Powiśle Stary Targ 3 - 1 Weber Szprudowo 5 września 2015 - 15:00
Sobieski Gniew 2 - 2 GDKiS Ostaszewo 6 września 2015 - 18:00
Powiśle II Dzierzgoń 2 - 1 LKS Waplewo 5 września 2015 - 16:00
Świt Radostowo 4 - 2 Spójnia Sadlinki 6 września 2015 - 16:00
Błękitni Kmiecin 3 - 3 Rodło II Kwidzyn 5 września 2015 - 15:00
Delta Miłoradz 1 - 2 Olimpia Sztum 5 września 2015 - 17:00
Pogoń Prabuty 0 - 3 Korona Rywałd 5 września 2015 - 17:00
vo, na boisku 3:0. udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (Kara finansowa)

cristal   31.08.2015, 19:28:13
Jak dla mnie 2 najciekawsze mecze tej kolejki Sobieski Gniew vs GDKiS Ostaszewo -Powiśle II Dzierzgoń vs LKS Waplewo :blink:
 kibic1996   05.09.2015, 09:16:41
Dzierzgoń maja tylko w nazwie a graja w Starym Miastku. Uwazac na nogi bo tam gdzie oni graja to boiskiem nie mozna nazwac.
 Gosc77   05.09.2015, 09:42:28
RODLO do boju bic lidera
 cristal   05.09.2015, 11:19:23
kibic1996 nie kazdegotac dobre boisko dobrze ze u cb jest dobre
 dor.gre   05.09.2015, 12:29:04
To prawda boisko w Starym Mieście jest naprawdę fatalne. Nie zmienia to jednak faktu, że na boisku występują obie drużyny. A w przypadku meczu z Rodłem no cóż trudno pogodzić się z wysoką porażką. Pozdrawiam

warka10   05.09.2015, 12:40:32
Sobieski Gniew-Gdkis ostaszewo bedzie to zaciety mecz ale uwazam ze wygra Sobieski sa mocni na swoim Boisku :P
 cristal   05.09.2015, 13:22:11
dor.gre masz racje ale te boisko było ładne stało sie tak poniewaz boisko na A klase było za krótkie i trzeba było je przedłuzacaz jest takie jakie jest
 WeTczewie   05.09.2015, 15:32:47
Boisko jak ruwne na obó dróżyn.
 warka10   05.09.2015, 16:02:11
siemka jak obstawiacie mecz Sobieski Gniew - Gdkis ostaszewo???????????????????????????

pajcyk   05.09.2015, 18:05:19
Stare miasto - waplewo 2-1 sędzia był maj słabszy na boisku.
 Sephora   05.09.2015, 19:00:28
Powiśle II Dzierzgoń:LKS Waplewo 2:1(1:1)
Delta -Olimpia 1:2
(Pogorzelski 77-k. - Pluta M. 33, Kopecki 62)
 cosktos   05.09.2015, 20:45:43
rodło II Kwidzyn - Rdostowo 4-0 Torłop, Torlop, Czyrson, Świokło

Błękitni Kmiecin - Rodło II Kwidzyn 3-3 Myścich, Czyrson, Szpakowski

Staremiasto1234   05.09.2015, 21:01:55
Dtsre Miasto Lider oby tak zostałó :) powodzenia dalej wszystkim :D do ostarzewa po 3 punkty nie inaczej
:P
 warka10   05.09.2015, 22:48:02
Sobieski Gniew To pany i kazdy o ty wie ze ostaszewo przegra mecz :blink: :puke: :D
 Daniel55   06.09.2015, 19:12:39
Brawo chłopaki z Radostowa mimo że musieliśmy odrabiać wynik pokazaliśmy że potrafimy walczyć do końca i o to chodzi żeby było tak w każdym meczu bramki dla Radostowa Jakub Grabowski Marcin Kata x2 Damian Grabowski ave Świt :love:
 wwwerder   06.09.2015, 20:59:21
Sobieski Gniew - Mady Ostaszewo 2:2 (2:0)
 wwwerder   06.09.2015, 21:10:10
Sobieski w pierwszej połowie zdobył szcześliwie dwie bramki, pierwsza po poślizgnięciu sie obrońcy, druga po fatalnym kiksie bramkarza. Na druga polowe wyszli zeby bronić wyniku i to sie na nich zemściło.
W drugiej połowie Sobieski nie istniał, moze ze dwa razy byli pod bramka Madow. Mady przeważały cała druga polowe, chłopaki z Ostaszewa pokazali charakter i strzelili dwie bramki, niewiele zabrakło zeby wygrali mecz.
"Słowa uznania" dla działaczy z Gniewu jesli chodzi o godzine rozpoczęcia meczu - końcówka kończona w ciemnościach...
 warka10   06.09.2015, 21:36:18
zapomniałes chyba ze w pierwszej połowie było na odwrot sobieski cisnoł mady i powino byc co najmniej 4-0 dla sobieskiego druga połowe stanelismy i sie zemsciło ale i tak beniaminek 4 pkt i tak jest dobrze :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
 dzidek   06.09.2015, 21:41:14
Błękitni Kmiecin - Weber Szprudowo 28 października 2015 - 17:00 a to dopiero godzina
 Orlikowiec   06.09.2015, 22:25:51
Do wwwerder, dziękujemy za mecz i za "słowa uznania".
Jak przyjechaliście, to na dużej płycie toczył się mecz innej gniewskiej drużyny. Trudno w tym samym czasie prowadzić dwa mecze.
Odnośnie bramek, powtórzę za klasykiem - piłka nożna to gra błędów. Musiały wystąpić po jednej i drugiej stronie, skoro wynik jest 2;2. Natomiast na dzisiejszy mecz stawiło się pond 20 zawodników naszej drużyny. W drugiej połowie zagrali nowi, widocznie to nie był ich dzień. Jeszcze raz dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w lidze.

Warka uspokój się, w kilku grupach gra Twoja drużna, która to ta prawdziwa? , może ta , której nie robisz wpisów.
Dziękujemy skoro jesteś naszym kibicem, ale może bądź mniej wylewny albo bądź tak wesoły jak- we tczewie
 piknikowiec   07.09.2015, 00:18:25
Sobieski równie dobrze mógł zagrać na drugim boisku ewentualnie w sobotę, poza tym mógł jeszcze wybrać lokalizację w Szprudowie. Nie rozumiem gniewskich "władz"
skoro trybuny i ławki rezerwowych są dla obu boisk to dlaczego można grać tylko na jednym????
 Orlikowiec   07.09.2015, 01:12:20
Koledze z Mewy proponuję aby nie pisał głupot. W gminie mamy tylko jedno boisko na którym możemy grać A klasę.
Boisko w Szprudowie od kilku lat nie było weryfikowane przez związek i nie posiada szatni, dlatego Weber gra z nami, a drugie w Gniewie po zmianie jest tylko B klasowe (nie posiada barierek). W sobotę też nie mogliśmy grać. Z tego co słyszałem, to godziny ustalane są wyżej.
 bankai   07.09.2015, 07:36:55
Brawo dla Olimpii za 3 pkt z Deltą. No i ciekawa górna część tabeli :) Beniaminki rządzą ! :D
 Delta!!!   07.09.2015, 21:32:55
Komentarz oraz galeria zdjęć z meczu z Olimpią Sztum na nowej stronie Delty, zapraszamy :)

deltamiloradz.futbolowo.pl
 rychundg   08.09.2015, 21:00:54
Te opisy chłopaków z ostaszewa na temat swojej i innych gry to parodia :huh: :D każdy gra dno ale oni wieksze :D :D pozdrawiam :love:
 Bolek23   09.09.2015, 20:57:49
Walkower prawdopodobnie zostanie anulowany. tazke Prabuty odzyskaja 3 pkt.
 ZnamSieNaPilce   09.09.2015, 22:19:24
Jeżeli tak, to trzeba czekać na kolejne info z Podokręgu. Jak się Pany ogarną to może w tym tygodniu jeszcze będzie decyzja.
 bialo_zieloni   10.09.2015, 09:58:27
Rychu jak byś umiał czytać to byś zauważył, ze Ostaszewo nikogo nie opisuje i nie krytykuje, najwyżej tylko w 2 zdaniach o meczu jak było..
Może i gramy dno, nic nie mówię ale odezwał się ten który najwięcej gra tam w tym Kmiecinie i się nadaje jak kogut do znoszenia jajek.. Proponuję kupić maść na ból dupy i pogodzić się z tym, że Mady też graja w A klasie..