10. Weber Szprudowo 26 33 10 3 13 64 - 89

Kolejka 9 - 17/18. października 2015

Świt Radostowo 1 - 3 Weber Szprudowo 18 października 2015 - 15:00
Błękitni Kmiecin 1 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 18 października 2015 - 15:00
Delta Miłoradz 3 - 0 Sobieski Gniew 17 października 2015 - 16:00
vo, na boisku 3:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika Sobieski Gniew. Rozdział 3 art. 12.1.7 RR. (nieopłacenie 3 żółtych kartek)
Pogoń Prabuty 3 - 2 Powiśle Stary Targ 17 października 2015 - 15:30
Korona Rywałd 1 - 5 GDKiS Ostaszewo 17 października 2015 - 15:00
Olimpia Sztum 2 - 2 LKS Waplewo 17 października 2015 - 15:00
Rodło II Kwidzyn 4 - 1 Spójnia Sadlinki 18 października 2015 - 14:00

warka10   12.10.2015, 17:13:42
Sobieski czas na zwyciestwo w miłoradzu i skączyc zła serie spotkań Sobieski Gniew :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
 Kibi007   13.10.2015, 11:03:23
Zapowiada nam się ciekawy pojedynek w Kmiecinie, okaże się czy drużyna Błękitnych udowodni swoje aspiracje sięgające awansu do V ligi. W takich meczach muszą to udowodnić. Powodzenia Panowie
 dor.gre   13.10.2015, 11:28:42
W tej dyspozycji w jakiej znajdują się zawodnicy Starego Miasta obstawiam wyraźne zwycięstwo gospodarzy. Niestety.
 cristal   17.10.2015, 09:44:08
Dor.gre masz racje jesli chodzi o dyspozycjie ale chłopaki trenowali teraz ciezko by cos udowodnic w W Kmiecinie oby nie zawiedli podzro dla obu ekip :)

pajcyk   17.10.2015, 19:07:58
Kmiecin wygrywając będzie liderem. Stare Miasto nie może do tego dopuścic . Powodzenia
 Daniel55   17.10.2015, 19:10:37
Olimpia Sztum - LKS Waplewo 2:2
(Pluta D. 19, Pluta M. 43 - Czarnecki 18, 67)
 Ostaszewiak   17.10.2015, 19:54:34
Brawo Mady!!!Taki zespol chcemy ogladac.
 kieroL   17.10.2015, 21:12:14
Ostaszewiak jaki zespol?Ok piłkarsko byliscie lepiej zgrani,tylko wytłumacz mi błedy sedziego,bramka nieuznana gdzie sedzia w przerwie powiedział ze zła dezycyzje podjał!!Byłoby 2-1 do przerwy,początek drugiej połowy karny dla Korony ewidentny i tłumaczenie sedziego,po meczu no e jednak mogł gwizdnac!!To kurwa o co chodzi pytam?Jawne sedziowanie przeciwko nam,nie wygrasz z sedziami rozumiem,ciekawe jaka obserwator ocene wystawił?Bo sędzia ewidentnie wypaczył wynik spotkania i tyle ,i a boczny to juz kurwa totala pomyłka haha chłopak nie wie o co chodzi w piłce noznej,i kurwa takich mamy nieudavznikow sedziow i tyle ,jesli ktos sie nie zgadza to jego problem,ale moim zdaniem sedzia zejaball mecz swoimi decyzjami!!!!:(
 kibic1996   18.10.2015, 15:03:47
Rodło II Kwidzyn 3:1 Spójnia Sadlinki - 45 min
 kudlaty70   18.10.2015, 15:10:51
Brawo rodło tak dalej
 cosktos   18.10.2015, 16:47:08
rodło - Sadlinki 6-1 ... sprawdzali zawodników z Kwidzyna hehhehehhe smiech na sali.
 ignaś   18.10.2015, 17:11:25
A co słychać w Kmiecinie?
 Kibi007   18.10.2015, 17:11:55
Błękitni Kmiecin 1-2 (1-1) Powiśle II Dzierzgoń. Sędzia parodia wystarczyło że zawodnik z Powiśla upadł sędzia używał gwizdka. No i trochę zabrakło szczęścia drużynie Kmiecina w I połowie słupek w II poprzeczka. I chciałbym dodać ze drużyna z Powiśla gra bardziej dojrzale w piłkę. I po raz kolejny bramkarz Kmiecina nie popisał się przy drugiej bramce, wybijając piłkę wprost pod nogi gracza drużyny Powiśla. Nie chce być srogi ale przypominając błąd w meczu ze Starym Targu Kmiecin stracił już 4 pkt, ale to tylko sport. Brakuje im (Kmiecinowi) solidnego bramkarza i osoby (playmakera ) w środku boiska która weźmie przysłowiowy ciężar gry na siebie kiwnie i dogra piłeczkę sam sam Oby w następnych meczach Kmiecin zdobył komplet punktów
 ignaś   18.10.2015, 17:15:13
No i jeszcze wieści z Radostowa
 BO_NIE   18.10.2015, 17:47:14
Swit-weber 1-3(0-1)

KibicWaplewa   18.10.2015, 19:13:06
Brawo Trenerze Waplewa !!! znowu popisałeś się składem !! jesteś mistrzem psucia drużyny :D ślepy i nieznający się na piłce widzi że gierek i Dawid się nie nadają !!! dwa grubasy co się jeszcze wszedzie pchaają a są najsłabsi, mistrzowie rzutów wolnych Dziady stare zamiast dać młodemu gumisiowi albo Czarnemu to nie !!! słabe cieniasy a trener jeszcze później ściąga biednego Adriana który nie może sobie dać rady ( nikt by nie dał ) grając u boku takich sprinterów jak gierek i Dawid i wrzuca Celka trzeciego grubasa. normalnie patrze i nie wierze chyba że celowo chciałeś żeby waplewo przegrało :) I mamy środek 3 czołgi !!! Trenerze widze że sie nie znasz ale moze jak to przeczytasz to to do Ciebie dotrze i nie mowie tego złośliwie ale szkoda mi reszty chłopakow :)
podam Ci skład moze kiedyś zmądrzejesz i taki wystawisz !!!
Senger bramka lewa obrona Seba stopera Bocian a fora po 30 min na zmiane kolejność bez znaczenia Gierek Dawid i Celek na prawej paraf na lewej pompie gumak w srodku adrian z remikiem na prawej pompie kola a w ataku miłosz z czarnym :) zastanow sie nad tym a nie !!! bo chłopakow mamy tylko Ty nie masz jaj żeby najsłabszych posadzić na ławke :)
 KibicWaplewa   18.10.2015, 19:25:38
A i jeszcze panie Krzysztofie nie wiem czy nie zgłośić sprawy do prokuratury z tym że sprzedajesz mecze bo tylko w taki sposób moge wytłumaczyć że Remik siedzi na ławie :D pozdrawiam i życzę przemyślenia tego wszystkiego co napisałem :D LKS :love:
 pajcyk   18.10.2015, 19:33:46
Brawo Stare Miasto :)))
 Staremiasto1234   18.10.2015, 19:35:55
Mecz Błekitnych z Powislem piłkarsko Powisle lepsze gospodarze mieli swoje sytuacje ... ale 3 punkty jada do starego miasta . Dor.gre jstes naszym kibicem fajnie ze wierzycie a my wam pokazalismy ze potrafimy grac wpilke i wygrywac mecze jestesmy jedyna nie pokonana druzyna a wy sie spinacie nie wszystkie mecze nam wyjda .... pozdro Błekitni :P
 simen   18.10.2015, 19:43:06
Kolejny znawca co tylko obrażać potrafi. Szkoda gadać o takich wpisach. Niby kibic..... Zenada. jak takim składem łapaliśmy punkty to prawie na rękach nosicie a jak lekko nie poszło odrazu szydera. Powiedz co w tym meczu zagrał Czarny, co Miłosz i co Remik wniósł po przerwie i co grali inni. Kto się znowu wyróżnił. Przyjdź na trening lub do szatni i powiedz co Ci nie pasuje a nie na forum pierdolisz takie farmazony. I najlepiej napierdolić głupot i podpisać sie Kibic Waplewa bo nie wiadomo o kogo personalnie chodzi. Może ja czy Daniel czy Celek jesteśmy te twoje grubasy ale niech ta młodzież da dla tego klubu tyle co my to pogadamy. Bez odbioru i nie śmieć forum
 KibicWaplewa   18.10.2015, 20:15:53
Dawid ani Miłosz ani Czarny ani Remik ani kola ani np Adrian nie bedą grali i się wyróżniali bo wy starzy ich blokujecie :) kiedyś olo z jedrkiem blokowali młodych dzisiaj Ty z Danielem blokujesz i taka jest prawda i nie obrażaj się tylko przemyśl czy nie ma lepszych od Ciebie albo niech ktoś nagra mecz i go sobie obejrzyj wtedy moze byście zrozumieli że juz sie nie nadajecie :) pozdrawiam
 simen   18.10.2015, 20:42:42
Ja nie mówie że ktoś nie jest lepszy ode mnie taki jest wybór trenera. Zawsze dajemy z siebie 100 % poświęcamy czas żeby te 2 razy w tygodniu być na treningu a młodzież bez zobowiązań olewa. Jak wygraliśmy 4 mecze z rzędu nie było takich komentarzy. Wyzywanie ludzi i to jeszcze z zespołu któremu się kibicuje od grubasów i starych dziadów jest lekko mówiąc nie na miejscu. Słaby z ciebie kibic takich nam nie potrzeba. Zresztą zdążyliśmy się przyzwyczaić jak wygrywamy to chwała jak nie idzie to dziady i złamasy takich jest 70 % kibiców lksu. Spadam szkoda klawiatury
 Sephora   18.10.2015, 21:42:18
Błękitni Kmiecin : Powiśle II Dzierzgoń 1:2(1:1)
Bramki dla Powiśla II:Wilmański Wojciech,Kesler Maciej
 Buzała_20   18.10.2015, 22:09:44
Dla Świtu: Kamil Sablewski
 drewniak   18.10.2015, 22:48:40
Jako, że oglądam LKS od wielu lat pozwolę sobie polemizować z tobą kibicuWaplewa. Twoje diagnozy w pewnym stopniu są celne, ale o tym później. Zacznę od twojej krytyki wobec Dawida (na podstawie meczu z Olimpią). Grał jako forstoper, za główne zadanie zawodnika grającego na tej pozycji jest łatanie dziur w obronie. Niestety ale w tym spotkaniu była ich cała masa, i zarówno Simen jak i Celek w drugiej połowie z tego zadania wywiązywali się dobrze. Natomiast za kreowanie gry mają odpowiadać dwaj środkowi pomocnicy. I zarówno Adrian oraz Daniel (obaj najsłabsi w całym meczu) na dzień dzisiejszy nie mają umiejętności na granie od pierwszych minut. Adrian gra wolno, jest bardzo chaotyczny i w dodatku notuje masę strat co skutkuje kontrami. Daniel natomiast jest już po drugiej stronie rzeki I nadaje się na 15-20 minut grania. Na twoim miejscu to z tym zgłaszaniem do prokuratora to bym poczekał, bo Remik po wejściu zagrał tragicznie SŁABO! (ma umiejętności ale brak przygotowania do rundy wychodzi). Zresztą wczorajszy mecz pokazał, że trener Drzyzga swoimi treningami oraz podejściem do zawodników zabił w nich chęć grania w piłkę.
 Kanciastoporty   18.10.2015, 23:06:47
w Sztumie to TY i cała reszta kolego nie daliście z Siebie nawet 25% Po pierwsze,po drugie ten trener nadaje się sam do zmiany!Znając wasze możliwości to mecz był do wygrania ale go przespaliście grą na stojaka.I jak tak będziecie grać to 99,9% kibiców nie będzie jezdzić żeby tracić czas patrząc na Was ;(Wychodzicie na mecz jak gwiazdy mocnych,lepszych oklepujecie a ze słabymi drużynami nie możecie sobie poradzić i gracie jak byście pierwszy raz grali w piłkę.
 drewniak   18.10.2015, 23:12:55
I tu się zgodzę, trener nie wyciąga z naszych zawodników 100%. I to, że Czarny, Remik, Miłosz, Dawid, Adrian itd wyglądają słabo w porównaniu do swoich możliwości to jest tylko i wyłącznie nieudolność trenera!
 Kanciastoporty   18.10.2015, 23:25:01
Napiszę krótko czas w końcu na zmiany w LKS-ie Zaczynając od trenera kończąc na legendach Waplewa
 drewniak   18.10.2015, 23:39:15
Ja nadal będę bronił zawodników bo kto np za Dawida/Celka na fora słucham? Tak pisząc można powiedzieć, że pół składu się nie nadaje! Kto na środek pomocy? Na skrzydłach też braki!
 marcel1916   18.10.2015, 23:49:13
Czytam i oczom nie wierze, piszecie o nas jak byśmy byli na dnie! A gramy jak dotychczas najlepszy sezon od lat. I kibicuWaplewa zapraszam cie w najbliższy Wtorek 19:30, będziesz mógł wylać swoje żale prosto w moją twarz! Mam nadzieje, że nie zabraknie odwagi tak jak nie brakuje tobie jej teraz kiedy możesz ukryć się za monitorem komputera.
 (L)ks   18.10.2015, 23:53:11
Ja bede mial wiecej odwagi od "Kibica Waplewa" i sie przedstawie - Tu Garuch

Jak czytam kibica wypociny to nie moge w to uwierzyc, chlopie placisz pieniadze zawodnika LKSu ze wymagasz od nich nie wiadomo jakich wynikow ? Chlopie obudz sie to jest tylko A-Klasa czyli pilka amatorska duzo chlopakow pracuje i gra tylko dla przyjemnosci i dla siebie zeby chociaz na chwile odciac sie od problemow zycia codzienego ... chcialbym zobaczyc czy ty bys oddal tyle serca i sie poswiecal jak Celek Daniel czy Dawid ... Przyjdz chlopie na trening i pokaz jak tu sie gra w pilke ,chetnie tez przyjde i sie sprobuje sie z toba co ty na to ? Czekam na odpowiedz

Pozdrawiam Garuch
 ignaś   19.10.2015, 07:36:57
Sorry, że wcinam się w dyskusję chociaż nie jestem kibicem Waplewa, ale cała frustracja "Kibica Waplewa" według mnie może pochodzić od zawodnika Waplewa, który od dłuższego czasu nie wchodzi nawet z ławki a chciałby! Kto zna sytuację w drużynie oglądając tylko mecze?
 ktomajointa   19.10.2015, 07:43:56
Do Kibic Waplewa: Z jedym sie zgodze. Trener Krzysztof źle wystawia skład, ale to nie daje Ci prawa do obrażania zawodników. Wyzywasz od grubasów i ceniasów ludzi, którzy poświęcają swój czas. To są osoby które mają rodziny i pracę i piłka nożna nie jest na pierwszym miejscu. A co do "blokowania" młodzieży, to blokuje ich trener swoimi decyzjami a nie Gierek/Dawid/Celek.
 dor.gre   19.10.2015, 08:20:16
do Staremiasto
To prawda, że byłem niezadowolony z meczu ze Świtem, ale nie wierzę, że wy byliście zadowoleni. Wiem, że potraficie sporo, że pomaga wam w tym również doświadczenie Erbera, naprawdę świetnego trenera. Musicie się jednak pogodzić, że będziemy krytykować waszą grę, jeśli będziecie stać, jak na meczu ze Świtem. Nie widziałem meczu w Kmiecinie, ale z pewnością podjęliście walkę co przełożyło się na wynik. Taki jest kibic - krytykuje, ale niecierpliwie czeka na kolejny mecz. Pozdrawiam Stare Miasto i oby tak dalej.
 dor.gre   19.10.2015, 08:21:54
A poza tym jestem pod wrażeniem postawy Wojtka Wilmańskiego - zwykle najstarszy na placu, ale z wielkim sercem. Brawo Wojtek
 drewniak   19.10.2015, 10:12:52
Ja nie wiem o jakim blokowaniu młodzieży mówimy? Czy np Remik nie dostał swojej szansy? Miał 45 minut na udowodnienie, że trener pomylił się przy wystawianiu składu i zagrał FATALNIE! Paraf (słabo) z Karolem (który nic nie daje w ofensywie i tu widzę błąd trenera, że jeszcze go wystawia) zamieszani przy pierwszej bramce dla rywala. Gumak starał się ale nie wychodziło. O Adrianie pisałem wcześniej. Miłosz on grał w ogóle? pozytywy w Sztumie to Sebastian, Krzychu, Dawid, Bartek
 cosktos   19.10.2015, 16:27:25
dla rodła II - Szpakowski 2, szałkowski, myścich, grabowski, jaworski
 Bolek23   19.10.2015, 21:01:26
Dla Pogoni : Szpociński M , Komar P, Jagiełło M.
 Bolek23   19.10.2015, 21:04:23
W pierwszej połowie dominacja Pogoni mogło być nawet 3:0 do przerwy ale znakomitych sytuacji (tak wyglądało z boku) nie wykorzystał zawodnik z nr 10. W drugiej kontry Gospodarzy no i lepsza gra gości momentami. Klub z Prabut chyba powoli staje na nogi.