Granit Kończewo 1 - 1 Victoria Słupsk 4 października 2015 - 13:00
Słupia Charnowo 2 - 5 Rowokół Smołdzino 4 października 2015 - 14:00
Błękitni Główczyce 3 - 2 Barton Barcino 4 października 2015 - 13:00
Echo Biesowice 2 - 1 Sokół Szczypkowice 3 października 2015 - 16:00

niedziela17   03.10.2015, 18:57:46
Jak Unia ???
 obserwator88   03.10.2015, 19:25:11
Polonez - Unia 2:2 (1:1)
Ostry mecz ze strony gospodarzy, duzo walki, fauli. Chciałbym powiedziec dobre słowo o sedziach, no ale coz... nie tym razem |)
 danialves1988   03.10.2015, 21:41:32
Chrobry 3-2 Dąb
Mecz o 6 pkt mimo prowadzenia dębu do 77 minuty 2-0 chrobry góra ważne punkty teraz będzie lepiej.

jantaria09   04.10.2015, 17:16:29
Mecz jantari trwał może 15 minut, goście przyjechali w 7 i na samym początku chcieli zasymulowac kontuzje jednego zawodnika po to by mecz został przerwany. Zero walki i wgl wstyd. Wynik 3:0 dla Jantari walkower. Bajoo
 kozihno2010   04.10.2015, 17:17:26
Juz pisze :)
Pierwsza polowa gramy 11 na 10,5 graczy Bartonu i Blekitni prowadza 2:0 chociaz Barton ma swoje szanse. Druga polowa Barton wychodzi w 10 przez kontuzje i jest 2:1, potem czerwien dla gracza Bartonu i w 9 jest 2:2. Gramy super ambitnie ale gospodarze w 92 minucie zdobywaja bramke na 3:2. Czarna rozpacz i niesmak pozostaje. 3 pkt u gospodarzy
 iLoveFootbal   04.10.2015, 17:22:39
Naprawdę wielki szacunek dla was chlopaki za walke dzieki za mecz powodzenia dalej Błękitni :love:
 Blekitnykibic   04.10.2015, 18:46:57
Jestem kibicem Błękitnych i bardzo chciałbym podziękować drużynie z Barcina mimo ze walczyli w 11 w pierwszej połowie to w drugiej grali w 10 i potrafili wyruwnac i powinni wygrać ale cóż to tylko sport . :) wyrazy uznania dla gracza o numerze 16 który mial kontuzje prawdopodobnie kolana ale wyszedł na mecz i walczył w pierwszej połowie dzięki ze wyszedles i pokazales zeozna wyjść na boisko i po walczyć nawet z kontuzja . Powodzenia dalej Barton i dzięki za mecz :)
 kozihno2010   04.10.2015, 20:38:39
Tak jak piszesz kolego, miał chlopak kontuzje i powinien z piwkiem siedziec na trybunach niiestety sytuacja zmusila do zagrania i raczej przeszkadzania w 1 polowie. My tez dzieki za mecz chociaz kibice sie nie nudzili a my pokazalismy nie tak jak Kwakowo ze trzeba stchórzyc tylko nieraz trzeba podjac walke ktora z gory jest skazana na porazke :)
 misiek94a   04.10.2015, 20:54:54
Myślę że granie z kontuzją i to jeszcze kolana jest mega głupotą lepiej żeby zawodnik odpauzował mecz niż cały sezon...
 damkro171   04.10.2015, 22:14:29
Przyjechał z drużyną i dreptał 45 minut.raczej od tego nie przepauzuje reszty rundy. A nam napewno to podniosło morale.