Weber Szprudowo 2 - 6 Powiśle II Dzierzgoń 15 maja 2016 - 13:00
Sobieski Gniew 1 - 1 Świt Radostowo 14 maja 2016 - 18:00
Powiśle Stary Targ 4 - 2 Błękitni Kmiecin 14 maja 2016 - 15:00
GDKiS Ostaszewo 4 - 1 Delta Miłoradz 14 maja 2016 - 17:00
LKS Waplewo 1 - 4 Pogoń Prabuty 14 maja 2016 - 16:00
Spójnia Sadlinki 5 - 0 Korona Rywałd 15 maja 2016 - 16:00
Rodło II Kwidzyn 3 - 1 Olimpia Sztum 15 maja 2016 - 13:00

Powiśle Stary Targ -Błękitni Kmiecin 4:2
 Ostaszewiak   14.05.2016, 17:04:56
2min Mady-Delta 1-0
 Ostaszewiak   14.05.2016, 17:19:51
18 min Mady-Delta 2-0
 Ostaszewiak   14.05.2016, 17:23:38
22min Mady-Delta 3-0
 Podedodemid   14.05.2016, 17:52:32
LKS Waplewo - Pogoń Prabuty 1:4
 wwwerder   14.05.2016, 18:53:16
Mady Ostaszewo - Delta Miłoradz 4:1 (3:0)
 Ostaszewiak   14.05.2016, 18:53:18
Mady-Delta 4-1.Koniec.Brawo Mady!!!!
 wwwerder   14.05.2016, 19:17:24
Brawo za Delty za walkę. Mimo ze przegrywali cały mecz walczyli do końca.
 wwwerder   14.05.2016, 19:21:11
Dla Delty, a nie za Delty ;)
 Buzała_20   14.05.2016, 19:35:02
Świt jak na razie remisuje w Gniewie 1-1 jakieś 12 min do końca.
 Buzała_20   14.05.2016, 20:02:13
Świt 1-1 Sobieski (1-1) koniec meczu
 Karim   14.05.2016, 21:53:25
No Świt dzisiaj dużo lepszy, Sobieski miał dużo szczęścia przy bramce. Zawodnicy Świtu moga mieć pretensje do siebie o te niewykorzystane sytaucje bo mecz powinien być roztrzygniety juz do przerwy.. :puke:
 mlody1234   14.05.2016, 22:15:28
chyba na innym meczu byłeś...
 cpelplin   14.05.2016, 22:29:16
Karim zrób jedną pożyteczną rzecz i usuń konto, uwierz, że będzie nam wszystkim przyjemniej czytało się to forum...
 didier   14.05.2016, 22:36:32
Jutro panowie z Dzierzgonia weźcie worek dla bramkarza z weberu.pzdr.
 Karim   14.05.2016, 23:36:41
Wyraziłem swoje zdanie, mecz oglądałem z waszymi kibicami i to są po części również ich słowa... ale wam widze brak obiektywizmu, tak przepraszam powinienem napisac że byliscie super Świt nie istniał wgl w tej lidze jesteście najlepsi inne druzyny to tylko tło i pewnie dlatego jestescie na 12 miejscu na 14 możliwych... eh... :puke: :puke: :puke: niektórzy tu nie pasują, pozdrawiam normalnych. :roll:
 mlody1234   14.05.2016, 23:54:53
wytłumacz jak Świt mógł rozstrzygnąć mecz już w pierwszej połowie skoro oddał jeden celny strzał na bramkę? w drugiej połowie zgodzę się dominacja Świtu
 Karo90   15.05.2016, 02:08:23
Dobrze ze świt jest taki wspaniały. Banda oszołomów i wiecznie pokrzywdzonych narazie cieszcie swoim 8 miejscem na 14 możliwych super wynik w a klasie. Po prostu nie da sie nic nie skomentować czytając takie komentarze. Beton jest bardziej inteligenty bo przynajmniej sie nie odzwywa i tobie tez by sie to przydalo Karim czy jak ci tam. I gratulacje za walke dla Sobieskiego o utrzymanie policz lepiej ile ty punktów zdobyles w tej rundzie. Przypomiam ze to dalej a klasa a nie piłka nożna z ktora ta liga nienma nic wspolnego
 Tyskie8   15.05.2016, 12:18:38
Sobieski 3 klasy lepszy w pierwszej połowie w drugiej świt miał 3 sytuację Sobieski mógł w ostatniej minucie spotkania też strzelic na 2:1 bramkarz złapał piłkę w ostatnim momencie na samej linii, świt jeden celny strzał w pierwszej połowie brać pod uwagę oby dwie połowy to remis jest sprawiedliwym wynikiem ;)
 didier   15.05.2016, 13:00:31
Według mnie to nie bylo tego widac ze Sobieski byl 3klasy lepszy, no ale jak juz wspomniales mecz na remis. Pozdrawiam i powodzenia dalej.
 Maaarcinq   15.05.2016, 18:14:52
Spojnia 5-0 (3-0) Korona

Rywald nie wykorzystał karnego na 1-1. Spojnia w końcu nie 1-0 :D :love:
 Sephora   15.05.2016, 18:44:15
Weber Szprudowo - Powiśle II Dzierzgoń 2:6 (1:3)
Bramki dla Powiśla II : Kesler Maciej ×3,Zygowski Oskar,Ossowski Mateusz,Berk Piotr
 Hugobut   15.05.2016, 18:54:35
Powiśle postzelalo 😀 jeszcze jeden punkt!!!!
 dor.gre   15.05.2016, 18:59:47
Myślę, że nie jeden a 4 punkty w stosunku do Rodła (pod warunkiem, że ten zespół wszystko by wygrał). Gratulacje! A jak wyglądało to z boku?
 Hugobut   15.05.2016, 23:05:00
Dobry. Szybki mecz😊 dużo bramek i walki. Powiśle bardzo dobry mecz szczególnie z przodu. Weber nie miał nic do powiedzenia chociaż walczyli do końca i brawa im za to .