Mecz Rodło - Jantar odbędzie się 11/06 o godz.17

Polonia 1:3 Olimpic
Bytovia - Pogoń 4:5

Krótka relacja z meczu:

tenon   14.06.2014, 19:19:22
nikt nie wspomniał,że Bytovia pierwszą połowę grała w 10 (a właściwie w 9,bo jeden zawodnik kontuzjowany przed meczem i na bramce był lewy obrońca) w drugiej połowie już w 9 (8 tak naprawdę,bo dalej kontuzjowany zawodnik, a napastnik musiał zejść,żeby w 4 lidze grać) . Pogoń była "klepana" całą pierwszą połowę ;) W drugiej na początku to samo,ale wiadomo co 14 na 10 bez bramkarza to nie da się walczyć na równi, chociaż e ostatniej akcji meczu była szansa na 5:5 (kilka centymetrów nad poprzeczką) . w tym momencie pragniemy pogratulować inteligencji graczowi z Lęborka,który z premedytacją podeptał leżącego zawodnika Bytovii,który strzelił im 3 bramki. Gdyby gościu nie musiał grać w 4 lidze,to byście takie baty dostali,że szok :)
 tenon   14.06.2014, 19:25:58
PS. I strzelił bramke w tej 4 lidze :)
 szarkiel14pogon   15.06.2014, 01:10:25
Gościu po 1 nikt wam nie kazał grać w 8 bo najpierw odstawiacie cyrk mówicie że po 1 połowie dajecie walkowera a przychodzi co do czego to jednak gracie do końca ty nie ważne jak się skończył ten mecz wygrana zawszę jest takiego 2 meczu już nie będzie on przeszedł do historii wiec nie płaczcie nad sobą jak jest po ptakach.

PS. tylko 2 bramki dał wam nasz bramkarz :)
 kluczykk   15.06.2014, 12:20:32
nikt mu nie kazał faulować :push:
 ex-sprinter   15.06.2014, 12:21:35
Gminne Przedsiębiorstwo Remontowo Usługowe w Somoninie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w I Edycji Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Sześcioosobowej w sezonie 2014.

Mecze odbywać się będą na stadionie piłkarskim (połowa boiska) przy Gimnazjum w Somoninie w lipcu i sierpniu w niedziele od godz. 16.00.

Planowane rozpoczęcie ligi 29 czerwca (niedziela). Ostateczny termin zapisów drużyn i spotkanie organizacyjne 23 czerwca o godz.18.00. Zapisy i informacje o lidze pod nr tel.: 511960786.

Magdalena Lis
 kibic192014   15.06.2014, 13:16:09
tenon , ty w ogóle nie powinieneś sie wypowiadać bo w tym momencie ośmieszasz siebie, całą swoją drużynę i całą Bytovie. Ta liga w ogóle jest śmieszna i to wszystko powoli robi się żałosne. To że był wynik 4-5 to powinniście się cieszyć że w miarę to jakoś wygląda bo powinno być 0-10 albo i więcej, a temu chłopakowi z kontuzją to robicie krzywdę bo jego miejsce wczoraj było w szpitalu a nie na boisku! Jaja niesamowite, Pogoń przyjeżdża walczyć o 2 miejsce do Bytowa a trener na odprawie mówi że oni biorą 3 zawodników do seniorów i kończymy mecz po 45 min po czym walkower dla nas. Takiego cyrku to ja nawet w SKO nie widziałem. Dopisują 3 pkt przed meczem a potem jednak grają w 8. Takie drużyny jak Bytovia czy Gryf Tczew w ogóle nie mają miejsca w pomorskiej lidze a kogo obchodzi że macie mecz w IV lidze? To zróbcie tak że skład na I ligę gotowy, na IV gotowy i na PLJ też. Zawsze pomorska liga stała na wysokim poziomie a po takich meczach odechciewa się grać bo jedziesz do Bytowa z nastawieniem na dobry mecz a gościu mówi że oni potrzebują do IV ligi. Pogoń też wysyła gości do IV ligi a jakoś potrafią zebrać ludzi i w 14 jedziemy do was. Ludzie w SKO potrafią mecz kończyć w 11 a wy nie? To na jakim wy poziomie jesteście i co chciecie osiągnąć? Bo chyba nie za wiele sądząc po tym że taki klub jak Bytovia wystawia lewego obrońce na bramkę a zawodnik kontuzjowany biega z przodu. Wstyd dla klubu z takim budżetem i możliwościami. Osobiście kibicuje Bytovii w 1 lidze ale mam nadzieje że juniorzy nie będą już grali w PLJ a nawet jeżeli to chociaż zbierzcie 11 ludzi do grania! A do meczu jeszcze to lepiej się gra 11 na 11 a nie że ciągle musisz prowadzić grę i siedzieć na waszej połowie. Barceloną to my nie jesteśmy i atak pozycyjny to nie nasza najlepsza strona, mimo wszystko starczyło to na was i 3 pkt pojechały do Lęborka :)