Gedania II Gdańsk 3 - 4 Sporting Leźno 17 maja 2015 - 11:00
Wisła Długie Pole 1 - 1 EX Siedlce Gdańsk 16 maja 2015 - 17:00
GTS Rusocin 2 - 3 EPT Grabiny Zameczek 16 maja 2015 - 17:00
Korona Cedry Małe 1 - 1 GKS II Kolbudy 16 maja 2015 - 17:00
KS Sulmin 4 - 3 MKP Szlachta 16 maja 2015 - 14:00
Orzeł Straszyn 0 - 5 Amigo Przyjaźń 17 maja 2015 - 11:00
Osiczanka Osice 1 - 1 Sokół Ełganowo 16 maja 2015 - 18:00

Rusocin 2-3 Grabina
 siedem   16.05.2015, 20:30:25
Wisła Długie Pole - EX Siedlce = 1 : 1
 proger   17.05.2015, 18:10:27
Sporting lepszy nie potrzebna nerwowka sedzia glowy dramat bramki 1xrichert 1xbork 1xblawat i 1xsamoboj gedania pozytywnie
 buzka   17.05.2015, 20:13:25
orzeł-amigo 0:5
 kant16   17.05.2015, 21:20:59
Orzeł był lepszy, kilka sytuacji niewykorzystanych. Zemscilo się na nas, bramkarz Orła stanął na wysokości zadania ale zawodnicy z środka obrony i z środka pomocy zostawili jaja w domu w garnku. Zawodnicy którzy nie łapią się u siebie w klubie do pierwszego składu zapraszamy na treningi orła we wtorki o godzinie 19 i w środy o godzinie 19 na boisku w Straszynie.
 sanatorium   18.05.2015, 12:19:16
kant16, cyfra w nicku to Twoj wiek?:) wynik 0:5, a TY piszesz ze byliscie lepsi. nietrafnie to sformułowałeś moim skromnym zadniem:) 0:5 !
 kant16   18.05.2015, 13:52:13
wynik nie zawsze odzwierciedla grę
 kant16   18.05.2015, 13:57:14
Sprostowanie co do gry chłopaków z środka pomocy, dwóch chłopaków Adaś i Piotrek dali z siebie wszystko ale ich zmiennicy tragedia.
 sikor-gedania   18.05.2015, 16:58:15
Gedania-Sporting
krótko i na temat, Sędzia z Leźna miejscowy jak to się mówi obsadę sędziowską wybierał człowiek z Leźna. Serio Panowie macie dobrą drużynę więc nie potrzebujecie takiej pomocy z zewnątrz. Sędzia bohaterem meczu czerwona kartka dla zawodnika który był gdzie indziej, 1 połowa sędziowana pod Sporting druga pod nas. Mecz wyrównany według mnie i jak i zapewne wielu osób na trybunach na remis. I jak zwykle to nie nam strzelali bramki to my sobie strzelaliśmy po błędach, gdyby nie brak komunikacji przy 4 bramce to wynik byłby inny i nie oszukujmy się w drugiej połowie Sporting sie tylko bronił nie licząc pojedynczych zrywów. Nie ma co gratuluję wygranej po zaciętym meczu życzę awansu i żeby wasz kolega z podwórka sędziował dalej bo ma potencjał. Powodzenia.
 zupper   18.05.2015, 19:01:29
Sikor,
kolego rozumiem frustracje bo gosc z gwizdkiem byl katastrofalny. Ale wytlumacz mi prosze ten kwas na temat tego ze on jest od nas ? Gość podyktował wam 2 karne, dal zolta kartke dla goscia, ktory nie mial nic wspolnego z biezaco akcja ( a mial juz zolta kartke na koncie. Faulujacy nie mial) i potem rzeczywiscie sie tylko bronilismy, jak to gra przy 4-1 w dziesiatke.
 d?ony   18.05.2015, 23:26:43
Panie Sikor. Czytam Pana wpis trzeci raz i nie rozumiem. Jeżeli podyktował dwa karne i dał czerwień zawodnikowi z Leźna, to chyba koledze by tego nie zrobił :P
 sikor-gedania   19.05.2015, 12:06:36
Owszem był tragiczny i to nie jest kwas, środkowy obrońca od was cytuje" jak go spotkam na orliku to mu wyjebie". Jesienią akurat nie wiem czy on sędziował ale to wy dostaliscie 2 karne z kosmosu a my 2 czerwone w tym jedną za zwrócenie uwagi sędziemu że mur za blisko stoi. W drugiej połowie próbował oddać co ukradł. A wy broniliscie się już przy stanie 1-4 w 11 zawodników więc nie oszukujmy się w drugiej połowie poza Kolegą z numerem 10 który nie ukrywajmy był najlepszy was nie było.
 zupper   19.05.2015, 13:30:29
Wniosek mamy jeden - oby ani nam ani wam nie sędziował więcej ;)
 sikor-gedania   19.05.2015, 14:34:20
Wniosek DRUGI- GDYBY NIE ON TO MECZ BYŁBY NA O WIELE WYŻSZYM POZIOMIE;)
 d?ony   19.05.2015, 17:58:04
Hmm... W drugiej połowie Sportingu nie było i grał tylko kolega z numerem 10. Dlaczego więc strzeliliście tylko dwie bramki? Ten kolega musi być z kosmosu, że zdołał Was powstrzymać :D
 proger   19.05.2015, 22:29:50
GEDANIO 2 zeby nie sedzia mecz skonczyl by sie w46 minucie po samobuju a tak da wam nadzieje myslcie juz o nastepnym meczu tu byliscie poprostu slabsi. Ps. drugi karny kpina i to my zalatwiamy sedziow panowie troche samokrytyki
 Sławomir   20.05.2015, 09:56:23
Ile drużyn spada?
 felek   20.05.2015, 18:35:12
4 albo 5
 gedania_gda   21.05.2015, 12:31:02
Sędzia - Pan Krzysztof Świgoń jest z Gdańska więc to akurat nie prawda. Jeśli chodzi o pierwszy mecz w Leźnie to sędzia był inny ale był jeszcze słabszy. Co do ostatniego meczu pierwszy karny 100% i czerwona obligatoryjnie lecz nie dla tego zawodnika ( 2 x żółta ). Powinna być bezpośrednia dla faulującego. Jeśli chodzi o drugą sytuację to ciężko powiedzieć ale dotknięcie było ale czy to było zagranie ręką to nie wiem. Moim zdaniem bez karnego. Był słaby w dwie strony a my przegraliśmy bo strzeliliśmy jedną bramkę mniej i to jest powód. Mieliśmy 3 min przerwy w grze gdy był pierwszy karny, 3 min przerwy drugi karny i z 5 min przerwy gdy sędzia ukarał 2 zawodników na raz. Doliczył 3 min i to było frustrujące bo szansa jeszcze była. Jednak jescze raz powtarzam że grała Gedania z Leźnem a nie Pan Świgoń. Uważam że Leźno zasłużenie awansuje chociaż chcieliśmy im 3 pkt zabrać. Powodzenia i oby Pan Świgoń więcej na boisku nikomu nie przeszkadzał.