Stegna Parchowo 0 - 4 Leśnik Cewice 3 maja 2015 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Granit Koczała 3 maja 2015 - 13:30
Sokół Wyczechy 4 - 0 LKS Łebunia 3 maja 2015 - 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 3 SSPN Malczkowo 3 maja 2015 - 14:00
Grom Nakla 1 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 3 maja 2015 - 15:00
GKS Kołczygłowy 3 - 1 Brda II Przechlewo 3 maja 2015 - 14:00
Pauza: Skotawa Budowo,

derlei11   27.04.2015, 20:55:08
Jeden z 3 meczy sezonu,odbędzie sie w wyczechach,Lks oby do przodu
 mądrala   27.04.2015, 21:41:50
Rzeczywiście jak na razie to LKS gra dobrze, a nawet bardzo dobrze. Szkoda tylko, że nie wykorzystuje tzw. stuprocentowych sytuacji. Panowie piłkarze grać nie tylko nogami, ale też głową. Jeżeli to weżmiecie sobie do serca to V liga Wasza!!! Tego Wam życzę i trzymam kciuki. Aha- na boisku nie dyskutujcie, bo Was ciągle kartkują, tym samym się osłabiacie. Tylko zgoda, bo inaczej będzie krucho. Odezwę się później, zobaczę jak wypełniliście moje porady.
 lkslebunia123   28.04.2015, 16:21:27
Madrala dziękujemy za wsparcie .. To tak trzeba się wziąść za siebie i przez stać dyskutować :D V liga czeka na nas V liga :love: :love: :love: :love: Najważniejszy mecz teraz to w wyczechach :D LKS LEBUNIA GORA JEST :) :love: :love:
 Kibic626   03.05.2015, 15:00:12
Sokół - Lks 2:0 po 45 min
 Bale11   03.05.2015, 15:27:47
A jak tam starcie gigantow SSPN vs Dolina ?
 Emeryt1   03.05.2015, 16:01:49
GKS Kołczygłowy - Brda II Przechlewo 3:1
 Kibic626   03.05.2015, 16:15:14
Sokół - Lks 4 : 0
 lkslebunia123   03.05.2015, 16:25:33
Nie stety łebunia przegrała :( :( :( Nic się nie stało trzeba grać dalej i zwycierzac :) :D
Widzę, że SOKÓŁ pokazuje drużyną z czołówki gdzie ich miejsce :) ,
oby tak dalej chłopaki. Do kolegi z Łebuni - mam nadzieję, że nie sądzisz iż stan boiska przyczynił się do wyniku 4:0 dla gospodarzy??
 gostkowo1993   03.05.2015, 17:37:12
Stegna Parchowo 0-4 Leśnik Cewice
 basta   03.05.2015, 19:48:29
Leśnik pięknie zagrał i zasłużenie wygrał. :)
 Tuchomianin   03.05.2015, 20:45:30
Bramki dla Myśliwca :Patryk Pałubicki, Krzysztof Żmuda Trzebiatowaki. Zasłużone zwycięstwo Tuchomia. Pierwsza połowa była wyrównana lecz druga połowa bezapelacyjnie należała do Myśliwca. Bramka z 40 metrów na 2:1 w 89 minucie byla wisienką na torcie. pierwsza 5 w zasiegu!!! Mysliwiec :love: :love:
 sokółwyczechy   04.05.2015, 08:43:44
4:o dla "SOKOŁA" to był i tak najniższy wymiar kary, powinno być minimum 7 lub 8:0 bo Łebunia grała tylko do 70 minuty, a na okręgówkę potrzeba 90. Nie mieliśmy wczoraj najlepszego strzelca drużyny który po drugiej kolejce wyjechał do pracy i musimy sobie jakoś radzić przez jeszcze 2 lub 3 kolejki. Ale i tak była to chyba najsilniejsza drużyna która do nas przyjechała. Zaskakuje mnie pozycja w tabeli Myśliwca Tuchomie bo po Łebuni to oni postawili najcięższe warunki.
 sokółwyczechy   04.05.2015, 09:00:54
Wspomnę jeszcze mecz z "Parchowem" w którym po remisie 0:0 straciliśmy punkty i przede wszystkim była to nasza zasługa bo pojechaliśmy kompletnie bez składu choć w końcówce były 2-3 sytuacje do strzelenia bramki. Boisko o szerokości trochę większej od ORLIKA i 11 orczyków, którzy zamiast grać w piłkę biegają po boisku i polują kogo by tu wykosić równo z trawą, a sędziowie temu się tylko przyglądali. Nie powinni sędziować nawet Z klasy ze względu na kompletną nieznajomość przepisów, główny zatrzymał się w tym elemencie na latach 80-tych lub 90-tych ubiegłego stulecia. Kibice zachowywali się jak bydło z obory - nazwa wiochy jak najbardziej pasuje do ich zachowania bo parchali jak świnie.
 sokółwyczechy   04.05.2015, 12:00:05
Oczywiście moja wypowiedź odnośnie kibiców z Parchowa była skierowana do tych kibiców, którzy wyzywali i obrażali zawodników i w ogóle zachowywali się jak bydło buraczane podczas meczu, widocznie tanie wino tak zwane "buraki " im zaszkodziły.
 DOLINA   04.05.2015, 12:33:10
strzelcy dla DOLINY: Krystian Gański-3, Paweł Łangowski-1
 bukmacheryx   04.05.2015, 20:23:43
Zasłużone zwycięstwo Sokoła, aczkolwiek muszę też dodać, iż Łebunia też nie przyjechała w pełnym składzie, bo było ich aż 11 gdzie, 1 nie jest w stanie grać cały mecz. Łebunia ma kontuzjowanych 2 napastników, 3 napastnika (naskuteczniejszego) nie było na tym meczu. Brakowało też podstawowego zawodnika ze środka obrony, oraz środka pomocy. Dlatego z konieczności 1 z obrońców musiał grać wyżej. Łebunia miała swoje sytuacje, tylko, że ich nie wykorzystała. Popełniała karygodne błędy za co surowo zapłaciła. W drugiej połowie po prostu postawiła wszystko na jedną kartę, bo nie miała nic do stracenia, lecz to się nie opłaciło, bo i miała wyraźny problem wynikający z braku ataku. Czego się można było spodziewać bo tak długiej przeprawie, nie byli zapewne nastawieni na zwycięstwo, co najmniej remis. Oczywiście gratulacje dla sokoła. Dostaliście wzmocnienia które przyczyniają wam się do lepszych rezultatów na wiosnę.