KP Gdynia 2 - 5 Kamionka Sopot 26 października 2014 - 17:00
KP Sopot 1 - 1 Start Mrzezino 25 października 2014 - 14:00
Kaszubia Starzyno 2 - 0 Wicher Wierzchucino 26 października 2014 - 14:00
Jantar Swarzewo - Zenit Łęczyce 26 października 2014 - 13:00
GKS II Przodkowo 1 - 2 Eko-Prod Szemud 26 października 2014 - 13:00

Gdzie rozgrywa swoje mecze KP Gdynia? Nie dostaliśmy jeszcze powiadomienia.

Z góry dzięki za odpowiedz,

Pozdrawiam.
 Mariusz1980   22.10.2014, 15:22:06
Kp Gdynia swoje mecze rozgrywa w klatce przy ul.Olimpijskiej obok stadionu Arki Gdynia i stadionu narodowego ragby.
@ofensor

na pewno dużo lepsze boisko (czyt. Bagno) z szatniami (czyt.kontenerem) posiada Kamionka
 gonzales   25.10.2014, 17:05:37
Myślę że wyrównany mecz w Sopocie i sprawiedliwy remis.
 stawiar8   25.10.2014, 20:23:46
Remiczek rozwiń myśl bo się pogubilem.
 remiczek   25.10.2014, 23:27:33
Uważam że dużo lepiej mieć troszkę mniejsze, chociaż i tak wymiarowe boisko z dobrym zapleczem niż wielkie nieskoszone pole na którym chwile popada i robi się bagno. W dodatku brak szatni
Koleczkowo - Janowo 0-1
Sędziowie bardzo bardzo słabi!!!! Gospodarze po pierwszej połowie przegrywają jedną bramką, na domiar złego tracą zawodnika, który otrzymuje czerwoną kartkę za uderzenie łokciem. W drugiej przy grze w dziesięciu Koleczkowo było bez szans. Po akcji z wolnym, który miał być wykonywany na gwizdek a zawodnik wykonał go bez gwizdka ( powinien zobaczyć żółtko a nie dostał nawet upomnienia) trener gości ironicznie spytał sędziego ...."panie sędzio nie było tego na kursie?...." W prawdzie jest to A klasa ale sędziowie ...... same wyzwiska i obelgi cisną się na język!
Wiec nie muszę dodawać co się działo na trybunach i boisku.

Sławomir@
Twoj opis meczu mnie powala... Naprawde bardzo istotna sprawa z tym wolnym , ba! Najwazniejszy moment w meczu! bo przeciez gdyby dostał zolta kartke zawodnik Kksu no to by ... Mial zolta kartke! wow! :O co to wtedy by sie stało z kksem .. A tak powaznie to zachowanie waszych kibicow jest tragiczne, srednia promili w waszej krwi wynosila pewnie powyzej 3 a srednia przeklenstw i obelg rzucanych w strone sedziego i zawodnikow koleczkowa to jakies 64 slowa na sekunde.. No ale Rumia rzadzi sie swoimi prawami wies macie widocznie we krwi. Rodzice z dziecmi siedzieli na trybunach i musieli tolerowac to stado małp .

Apropo samego meczu to pilkarsko lepszym zespolem do 30 minuty byl kks. Pozniej czerwien przez "idiotyczne" zachowanie zawodnika Kksu stworzyla przewage lekka Janowa ,która doprowadzila do kilku powaznych zagrozen bramce kksu. Druga polowa to gra w 10 + pod mocny wiatr co pozwalalo spokojnie kontrolowac sytuacje Rumi. Ostatnie 10 minut jednak nalezalo do Koleczkowa ,ktore nie mialo nic do stracenia , nawet wasi kibice krzyczeli " CO wy kur.. robicie?! przeciez oni graja w 10 !" takze o czyms to swiadczy . W 11 mysle ,ze koleczkowo by sobie poradzilo a przynajmniej by zremisowalo . Szkoda ich bo graja dobra pilke a ciagle czegos brakuje .Pozdrawiam normalnych !
 Minotoaur   26.10.2014, 16:25:49
Jantar Swarzewo 5- 7 Zenit Łęczyce
 Kokoloko   26.10.2014, 16:29:36
Liga jak widać cały czas wyrównana, dobrze dla ogólnej rywalizacji.
A Jantar z Zenitem grali w hokeja ?:)
 janeksranek   26.10.2014, 16:32:09
heh no właśnie, grali chyba na puste bramki bez bramkarzy ;)
Brawo Zenit, pozdro Swarzewo !
 Sławomir   26.10.2014, 17:20:34
uogulniony@
Sprawa z wolnym o tyle ważna że zawodnik miał już żółtko, wiec drugie i do szatni. Bałeś się odezwać i powiedzieć jednemu drugiemu że z dzieckiem jesteś? To tacy smi ludzie jak Ty czy ja. Są zawsze inne sposoby ale nie o tym chciałem. Piszesz, że pierwsze 30 minut przewaga kks a dostajecie bramkę. Potem sam na sam wychodzi zawodnik OKS-u i jest ciągnięty za koszulkę - może nie widziałeś tego? Masz rację wszyscy widzieli brak kartki.
Wiatr, słońce, muldy, ciasne buty i co jeszcze przeszkadza by kks wygrywał? Może inni zawodnicy? Patrzę na tabelę i co widzę? TAK 4 punkty po 11 kolejkach!!! Więc za każdym razem coś przeszkadza.
Teraz troszkę faktów: Koleczkowo - duża wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud na obrzeżach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego przy drodze wojewódzkiej 218.
Zanim zaczniesz mówić kto gdzie mieszka sprawdź gdzie sam mieszkasz.
Do zobaczenia w Rumi.
 kojak2323   26.10.2014, 18:30:20
Dziwny mecz przyjazni w Swarzewie Zenit prowadzil juz 6-0 a jak sie skaczylo. brawo dla Swarzewa za walke
 miarek6   26.10.2014, 20:32:36
Panie trenerze Smolarek- chce nawiąć do pana wypowiedzi z przed paru dni--- powiedział pan mniej więcej - że jedziecie do Starzyna grać z drużyną która będzie murować swoje pole karne i nic poza tym...trener nie powinien tak się wypowiadać przed meczem... zgubiła pana i drużynę którą pan prowadzi - zbytnia pewność siebie..pozdrawiam
 Mariusz1980   26.10.2014, 21:13:21
Mirek6 gdzie Ty w tej wypowiedzi widzisz pewność trenera Wichru bo ja widze trochę obawy o wynik bo gdyby wypowiedzi była że jedzie po pewne pynkty to wtedy mógłbyś powiedzieć że trener jest zpyt pewny siebie.
 stawiar8   26.10.2014, 21:17:14
KPG -SPK 2:5
 uogulniony   26.10.2014, 21:36:44
Slawomir@
To ,ze ktos mieszka na wsi nie znaczy ,ze jest wieśniakiem ;) Ja jestem z Gdyni i nie mam dziecka :) I nie MY bo ja z kksem zwiazny nie jestem kolego . Bramka dla Janowa pieknej urody to fakt ale poza tym nic przez te 30 minut sie nie dzialo . A sytuacje ,ktora widziales widzialem i Ja . Tylko szkoda,ze masz klapki na oczach i nie widziales 2 takich samych sytuacji dla kksu gdzie zawodnik z Janowa pociagal za koszulke wychodzacego zawodnika kksu , faul odgwizdany i kartki nie ma po 2 takich sytuacjach zadnej kartki a powinien rowniez wyleciec . Nie potrafiliscie wykorzystac przewagi przez prawie godzine bo graliscie jak rowny z rownym . No ale nie bede sie z Toba sprzeczał . Szkoda mojej klawiatury .