Kaszuby Połchowo 3 - 2 Kaszubia Starzyno 4 kwietnia 2015 - 15:00
Kamionka Sopot 6 - 1 GKS II Przodkowo 4 kwietnia 2015 - 11:00
Start Mrzezino 2 - 3 Eko-Prod Szemud 1 kwietnia 2015 - 16:00
Wicher Wierzchucino 1 - 1 Zenit Łęczyce 4 kwietnia 2015 - 13:00

Start Mrzezino 2-3 Eko-Prod Szemud :-) Eko w 10 od 30 minuty
 mckwak   01.04.2015, 18:32:48
Brawo EKO, moc jest w Szemudzie. Od dzisiaj EKO PROD gra zawsze w dziesiątkę!
 ofensor   01.04.2015, 19:04:48
Start (2:1) 2;3 Eko Prod Szemud. II połowa na 2:2 lecz obronca Startu wybił piłkę ręką w polu karnym i zrobilo sie 2:3 po rzucie karnym ;D pozdro
 Radecki   01.04.2015, 19:22:20
BRAVO!!!!!!!!!!!!PANOWIE!!!!!!!ZA WALKĘ!!!!!!JEST MOC!!!!! :D
 Radecki   02.04.2015, 22:48:50
Ktoś wie jaki wynik kp-bojano
 chdszcz   02.04.2015, 23:40:37
KP GDYNIA - BOJANO 4:1 (1:1). Bardzo miły mecz. Fajnie się oglądało. Pozdrowienia dla Braci S. Szkoda, że trener tak póżno Was wpuścił. Następnym razem nie popełni takiego błędu :push: TKP!
 Jasiu-69   04.04.2015, 14:19:38
Spk Sopot 6:1 Gks Przodkowo!!! Rezerwy 3ligowca padliniarze i miernoty!!!
 mckwak   04.04.2015, 14:58:31
Co to znaczy padliniarze? Były jakieś stare trupy w Sopocie?
 ja123   04.04.2015, 15:08:44
Wicher-Zenit 1-1
 ZajacSPK   04.04.2015, 15:21:18
Tak zapobiegawczo żeby nikt nie odebrał tego jako obrażanie przeciwników. Jasiu-69 nie jest zawodnikiem SPK.

Powodzenia w lidze i Wesołych Świąt w imieniu całego SPK :)
 ofensor   04.04.2015, 15:53:19
Do przerwy kaszuby 1:2 kaszubia
 xyzxyz   04.04.2015, 16:13:47
8) wicher dopasował się do poziomu gry drużyny z Łęczyc, słabej gry, mecz bez emocji, na pochwałę zasługuje bramkarz wichru. 8) gramy dalej, wesołych i zdrowych
 pestek99   04.04.2015, 16:41:40
xyz słaba gra przedostatniej drużyny w tabeli czy byłego lidera u siebie 1;1?????????????????? :s
nie zrozumiałem
 uogulniony   04.04.2015, 17:04:59
KKS - Kp sopot 2:0 . Na zywo z Koleczkowa. Uogulniony ;)
 quartz   04.04.2015, 17:28:38
Kaszuby 3:2 Kaszubia .
 janeksranek   05.04.2015, 08:13:48
a może to Zenit dopasował sie do słabej gry lidera z Wierzchucina, trzeba umieć patrzeć z obu kątów...
no i skoro bramkarz Wichru tak się wykazywał, to zenit strzelał i musiał mieć sytuacje strzeleckie ;)
 kojak2323   05.04.2015, 08:43:04
Zgodze sie z janeksranek to zenit byl strona dominujaca i dodam ze strzelil gola w 90 minucie ale czegos dopatrzyl sie sedzia tylko on wie co to bylo pozdro T.A.G
 barcelinho   05.04.2015, 09:02:14
rany julek, minelo juz 16 godzin od meczu kksu a ekspert @trev21 jeszcze nic sie nie wypowiedzial ?! niemozliwe!

Wesołych Świąt i Mokrego Jajka Panowie :)))
 uogulniony   05.04.2015, 11:35:02
to jak trev siedzi cicho to ja opowiem co sie działo w Koleczkowie :) Kp sopot bez werwy i ochoty do grania.. chyba dzien wczesniej byli u swojego sponsora i troszke przedawkowali :puke: po pierwszej połowie powinno byc 3-0 dla Kksu , niestety brak skutecznosci dalej taki sam jak w zeszłej rundzie. W drugiej połowie 3 razy sam na sam z bramkarzem Kp wychodzili zawodnicy kksu i nikt nie wie czemu piłka nie wpadała do bramki. Karny w drugiej połowie dla Koleczkowa i... znow nie celnie.. Kp miało jedna sytuacje w meczu gdzie w zamieszaniu w polu karnym pilka spadla napastnikowi na 5 m i ten cudownym strzałem trafil w.. Bramkarza... Wynik 7-1 dla Koleczkowa byłby sprawiedliwszy . Ale pewne kwestie sie nie zmienily tzn skutecznosc. Co nie zmienia faktu ,ze wyrownali serie zwyciestw z zeszlej rundy :D
 SzybkiBil   05.04.2015, 12:17:29
W mecz Zenit - Wicher sędzia się nie popisał nie odgwizdując ewidentnego karnego dla zawodników z Łęczyc, po meczu nawet trener drużyny gospodarzy mówił że był karny, i akcja w końcówce meczu gdzie Zenit strzela bramke sędzia na początku pokazał na środek boiska a po chwili odgwizdał faul.
 SzybkiBil   05.04.2015, 12:17:52
 zatek   05.04.2015, 12:26:00
Kaszuby Połchowo - Kaszubia Starzyno 3:2 - zdjęcia i filmik
 kibickks   05.04.2015, 12:37:50
Zodze sie z uogulnionym, skutecznosci pod bramka brakowalo, dlatego tylko7pt😞 ciezka runda nas czeka, ale ekipa z Koleczkowa nie sklada broni. Szkoda meczu w Gdyni z przed tygodnia bo tam tez moglismy sie pokusic o punkty a stracilismy bramke w zamieszaniu podbramkowym w 89min gdzie gospodarze praktycznie przez caly mecz nie stworzyli zadnej skladnej akcji. Wracajac do meczu z KP Sopot, uwazam ze chlopaki z Sopotcy za bardzo skupil sie na prowokacjach i faulowaniu KKSiakow co skonczylo sie czerwona kartka dla zawodnika z nr 18(kapitan), chlopak dlugo nie pogra bo zbluzgal sedziego co zostalo opisane w protokole.
 mckwak   05.04.2015, 16:09:04
Brawo Koleczkowo. Nie dać się. Pamiętajcie, że z waszych terenów pochodzili waleczni partyzanci. Jak nie idzie inaczej, grajcie długimi piłkami. Podaję linka do dystrybutora długich piłek: www. dlugiepilki. com :P
 badabum   05.04.2015, 16:44:29
kogos chyba zabolało cos :) najprostszy sposob grania -długa piłka . Widac na slabe Kp wystarczylo ;) to tylko A klasa i boiska sa jakie sa to gdzie tu grac piłka ? Nawet w ekstraklasie tak grac nei potrafia bo polska szkola jest cienka jak skora na ... |)
 wichermarek   05.04.2015, 20:23:16
„Najważniejsze, by fani wspierali nas niezależnie od tego, czy wygrywamy, czy przegrywamy. Wtedy widać, kto jest prawdziwym kibicem. Kiedy przegramy, również trzeba w nas wierzyć. Jeśli wspólnie będziemy się wspierać do maksimum możliwości, wszystkim wyjdzie to na dobre. Jedno serce jedno bicie KS Wicher na całe życie
 Mariusz1980   05.04.2015, 20:47:09
Jak najbardziej Cię w tej wypowiedzi zgadzam się z Tobą Wichermarek
 jestemzgdyni   06.04.2015, 15:48:55
jak spada Rekowo z 5 to z a klasy leca 3 zespoly ?
 trev21   08.04.2015, 09:15:02
trev21 siedzi cicho bo ma o wiele ciekawsze zajęcia niż śledzenie na bieżąco wyników ogórkowej ligi ;)

bardzo mi miło, że niektórzy użytkownicy tego forum tęsknią za mną, to naprawdę fajne uczucie :D

co do wyniku to gratulacje bo ile to można przegrywać i słowa uznania za chęć grania w wielką sobotę ale żeby wszystko zwalać na brak skuteczności? serio :)? oj bardzo słabo :)

pozdrawiam i niech się tam co niektórym tak mocno w dupce nie pali ;)