damy z siebie wszystko :) pozdrawiam :idea:

jak tam uronia????? koral wygral 3:1 z chojnicami
 shandy84   03.11.2012, 13:48:50
Urania- Stegna 1-4
i wszystko jasne kto królem jesieni jest-STEGNA!!!!!!!!!!
 hendriu10   03.11.2012, 14:07:44
szkoda, że nie widzieliście kabaretu sędziego.. osobiście nie lubię narzekać na nich ale to co ten Pan wyczyniał w dniu dzisiejszym to pozostawiam bez komentarza :D
 rocci112   04.11.2012, 17:21:11
Na wiosne koral wam pokarze jak sie gra !!!!!!!!

teraz to byl wypadek przypracy:P
 Gosteks-Radunia   04.11.2012, 17:41:06
Radunia 1:2 Skotawia ..

radunia drugą połowę w dziewięciu . a mimo to godnie się broniła . bramka na 2:1 została strzelona pod koniec meczu po ewidentnym prezencie gospodarzy .

dzięki za mecz i powodzenia wam na wiosnę !

a my za tydzień zaległy mecz w Udorpiu !
 sebo74   04.11.2012, 17:56:19
Zawisza Borzytuchom- MKS DEBRZNO 5:2 (2:0) Bramki dla MKS-u: Mariusz Góra 65 (karny), Bartłomiej Rutyna 68.
 MeloInCzelo   04.11.2012, 23:09:53
Radunia..
Prezenty to Wy od nas dostawaliście że tyle setek nie wpadło oraz od sędziego nie uznając prawidłowej bramki w pierwszej połowie ale gratulacje do końca wynik był sprawą otwartą.
Skotawia 4 wygrana z rzędu !
 rs123   05.11.2012, 20:40:58
ha ha śmieszny jesteś ta piła w pierwszej połowie była pół metra przed linią !!
 Gosteks-Radunia   10.11.2012, 15:35:37
co do wyniku nic nie mam wygraliście gratuluję .. trochę więcej szczęscia i mogło by byc inaczej , trudno .( 3 poprzeczki) .. boisko też już pomijam .. no trudno dla obu były warunki takie same .. ale na następny mecz załatwcie sędziego ok ? bo tego pana nazwać sędzią nie można .. (pokazać czerwoną kartke za Ku*wa mać ... - gdzie większośc dała by żółtą lub tylko upomniała ) .. jeszcze jedna sytuacja .. ( wasz obrońca chcąc wybić piłkę wybił ją na aut . i kto wzawiał gre z autu .. - wy ) no kabaret mały :) wygrała drużyna która zdobyła bramki , pozdro i dzięki za mecz
 killer150   10.11.2012, 16:18:19
Gostek no ale Ty byś chciał, żeby sędzia z Wami był co tydzień? Tydzień temu z Wami to teraz z przeciwnikiem. Poziom sędziowania w tej "lidze" jest żałosny.
 hendriu13   10.11.2012, 16:26:11
Killer, akurat tak się stało, że to ja zostałem ukraany czerwona.. a gram dla Uranii. Sędzia faktycznie kabaret w uj.. Urania w 1 połówce 3 okazje sam na sam niewykorzystane. Radunia w drugiej połówce 3 poprzeczki bo ladnych strzalach ;)
Powodzenia! :) :idea:
 Gosteks-Radunia   11.11.2012, 15:01:49
Killer150 @ - tydzień temu był z nami ? :O nie dość że przegraliśmy to kończyliśmy mecz w 9 .. sorki :D chyba o czymś nie wiem ? xD wygraliście więc nie powinniście się spinać już o nic .. ale możesz przyznać że w 9 graliśmy lepiej niż pierwszą połowę w 11 co nie ? :))

Powodzenia i zero spiny chłopaki ^^
 MeloInCzelo   13.11.2012, 22:32:12
Graliście w 9 drugą połowę ale jeden od was musiał zejść bo grał w seniorach a drugi otrzymał perfidną czerwoną choć miał okazję wylecieć już w 1 połówce więc sędzia nigdzie tu nam nie sprzyjał jeśli chodzi o waszą liczebność ;p Na pewno obie drużyny pokazały się dużo lepiej w drugiej połowie ,ilość naszych podbramkowych okazji była praktycznie niezliczona ;d Koniec tematu sędziów zdarzają się gorsi ,chociaż bramka była w pierwszej połowie i mówię szczerzę lecz już dawno o niej zapomnieliśmy,Powodzenia dla Raduni na wiosnę ;)