Orzeł Straszyn 3 - 4 Wierzyca Stara Kiszewa 8 maja 2016 - 13:00
Santana Wielki Klincz 2 - 1 Słupia Sulęczyno 8 maja 2016 - 14:00

Orzeł - Wierzyca 3-4 , po pierwszej połowie Straszyn wygrywał 3-0
Brawa dla Wierzycy :). Nowy lider rośnie w siłę :)
 matixx   09.05.2016, 12:21:12
Ktoś był na meczu Straszyn-Wierzyca? Jakieś szczegóły?
 macioxsi   09.05.2016, 22:19:55
Straszyn - Wierzyca. . W pierwszej połowie goście nie mieli nic do powiedzenia . Straszyn kontrolował grę .. Ładnie klepali . 3 bramki w 15 minut około.. w drugiej połowie jeden pomocnik ze Straszyna skręcił kostkę i musiał zejść z boiska .. od tamtej pory masa błędów gospodarzy .. z wyniku 3:0 zrobiło się 3:4.. cóż .. dużo szczęścia gości.. piłkarsko Straszyn dużo lepszy.. jak będą grali każdy mecz jak w pierwszej połowie to lider będzie nie zagrożony..
 komentatorGD   10.05.2016, 15:21:39
macioxsi . Chcialem tylko zauwazyc ze druzyna z 2 miejsca ma 1 mecz mniej i Straszyn grajac nawet tak dobrze jak w pierwszej polowie moze stracic lidera pozdrawiam :)
 matixx   10.05.2016, 18:32:09
Wydaje mi się że jeden zawodnik nie powinien mieć wpływu na całą drużynę, więc nie ma co zwalac porażki na zejście jednego gracza, w szczególności jeśli jest się liderem. Szczęście w piłce jest potrzebne ;) No i nie wiem czy piłkarsko dużo lepsi skoro tracą 4 bramki i popełniają tyle błędów. Co do Wierzycy szacunek za walkę, bo większość po takich ciosach by się nie podniosła. No i życzę powodzenia dla obu drużyn ;)
 macioxsi   11.05.2016, 11:03:28
Nie mówię że był liderem tylko że po jego zejściu się wszystko popsuło .. Widzę tabelę i wiem jaka jest sytuacja ..
 Turekkk   11.05.2016, 15:50:43
By rozwiać wszelkie spory.. Prawda jest taka, że my Wierzyca spielismy dupy i dzięki poprawie naszych błędów z pierwszej połowy i dzięki Trenerowi który nas w przerwie przebudził i dał nam kopa do gry Straszyn nie mógł nic zrobić, mieli kilka szans w drugie połowie ale brakowało im wykończenia mieli sam na sam nie strzelili, mieli wolnego nie strzelili, wszystko sie zemściło na nich, fakt jest taki ze po jeden bramce juz zaczeli grać "kupę" i każde następne trafienie pogrążało ich coraz bardziej. Byli mocni dopóki wygrywali stracili bramkę i wszystko sie sypneło... Dobrą drużynę poznasz po Tym jak wstają do ciosach które otrzymali. Najwidoczniej Straszynowi brakowało juz później zaangażowania, a my z minuty na minute mielismy go coraz wiecej. Niech tylko sie nie tłumaczą kontuzją tego zawodnika bo u nas co 3 był po kontuzji.. Miałem wybity palec a broniłem.
Pozdrawiam :)
 macioxsi   11.05.2016, 22:11:56
Tu nie chodzi o to że bronię Straszyn tą kontuzja .. Tylko mówię że od tamtej pory wszystko padło .. wiadomo że z niektórymi kontuzjami da się grać a z innymi nie..
 superpro   12.05.2016, 00:07:52
Juz sie nie podniecajcie taki mecz trafia sie raz na 1000.
 czesieken   12.05.2016, 16:58:19
Turekkk.... Ty broniłeś?? a to dobre... Straszyn w II połowie zagrał kupe. koniec. kropka. I połowa dla Straszyna, II polowa dla Wierzycy. Gdyby tylko sędzi był bardziej obiektywny i gwizdał sprawiedliwie, to byście nie wygrali meczu. Taka prawda...
A kontuzja w II połowie gracza ze straszyna nijak sie ma... poprostu kupe zagrali. Tak jak wierzyca w pierwszej połowie.
 Turekkk   13.05.2016, 12:59:19
No wlasnie takia postawa jak twoja "czesieken" widac ze jestes jeszcze dzieckiem który nie potrafi sie przyznac do porażki, zwalać wszsytko na sedziego. Podyktował wolny którego nie bylo i strzeliliscie bramke to chyba plus dla was. Prawda jest tak ze mecz ma dwie polowy i gra sie do końca, gdzie inne ekipy odpuszczaja by dalej gramy.
"raz na 1000 ? " Z Santaną bylo to samo przegrywalismy ale mecz ma dwie polowy i dostali bramke w 90+3
 Turekkk   13.05.2016, 13:09:31
Nie bede sie tutaj z wami kłócił, to sensu nie ma, boisko zweryfikowało komu należy sie wygrana.
Prawda jest taka ze taki cios w 15 minut, bramka samobójcza potem wolny z kapelusza wszystko sie zemściło, bramkarz z Straszyna przez 45 minut nawet sie nie ruszył zbytnio, a drugiej połowie co leciało w bramkę to wpadało.
Zyczę powodzenia w nastepnych kolejkach :)
 arnoldboczek   13.05.2016, 15:11:42
Sulmin was i tak wszystkich rozjedzie. A co do Kornego(czyt. Wierzyca) przyznaje, ze walczą do konca, pomimo niskiego poziomu gry. :D
 czesieken   13.05.2016, 16:41:39
Wierzycy należą się brawa za gre w drugiej połowie i walkę do końca! Straszyn nie wiem czemu w II połowie tak słabo grał. Mówiąc o sędziowaniu obiektywnym, miałem na myśli to, że sędzia nie gwizdał/nie widział tej agresywności u chłopaków z Wierzycy i spalonych przy niektórych bramkach, a na drużynie ze Straszyna gwizdał... Owszem możecie mieć inne spojrzenie na tą kwestie i to trzeba też uszanować. Ale ja właśnie tak to widziałem, odbierałem.
Jeśli chodzi o początek mecz... to nie spodziewaliście się zapewne że ktoś tak potrafi grac na poziomie B-klasy. Potem Straszyn oddał trochę pola gry przez co mecz się wyrównał.. i Wierzyca miała tylko dwie akcje w I połowie. Szacun za końcówkę. :)
 ligowiec1   13.05.2016, 22:12:03
proszę nie piszcie Wierzyca Stara Kiszewa tylko Korne, bo to obraza dla zawodników, którzy kiedyś grali w dawnej prawdziwej Wierzycy oraz dla kibiców ze Starej Kiszewy. Przecież teraz już nikt nie identyfikuję się z tą drużyną, jak można było się tak sprzedać.