Osiczanka Osice 3 - 0 Bursztyn Gniszewo 21 października 2012 - 14:00
KS Sulmin 1 - 1 Portowiec Gdańsk 20 października 2012 - 14:30
Korona Cedry Małe 0 - 0 Sokół Ełganowo 21 października 2012 - 15:00
GTS Rusocin 1 - 0 Wisła Steblewo 20 października 2012 - 15:00
GTS Przywidz 3 - 6 EPT Grabiny Zameczek 20 października 2012 - 15:00
GTS Juszkowo 3 - 5 Potok II Pszczółki 21 października 2012 - 13:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,

amigos283   16.10.2012, 14:26:23
Czas na przełamanie do boju GTS !
 Maccken   18.10.2012, 13:24:58
Oglądałem mecz Rusocina z Grabiną i naprawde Rusocin nie zachwyca. Niewiem jak na początku osiągał takie słabe dobre wyniki. Jedziemy po 3 pkt . Steblewo :love:
 Maccken   18.10.2012, 13:25:59
*takie dobre
 pelee   18.10.2012, 17:53:13
No cóż chłopaki dostali zadzyszki i grają słabiej teraz , w sobote wszystko zweryfikuje boisko :)
 KaKaa   20.10.2012, 13:10:12
Wszystko będzie zależeć od dyspozycji napastników. Obie drużyny jak widać w obronie nie mają aż takich problemów. Do boju GTS !
 KaKaa   20.10.2012, 17:03:21
GTS Rusocin : Wisła Steblewo 1:0 (0:0) Super mecz w Rusocinie, widać, że obie drużyny były bardzo zmotywowane. po wyrównanym meczu Rusocin zdobywa cenne 3 punkty.
 jeffren   20.10.2012, 17:38:02
GTS Przywidz - EPT Grabiny Zameczek 3-6 :) bez jaj
 pepe1   20.10.2012, 21:24:36
Sulmin - Portowiec = 1:1

Remis portowiec uzyskał tylko dzięki karnemu z kapelusza!!
I to takiemu z cycklu futbolowe jaja
 bolek   20.10.2012, 22:44:04
pepe1 a czemu nie napiszesz ze portowiec od 63minuty gral w 10 po czerwonej kartce nie wiem czy karny był ale wczeszniej zawodnik z sulmina zagrał reką w polu karnym 8)
 polskikibol   21.10.2012, 13:11:05
Z mojej perspektywy tzn KIBICA opisze mecz KS Sulmin-Portowiec .

Gra Sulmina : Bardzo ładna gra piłka, próbowali klepać na swojej połowie i wychodzic z szybkimi kontraatakami rozrzucając piłki na szkrzydła na szybkich pomocników i wrzucając w pole karne, w 60 minucie był rzut rożny dla zawódnik z Nowego Portu, nasz Junior Składnie i szybko wyprowadził kontre z naszego pola karnego mijając dwóch przeciwników, prowadząc piłke był sam na sam z zawodnikiem Portowca wypuścił piłke i chciał go zabrać na szybkość udało mu sie to i by wyszedł sam na sam lecz obrońca drastycznie sfaulował naszego Juniora dostając Czerwoną Kartke a wtedy był by sam na sam z bramkarzem gośći, potem tylko nie wykorzystane nasze okazje .

Gra Portowca : Tzw. Laga i afera, ale to przynosiło skutki, wrzuty z autu na Rosłych napastników i obróńców dał efekt bramki w 75 minucie kiedy to szybko rozegrali wrzut z autu zagrali lage i napastnik gośći padł z głodu, gra portowca nie była zbyt zadowalająca ale ugrali remis w 10 . Gratuluje .

Sędzia : 1 minuta meczu, zawodnik z Sulmina Zaczął klnąć, Sędzia chciał pokazać że jest Twardy i powiedział że następne przekleństwa będa skutkowały Kartkami, Minęlo 5 minut zacząl sie CHAOS. Sędzia obrzucany "Chujami","Pedałami","cwelami" zaczął sie bać zawodników, mogłeś sie przewrocic zacząć krzyczeć i był Faul, w 75 minucie zawodnik Portowca padł w polu karnym jak rażony prądem zrobił 5 przewrotów w przód i znalazł sie na 11 metrze, sędzia pokazuje rzut bramkowy, patrzy sie na liniowego, liniowy nie podniosl chorągiewki i nagle głowny dyktuje rzut karny zawodnicy Portowca zaczeli sie z niego śmiać i gratulować, żenada. Nie było zawodnika który nie jechał sędziego, a sędziego teksty z wczorajszego meczu były tylko takie " NIE PROSIŁEM O KOMENTARZ" .

Pytanie do drużyny z Ełganowa:
Czy wiadomo co z graczem którego zabrala karetka??
 felek   24.10.2012, 15:44:35
Tak ! Ma połamane trzy kości twarzy.Oczekuje na zabieh operacyjny.
 player12   24.10.2012, 20:09:05
Niech szybko wraca do zdrowia, czasami piłka bywa brutalna :(
 adi699   25.10.2012, 08:19:13
taka prawda jest że sędzia podczas meczu Ks Sulmin-PORTOWIEC był postronny
 romiwe   26.10.2012, 08:47:30
KS Sulmin – Portowiec Gdańsk 20-10-2012r.
Zawodnik nr 3 (Portowiec) kara: 1 mecz dyskwalifikacji, na podst. Art. 61 §3
pkt 1 RD. Kara biegnie od: 21-10-2012r.
To śmiechu warte decyzje .
 pepe1   26.10.2012, 11:53:22
To całkiem normalna decyzja.
Nasz zawodnik dokładnie tak samo został ukarany za identyczny faul. Traktują to jako niesportowe zachowanie.