już jest most na Wiśle więc niech jadą na Opalenie i są :w Korzeniewie :blink: :blink: :blink:
 spens86   21.09.2012, 08:38:30
GROMOWCY mam nadzieję że jutro o ok.18 będziemy się cieszyć z kolejnych 3 pkt :D

GROM :love:
 sokolzblewo   21.09.2012, 20:10:06
kot128 nie wprowadzaj w blad bo nie skonczony most jeszcze;] i tak dojade na ten mecz cwaniaki
 sokolzblewo   21.09.2012, 21:12:31
w Korzeniewie gdzie stadion ?
 junior3   21.09.2012, 21:57:51
 slasher   22.09.2012, 12:01:58
Jak tam wynik w Tczewie :huh:
 praciak   22.09.2012, 13:16:50
Gryf - Pogon 2:3(0:2) bramki dla Pogoni - Urbanowicz Pawel , Jaworski Lukasz , Waclawski Bartosz.
 sokolzblewo   22.09.2012, 16:16:31
10 minuta 1#0 dla zblewa
 bieniu1983   22.09.2012, 16:23:57
 sokolzblewo   22.09.2012, 16:53:11
do przerwy 2#0 dla zblewa
 spens86   22.09.2012, 16:59:41
Grom NS 2:0 Powiśle Stare Miasto
Do przerwy. Bramki:
26 min Kamil Gronkowski
29 min Maks Satiński
 bieniu1983   22.09.2012, 17:01:49
Żuławy - Relax do przerwy 0:0
 spens86   22.09.2012, 17:25:40
w NS jest już 4:1
49 min goście
52 min Michał Tomczyk
60 min Bartek Szweda
 szneko   22.09.2012, 18:23:00
Dlugie Pole-Wda 1-3. do przerwy 0-3. bramki dla wdy Robert Cieszyński 2 i Bartek Machut 1

Bramka dla Wisły : Gretkowski Jacek

Ogólnie mecz uważam za równy w 1 połowie sokół stworzył 2 sytuacje i je wykorzystał . W 2 połowie bardziej się cofnęli do obrony co wynikło z tego że wisła ruszyła do ataku co dało nam bramkę kontaktową . Ogólnie mecz średni i dużo meczy już widziałem i moim zdaniem sokół jeśli gra tak w każdym meczu to na lidera nie zasługuje :puke: :puke: :puke:

Tak czy siak taka jest piłka i brawo dla nich za zwycięstwo .

Tylko WISŁA :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
 jatzek   23.09.2012, 09:28:09
Do sokolzblewo ......Żartowałem chłopie przecięz w tym całym kwidzynie kibiców niema
 sokolzblewo.pl   23.09.2012, 10:26:21
brawo my graliśmy swoje mecz był pod kontrolą wynik był korzystny mogliśmy sobie pozwolić na grę w obronie i czekać na jakąś kontrę bo tyły mieliście odkryte , no i poszły dwie lub trzy w drugiej połowie ale zabrakło szczęścia.Wasza bramka strzelona rzutu wolnego i to byłoby na tyle więcej nic
 edinhofcb   23.09.2012, 11:49:50
Brawo Grom piękny wynik tylko szkoda zmarnowanych sytuacji mogło być o wiele wiele więcej
 czedaro79   23.09.2012, 12:18:08
Do sokolzblewo.pl, Zblewo sie poważnie wzmocniło po wejsciu do okręgówki,że tak dobrze gra?
 kasa18   23.09.2012, 12:59:53
Bramka Stare Miasto-Lisiewicz Krzysztof
 snob123   23.09.2012, 13:25:47
brawo kp. GRATULACJE. :D
 ZBL.SKŁ.   23.09.2012, 13:31:42
czedaro79 W pierwszym składzie tylko jedna zmiana, chłopaki się dobrze ograli ze sobą, ale w ostatnich meczach reprezentują raczej średni poziom, stać ich na więcej. Zobaczymy co nam przyniosą następne kolejki.
 sokolzblewo.pl   23.09.2012, 14:16:58
Mamy bardzo dobrego trenera który poukładał zespół bardzo dobrze przygotował zawodników do całego sezonu, dobrze przepracowana zima,prowadzi ciekawe treningi.Tak trzymać panie Macieju nasz kociewski Mourinho
 Wyniu   23.09.2012, 15:04:21
Szprudowo kilka sezonów temu jak byli beniaminkiem w tej grupie też byli na jesień liderem . . . .potem zadyszka i srodek tabeli w nastepnym sezonie spadli do A klasy :)
 sokolzblewo   23.09.2012, 17:34:49
no trenera mamy dobrego juz wprowadzil jedna druzyne do 4 ligi ;] pozyjemy zobaczymy.
 Donaldinho69   23.09.2012, 19:08:03
Jeżeli chodzi o mecz Korzeniewo-Zblewo,zdecydowana przewaga Wisły ,tylko na początku dwa błędy w obronie i pogoń za wynikiem,końcówka obrona Częstochowy graczy Sokoła ,dużo nie brakowało a byłby remis ,zawodnik Wisły spudłował w idealnej sytuacji 200%.Jak na narazie najsłabszy rywal z jakim Wisła grała ale cóż taka piłka .Jeżeli chodzi o sędziego to szkoda słów ,każde ała Zblewa gwizdek,był dwunastym zawodnikiem Sokoła .
 fan!!!   23.09.2012, 19:29:28

Zapraszam.
 sokolzblewo   23.09.2012, 20:08:46
Donaldinho69

a wiesz czemu sedzia gwizdal kilka akcji dla nas?

to spytaj waszego trenera co powiedzial do sedziego jak wchodzil do szatni :) to bedziesz znal odpowiedz;] az tak wkurzonego sedziego nie widzialem :)
 Donaldinho69   23.09.2012, 20:35:40
Powiedział prawdę ,słaby był dopasował się do Was
 loko2006   23.09.2012, 20:44:15
Jak Sokół był slaby to czemy z nimi niw wygraliście???
 Donaldinho69   23.09.2012, 21:26:06
Piłka jest taka że nie zawsze wygrywa zespół lepszy
 szm7131   24.09.2012, 17:39:12
ty donaldinho wez sie zastanow co piszesz zblewo mogło wam spokojnie trzy bramki strzelic w drugiej polowie. nie mowie ze zle graliscie mieliscie ataki w drugiej polowie ale nie byly az takie grozne a ze sedzia gwizdal troche bardziej dla zblewa to idz sobie trenerowi podziekuj. piszesz zdecydowana przewaga wisły nie osmieszaj sie chlopaku a błedy w obronie mieliscie co chwile skoro czesto zawodnicy zblewa wychodzili sobie sam na sam. tyle dla ciebie :D
 Donaldinho69   24.09.2012, 19:23:44
Do szm7131-zastanowiłem się dwa razy ,pisz co chcesz wygraliscie mecz z pomocą sędziego ,proponuje grać w nintendo bo nie nadajecie się do gry kontaktowej ała ała,panie sędzio ,mój paluszek,to znowu on mnie dotknął ała ała jak pi...py
 brawo   24.09.2012, 19:29:20
Donaldinho69 masz racje ale taka jest piłka cóż trudno na wiosnę się odegramy pzdr
 sokolzblewo.pl   25.09.2012, 16:39:12
Widzę że niektórych na tym forum szyje gul ściska bo gdyby Zblewo wykorzystało swoje sytuacje i wygrało by 4-1 lub 5-1 to nie byłoby rozmowy ale było tylko 1-2 to już zatliła się nadzieja że można było ten mecz wygrać lub zremisować nic bardziej mylnego
 Donaldinho69   25.09.2012, 18:01:27
sokolzblewo.pl ,kto był na meczu to widział poziom jaki repezentujecie,nie nakręcaj poziomu waszej gry nadczo,bo wiele drużyn przewyższa go w tej lidze ,ale to nie oznacz ze zawsze zespoł grający lepiej wygrywa ,mylisz pojęcia .Nadzieje to wy mieliscie pod koniec drugiej połowy ,aby jak najszybciej się ten mecz skończył ,bo grając w przewadze broniliście Częstochowy,oczywiście z ziomkiem z Pzpn.