MKS II Władysławowo 9 - 0 Sztorm II Mosty 28 września 2014 - 14:00
Latarnik Choczewo 2 - 3 Zatoka Puck 27 września 2014 - 15:00
Zryw Sławoszyno 8 - 1 Ajax Leśniewo 27 września 2014 - 17:00
Klif Chłapowo 2 - 2 Arka Prusewo 28 września 2014 - 14:00

Norda - Sokol 3:1
 Barti   27.09.2014, 19:18:35
Latarnik-ZATOKA 2:3 (2:1)

Bramki dla ZATOKI:Michał Wychert ,Michał Hoffmann (karny), Marek Rambiert.

Zatoka objęła prowadzenie w 30 min ,tuż przed przerwą gospodarze w ciągu minuty zdobyli dwie bramki i wyszli na prowadzenie. W drugiej połowie Zatoce udało się szybko wyrównać a zwycięską bramkę goście zdobyli ok. 80 minuty
 Mariusz1980   27.09.2014, 19:36:22
Brawo Norda oby tak dalej pozdro z Wierzchucina
 dziuba94   27.09.2014, 20:47:23
Slawoszyno - Leśniewo 8:1 :)
 pilkarzykgks   27.09.2014, 21:48:19
Dziękujemy Panu sędziemu meczu Latarnik-Zatoka za stworzenie mega widowiska. Po takim meczu tylko buty tylko na kołku zawieśić. Dzięki stary.
 Rage_hoy   27.09.2014, 23:00:46
Co do meczu Zatoka - Latarnik to zawodnik z nr 18 w druzynie z Choczewa nosi rozmiar buta 45 , zauważyłem to po piątej nakładce w jego wykonaniu.
 pilkarzykgks   27.09.2014, 23:11:50
Panowie z Pucka to grali czysto piłkarsko. Sami technicy w drużynie. Szkoda że 2 naszych połamali.
 Barti   27.09.2014, 23:50:24
Sami technicy to nie ,ale mimo braku kilku ludzi to na Was dzisiaj wystarczyło. ..
Najpierw podziękujcie sobie, w minute odrobiliście straty i wyszliście na prowadzenie którego nie udało Wam się utrzymać. Podziękujcie Waszemu bramkarzowi bo kilka razy uratował Wam tyłki .A co do ostrej gry to sorry ,ale od początku meczu graliście ostro i tylko można zapytać sędziego dlaczego nie dał Wam wiecej kartek w pierwszej połowie a Wasz zawodnik który został zniesiony to sorry ale moim zdaniem decyzja sędziego ok .nasz obrońca wybił piłkę a później nie zdążył cofnąć nogi
 Barti   27.09.2014, 23:54:41
I jeszcze jedno.Jesli uważasz że i tak byliście lepsi i czujesz że wynik jesr niesprawiedliwy to proszę nie wieszaj butów na kołku chociaż do wiosny przyjedz na rewanż i pokaż to na boisku .
 pilkarzykgks   28.09.2014, 00:04:28
Nic nie uważam. Mecz typowo na remis. Ale strzeliliście jedno bramkę więcej i chwała wam za to także powodzenia w dalszych meczach.

Barti   28.09.2014, 00:07:48
Dzięki. Również dla Was powodzenia .
 Minotoaur   28.09.2014, 07:59:06
Brawo sokół oby tak dalej !!
 prokurator1   28.09.2014, 12:09:26
Slawoszyno co tak dobrze w tym sezonie? Jakies wzmocnienia czy inni slabsi?
 Dave1987   28.09.2014, 18:09:55
No MKS trochę na ciśnieniu podszedł do meczu ;-) a z drugiej strony gdyby nie wykorzystany karny na 1:1 sztormu to mogło by być różnie, trzeba pochwalić chłopaków bo zrobili to co musieli a gdyby nie rozluźnienie wynikiem po pierwszej połowie to powinno być zdecydowanie wyżej mając na uwadze sytuacje ;-P