czeka nas ciężki mecz ale liczymy na 3pk .:)
Życzę powodzenia w jutrzejszym meczu, |)
Pogoń Prabuty 0-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański

Bramki:
2x M.Gorzelak
1x D.Podolski

Pierwsza połowa pod dyktando Pogoni, i mogli strzelić nam z 2-3 bramki.My zdobyliśmy bramkę z karnego.
W drugiej to już nasza dominacja ,i 2 strzelone bramki.

dzieki za mecz. :)
 Pogonprabuty.żaku   20.10.2012, 13:37:55
2-3 bramki? chłopaku chyba nie na tym meczu byłeś.. :puke: ...bynajmniej z 10 set było , a w drugiej połowie.. nie wiem gdzie była wasza dominacja oddaliście z 5 strzałów na bramke i te 3 bramki po naszych błedach... :D
 floreksztum   20.10.2012, 13:54:01
Żako Navas nie kłamie :D jest prawdomówny :) We wtorek nas ugości Pogoń :)
 Pogonprabuty.żaku   20.10.2012, 13:58:39
oo własnie florek :D ugościmy ;D
 KrzychoReusBVB   20.10.2012, 13:59:28
I co z tego ,musicie ćwiczyć nad skutecznością :)
 Pogonprabuty.żaku   20.10.2012, 14:04:09
No właśnie musimy :) ale nie wiem z kąd wy tyle pkt macie :) bo zasługujecie na końcówkę tabeli :).
 KrzychoReusBVB   20.10.2012, 14:04:52
chyba wy człowieku
 Menadżer   20.10.2012, 17:09:54
żaku, po co Ty się tak spinasz.
Fakt, mieliśmy mnóstwo okazji, ale ich nie wykorzystaliśmy(czas zacząć trenować) i przegraliśmy wygrany mecz. A na końcówkę tabeli nie zasługują, bo są słabsze drużyny od żuław.

Co do meczu - powinniśmy wygrać, ale taka piłka :)

powodzenia
 Pawel_19   20.10.2012, 18:44:50
Słuchaj żaku.
Jeśli my zasługujemy na dół tabeli :> To wy na pewno bedziecie niżej nas, a jak dobrze pamietam to chyba podłapałeś tekst od trenera, czyli mogę wnioskować, ze siedziałaś na łąwce
0-3 boli co nie ?:>
:love:
 Menadżer   20.10.2012, 18:55:21
Pawełek - boli, tym bardziej, że nie zasługiwaliście :)
 Pawel_19   20.10.2012, 19:31:25
Hm.. w pewnym sensie zgodzę sie z Tobą, bo w I połowie mecz powinien sie już dla nas skończyć, ale zgodz sie ze mną, ze juz II połowa była bardziej pod nasze dyktando.
:love:
 SkorupLKS   20.10.2012, 19:42:00
O co wy sie spinacie ; ] mamy 3 pkt i tyle.
Przyjadą do NDG to podkreślimy to naszym zwycięstwem. Tyle.
 MaTi_10   21.10.2012, 11:21:32
Co do meczu Pogoń - Żuławy.

Nie rozumiem niektórych wypowiedzi. Jeśli chodzi o sytuacje Pogoni, to tak, racja, że mieli więcej okazji. Ale jednak o czym my mówimy, jeśli koleś kładzie bramkarza i nie potrafi strzelić do pustej bramki? Sami sobie jesteście winni.

Żuławy rzekomo miały 5 strzałów na bramkę? Nie na tym meczu byłeś. Jeśli chodzi o 3 strzelone bramki z waszych błędów to też się przeliczyłeś. Po waszym błędzie była tylko 1 bramka, a pozostałe 2 były strzelone normalnie. Aha, sory. Przecież gol gdzie koleś wkręcił was 3 nie licząc bramkarza też była po Waszym błędzie. No cóż.

I następna sprawa, o której aż trudno nie napisać - WASZ "TRENER". Człowiek, któremu piłka chyba nie służy. Jego ekspresja, jest co najmniej dziecinna. Nawet nie potrafi utrzymać języka za zębami. Nie ma sensu wypisywać jakim sloganem się wyraża. Ale jestem pewien, że jego zawodnicy mają na pewno większy szacunek do przeciwnika niż on sam. Co to za trener jeżeli nie potrafi podejść po meczu i pogratulować. Współczuję naprawdę.

I ostatnie. Pogoń skoro Żuławy nie zasługują na tyle punktów ile mają to po prostu z nimi wygrajcie. Bo skoro tak twierdzicie to zobaczcie na jakim dnie wy jesteście. :)
 Menadżer   21.10.2012, 12:36:58
Mati - luz :) Tak wypowiedział się tylko jeden zawodnik i zrobił to trochę bez pokory(za co przepraszam).
 raDi_WP   21.10.2012, 13:14:33
Wierzyca Pelplin 16 - 2 Bursztyn Gniszewo
 Powiśle1118   21.10.2012, 17:01:08
Powiśle Dzierzgoń - Wisła Steblewo 5 - 2 ( 2 - 1 ) :P .

dzięki za mecz ;) .

Dks :love:
 FreeqPrabuty   21.10.2012, 17:55:50
PROSZĘ was skończcie z tymi wymówkami. Tyczy się to wszystkich zespołów. Przegraliśmy ten mecz, nie pierwszy i nie ostatni. Zamiast spinać dupę przed kompem na dwór w piłkę grać. Byliśmy lepszą drużyną lecz gole nam nie wpadały tak każda drużyna kiedyś miała. Gra dobrze ale nie ma tego czegoś żeby wpadła bramka.

Gratuluję i powodzenia dla drużyny z Nowego Dworu.
Do zobaczenia w rundzie rewanżowej. :)

No a we wtorek przywitamy Olimpię Sztum, powodzenia pany w meczu. ;)

MaTi_10   21.10.2012, 18:40:25
We wszystkich meczach jesteście lepsi, a macie tylko/aż 3 pkt?:D
 Menadżer   21.10.2012, 19:18:51
Nie, ale fakt, że mamy problemy ze skutecznością ;) Ale nikt nie napisał, że w każdym meczu byliśmy lepsi.
 Pawel_19   23.10.2012, 18:06:31
A olimpia jak ?
 FreeqPrabuty   23.10.2012, 19:23:08
Olimpia jest dobrym zespołem ale musicie ogarnąć kolegę z 10 i tego wysokiego blondyna bo kartki polecą za gadanie.
 Pawel_19   23.10.2012, 20:35:13
Ale chodzi mi o ten mecz. Olimpia grała z Gardeją ?
 Menadżer   23.10.2012, 21:35:25
walkower, Gardeja nie stawiła się na mecz.
 Pawel_19   24.10.2012, 08:31:59
Mam nadzieje, ża jak my do nich pojedziemy to nie bedzie takiej sytuacji. Niech może uprzedzą