Weber Szprudowo 3 - 5 LKS Waplewo 8 listopada 2015 - 11:00
GDKiS Ostaszewo 7 - 3 Spójnia Sadlinki 8 listopada 2015 - 14:00
Powiśle Stary Targ 3 - 1 Rodło II Kwidzyn 7 listopada 2015 - 13:00
Sobieski Gniew 2 - 2 Olimpia Sztum 7 listopada 2015 - 11:00
Powiśle II Dzierzgoń 5 - 0 Korona Rywałd 7 listopada 2015 - 13:00
Świt Radostowo 2 - 2 Pogoń Prabuty 8 listopada 2015 - 14:00
Błękitni Kmiecin 1 - 3 Delta Miłoradz 8 listopada 2015 - 14:00

ZnamSieNaPilce   30.10.2015, 15:25:22
Ostaszewo - Sadlinki 8.11. godz. 12:30
 cristal   02.11.2015, 19:44:09
W sobotę derby W Sztumie a Powiśle II Dzierzgoń Jest liderem juz mam nadzieje z wieksza przewagą nad resztą po tych 2 meczach i zostanie pewnym liderem Powodzenia reszcie ekip i czekamy na wynik Powiśle Stary Targ vs Rodło II Kwidzyn :P

cristal   07.11.2015, 15:01:36
Powiśle II Dzierzgoń vs Korona Rywałd do przerwy wynik 4;0 a po przerwie panowie wyszli zrobili akcje był gol i sędzia przerwał mecz ponieważ zawodnicy Gości grali w 7
 Sephora   07.11.2015, 15:45:18
Powiśle II Dzierzgoń : Korona Rywałd 5:0(4:0)
Bramki dla Powiśla II:Żalikowski Mateusz x5
Mecz przerwany w 47 min.Zbyt mała liczba zawodników gości na boisku
 MarianPaździoch   07.11.2015, 16:54:39
ale w siedmiu ( 7 ) można grać !
a już tak trochę żartem to w Powiślu grał tylko Żalikowski ? sam ? !
 cristal   07.11.2015, 17:55:30
Mozna grac Max w 8 Najlepszy strzelec wiec coz szuka okazji i je wykorzystuje :)
 Daniel55   07.11.2015, 19:01:35
Świt jutro tylko zwycięstwo !!! Grać walczyć pokazać po meczu jak potrafimy się bawić !!! :love:
 pajcyk   07.11.2015, 22:02:53
Panowie nie znacie przepisów. Korona bardzo dobrze przemyślała wszystko. rozegrała pierwszą połowę przystąpiła do drugiej w siedmiu bo tyku potrzeba zawodników żeby odbył się mecz. Akcja się odbyła Stare Miasto było pazerne na bramkę przy pasywnej postawie gości. Bramkarz zgłosił sędziemu kontuzję, więc sędzia odgwizdał koniec meczu ponieważ nastąpiła de-kompletacja składu. Korona Rywałd nie zapłaci kary tylko zostanie przyznany walkower dla Starego Miasta 5-0 Nie chcieli przegrać więcej Powodzenia i szacun za myślenie dla Korona Rywałd
 Stach   07.11.2015, 23:58:46
Sobieski Gniew - Olimpia Sztum 2:2 (1:0)
(Bobrzyński 30, Kozieł 67 - Pluta D. 70, Lignowski 76)

lkswaplewo   08.11.2015, 13:38:23
Weber Szprudowo - LKS Waplewo Wielkie 3:5, bramki dla Waplewa :
x4 - Czarnecki Bartosz
x1- Hermaniuk Daniel 8)
 wwwerder   08.11.2015, 14:29:52
Mady Ostaszewo - Spojnia Sadlinki 7:3 (4:1)
 warka10   08.11.2015, 15:43:44
jak tam w radostowie?
 kibic55   08.11.2015, 15:55:58
Wg. mnie LKS powinien być na 3 miejscu w tabeli gdyż ma korzystniejszy bilans bramkowy od Rodła. Ile drużyn w tym sezonie ma prawo awansu ?
 dor.gre   08.11.2015, 16:01:56
To prawda Waplewo na 3. Awans tylko pierwsza drużyna. Pomimo przewagi Starego Miasta temat nadal otwarty.
 dor.gre   08.11.2015, 16:02:18
 fan!!!   08.11.2015, 16:35:17
Błękitni - Delta 2:3
 Karim   08.11.2015, 16:53:54
Błękitni z meczu na mecz coraz słabiej to wygląda, słąba gra, bez pomysłu, kłótnie nieporozumienia, to nie jest drużyna
 malywariat   08.11.2015, 17:12:42
Brawo delta oby tak dalej piekna bramka Tomasza Chmielewicz cala gra delty byla dobra mam nadzieje ze chmielu zostanie w delcie powodzenia
 Bolek23   08.11.2015, 18:21:59
Radostowo- jedna wielka patologia ze strony kibiców jak i zawodników śmiech na sali :D
 ziaro_83   08.11.2015, 18:23:24
brawo LKS W.W
 BO_NIE   08.11.2015, 18:35:32
Bolek. Weź ogarnij chlopie.Jezeli grales mecz to byles wielkim zerem bo żaden zawodnik nic nie pokazał od was. Dwie polowy na was siedzieliśmy. Po czerwonej kartce dla zawodnika świtu troche narzuciliscie tempo gry.no ale cóż dla sswitu to jest przegrany remis. Powodzenia dalej.
 BO_NIE   08.11.2015, 18:37:09
A tak na marginesie wasza miejscowość jest kilkukrotnie wieksza od Radostowa i wy nie możecie uzbierać 11zawodnikow. To się nazywa patologia. Szalu nie graliście i nie będziecie grać.
 binek   08.11.2015, 18:40:25
U was to jest patola buraku ty jestes patola nie oceniaj ludzi o których nic nie wiesz wiec nie pi.... Takich bzdur Nara leszczu do wiosny jak napisal bo nie to jest porazka z naszej strony ciesz sie z wyniku bo jeszcze trochę bd sie kopal w czolo w serie b Nara powodzenia
fan!!!

Sędzia musiał się pomylić wpisując wynik meczu w extranet, bo na laczynaspilka.pl też jest wpisany wynik 1:3. Dlatego pewnie administrator tej strony nie zmienia wyniku na 2:3 :)
 BO_NIE   08.11.2015, 20:24:12
Byśmy sie nie spinali gdybyś nie zaczynal . Jesteś zwykłym prostakiem który chce z fruzyna awansować lecz mu nie wychodzi. Pierd.. Sie palancie.
 Bolek23   08.11.2015, 20:25:35
ojjj bo sie pogniewam
 binek   08.11.2015, 20:57:15
BO NIE no sluchaj maja awans do serie b hahahah bolek oświeć nas i powiedz na jakiej pozycji grales dzis za bramka ???????czy na trybunach jestes mniej niż 0 i nie napinaj sie przez neta
 Daniel55   08.11.2015, 21:27:10
Panowie jest remis nie ma co płakać , trochę boli prowadziliśmy grę ale wyszło jak wyszło ! Prabuty kiedyś coś może grali ale nie teraz i ich miejsce w tabeli jest adowfatne także gdzie ta wielka pogoń z przed lat ?!! Świt głowy do góry rycerze z pod jasnej góry! :love: Za tydzień w Rywałdzie chcemy zwycięstwa !!!
 Bolek23   09.11.2015, 04:47:01
nie grałem bo nie jestem zawodnikiem Prabut. Lubie jezdzic na mecze . lubie sie napinac przez neta bo na zywo to nie wiem czy ty bys byla taka cwana