10. GKS II Żukowo 20 10 3 1 16 32 - 99 2 3 1 0 1 4 - 5
11. AP Gdynia Dąbrowa (*) 20 12 4 0 16 27 - 58

GKS II Żukowo 1 - 4 UKS Klukowo 13 września 2015 - 11:00
GKS Linia 2 - 5 Barka Łebno 12 września 2015 - 17:00
GOSRiT II Luzino 0 - 5 AP Gdynia Dąbrowa 12 września 2015 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 6 - 0 OKS Janowo 13 września 2015 - 17:00
KKS Koleczkowo 3 - 1 Karlikowo Sopot 12 września 2015 - 15:00
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie,

WikędKębłowo   11.09.2015, 20:39:45
jak by to na rezerwy wypadało to może powalczcie chociaż o taki wynik żeby to jakoś wyglądało? :blink:
 tiki_taka   12.09.2015, 10:54:35
Najpierw naucz się poprawnie pisać, jakieś prywatne lekcje polskiego albo coś, w tym.stylu. Powiedz mi kolego jak można z takim nickiem hejtowac swoich na każdym kroku? Rozpowiadasz się że mają mase4 ligowcow w ekipie. Wymagasz ciągle i draznisz ucho.
 kibickks   12.09.2015, 17:16:38
KKS Koleczkowo - Karlikowo Sopot 3-1 (2-1)
 piotr30   12.09.2015, 17:50:12
No proszę Sopot pokonany a mieli w pył rozjechać tę ligę :D
 Krzysztof1215   12.09.2015, 17:52:57
I połowa meczu GKS Linia - BARKA Łebno 1:2
 sebamu   12.09.2015, 18:38:44
My w Sopocie nigdy nie mowilismy o rozbiciu ligi w pyl. Jak zawsze w kazdym meczu bedziemy walczyc o 3pkt. zeby skonczyc sezon najwyzej jak sie da.
 F1994   12.09.2015, 19:08:05
GOSRiT II Luzino - AP Gdynia Dąbrowa 0:5
 domino1065   12.09.2015, 19:36:57
GKS Lina - Barka Łebno 2:5 :)
 kibickks   13.09.2015, 10:07:11
Karlikowo to bardzo silny zespół, postawił bardzo ciężkie warunki ekipie KKSu, pierwsza połowa bardzo wyrównana mimo iż KKSiacy prowadzili już 2-0 to goście "wcisnęli" bramkę w ostatnich sekundach doliczonego czasu pierwszej połowy. Druga połowa zaczęła się od ataków gości którzy starali się szybko wyrównać, lecz obrona KKSu postawiła się ofensywie Sopocian i wszelkie ataki nie stanowiły zagrożenia pod bramką gospodarzy, mimo dłuższego posiadania piłki przez ekipę gości, to zespół z Koleczkowa stwarzał większe zagrożenie pod bramką gości co udokumentowali golem na 3-1, mogło być jeszcze wyżej ale w sytuacji sam na sam z byłym golkiperem KKSu nie popisał się pomocnik Koleczkowa. Goście nie wytrzymali tempa meczu które sami narzucili co było widoczne u kilku graczy których od 80 minuty łapały skurcze.
Zespół pełen indywidualności który jest w stanie ograć każdego w lidze, ale jeżeli przeciwnik narzuci swój styl gry to wkrada się nerwówka która ma duży wpływ na przebieg meczu.
Pozdrowienia i powodzenia dla ekipy z Sopotu, w mojej opinii jednego z głównych kandydatów do awansu.
 piotr30   13.09.2015, 12:58:14
Zukowo - Klukowo 1:4
 kibickks   13.09.2015, 13:04:57
Małe sprostowanie odnośnie wczorajszego mecu, a właściwie sprostowanie tego co napisano na FB na stronce PDP Karlikowo Sopot, oczywiscie macie prawo pisać co wam się podoba, ale porażkę należy przyjąć i nie tłumaczyć się głupio. Nieprawdą jest to, że drużyna KKSu broniła się w 10 we własnym polu karnym, bo wasi zawodnicy praktycznie nie docierali do naszego pola karnego, skutecznie rozbijane akcje przez środkowych pomocników oraz wysuniętego obrońcę praktycznie nie pozwalały na to by nam zagrozić, co innego rzuty wolne którymi sędzia obdarowywał obie ekipy. Macie bardzo dobrego trenera i zapewne wytłumaczy wam co to jest taktyka, a ta dla KKSu była dobrana w taki sposób, że wypompowaliście się nie stwarzają praktycznie ani jednej dogodnej sytuacji na strzelenie bramki, w przeciwieństwie do Koleczkowian którzy mieli ich kilka w drugiej połowie, przyjmując rywala przed własnym polem karnym i skutecznie kontrować. Fakt że posiadanie piłki w drugiej połowie było po waszej stronie nie podlega dyskusji ale to nie znaczy, że KKS bronił się we własnym polu karnym.