP Toruń
Lechia Gdańsk 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Unia Tczew 3 - 2 Chemik Bydgoszcz
Kolejka 30 - 4. czerwca 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 6 - 0 Unia Tczew
Chemik Bydgoszcz 0 - 3 Lechia Gdańsk
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Mieszko Gniezno
TKP Toruń 2 - 0 Tur Turek
Lech II Poznań 4 - 2 Flota Świnoujście
Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Warta Poznań
Unia Janikowo 2 - 0 Pogoń II Szczecin
Odra Chojna 1 - 3 Amica II Wronki