Chłopaki z Pelplina pamiętajcie że w Starogardzie gra się na sztucznej trawie i w Malborku również

Chory jesteś?:D Nie no ja mam z 180cm i kilku takich nawet nawet ale wzrost to nie wszystko .
 Domell   03.10.2012, 22:45:19
Wiadomo :D Tak samo jak Starogard Groźnie wyglądał ale za dobry to nie był :)
 Tobol7   04.10.2012, 18:39:41
Ja Ci szczerze powiem że jestem rocznik 98 a gram w 96 jak mamy lżejszy mecz w 98 a w 96 są sporo więksi ode mnie ale to nie jest powód żeby się bać bo może ktoś być drewniany :>
 Domell   04.10.2012, 19:57:43
No tak , wzrost to nie wszystko najważniejsze są Umiejętności gry w piłkę :) Ej bd grał w sobotę ? :)
 UdusiłemŻone   05.10.2012, 16:21:33
Tobol zaje*** Hat-tricka i się czarnym łyso zrobi pozdrawiam kibic z NS.
 Maranek   05.10.2012, 17:44:40
UdusiłemŻone Oj widzę że Cię fantazja ponosi ; )

Maranek   05.10.2012, 18:29:03
aaa chyba że ; ) ej waszą mocną stroną jest .... ?
 Maranek   05.10.2012, 18:35:24
serio ty najlepszy ? naszą to jest wola walki i walka do końca !
 Tobol7   05.10.2012, 18:36:51
nie no nie wiem kto jest najlepszy :D
 Tobol7   05.10.2012, 18:37:22
ja też gram w 96
 Maranek   05.10.2012, 18:38:33
a ile masz na koncie już bramek ? Bo jesteś napastnikiem tak ?
 Tobol7   05.10.2012, 18:40:54
z 15+
 Maranek   05.10.2012, 18:43:20
To spodziewaj się Kos ; ) oj bałbym się na twoim miejscu xD Dobra Powodzenia i Do zobaczenia jutro ! :)
 Tobol7   05.10.2012, 18:45:00
jak mnie będziesz kosił to będę w ciebie ostrzej wjeżdżał :D
 emre1   05.10.2012, 21:25:02
Z domelem możesz pogadać ,bo z reguły grzeje ławę ostatnio zagrał w pierwszym składzie na ataku.... wychodząc sam na sam potknął się o własne nogi....w drugiej połowie już nie powąchał murawy;)
 kiero1137   06.10.2012, 12:09:08
zespoly ktore graja z startem kulice prosze o sprawdzanie kart kulicom w kazdym meczu maja zawodnikow z innej druzyny na lewo sprawdzajcie na poczatku meczu...
 Tobol7   06.10.2012, 13:07:31
AP Malbork 2-4 Czarni Przemysław, ozdobą meczu druga bramka dla AP z wolnego w samo okno <3.
 tisCP   06.10.2012, 13:43:21
kiedy grają kulice???
 Maranek   06.10.2012, 15:28:14
AP Malbork 2 : 4 Czarni Przemysław :) Po prostu lepsi byli czarni cały czas przeważali a zawodnicy z Malborka niestety ale co 5 min narzekają i kładą się na boisku gdy było 2:0 dla czarnych już w 7 minucie AP łyso się zrobiło i niestety Tobol mówiłeś że jesteś najlepszy a szczerze jesteś słaby 8) Najlepszy u was to 11 ; ) Czarni ! :love:
 Domell   06.10.2012, 16:02:27
emre1 wtedy jak miałem Sam na sam :) To źle stanąłem i piłkę zgubiłem :D a nie że się potknąłem o własne Nogi :D
 Tobol7   06.10.2012, 16:02:46
Jak ja ledwo co mogłem biegać . Jak wszedłes mi w 15 minuccie i mnie skurcze łapały więc powodzenia ; ]
 Szczepan98   06.10.2012, 16:06:37
Na kogo trzeba zwrócić uwagę w Ap ?
 Maranek   06.10.2012, 16:07:59
To w 15 minucie to był faul taktyczny i nie groźny a ty leciałeś jak bym nie wiadomo co Ci zrobił ; ) Ale spoko Powodzenia dalej ! :D

Dzięki za mecz chłopaki.

Co do nr.18 z Kwidzyna niech się trochę uspokoi grał bardzo dobrze, ale jak wzięło mu się piłkę to nie patrzał gdzie kopie tylko po nogach... taka mała dygresja :)
 Tobol7   06.10.2012, 20:46:23
niby taktyczny ale z kolana w udo dostalem i mnie wykluczyles z meczu w 96 .
 Maranek   06.10.2012, 23:01:07
no i tak byś tam nic nie ugrał xD Sorki ; )
Czarni co raz lepsi dopiero się rozkręcamy !
 Tobol7   07.10.2012, 00:42:31
mi sie tam lepiej gra niz tu w 98 tam mogę powalczyc i jestem pewien ze nikt mnie nie bedzie ciął bez sensu .
 benek403   07.10.2012, 14:13:50
osa to po prostu niezły bramkarz. Potrafi zachować zimna krew no i wybronił 1 na 1 i dobrze. A co do was Centrum. zawodników sie szanuje -,-
 benek403   07.10.2012, 14:58:53
sokolzblewo. No ciężko było nie powiem ze nie. w pierwszej połowie mieliśmy przewagę. Sedzia była bardzo surowy. Pierwsza bramka wpadła dla Centrum po dośrodkowaniu. Ogółem centrum bardzo nas nie szanowali i dużo faulowali brutalnie. Jeden z naszych ma cos z nogą po faulu typa z 7.
 kacperek   07.10.2012, 15:28:49
Ta wiadomość którą pisze jest adresowana do ciebie kiero1137. Powiem ci tak, jeśli masz coś do nas to powiedz to mi prosto w twarz, ale wiem że się tego boisz. Napisz numer gg i wtedy możemy pogadać czubie głupi !!!

A napisz jeszcze z kond jesteś baranie !!
 tisCP   07.10.2012, 20:14:37
kacperek uważaj co piszesz bo to prawda że u was na lewo zawodnicy grają i jeszcze się do tego wasi gracze przyznają :P
 Szczepan98   08.10.2012, 13:52:01
tisCP że lekarz źle podbił badania to nie znaczy że gra na lewo :( noooob
 Adi-kks   08.10.2012, 15:22:48
do pontonio111- bez przesady... nie miałem złych zamiarów, pogoda nie sprzyjała itd. heh :D :D a dziwne, że sędzia nie gwizdnął żadnego faulu.
 pontonio111   08.10.2012, 20:04:56
Adi-kks@
No spoko, ja się nie chcę tu spinać, piszę tylko, że grałeś bardzo dobrze a ja kilka razy dostałęm OK, pogoda nie sprzyjała ale nie wiem czy to mogło wpłynąć na twoją grę w takiej sytuacji.

Ale teraz spokojnie, gratuluje zasłużonego zwycięstwa...zdominowaliście nas w 2 połowie :) :)
 Adi-kks   08.10.2012, 21:06:36
pontonio111- spoko i dzięki. mecz był ciężki bo ślisko było ale daliśmy radę |) :)
 squbaniec2209   08.10.2012, 22:32:10
Jak co to ja nic nie mam do Rakowca ale no bez przesady jak ze oni nam kluczowego obrońce zwalili bo mu noge połamali i karetka przyjechała i była luka w obronie w 1połowie było 3:3 taki cienki bramkarz że jak wrzucałem z rogu to złapał i m w bramkę wleciało haha ! 8)

BY : 3
 DudekPPR   09.10.2012, 11:31:08
sorki za złamaną nogę ale po co we mnie wbiegał :huh:
 sedzialiniowy   09.10.2012, 19:57:17
Zaległy mecz ligowy. 9.10.2012r.

Rodlo Kwidzyn - Zieloni Marzecino 0-7 (0-1).
 ANTYanty   10.10.2012, 15:53:01
ale Czarni Przemysław mają chyba najlepszego bramkarza w lidze,z nami takie piły wyciągał... ma takie czarne rękawice.
 buhahaha   10.10.2012, 17:08:51
Ale to inny bramkarz bronił!
Najlepszy bramkarz w czarnych to
DIPEK < 333 !
 DudekPPR   10.10.2012, 17:58:30
squbaniec2209
nie śmiej się z naszego bramkarza bo wcale źle nie bronił jeden błąd każdemu się może zdarzyć tylko szkoda że nie powiedziałeś o waszym bramkarzu co przy naszej pierwszej bramce nawet się nie ruszał
a gdybyśmy byli skuteczniejsi to wasz bramkarz by pewnie z 15 goli wpuścił
POWIŚLE :D
 Czarni99   11.10.2012, 15:33:14
Zgodzę się z tobą buhahaha :D
 ANTYanty   11.10.2012, 17:53:02
Nie wiem kto i jak on sie nazywa ale ten z czarnych co ostatnio grał był naprawde dobry chyba najlepszy jakiego narazie widzialem bo nie popelnial zadnych bledow i pieknie bronil strzaly. bedą z niego ludzie i tez z 20 tez zajebiscie gral w czarnych :) wedlug mnie to oni sa u was wyrazniający a i z 15 niezle dawal
 Maranek   11.10.2012, 18:26:18
Anty co ty gadasz w czarnych są najlepsi stoperzy bo wszystko robią ; D Bramki nawet strzelają chwała stoperom z Czarnych ! :D
 pontonio111   11.10.2012, 18:42:34
Czy to prawda, że Sokół wygrał z Kwidzynem walkowerem bo podobno u nich grał nie uprawniony zawodnik.(Takie doszły mnie słuchy)...
Wie ktoś coś więcej na ten temat ?
 Domell   11.10.2012, 19:47:49
Maranek Pochwal się też ty jesteś Stoperem i że Nawet samobója Strzeliłeś :D haha
 Sokół-Zblewo-Kacper   11.10.2012, 20:28:46
 pontonio111   11.10.2012, 20:44:02
Potwierdzone:
MKO/JC1/III Sokół Zblewo – Rodło Kwidzyn wynik zweryfikowano v.o. 3:0 na korzyść drużyny Sokoła Zblewo.
Powodem: Gra nieuprawnionego zawodnika Szczawiński Błażej (Rodło Kwidzyn)

Adi-kks   12.10.2012, 14:53:06
O co chodzi, niby czemu walkower jak on jest zgłoszony do ligi i wgl...
 pontonio111   12.10.2012, 16:30:57
Nie wiem o co chodzi, tak już niestety zadecydowano.
A tak z ciekawości, ten zawodnik to wasz bramkarz ?
 Adi-kks   12.10.2012, 20:09:49
Nie jego brat bliźniak; [[
 pontonio111   12.10.2012, 20:49:14
Hah :D
Ale no niestety, nie wiem co tam się dokładnie wydarzyło ale zasłużenie wygraliście.
Powodzenia w kolejnych meczach ;)
 Adi-kks   13.10.2012, 09:09:48
Dzięki; ] I myślę że się wszystko wyjaśni.
 K2   17.10.2012, 23:21:11
kiero1137, tisCP co wy za głupoty piszecie, mi też się wydaje, że w każdej z przeciwnych drużyn grają przerosty. W kulicach może 2, 3 chłopaków jest trochę wyższych, ale po ich grze akurat widać, że to nie są przerosty. Pozostali to młodziutcy chłopacy, którzy gdyby grali w swojej grupie wiekowej na pewno mieliby inne wyniki niż z starymi koniami, którym wąs się już pod nosem sypie.
Nie siejcie więc zamętu na forum tylko grajcie w piłkę.