el_ninio   22.03.2014, 17:58:52
Sokół Ełganowo (0-1) 1-1 GKS Kowale
Bramkę dla Kowal zdobył Paweł Wojsznis
 orka34   23.03.2014, 07:22:35
Jestem bardzo ciekawy jak dziś zaprezentuje się w Rumi zespół Czarni Przemysław, który w poprzedniej kolejce rozgromił Start Mrzezino 5:0
 orka34   23.03.2014, 13:31:53
Rumia - Przemysław 3:0 przez pierwsze 30 min. przewaga Czarnych , a potem dominacja Orkana
 felek   23.03.2014, 14:56:10
W rusocinie 2-3
 gonzales   23.03.2014, 15:22:40
orka34 nie do końca bym się zgodził że Orkan dominował. W drugiej połowie się cofnęli wyprowadzali groźne kontry. Ale nie oznacza to że Czarni grali coś wielkiego. Po prostu Orkan zagrał bardziej dojrzale i w pełni zasłużył na 3 pkt ;)
 playerV   23.03.2014, 20:24:14
Niestety w Leźnie wynik ustalił sędzia spotkania.Ci co byli mają pełen obraz.Szkoda że arbitrami spotkań są często ludzie którzy nie kopnęli nigdy piłki na boisku i czasami po prostu nie czują grania. Po meczu można było powiedzieć iż pomyłki były w dwie strony,jednak niektóre decyzje można uznać za absurdalne.
 snajper85   23.03.2014, 23:20:41
nie wiem o jakie decycje Ci chodzi, ale bramkarzowi mial racje ze dal czerwona za taki faul. sam na sam wychodzi to po co jeszcze fauluje i bez faulu by strzelil.
 playerV   24.03.2014, 07:43:48
Wiadomo że pisząc z Pszczółek decyzja dla Was słuszna, ułatwiło wam granie.Jednak trochę obiektywizmu Panowie.Napastnik waszej ekipy padł jakby mu nogę urwało po żekomym kopnięciu w kostkę, natomiast arbiter widział to jako łapanie rękoma za nogi, takze absurd.Było no i trudno, sprawiedliwie mógł podyktować karnego i pokazać żółć, tym bardziej że w bramce było dwóch obrońców..
 adwokat   24.03.2014, 16:23:53
kontrowersji w tej kolejce było sporo...
może niech koledzy z Olimpii Osowa też się wypowiedzą, jak to się stało, że dostali dwa karne (padali z głodu chyba, a po drugim wapnie sam niby poszkodowany śmiał się z kalosza) i przewagę po czerwonej za faule z sufitu....
 hala7   24.03.2014, 19:39:34
Niech koledzy z Rusocina naucza sie grac w pilke a nie 90 minut bronia sie na swojej polowie i kopia z duzego palca liczac na to, ze moze sie uda... Jak sie nie potrafi to zawsze sedzia przeszkadza. Pozdrawiam
 myjster   24.03.2014, 19:52:59
Adwokat celowo konfabuluje chcąc wybielić futbolową tragifarse jaką uraczyli Nas koledzy z Rusocina.Adwokat popraw się knapie.
 adwokat   25.03.2014, 11:10:08
obiektywnie podchodzę do tematu,
Rusocin powinien również dostać przynajmniej jedno wapno, grając w 10 potrafili was przycisnąć , zdaje się na 2-2 samobója nie było co? ciepło mieliście w końcówce... i nie pitolcie, że grają z dużego palca, mieliście farta śledziki, że kalosz gwizdał pod was, a grając w osłabieniu to nic dziwnego, że strefę ustawiali od połowy
 robak81   25.03.2014, 12:09:08
Koledzy z Olimpii, prośba o nie dodawanie komentarzy na forum "pomorski futbol". Dziękuję
 DiegoP.   26.03.2014, 10:52:29
Co do meczu Olimpi Śledziowo :D zeby nie kalosz to zadnej bramki byscie nie strzelili. 2 karne z kosmosu i przy 3 bramce gosc ktory strzeli glowa (ladna bramka) fauliwal obronce odpuchajac go.(spytajcie kolege) co do kopania z duzego palca to bardziej u was to bylo widac, rusocin dobrze bronil i bardzo groznie kontrowal:) nawet w 10 wygladali lepiej od Was i tylko szkodaze nie strzelli w koncowce 2 100% a bylo bo po meczu!!jednak wynik jest inny i gratulacje:)