WSZYSTKIE ROZGRYWKI PIŁKARSKIE W POLSCE ZAWIESZONE DO 26 KWIETNIA 2020
CO DALEJ Z PIŁKARSKIM SEZONEM NA POMORZU? ZAGŁOSUJ W ANKIECIE

Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 24 66 22 0 2 192 - 22
2. Arka III Gdynia SI 24 63 21 0 3 117 - 43
3. Polonia Gdańsk 24 58 19 1 4 105 - 44
4. Bałtyk II Gdynia 24 40 12 4 8 69 - 58
5. GKS Kolbudy 24 36 11 3 10 51 - 55
6. Gedania II Gdańsk 24 33 10 3 11 69 - 65
7. UKS RG 2000 24 31 9 4 11 65 - 69
8. Portowiec Gdańsk 24 24 8 0 16 37 - 89
9. Iskra Gdynia 24 22 6 4 14 42 - 84 4 7 2 1 1 9 - 6
10. GKS Żukowo 24 22 7 1 16 54 - 95 4 6 2 0 2 8 - 9
11. Morena Gdańsk 24 22 7 1 16 33 - 86 4 4 1 1 2 5 - 7
12. KP Sopot 24 20 5 5 14 39 - 83
13. Orzeł Trąbki Wielkie 24 18 6 0 18 39 - 119
14. KS Chwaszczyno (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Picek 07.05.2016, 09:45:06

* KS Chwaszczyno wycofało się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane
 Baner


>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 14 - 19/20. marca 2016


GKS Żukowo 0 - 3 GKS Kolbudy 20 marca 2016 - 10:00
Iskra Gdynia 2 - 4 Polonia Gdańsk 20 marca 2016 - 11:00
UKS RG 2000 9 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 20 marca 2016 - 12:20
Arka III Gdynia SI 3 - 0 Bałtyk II Gdynia 31 marca 2016 - 19:00
Gedania II Gdańsk 0 - 10 Lechia Gdańsk
KP Sopot 2 - 3 Portowiec Gdańsk
Pauza: Morena Gdańsk,

Komentarze:



 orzelektcz   04.01.2016, 23:42:59
Zapraszamy na halowy turniej piłki nożnej dla chłopców i dziewcząt rocznika 1999/2000 (dziewczyny mogą być 2 lata młodsze) ORŁY CUP 2016.

Organizatorami turnieju są Orły Tczew.

Turniej odbędzie się 13 lutego ( sobota ) od godziny 9:00, w hali sportowej przy ulicy Królowej Marysieńki 10 w Tczewie.


W celu zdobycia informacji dotyczących zgłoszeń na turniej prosimy o kontakt pod numer telefonu 724-713-567 - Andrzej Danielik

Wpisowe w wysokości 200 PLN za drużynę płatne wyłącznie przelewem do dnia 2016.01.31 na konto klubu UKS Orły

Puchary przewidziane są dla każdego zespołu, każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal, będzie prowadzona klasyfikacja na najlepszego strzelca, najlepszego zawodnika oraz bramkarza turnieju dla każdej
Grupy oddzielnie. (Będą 2 grupy: czerwona i niebieska)
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE