A jak tam inne dzisiejsze wyniki ???
 jedynka   27.04.2013, 21:57:25
Santana-Tecza 2-2
 abudabik   27.04.2013, 23:00:11
Oj Spiker Spiker twoje ambicje!!!! Przegrać też trza umić. Ryj drzeta nie wiem po kiego? Stanisławski spasiony nienormalny buc od 20 minuty nie powinien być już na boisku , ale ty wielki działaczu od siedmiu boleści tego nie widzisz. Nie , żebym Czarnym kibicował bo na nich też letka alergia ale letki wsyd ,że dziadki z Czarnych w jedenastu was leją! I nie zapomnij na "awans" zbucucowany grubasie i gminny lizusie władz zaprosić! Zawsze punkty bedą!
 unia2012   27.04.2013, 23:08:16
SUPER CZARNI! :)
 M7_Czarni   27.04.2013, 23:58:42
SZARŻA KROJANTY - CZARNI OSTROWITE 3:4 (1:3)
bramki: Frymark 2, Domachowski - Stopa, Chrzonowski, Synoradzki, Ł.Nartowski

skład: Woliński - Stolp, Chrzonowski, Lis, Król - M.Wilk, A.Nartowski, Stopa - Synoradzki, Ł.Nartowski (85 min. Jeszka), Kosiedowski

Czarni sprawili niespodziankę wygrywając na boisku lidera tabeli. Już w 5 minucie po zagraniu długiej piłki przez grającego trenera Artura Chrzonowskiego Andrzej Stopa przedłużył uderzeniem głową lot piłki i Czarni prowadzili 1:0. Kilka minut później Stopa był faulowany w polu karnym, a strzał z "jedenastki" na gola zamienił Chrzonowski.
W 30 minucie po podaniu Arkadiusza Nartowskiego w polu karnym obrócił się Marcin Synoradzki i mocnym strzałem podwyższył na 3:0. Wynik mógł być wyższy, ale Łukasz Nartowski uderzeniem z dystansu trafił w poprzeczkę. To był prawdziwy nokaut, ale jeszcze przed przerwą bardzo ładnym strzałem z rzutu wolnego popisał się kapitan gospodarzy, Mateusz Frymark.
W drugiej połowie ponownie Frymark wykorzystał rzut karny podyktowany dla Szarży za faul i "Czarna Gwiazda" prowadziła już tylko jedną bramką.
Ale piłkarze gospodarza spotkania po rzucie rożnym nie upilnowali najlepszego strzelca Czarnych, Łukasza Nartowskiego który ładnym uderzeniem z powietrza podwyższył na 4:2.
W końcówce Szarża, a konkretnie Arkadiusz Domachowski wykorzystała błąd bramkarza Ostrowitego i zdobył trzeciego gola, ale na wyrównanie zabrakło już czasu.
Podsumowując był to mecz walki, sporo żółtych kartek i ostrych starć, ale to Czarni wywieźli trzy punkty z trudnego terenu.
 Anthor   28.04.2013, 17:05:45
A wiec Borowiak i Szarza solidarnie traca punkty. W srode moze sie wiele wyjasnic. Pozdrawiam
 znachor   28.04.2013, 17:32:17
SZRAMKA GAJEWSKI KELBRATOWSKI co to za trójka sędziów masakra.Byłem na meczu santany z tęcza.sedzia główny nie wiem jak może sędziowac kartki dawane z kapelusza .zawodnik gospodarzy fauluje zawodnika tęczy a sedzia daje kartkie nie temu zawodnikowi co powinnien nawet drużyna przyjezdna mówi ze to nie ten zawodnik i wskazuje jaki on sie przyznaje ze to on faulował a sedzia mówi ze wie swoje śmieszne.daje zawodnikowi tęczy 2 żółtą kartkie za nic w konsekwencji czerowna żenada.Tęcza naprawde powinna wygrac 6-2 jak nie wiecej naprawde poukładana drużyny tyle sytuacji ale sedziowie chyba nie przepadaja za tęczą.Santana nic niepokazała bardzo słabo ale sedziowie im bradzo pomagaja.a jeszcze sytucja około 30 minuty nasz zawodnik uderza zawodnika z brus a sedzia pokazuje mu tylko żółta kartkie i nie wiadomo czemu także zawodnikowi z brus.nie bronie ani santany ani tęczy ale powinna wygrac tęcza a sedziowie nie wiem jak ich usprawiedliwiac ale naprawde ktos powinnien im sie bardziej przypatrzec.pozdrawiam
 kpstg88   28.04.2013, 18:58:35
jakie wyniki kolejarza, kamienicy i grabowa?
 sport26   28.04.2013, 19:25:38
Kolejarz Chojnice-Czarni Piece 2-0
 maślanka   28.04.2013, 19:31:26
Jareks Grabowo 2 do 0 Agra Ostrowite..
Dwie bramki Tomasza Gierszewskiego.. :D
 kibic201   28.04.2013, 19:44:48
Znachor. Widać że straszny z Ciebie amator... po pierwsze zawodnik się nie przyznał, po drugie kartka się należała w 100 % tylko widać ze przepisów nie znasz i teraz mówisz że żenada, po trzecie to oby dwoje się szarpali i dostali żółtą. Jak jedziesz już na mecz to oglądaj go obiektywnie. było może trochę błędów, a to że tęcza ma 5-6 setek i nie trafia to już ich problem
 messibarca   28.04.2013, 20:08:02
wynik 2-2 ale tak jak kibic napisał nie wykorzystane 100 i stąd taki wynik.a co do kartek szkoda gadac sedzia poziom C klasy.skąd jestes maslanka i znachor
 receptor1984   28.04.2013, 20:27:38
6-o kamienica
 maksio   28.04.2013, 22:00:27
messibarca napewno ci napisza z kąd są :puke:
 Strus_Pedziwiatr   29.04.2013, 18:34:35
Witam! Czy ktoś moze wytłumaczyć mi, laikowi co dzieje się z drużyna Huraganu??? Prosilbym też o podanie kilku przyczyn tak wysokiej porażki właśnie tego teamu z drużyna Książąt z Kamienicy???