Kaszubia Studzienice 2 - 4 Brda Przechlewo

No to nadeszla kolejka o pierwsza pozycje w tabeli.
 Gerek_Tęcza   03.06.2013, 17:20:56
Szykuje się piękna kolejka ;)
 Bytów   06.06.2013, 17:31:58
Piast powodzenia. trzymam za was kciuki. Wam sie naleza baraze, za pierwsza runde:) takie moje male zdanie. Fajny mecz bedzie.
 kuba4141   06.06.2013, 18:23:33
A Brusy są innego zdania i postaramy się to udowodnić w niedzielę ;)

Powodzonka :)
 Anonimowy.   08.06.2013, 17:11:33
Sparta 2:2 (1:0) Florian, Florian na boisku lekką przewagę, ale przy strzałach na jedną i drugą bramkę, albo pech, albo bramkarz stawał na drodze.
 Tęczanin10   08.06.2013, 23:25:55
Już jutro okaże sie kto jest lepszy.. ;)

bartek2184   09.06.2013, 13:24:25
Tęcza - Piast 1:2 (1:2)

Mecz na wysokim poziomie, bardzo dużo walki i agresji, świetna gra bramkarza Piasta i bardzo słabe sędziowanie. Takich ważnych meczy nie powinni sędziować tacy sędziowie.

Gratulacje dla Piasta i powodzenia w barażach. :)
 DyniaMKS   09.06.2013, 13:40:29
:(
 BombaKSP   09.06.2013, 13:57:31
brawo Past to widze junior B i junior C baraze graja :)

sebo74   09.06.2013, 16:06:15
MKS DEBRZNO- Bytovia Bytów 2:5 (1:1) Bramki dla MKS-u: samobójcza 15, Kamil Masternak 46
 kaszubiax7   09.06.2013, 21:26:43
Brawo dla wszystkich drużyn z ligi, koniec sezonu, więc życze wam jak najlepiej w dalszych rozrywkach :) ;)

KASZUBIA :love: :love: :love:
 WojtasMKS   10.06.2013, 16:05:44
Co do meczu MKS-Bytovia.
MKS zagrał w 10. Zabrakło organizacji zawodników. Mimo tego, na boisku nie widać było braku jednego zawodnika. Jako zawodnik, który obserwował mecz z boku mogę śmiało stwierdzić, że MKS może zaliczyć ten mecz do udanych. Biorąc pod uwagę to, że na ataku dobry mecz rozegrał drugi bramkarz naszej drużyny, to kilka składnych akcji, w których brakowało jedynie wykończenia bardzo cieszyło ;)
Przy stanie 2:1 dla MKS niewykorzystany przez nas karny (zdarza się) lekko podłamał i Bytovia przeszła do ofensywy ;)
Do zobaczenia w następnym sezonie !
 azur10   10.06.2013, 20:53:52
Kaszubia - Brda 2:4
Krótko Mecz bardzo dobry z obu stron pierwsza połowa po dyktando Kaszubi przy bramce na 1:1 nasz bramkarz popełnił fatalny mecz ale to nic :) do przerwy 2:1 dla gospodarzy :) Na poczatku 2 poł. pierwszy stały fragment dla Brdy i bramka :) Kaszubia jakby lekko odpusciła gdy byłu juz 2:2 :) Niestety padła wtedy bramka na 3:2 i to juz bardzo podłamało Kaszubie Walczylismy do końca ale w koncówce bramka na 4:2 i koniec merzen o zwyciestwie :) Gratuluje Brdzie za ładna gre :)

Bytów   15.06.2013, 20:59:15
Jak tam wynik Piast- Start w barażach ??
 bartek1997START   15.06.2013, 22:42:01
Piast 0:2 Start
 Bytów   16.06.2013, 15:33:40
To w srode sie wszystko wyjasni kto awansuje. Ja stawiam na Start Miasto. Meczyk zapowiada się ciekawie. Niech wygra lepszy :)
 LubieTo   16.06.2013, 20:22:25
Pogoń jest faworyzowana przez wielu przed tym meczem,ale my zostawimy na boisku serce i na pewno będziemy walczyć do ostatniej sekundy.