Neptuns Gdańsk 6 - 4 Amigo Przyjaźń 28 kwietnia 2013 - 12:00
Orzeł Jasień 3 - 5 UKS Klukowo 28 kwietnia 2013 - 11:00
Orzeł Straszyn 6 - 1 Rozstaje Gdańsk 28 kwietnia 2013 - 14:00

MECZ Orzeł -Klukowo odbedzie sie w Klukowie.
Mecz Neptuns- amigo , w przyjazni ;)
 łasica   27.04.2013, 12:25:02
MAM NADZIEJE ZE ORZEL ZNISZCZY ROZSTAJE
 KIBIC_GDA_   27.04.2013, 22:08:29
orzeł to dobra ekipa z każdym mogą wygrać , a jak będzie jutro się okaże bo zagrają 2 dobre ekipy .
 wanciak   28.04.2013, 13:41:46
Klukowo - Jasień 5:3
 kaszub2   28.04.2013, 13:43:24
Żukowo-Jaguar 2-2
 Fioletowy_kot   28.04.2013, 15:08:31
Amigo 4:6 Neptuns. Drużyna przyjezdnych od 55 minuty grała w "10" Zawodnik gości dostała kartkę przy stanie 4:2 Dla gospodarzy a skończyło się 4:6 dla Neptunsów. Brawo za grę do końca i w osłabieniu :D :idea:
 jaaro   28.04.2013, 16:30:00
morena-champion 2-0
 superpro   28.04.2013, 17:01:49
ORZEL 6:1 ROZSTAJE (2:0) :s
 superpro   28.04.2013, 17:03:55
Dwie bramki dla orla nie uznane... ale sedzia byl pierwsza klasa dawno takiego sedziego nie widzialem na B klasowych boiskach. bramka dla rozstaji przy wyniku 6:0 w ostaniej minucie.
 parker19@op.pl   28.04.2013, 17:30:03
Rozstaje od 16 minuty w 10 , plus na bramce obrońca :) a sędzia pop..... Dziwne decyzje przez całe spotkanie w obie strony . Niesłuszna czerwień .
 JacaM   28.04.2013, 18:30:18
Goręczyno - Ex Siedlce Gdańsk 0:1 :)
 superpro   28.04.2013, 18:35:16
A co nas to obchodzi ze mieliscie obronce na bramce. A zawodnik ktory dostal czerwo od poczatku meczu na nie pracowal i dostal je slusznie.
 parker19@op.pl   28.04.2013, 19:18:21
Superpro nie śpinaj się tak wygraliscie i tyle a to ze sędzia mylił się strasznie to fakt :) i nerwowo było przez niego . Tekst roku sędziego (podczas walki o górna piłkę i odgwizdaniu *faulu* ) :
- panie sędzio ja go nie dotknalem (kontaktu nie było )
- sędzia : ale miał Pan taki zamiar :)
Wtf ??
 kant16   28.04.2013, 20:02:41
parker pedziu przyjmij porażke jak męszczyzna a nie jak ciota
 parker19@op.pl   28.04.2013, 20:30:15
Kant16 .. Bez komentarza .. Pokazałes swój poziom :) i nie widzę nigdzie mojego lamentu ze przegraliśmy :) tylko opisałem poziom sedziowania .
 Snoopy   28.04.2013, 21:02:13
Pare słów co do meczu Orzeł-Rozstaje. Pierwsze 30 minut nie zapowiadało iż mecz ten zakończy się takim wysokim wynikiem-6-1. Jest kibicem drużyny orła, ale zanzaczyć należy iz pierwsze dwie groźne sytuacje miała duzyna z Gdańska i kto wie jak by to się potoczyło. Rozstaję za przegraną powinni winić dwie osoby napastnika z numerem 99 który w sytuacji której mogł podac do kolegi który umieścił by piłke w pustej bramce wolal sam kończyc jak sie skonczyło wiemy doskonale, no i oczywiście zawodnik który otrzymał czerwona kartke, według mnie uczciwą a to tylko dlatego iz pokazal "charakter" przy faulu na czerwień. Mianowicie sam faul nie był na kartke, ale bardziej chodziło o frustracje spowodowaną "dziurką". Co do sędziego jeden z lepszych jaki miałem okazje oglądac na boiskach b-klasy. A to dlatgo iz dużo było krzyków z boku typu spalony fal, e sędzia co jest i ani razu nie zasugerował się krzykami z boku, uważam iż po wspomnieniu meczu na chłodno to drużyna z gdańska przyzna iż sędzia nie był taki tragiczny i pewnie, życzyli by sobie takiego sędziego w kolejnych meczach, gdyż poziom jego sędziowania należało by uznać jako poprawny.
 parker19@op.pl   28.04.2013, 21:28:59
Najgorszy to on nie był to jest fakt :)
 wanciak   28.04.2013, 23:52:46
Ja tam nie jestem zbytnio w temacie, ale jako postronna osoba, chciałbym zauwazyć, że sędzia ma całkowite prawo ukarać zawodnika za sam zamiar brutalnego faulu. I jest to całkowicie zgodne z przepisami. Także takie pretensje są całkowicie bezpodstawne. Sama intencja faulu wystarczy w zupełności do ukarania faulu, nawet jeśli do niego nie doszło. Takie są przepisy.

Ps. a Straszyn to nie "drużyna z Gdańska" :P ?
 piaski25   01.05.2013, 19:15:03
No i Rozstaje skomplikowaly sobie sprawe awansu. 1 gol w ich wykonaniu dziwi, czyżby brak kogoś z podstawowego skłądu?