Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Gryf 2009 Tczew 28 marca 2015 - 15:00
Pomezania Malbork 2 - 1 Grom Nowy Staw 28 marca 2015 - 18:00
Jurand Lasowice 1 - 1 Delta Miłoradz 28 marca 2015 - 13:00
Rodło Kwidzyn 5 - 2 Chojniczanka II Chojnice 28 marca 2015 - 11:00
Spójnia Sadlinki 2 - 1 Borowiak Czersk 28 marca 2015 - 15:00
Czarni Przemysław 1 - 0 Piaski Wąglikowice 29 marca 2015 - 14:00

Mecz Orła z Radunią jest o 14:00 czy o 16:00 ?
 subkowy   26.03.2015, 07:11:51
o 16,oo w Subkowach
 Megafan   27.03.2015, 11:25:28
WItam

Zmiana godziny meczu w Kwidzynie. KOP Rodło - Chojniczanka II Chojnice 28.03. o 11 - ej a nie jak wcześniej o 14 - ej. Pozdrawiam.
 Megafan   27.03.2015, 11:39:31
WItam

jablon1986   27.03.2015, 13:33:00
Nie jestem z żadnej z tych drużyn ale patrząc na drogę jaką mają przejechać Chojnice to chyba trochę chamska zagrywka no chyba że uzgodnione to przez 2 str. To samo 1 kwietnia mecz Chojnice z Lasowicami (środa) na 16 to jasne że będzie walkower... i po co tak kombinować
 kiper12   27.03.2015, 14:38:14
Zawsze zgoda 2str.musi byc na zmiane terminu meczu chyba ze prosba gospodarza jest 2lub wiecej tygodni przed meczem to nie potrzeba zgody gosci. Zas mecz w chojnicach prawdopodobnie odbedzie sie godzine pozniej. Wiec nie ma co plakac.
 bialy   27.03.2015, 14:51:46
Podobny myk, z niewyjaśnionych przyczyn zastosowali w Starym Polu w następnej kolejce. Nie pracują tam że chcą w środę grać o 15:00........
 Librequererro   28.03.2015, 11:51:52
Do przerwy Rodło 3-0 Chojniczanka, bramki: Torłop x2, Reise. Wynik odzwierciedla przebieg meczu.
 szatek83   28.03.2015, 11:51:59
Po pierwszej połowie Rodło - Chojniczanka 3:0
Bramki
11. Torłop, 20. Reise, 37. Torłop
 Librequererro   28.03.2015, 12:53:26
W Kwidzynie koniec meczu 5-2 dla gospodarzy, goście trochę się ożywili pod koniec
 kibic1996   28.03.2015, 13:09:50
Rodlo Kwidzyn 5:1 Chojniczanka II Chojnice
 pom.futbolowiec   28.03.2015, 13:46:54
Jurand 1; 0 Delta do przerwy
 kiper12   28.03.2015, 14:01:44
Libero nie badz smieszny. Gdyby Chojniczanka wykorzystala to co mial to do przerwy 3-3by bylo. A bramki jakie zdobywaliscie to po zlym wprowadzaniu pilki przez przeciwnika do gry.Oni wam asystowali prrzy brankach.Chojniczanka zdecydowanie za wysoko przegrala ale tez slono zaplacila za proste bledy.
 Megafan   28.03.2015, 14:24:02
do kiper

Jak zwykle magiczne słowo" gdyby". Mój kolega mówił często do mnie" gdybym strzelał więcej bramek to bym grał w Ekstraklasie a nie w V lidze". To nie Pan Tadeusz gdzie "nam strzelać nie kazano". Kto zabronił. Poza tym chyba przesadziłeś z tym 3:3 do przerwy. Sam ma sam Drewka i Feciuch ładnie z wolnego obronione. Nie wydaje Ci się że Rodło też mogło co najmniej jedną więcej do przerwy strzelić? Torłop powinien trafić w ciemno na pustą bramkę. Że obrońcy pomagali? Tak ale trzeba umieć wykorzystać i napastnicy zrobili swoje. Piłka nożna to gra błędów i one są częścią meczu więc nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Przegrali wysoko bo popełnili dużo błędów. Proste.
 pom.futbolowiec   28.03.2015, 14:51:49
Jurand 1:1 Delta :(
 kiper12   28.03.2015, 15:09:18
Puenta sie zgadza.Bledy decyduja i skutecznosc. Ale nie bylo w Chojnie wybijanki i gry na remis. A pewnie takie mecze u was beda. Pilkarsko na plus z 2stron.
 miloradz152   28.03.2015, 16:10:17
Witam czy mecz Delty zakończył się remisem 8)
 miloradz152   28.03.2015, 16:29:16
 spens86   28.03.2015, 16:36:05
Witam, z tego co wyżej napisane to mecz Delty zakończył się remisem
 WislaForever   28.03.2015, 16:46:16
Jak Gryf?
 wisła13   28.03.2015, 16:50:48
Do Megafan: Autor poprawny czyli Adam Mickiewicz, lecz "nam strzelać nie kazano" to akurat z "Reduty Ordona". Taka drobna poprawka :)
 marcinello83   28.03.2015, 17:00:21
KONIEC : Żuławy Nowy Dwór Gdański - Gryf 2009 Tczew 2:0 (1:0)
 Delta!!!   28.03.2015, 17:01:20
Jurand 1:1 Delta (1:0)
Bramka dla Delty Tomasz Chmielewicz 48 minuta.

W 55 minucie niewykorzystany karny Delty...
 Igor   28.03.2015, 17:07:34
Zdjęcia z meczu Żuławy - Gryf:

Megafan   28.03.2015, 17:20:15
Do Wisła 13

Tak jest. Oczywiście"Reduta Ordona". I nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Hasło Adam Mickiewicz zawsze przywodzi na myśl ten tytuł ale byłoby wielkim nietaktem nie docenić innych dzieł wieszcza
Dziękuję za poprawkę i przepraszam Mickiewicza.
 Spójnia   28.03.2015, 17:27:32
Spójnia 2-1 Borowiak
Adam Masny
Marcin Stefanik
 Megafan   28.03.2015, 17:53:02
Brawo Spójnia. Zawsze to miło kiedy sąsiad " zza miedzy" wygrywa. Trzeba wierzyć i walczyć o utrzymanie. Powodzenia w kolejnych meczach.
 pom.futbolowiec   28.03.2015, 18:32:35
Jak pomka ?
 MiglanC10   28.03.2015, 19:59:12
2-1 dla pomki. Szkoda Grom! . Walczymy dalej.
 kocie   28.03.2015, 21:51:39
do trenera delty niech stara ekipa wruci
 -riot-   29.03.2015, 01:36:09
jurand - delta bylem tylko na ostanich 25 minytach meczu ale to wystarczylo, usmialem sie jakbym ogladal dobra komedie :P
jezeli lasowice bede dalej tak grac to a-klasa czeka. miloradz to juz "w niej jest" :D
 virgo.   29.03.2015, 10:05:23
Wszystko byłopoukładane i prawie pewne ale teraz po porażce Gryfa.T heee walka zaczyna się na nowo o premiowane miejsca.