Czy Karlikowo przyjedzie na mecz do Rumi ?
I połowa KP Sopot - MKS Władysławowo 0-1
KP Sopot - MKS Władysławowo 0-2
 miarek6   18.05.2013, 19:46:09
Kaszubia - Norda 2 : 0
 łukasz   18.05.2013, 23:21:12
Kaszubia-Norda ... ten starszy pan (napastnik Kaszubi) to powinien chyba dać sobie spokój z grą w piłkę ,ciągle "Ała,Ała,Ała chłop nie mógł nadążyć za akcją to się kładł na murawę . A ten w bramce (chyba nie wiele młodszy) "SZACUN" dla chłopa dawał radę .Pierwsza połowa dla Kaszubi druga zdecydowanie dla Nordy.
 urbanek   19.05.2013, 11:20:18
Naoglądał się Barcelony :P
 Neymar_90   19.05.2013, 12:57:44
jak Karlikowo z Orkanem?
 unnamed   19.05.2013, 13:01:40
coś czuję, że w Redzie dzisiaj będzie wojna. No i oby mecz był na głównej murawie ; )
 fanka85   19.05.2013, 16:48:52
Mecz Kaszubia-Norda to było zdecydowane widowisko Nordy mimo tego,ze wynik wskazuje odwrotnie.... Sedziowie to totalna porazka,a Kaszubia gdyby nie dwa wolne na krzyki po ktorych wpadły bramki nie dałaby Nordzie rady... Mimo wszystko gratulacje dla Kaszubi i brawa dla Nordy
 Andrzej_S   19.05.2013, 22:04:25
W Gowidlinie Sztorm bez zmian. W dodatku w koncowce po czerwonej kartce gral w dziecieciu. W doliczonym czasie gry Gididlino dwukrotnie zagroalo reka we wlasnym polu karnym czego sedziowie nie zauwazyli. Raz nawet wybili reka celny strzal na bramke w rog. Po meczu sami zawodnicy stwierdzili ze malezal sie karny dla sztormu. a sedziowie slabi jak barszcz twierdza ze nic nie widzieli. Szkoda slow. Brawo fc punktu. Sztorm byl druzyna lepsza mimo braku zmian ale padl remis.

Alves   19.05.2013, 22:18:35
@up: co prawda meczu nie widziałem, ale nie można narzekać na brak zmian jak się remisuje. Poza tym to jest A klasa, a nie 1 liga. Sędziowie są jacy są, mało z nich jest ogarniętych.
 ja123   20.05.2013, 06:56:59
popieram Alves
 Andrzej_S   20.05.2013, 16:25:46
Oczywiście nie chce tu zwalać winy, że arbitrzy wypaczyli wynik spotkania.
Sztorm miał swoje sytuacje już w pierwszej połowie i powinien prowadzić 3:0, jak nie 4:0. Ale jak się nie mogło strzelić na te 2:0 to się straciło o 1:1.
Wiadomo, że kontuzji się nie przewidzi czy też pauzy z powodu kartek i dlatego kadra powinna być wystarczająco szeroka, a w Sztormie wiosną tego zdecydowanie brakuje.
 koles123   22.05.2013, 17:22:02
widzę,że panowie z Mostów mają naprawdę bujną wyobraznię.. był to mecz na remis.. żaden zespoł nie osiągnął wyraznej przewagi w meczu..