13. Sparta Konarzyny 26 19 5 4 17 55 - 87
14. Huragan Nowe Polaszki 26 19 5 4 17 37 - 76

Kolejarz Chojnice 2 - 2 Agra Ostrowite 17 listopada 2012 - 14:30
KS Kamienica Królewska 1 - 0 Szarża Krojanty 18 listopada 2012 - 14:00
KS Grabowo 4 - 2 Piaski Wąglikowice 18 listopada 2012 - 14:00
Huragan Nowe Polaszki 1 - 2 Santana Wielki Klincz 17 listopada 2012 - 14:00
Czarni Piece 2 - 2 Sławek Borzechowo 17 listopada 2012 - 15:00
Czarni Ostrowite 4 - 4 Sparta Konarzyny 17 listopada 2012 - 15:00
Borowiak Czersk 0 - 1 Tęcza Brusy 18 listopada 2012 - 13:00

snob123   16.11.2012, 22:52:32
no teczaki jak to je znac wynik od zawsze buraki :P borowiak bedzie gral w 9 i tak wygra patafiany :D
 snob123   16.11.2012, 22:56:09
sztips podobno borewicz sie do was wybiera 07 osle :D :D
 sztyps   17.11.2012, 01:00:32
osioł chyba cię robił i nie dorobił ;) i na twoim miejscu bym wziął słownik poprawnej Polszczyzny i bym go studiował bo chyba do szkoły nie chodziłeś , albo rodzice nie nauczyli cie mówić po polsku . jestem ciekawy jak cie na obiad wołają he pewnie i tak jesz z koryta to prawdopodobnie wołają na cb WIEPRZ co ? ;) 3maj sie do zobaczenia hahahahah Wesołych Świąt ;))
 CzarnyKS   17.11.2012, 19:53:49
Sparta Konarzyny - więcej szczęścia niż rozumu.. Ale nie mówię, jak na tak młody zespół ambicję mają..
 Maxxx_Sparta   17.11.2012, 20:15:14
TAK SOBIE TŁUMACZ :P :P :P
 Maxxx_Sparta   17.11.2012, 20:16:30
A rozumu to sędzia nie miał, ale taka liga.

Powodzenia na wiosne
:) :) :)
 Aligator   17.11.2012, 20:25:31
CzarnyKS - piszesz mało i zrazem zagadkowo, prosimy o relację z meczu. "Więcej szczęscia niż rozumu" - czy to jest Twoja ocena drużyny Sparta Konarzyny w tym meczu ? Czy zaczynamy zabawę skojarzenia na forum "Pomorski Futbol" .......... czyli tradycyjnie jak zawsze jest to tu modne !.
 snob123   17.11.2012, 20:50:50
Polaszki gratulacje kierunkowy się nie zmienił pozdrawiam 07
 snob123   17.11.2012, 20:53:31
Tęczaki buraki tępaki borowiak wam dokopie tylko piontke. :)
 snob123   17.11.2012, 20:54:52
sztips gratuluje tyllko 2 - 1 z santaniakami . cenna przegrana gupki :) :D
 snob123   17.11.2012, 20:57:43
pozdrawiam wszytkich gupkuw i oszołowmów bo wy sota sołi patafiany :)
 snob123   17.11.2012, 21:00:23
bo ja tera ide na nocka benda jutro to my so podagamy robole jedne bo ja gnuj wywoże ze chlewa bo prosiaki robią jak gupie ale majom przerwe :) pozdrawiam patałahów
 Krzysiek9999   18.11.2012, 11:17:55
CzarnyKS pomyślałeś chwile nad tym co napisałeś ??? Kto tu miał więcej szczęścia niż rozumu!!!!!!! Gdyby był na tym meczu uczciwy sędzia to byście polegli z kretesem!!! Moje zarzuty oczywiście nie są bezpodstawne jak Twoje, ponieważ:
1. w pierwszej połowie sędzia nie uznaje prawidłowo zdobytej bramki dla Sparty!!!
2. Druga połowa to już istny cyrk !!!! zawodnik Sparty mija dwóch graczy Czarnych przed sobą ma już tylko bramkarza chce oddawać strzał i dostaje kosę w nogi od tyłu dobrze że chociaż sędzia karnego gwizdnął, ale zawodnik bez kartki i bez jakiejkolwiek reprymendy. A wszyscy wiemy że powinien dostać czerwień i opuścić boisko!!!
3. Przy wyniku 3:3 znowu w głównej roli sędzia i karny z kapelusza dla Ostrowit. Oczywiście sędzia myślał że jednak wygra ten mecz ponieważ była to około 88 min. meczu.
4. Rzut rożny dla Sparty zamieszanie strzał bramkarz odbija dobitka obrońca wyręcza bramkarza i wybija piłkę przed bramką ręką jeszcze jedna dobitka piłka w siatce. Ale oczywiście sędzia nie uznaje bramki tylko cofa akcję do zagrania ręką i dyktuje karny w nadziei że może jednak Sparta go nie wykorzysta. A skoro już to zrobił to co powinien następnie zrobić??? Oczywiście druga czerwień dla zawodnika Czarnych. Ale po co zawodnik oczywiście bez jakiejkolwiek kary pozostaje na boisku.
karny wykorzystany i niestety sędziemu się nie udało meczu wygrać.

Oczywiście rozumnie błędy sędziowski ponieważ to normalne tym bardziej na tym poziomie, ale skoro sędzia gra z jedną drużyną i jest jednostronny to jest to bardzo nieprzyjemne.

Pozdrawiam i życzę wam abyście nie musieli tego przeżywać ponieważ jest to bardzo nieprzyjemne.
 bruszanin   18.11.2012, 13:48:37
borowiak-tecza narazie 0-1
 bruszanin   18.11.2012, 14:01:02
 bruszanin   18.11.2012, 14:51:22
borowiak-tecza 0-1koniec meczu
 ziombel00   18.11.2012, 15:44:13
Gratulaacje z Holandi !!! Tecza Forever !!! 8)
 ninja2_11   18.11.2012, 15:45:17
Kamienica 1:0 Krojanty
 kpstg88   18.11.2012, 16:35:53
Jaki wynik Grabowo - Piaski?
 messibarca   18.11.2012, 17:29:11
brawo tecza a snob co tak cicho dzieciaku pewnie czeka na wieczorynkie .super tęcza zagrała całe 90 minut.cały zespół walczył na maksa.piekna bramka sopla-gratki bramka stadiony świata
 Sierka-Sierakowice   18.11.2012, 17:37:07
Bylem na drugiej połowie Kamienica - Krojanty ???????????? i nie mogę zrozumieć jak taki zespół jak Krojanty który nie oddał przez 45 minut II połowy strzału w światło braki jest liderem tej grupy , przecieśsz gra tego zespołu skupiała się na bezsensownych wybiciach do przodu i
 barca25   18.11.2012, 18:07:18
Grabowo- Wąglikowice 4:2 :D
 dzida_15   18.11.2012, 19:19:07
Brawo dla chłopaków z Konarzyn za ambitna walkę w drugiej części rundy..:) Naprawde pogratulowac :) Oby na wiosne chłopaki było jeszcze lepiej :) A wierze ze tak właśnie bedzie:) pozdro dla wszystkich Spartan i dla wszystkich nienapinaczy :P
 ninja2_11   18.11.2012, 19:49:11
sierka kto
ty?
 kibicpilinoznej123   18.11.2012, 19:59:22
krzysiek9999 ty chyba jesteś śmieszny te wasze tetralne upadki heheheh. i jeszcze przy wyniku 4-3 dla Czarnych nasz zawodnik rzuca z auta i wasz obrońca łapię piłkę w polu karnym a sędzia gwiżdże przewinienie i nie daje kartki i cofa piłke 3 metry poza pole karne.
 matip   18.11.2012, 22:23:17
gratulacje dla chlopakow z kamienicy gdyz zagrali super mecz ,Nie widac juz u nich tej werwy zreszta oni juz graj i zyja hala wiec ciezko od nich wymagac mam nadzieje ze na wiosne bedzie gaz i znow odskocza.Bez napinki Krojanty wliczaly porazke w tej rundzie a i tak wygra zespol najlepszy...