FC Gowidlino 1 - 1 Santana Wielki Klincz 14 maja 2016 - 17:00
Słupia Sulęczyno 0 - 3 Orzeł Straszyn 14 maja 2016 - 14:00
Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 0 Olimp Mierzeszyn 14 maja 2016 - 16:00
GKS Trąbki Wielkie 0 - 1 KS Sulmin 14 maja 2016 - 16:00
GTS Przywidz 1 - 3 Huragan Nowe Polaszki 14 maja 2016 - 17:00
Pauza: Gryf Goręczyno,

macioxsi   11.05.2016, 22:15:10
Straszyn musi wygrać by podnieść się po ostatniej porażce. Po awans panowie..
 komentatorGD   13.05.2016, 17:23:33
Straszyn stracil lidera maja 1 mecz wiecej od Sulmina i strate 2 pkt ponieważ dzisiaj uznano walkower dla Sulmina za mecz z Przywidzem (gra nieuprawnionego zawodnika) wiec Sulmin liderem
 macioxsi   14.05.2016, 10:42:41
Spokojnie .. mamy jeszcze bezpośredni mecz i siebie z Sulminem .. Ale co nie zmienia faktu że wszyscy mogą jeszcze potracic punkty ..
 62919352   14.05.2016, 19:23:16
na laczynaspilka.pl masz większość wyników na bieżąco - obowiązek sędziów wysyłanie sms- a z wynikiem meczu do 30 minut po zakończonym spotkaniu.
Stara Kiszewa wygrała 4-0. Santany jeszcze nie ma
 czesieken   14.05.2016, 19:31:16
dziękuje :)
 macioxsi   14.05.2016, 21:04:35
Słupia Sulęczyno 0:3 Orzeł Straszyn .. takie info dostałem od jednego z zawodników .. 8) ...
 superpro   14.05.2016, 22:55:59
Brawo Straszyn!!! Najwazniejsze to podniesc sie po porazce i zagrac tak jak nalezy :idea:
 superpro   15.05.2016, 00:03:42
Jakies szczegoly z meczu straszyna?
 johny123   15.05.2016, 09:32:21
Brawo Polaszki.Ilosc punktow zdobytych zdumniewajaca chyba pierwszy raz od 4 lat.Trzeba to uczcic.Tylko szkoda ze 70% skladu jest co mecz na lewo,a przeciwnicy nie potrafia tego wykorzystac!!!
 Weenoo   15.05.2016, 13:08:04
Jeśli ktoś pisze, ze Sulmin wygrał niezasłużenie, to chyba oglądał inny mecz. Swoją droga, takiego buractwa na trybunach dawno nie widziałem.
 arnoldboczek   15.05.2016, 13:22:45
Johnny 123 jak znasz sie tak na pilce jak na kobietach to chyba sypiasz z własną matka.
 matixx   15.05.2016, 14:30:04
Weenoo.. jesli chodzi o buractwo to pilkarze Sulmina są ekspertami ;)
 amator_93   15.05.2016, 15:25:22
"GKS-sulmin 0-1 nie zasłużony"

Bardzo konstruktywny i uargumentowany komentarz. Nie mieliście żadnej tak naprawdę dobrej sytuacji do zdobycia bramki i przegrywacie niezasłużenie. Już nie mówię o tym pseudo bocznym obrońcy który już w pierwszej połowie powinien dostać czerwoną. Popchnięcie na oczach sędziego zawodnika bez piłki - niesportowe zachowanie, czerwona kartka i powinniście grać w dziesięciu. Tak samo zrobił inny zawodnik od Was, tyle że sytuacja miała miejsce za boiskiem, jak poszedł po piłkę na aut. Już w pierwszej połowie powinniście grać w dziewięciu a Ty mówisz że przegraliście niezasłużenie? Żart czy prowokacja?
 wilk1987   15.05.2016, 15:44:33
A ile Sulmin miał tych sytuacji do zdobycia bramki takich dobrych co? No i ile? A co do kartek to proszę cię. ..większość meczu kopaliscie po nogach i bylo cacy a jak was ktoś sfaulowal to zaraz omdlenie było i urwana noga. Za symulowanie jeszcze w pierwszej połowie przez waszego napastnika w polu karnym to co się należało? Laurka? Poza tym da się zauważyć że co kolejkę jak z kimś gracie to przeciwnik jest be to kibice nie dobrzy...kurcze ja myślę że wy to co najmniej trzy ligi wyżej powinniście być. ..i żeby nie było to nie jest płacz że przegraliśmy. proponuję jednak najpierw spojrzeć trochę na siebie i swoje zachowanie a potem wytykac coś innym. Pozdrawiam
 amator_93   15.05.2016, 20:34:52
Po pierwsze mieć mało sytuacji do strzelenia bramki to zawsze więcej niż żadnej. Po drugie za symulkę jest żółta kartka a nie czerwona. Po trzecie poziom "Waszych kibiców" to dno i 3 metry mułu. Cały mecz teksty w stylu " Jazda z kurwami", "jebać pzpn" czy "biało-niebieskie to barwy czysto kurewskie". To może za to powinna być laurka? Totalna porażka. Co do fauli. Nie wiem na jakiej podstawie mówisz o ciągłym kopaniu Was po nogach? Policzył bym ile razy faulowaliście naszych zawodników w środku pola, ale duże liczby się zaczynają i mógłbym się pogubić. Faulu na bramkarzu też nie było Twoim zdaniem? I dla Twojej informacji. Spoglądamy na siebie cały czas. Gdybyśmy tego nie robili to nie bylibyśmy na 1 miejscu w tabeli.
 czesieken   15.05.2016, 21:12:03
Wilk1987.... święta prawda o Sulminie. A to że są na pierwszym miejscu, bo frajersko zremisowali z Przywidzem i nie mogli się z tym pogodzić, więc szukali... szukali i znaleźli odwołanie :)
 trev21   15.05.2016, 23:13:54
przemawia przez Was zazdrość :) wypisuje takie dyrdymały, że aż oczy bolą od czytania :) jest ból dupy bo liderem jest taka drużyna a nie Wasza :)
Zajmijcie się graniem a nie gadaniem i komentowaniem i powodzenia w kolejnych meczach :) Może na koniec Wy będziecie liderami i świętować awans :)