Czarni Przemysław 1 - 2 Grom Nowy Staw 27 września 2015 - 14:00
Radunia Stężyca 3 - 2 Szarża Krojanty 26 września 2015 - 16:00

Mecz sezonu :D
 SPARTAN06   23.09.2015, 17:50:05
Mili widziani kibice na stadionie. Będą fajerwerki. :love: :idea: :$
 GrzesioLato   23.09.2015, 22:20:15
hahaha mecz kolejki :s :s tak chyba w Stężycy albo Malborku,zjazd na ziemie przedszkolaki!
 kris-10   23.09.2015, 23:58:20
Grzesio zejdz sam na ziemie z tą Stężycą i pomazanią, Gwiazda im dokopała w 10. tłoku jeden TY się znasz na piłce ale dmuchanej.
 GrzesioLato   24.09.2015, 02:54:39
Tłokiem to jesteś strugany pajacu,dla twoich wiadomości Twój Karsin nie grał jeszcze z tymi zespołami ,więc dalej zjazd na ziemie!!!
 pokrzywa83   24.09.2015, 10:36:35
do GrzesioLato
Karsin właśnie wygrał w PP
Radunia Stężyca 3 - 4 Gwiazda Karsin 23 września 2015 - 16:30

Proponuje zagłębić się troszkę i poczytać zanim coś napiszesz. Skomentowałeś kris-10 24.09 a mecz odbył się 23.09.
Może troszkę wyluzuj z tymi opiniami.
Patrząc na tabele to Sparta-Gwiazda jest meczem na szczycie. Czy może źle widzę?
 kris-10   24.09.2015, 16:20:51
GrzesiuTłoku to jest sezon 2015/16 a u Ciebie na PGR-ACH czas się zatrzymał??? i dlatego w cymbale Ci się gotuje!
 krzysztof212   24.09.2015, 21:04:30
zapowiada się ciekawy mecz!!! dajcie znać na bieżąco z wynikiem w sobote na meczu. Niech wygra lepszy!!!
 SPARTAN06   24.09.2015, 21:59:15
@GrzesioLato
Szkoda mi słów na Ciebie. 8)
 GrzesioLato   24.09.2015, 22:15:01
forza Karsin i Kleszczewo,sprzedaż biletów dwie godziny przed meczem u sołtysa ,słyszałem że Karsin przyjeżdza juz w piątek ,mają wóz Drzymały wynajęty pełen wypas. Wszyscy na Grand Derby PGR-ów!!!!!!!!!!!!!
 tupac   25.09.2015, 11:33:33
Chłopaki nie dyskutujcie z tym Lato. Widać, że chłopiec lubi prowokować swoimi durnymi wpisami. Jeśli masz jakieś pojęcie o piłce (w co wątpię), to napisz coś konstruktywnego, bo narazie poziom Twoich wypowiedzi jest żenująco słaby. Ewidentnie nie pasujesz do tego forum. Zdecydowanie odstajesz inteligencją, kulturą i poziomem od innych. Grzegorz, do cholery, ogarnij się!!! :P :D :huh:
 gwizdek   26.09.2015, 07:24:02
Nie dyskutujcie z tym pajacykiem Grzesio weż zabaweczki i do piaskownicy
 TeDe   26.09.2015, 14:26:25
Meteor Pinczyn - Błękitni Stare Polu 0:1 (0:0)
Radunia Stężyca 3-2 Kornowscy Szarża Krojanty

To co zaprezentowali "piłkarze" obu drużyn woła o pomstę do nieba. Za grosz szacunku dla siebie jak i dla arbitrów spotkania. "Piłkarze" ze Stężycy jak i trener przez całe 90 minut spotkania podważają decyzje sędziów. Stężyca wygrywa fartem (po niesłusznym wyrzuceniu z boiska za drugą żółtą kartkę zawodnika Szarży - faul był ewidentny na linii pola karnego, sędzia natomiast dopatrzył się wymuszenia), od ok.60 minuty meczu grała z przewagą jednego zawodnika. W ostatnich minutach meczu piękny strzał z rzutu wolnego oddał zawodnik Szarży, bramkarz Raduni sparował piłkę na słupek. Kapitan Raduni oraz zawodnicy z nr 10 i 13 mają szczęście, że nie wylecieli z boiska. Po meczu nie obyło się oczywiście od niekulturalnych słów rzucanych od ludzi z obu drużyn pod adresem sędziów. Jednym słowem antyfutbol w Stężycy.
 wisła13   26.09.2015, 19:03:56
Jurand - Wisła 0:3 (0:1) dla Wisły Michał Zalewski, Adrian Gwóźdź, Tomasz Wyrzykowski.
 matekkarsin   26.09.2015, 20:07:04
lillestorm to widzę, że z Radunii zawodnik z nr 10 trzyma formę, bo w pucharze też o mało co nie wyleciał
 krzysztof212   26.09.2015, 21:16:13
Brawo GWIAZDA!!!!! OBY TAK DALEJ.
 panek9021   26.09.2015, 21:48:39
To co się działo 26 września w Pinczynie , prosi o pomstę do nieba . Kto dopuszcza do sędziowania takich ludzi ?!?!! ?Żenada po prostu !
 Macio1960   26.09.2015, 22:07:44
Gratulacje dla Gwiazdy. Sparta nie mogła niestety sie odnaleźć w tym meczu. Dużo straconych piłek strzały niecelne a prawie każda piłka kierowana na Gardzielewskiego. Po grze widać bylo ze bramkarz i Gardziel chcieli wygrać mecz reszta niestety nie odnajdywała się na boisku.
 gwizdek   26.09.2015, 23:02:39
Ta Gwiazda nie taka słaba skoro wygrywa mecz za meczem i u siebie i na ciężkich wyjazdach myślę ze to dobry zespół za 2 tygodnie mecz prawdy dla nich pozdrawiam Gwiazde
 lillestrom   27.09.2015, 09:44:49
@matekkarsin widziałem mecz tego zawodnika z pomezania malbork. Na pierwszy rzut oka widać ze ma coś z głową. Kilka zdań zamienionych z podchmielonymi kibicami z wioski stezyca i dowiadujesz się ze to ich gwiaxforek z arki gdynia.
 lewy12   28.09.2015, 08:15:03
@szybki - jak się takich patolków sędziuje to mógł rozdawać browarki co nie? Jakiś specjalik albo inny bimber?
 blondyn0221   28.09.2015, 08:55:47
Jestem kibicem Raduni to prawda sędzia jakaś porażka po pierwsze powinien dla szarży podyktować karny a tego nie zrobił wrecz odwrotnie podyktował w drugą strone i zawodnik dostał niby za symulowanie kartke co była juz jego 2 żółtą. Niestety sędzie do tego dopuści ze co był krzyk i jakiś fal odrazy sypał żółtymi kartkami. Na meczu był obserwator ale chyba po pierwszej połowie zabrakło mu kartek w zeszycie do zapisywania. Cieszy mnie to że 3 punkty można dopisać, lecz szkoda ze nie sa to punkty przez zespół zdobyte lecz przez sędziego, no ale można tak samo w PP powiedziec w ostatniej akcji Radunia - Gwiazda został zdobyta prawidłowo bramka ale boczny sedzia ani nie podniół choągewki ani nie pobiegł do środka i na końcu główny siedzia nie uznał bramki...
 blondyn0221   28.09.2015, 08:59:03
Nie wiem skąd ta Gwiazda ma zawodników bo nie na pewno z A klasy ale oglądając PP ( pierwszy mecz obejrzany tej drużyny)w Stężycy to ta drużyna sie ślizga i raczej nie da rady awansować chociaż to tylko moja opinia :)
 gwizdek   28.09.2015, 12:14:21
blondyn Gwiazda w PP grała rezerwowym składem poczekaj na mecz ligowy wtedy ocenisz. Jestem pewien że Gwiazda jako pierwsza pokona Pomezanię i to na jej stadionie za 2 tygodnie się okaże
 kris-10   28.09.2015, 12:38:22
blondyn GWIAZDA ma zawodników 7 z saneczkarstwa i czwórke z boba.szacun dla Ciebie bo jako pierwszy to odkryłeś.jesteś bystrzacha!!!!!!!!!!!!! :D
 lewy12   28.09.2015, 15:40:04
Kibicu Raduni Stężyca, ja również jestem kibicem Raduni Stężyca. I możesz mi wierzyć bądź też i nie widziałem naprawdę różne drużyny Raduni z różnymi trenerami Raduni ale takiego chamskiego oblicza obecnej drużyny Irka Stencla nie przypominam sobie za żadnego innego trenera tegoż Klubu!
 LubieFrytki   28.09.2015, 16:21:54
nie gadaj glupot blondyn bo w PP boczny podniosl choragiewke tylko nie widzial czy podczas glowki jest rykoszet od niebieskiego (karsin) czy swiadome zagranie dlatego byla konsultacja...glowny ocenil rykoszet czyli artykul 11 spalony
 blondyn0221   29.09.2015, 08:19:34
Dla mnie z szacunkiem dla wszystkich klubów ale w PP radunia - gwiazda sprzedany mecz i to nie z jednej strony tylko ze strony gosci i gospodarzy ewidentnie Pan kapitan raduni podaje do przeciwnika, bramkarz raduni sam wrzuca sobie piłke do siatki, w przerwi kapitan raduni urządza sobie ze swoimi przyjaciółmi z trybun ( kibice gwiazdy) no i te zmiany w przerwie dwóch najlepszych zawodników ( Dominik, Krystian ) zmienia
 blondyn0221   29.09.2015, 08:22:53
lewy12 fakt chamstwo jest ale dla mnie to plus bo widać ze jest agresja by walczyć na boisku wiadomo młodzi chłopacy chcą wygrywać no niestety i ta młodość ich ponosi, dla mnie trener Pan Irek to jeden z Lepszych Trenerów tylko poprostu brak zawodników doświadczony za duzo młodzieży...